Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » R R, azaz Rémes Randik! Amikor futva menekülünk... Gyertek, sztorizzunk! fórum

R R, azaz Rémes Randik! Amikor futva menekülünk... Gyertek, sztorizzunk! (beszélgetős fórum)


230. fferi (válaszként erre: 228. - Zkelah)
2011. máj. 25. 15:38

Abból a szempontból, hogy én bennem nem volt meg az igény a vasalt ruhára változtatni akart. És ezért írtam, hogy oldja meg vagy az igényt vagy a vasalást.

Egyébként igen, igénytelen, de számomra a ruha kiválasztásnál nem a kinézeté a döntő szó, hanem a hogyan érzem magam benne (kényelem). Egyébként a munkaruhámat leszámítva ma sincs bennem igény a vasalt ruhára. (ok szinházba nem megyek gyürött pólóba csak vasalt ingbe).

229. 0065f66d69 (válaszként erre: 227. - Fferi)
2011. máj. 25. 15:34
..:-) Szóval a nők skizofrént csináltak belőled?!..:-)..Egyszer támadtál, utána megint mulya lettél...:-)) ..de mentségedre legyen mondva, hogy legalább megpróbáltad!..Azóta már biztos egy tapasztalt, minden hájjal megkent fickó lett belőled!:-)
228. Zkelah (válaszként erre: 223. - Fferi)
2011. máj. 25. 15:30
A harmadikkal pedig egyetértek! Még anno az én párom is olyan ingben lett volna képes elindulni otthonról, mint amit a kutyaszájából húztak ki. Szerinte, ja lehet kicsit gyűrött. Szerintem igénytelen, égő én ezzel ki nem megyek. Már 8 évesen megtanultam, hogy gyűrötten nem mászkálok. :O Ez nem megváltoztatni akart téged, egyszerűen az a normális, hogy az inget vagy kivasaljuk, vagy nem vesszük fel.
227. fferi
2011. máj. 25. 15:07
Olyan 16 voltam. Első randi egy évfolyamtárssal. Romantikus séta, Lánchíd, minden csuda szép, ülünk a Duna-parton szól, hogy fázik, én elkezdek valami hülyeségről beszélni, aztán mielőtt felállnánk a szemembe néz és szól, hogy szép a szemem. Majd elolvadok. Séta tovább, hazakisérem, kapuba hosszan nézzük egymást. Megbeszéljük másnap a suliban találkozunk. Reggel aztán hallom vissza egy közös baráttól, hoyg milyen béna voltam, mert amikor fázott át kellett volna ölelni, amikor a szemembenézett meg kellett volna csókolni és a kapuban fel kellett volna menni (és csókolozni, azért azok még ártatlan évek voltak). Szóval a csajszi elkönyvelt mulyának (meg az ő és az én osztályom, mert hiszen nem marad semmi titokban). Ettől meg legközelebb letámadtam valakit, akit nem kellett volna (de legalább azóta is barátok vagyunk lassan 20 éve). Utána megint mulya lettem, ami más vicces helyzeteket okozott...
226. fferi (válaszként erre: 225. - 0065f66d69)
2011. máj. 25. 14:57

Véletlenül sem. De szerintem egy-két randin ne akarjon megváltoztatni gyökeresen és ne legyen erős apakomplexusa.

Az ideális nő engem szeret és alapvetően olyannak, amilyen vagyok. Szóval mondjuk az ingnél, vagy érje el, hogy én magam ki akarjam vasalni, vagy vasaljon, vagy adja meg egy takarítónő számát, aki vasal.

Egyébként voltak sikeres randijaim is, meg hosszú kapcsolataim is, de azok nem ebbe a fórumba tartoznak.

225. 0065f66d69 (válaszként erre: 223. - Fferi)
2011. máj. 25. 10:37
...Számodra milyen lenne az ideális nő?... ...Olyan, mint a Hold? Este jön, reggel megy?:-))...
224. 0065f66d69 (válaszként erre: 223. - Fferi)
2011. máj. 25. 10:33
:-)))))
223. fferi
2011. máj. 25. 10:28

Najó kaptok egy-két történetet a másik oldalról.

3 különböző lánnyal.

1.

Randi egy csajszival, akivel egy ismerős hozott össze vak randiként. Találka, dumcsi, vacsi egy átlagos helyen, semmi különös, de szép a szeme. Fázott és úgy döntöttem haza viszem kocsival, de a kocsikulcs otthon (viszont 5 eprcre voltunka a lakásomtól). Felmegyünk a kulcsért, de mielőttt tovább mennénk akar inni egy pohár vizet. MOndom sebaj, belép a konyhába kitölti a vizet és észreveszi, hogy a mikro elég koszos (agglegény voltam és amúgy is ritkán használtam). Csendes sikítófrászt kap, de ahelyett, hogy elrohant volna elkezdi takarítani (azt se tudtam, van otthon súroló szer). Sajnos semmi szexi nem volt a takarításban és ráadásul nem takarítónőnek állásinterjúzott. Úgyhogy gyorsan hazavittem....


2.

Első randi egy ismerőssel, vacsi majd fel hozzám, egymásnak esünk. Kivesz egy bordázott gumit a táskájából, egy hosszú előjáték után hosszan szeretkezünk. Utána kis dumcsi, ahol kibőki, azért hozott ilyet, mert attól félt ügyetlen leszek, mert olyan fiatal vagyok. Alig 7 évvel voltam nála öregebb (ő 16 én 23) és mint kiderült sokkal fiatalabb voltam mint az eddigijei. Hát még az éjszaka közepén hazavittem.


3.

2. Randi egy kedves ámde kicsit túlságosan akaratos csajszival. Nálam találkozunk, indulnánk el, rám néz, ez az ing gyűrött. Hát mondom agglegény vagyok, vasalni meg nem szeretek. Van vasalom - kérdi. Nem tudom felelem, de ő közben megtalálja (amúgy ez milyen titkos női képesség, hogy így megtaláljátok a dolgokat). Na mindegy a randi jó, jön a harmadik vele. Persze az ing gyűrött, oké tudom leveszem, hogy kivasald, mire a válasz:legutóbb megmutatta, hoyg kell vasalni, csináljam én. MOndtam akkor így marad az ing. (persze nem azt akartam, hogy vasaljon rám, de azt se várja, hogy a 2 randitól alapvetően megváltoznak az öltözködési szokásaim. És igen, ha valakinek így nem vagyok, voltam jó, és nem érte el, hoyg magamtól érte megváltozzam, akkor nem illünk össze.).


4. egy szép szakítás a végére:

Többedik randi után egy lánnyal úgy éreztem este elalvás előtt, hogy ennyi elég (2 hét alatt nem jutottunk el sehova, mert mindig otthon akart ülni, azóta se értem miért). De éreztem, ha ezt most elmondom neki egész éjjel hisztizni fog. Úgyhogy gonosz és számító módon 10 perccel korábbra állítottam a vekkert és reggel elmondtam neki. Mivel mind a kettőnknek időre kellett mennie nem volt ideje hisztizni. Persze aztán még felhívott és részben folytatni akarta, részben anyázott, ami érthető (mondjuk 1,5 hónapot voltunk együtt), de legalább az átsírjuk értelmetlenül az éjszakát (mivel a döntésem iylen helyzetekben végleges) elmaradt.

222. Donna Juanna (válaszként erre: 219. - Tashadow)
2011. máj. 13. 16:31

Talán azért nem lelkesedtél, mert nem volt az igazi.


Aztán az igazit elszalasztottad.


De tudod... több igazi is van. Én most találtam meg a másodikat. :)


Holnap estig nem leszek. Menj bulizni, csajozz, aztán majd kielemezzük! :)

221. Donna Juanna (válaszként erre: 220. - Tashadow)
2011. máj. 13. 16:29

És mi van a valóságban a csajozással? Még fiatal vagy, miért a netes társkeresőt választod?


Én a szerelmemmel is neten ismerkedtünk, de az nem társkeresős volt, hanem egy irodalmi oldal. Fél év elteltével találkoztunk, és a mai napig is tart. De mivel nem ismerkedés miatt kezdtünk el beszélgetni, ezért a flörtölés csak később jött, amikor már barátok voltunk. Aztán egyszer azt mondtam neki, amikor felhívtam, hogy "holnapután utazok hozzád!" Köpni nyelni nem tudott. :))))

220. tashadow (válaszként erre: 216. - Donna Juanna)
2011. máj. 13. 13:54

Ha arra vagy kíváncsi hogy a netes dologgal hogy boldogultam:

Ott férfiból olyan túlkínálat van, hogy az is csoda ha válaszolnak a leveledre, nem hogy randizni menni. Persze be lehet tárazni a géppisztolyt, de sok probléma felmerülhet. Pl. hogy egyedi személyre szóló levelet várnak, hogy az oldal üzemeltetői a levélküldésért is pénzt várnak, így nem lehet félgőzzel csinál, éjjel-nappal meg nem fogom ezzel tolni. A probléma tovább halmozódik azzal, hogy akik tisztességesen akarják használni a rendszert kiszorulnak, csalódottá válnak, bunkók lesznek, oda-vissza. Ezért a fejembe vettem, hogy egyszer fogok egy rendszert tervezni ami ezeket a hibákat kiküszöböli valahogy. De nem túl nagy rá az érdeklődés, úgy lászik mindenkinek megfelel ami most van.

219. tashadow (válaszként erre: 216. - Donna Juanna)
2011. máj. 13. 09:05

Azért nem mert itt nem én akartam a bohóc szerepében tetszelegni, csak figyelni és tanulni.

Egyszer-kétszer lealáztam magam már lányok előtt, de olyan hogy ismeretlen előtt, még csak egyszer történt. Egyszer olyan is előfordult, hogy én nem fordítottam annyi figyelmet valakire mint az szerette volna, de még első gimis voltam, nem fogtam fel, hogy milyen lehetőséget dobok el magamtól :) (Amúgy nem tudom, izginek hangzott hogy legyen barátnőm, de valahogy nem lelkesedtem a dologért annyira hogy tegyek is érte)


Aztán jött az első szerelem, ami tulajdonképpen néha még most is gyötör. De neki soha nem tudtam tisztességesen udvarolni, aztán kifutottam az időből. Most akár a barátja is lettem volna, csak hogy tarthassam vele a kapcsolatot, de nem lelkesedett az ötletért jogosan, mert túl labilis vagyok a mély érzéseim miatt.


Egyszóval lényegében teljesen kimaradtam a "csajozási kultúrából". Ezt próbálom most tudatosan bepótolni, és lehetőleg minden információt magamba ömleszteni. Jó érzés foglalkozni a témával, és mindenki más dolgába belepofázni. :) Jobb mint a sebeket nyalogatni.

218. Donna Juanna (válaszként erre: 217. - Edy6)
2011. máj. 13. 08:34
Ez nagyon durva! :)
217. Edy6
2011. máj. 13. 07:50

Sziasztok!


Köszi a story-kat én is sírtam a röhögéstől. :D Bár akkor és ott lenni biztos nem volt ilyen vicces. Utólag persze már tudunk rajta vidulni.


Nekem nem nagyon volt vak randim, talán egy, de az nem volt vicces, inkább csak kínos, nem is erről akarok írni.


Tizenévesen, amikor elkezdünk diszkóba járni, megismertem egy fiút, hasonló korú volt mint én, talán a második barátom volt, nem is volt komoly, talán kétszer vagy háromszor találkoztunk ott a diszkóban és a csókon kívül nem volt semmi.

Úgy 3 vagy 4 évvel később egyszer csak beállít hozzánk, - úgy hogy azóta nem is láttam - hogy szűz vagyok-e még, mert akkor most túleshetnénk rajta. Basszus köpni-nyelni nem tudtam, de végül összeszedtem magam, és elzavartam a túróba... :)

Utána még vagy fél óráig vakartam a fejem, hogy "ez most tényleg ilyen hülye, vagy mi van???"

216. Donna Juanna (válaszként erre: 215. - Tashadow)
2011. máj. 12. 23:27
Viszont Te még nem meséltél nekünk a randijaidról. Volt elrettentő példa lányban?
215. tashadow (válaszként erre: 214. - Donna Juanna)
2011. máj. 12. 22:37
Megnyúlt! :))
214. Donna Juanna (válaszként erre: 212. - Tashadow)
2011. máj. 12. 20:44

Igen, most már rájöttem miért volt furi a nyaka. :)))

Tényleg nagyon vagány. :)

2011. máj. 12. 20:42
A nyakkendőgallérban?
212. tashadow (válaszként erre: 208. - Donna Juanna)
2011. máj. 12. 20:38

Nagyon jól mutat az oldalon!

Az a tükrözéskor megkettőződött címke mintha két kicsi szem lenne! :) Esküszöm hogy nem direkt csináltam.

211. Donna Juanna (válaszként erre: 210. - Tashadow)
2011. máj. 12. 20:32
Jó, én meg visszahivatkozlak. :)
210. tashadow (válaszként erre: 209. - Donna Juanna)
2011. máj. 12. 20:29

Most hogy így kérdezed:

[link]

Ebbe a naplóba majd beteszem, és hivatkozok rád.

209. Donna Juanna (válaszként erre: 207. - Tashadow)
2011. máj. 12. 20:17
Van egy blogod vagy valamid, amit ajánlhatnék a kép forrásaként?
208. Donna Juanna (válaszként erre: 207. - Tashadow)
2011. máj. 12. 20:15

Nagyon köszönöm, akkor felhasználom! :)

Mindjárt kicserélem, és akkor megnézheted az eredeti linken. :)

Csak kicsit négyzetre vágom, hogy középen legyen a lényeg. :)

207. tashadow (válaszként erre: 206. - Donna Juanna)
2011. máj. 12. 20:02

:)


Persze! Enyém a megtiszteltetés! Igazából ajánlani is akartam. :)

206. Donna Juanna (válaszként erre: 202. - Tashadow)
2011. máj. 12. 19:45

Ez nagyon király! Elkérhetem a cikkemhez?

mekkorát nevettem. Elfelejtettem mondani, hogy közben esett a hó. nagy, puha pelyhekben.

Így a fotódon nem is rossz. :))))

205. Donna Juanna (válaszként erre: 203. - Tashadow)
2011. máj. 12. 19:43
Azt hiszem fekete, nagyon apró volt és csak egy pillanatra láttam felvillanni. De az is lehet, hogy barna. Régi volt már, nem új.
204. tashadow (válaszként erre: 203. - Tashadow)
2011. máj. 12. 19:11
Ahhoz már lehet hogy nem is állna jól az esernyő. Akkor hiába akarom bizonygatni.
203. tashadow (válaszként erre: 201. - Donna Juanna)
2011. máj. 12. 19:09

Ó most olvasom hogy pöttyös. A fene. :)

Milyen színű pöttyök?

:)

2011. máj. 12. 18:30

Egy romantikus esernyőzés Mr. Sárga Nyakkendővel:

[link]

201. Donna Juanna (válaszként erre: 199. - Tashadow)
2011. máj. 12. 16:04

Nem mondhatod, hogy nem változatos az ízlése. :)))


Nézd: [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook