Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » R R, azaz Rémes Randik! Amikor futva menekülünk... Gyertek, sztorizzunk! fórum

R R, azaz Rémes Randik! Amikor futva menekülünk... Gyertek, sztorizzunk! (beszélgetős fórum)


200. Donna Juanna (válaszként erre: 198. - Tashadow)
2011. máj. 12. 16:02

Szerintem ez túl elegáns lett volna hozzá. :))))


Amúgy nekem tetszik! :)

És lehetne alatta romantikázni, mint az Ének az esőben. :)

Bár nem láttam, csak azt hiszem az egy romantikus. :)

199. tashadow (válaszként erre: 198. - Tashadow)
2011. máj. 12. 13:58

Ja az esernyő onnan jött, hogy egyik ismerősöm szürke alapon fekete csíkos zakót viselt, hozzá kockás(azt hiszem sötét zöld-vörös) nagy méretű esernyőt, aztán le Mary Poppins-ozták. :)

Tényleg már csak az esernyő hiányzott a képből.

198. tashadow (válaszként erre: 197. - Donna Juanna)
2011. máj. 12. 13:38

[link]


Ez jól ment volna hozzá.

:)

2011. máj. 12. 13:01
Megmondom, én megdöbbentem az összeállításon. Értem én a szándékot, sőt méltányolom, de akkor is.
196. tashadow (válaszként erre: 195. - Donna Juanna)
2011. máj. 12. 12:06
Nem, persze hogy nem vennék fel ilyet. Csak a csattanó után olyan gyorsan levágjátok a sztorit,mintha az eddigiekből halál egyértelmű lenne az egész. Legalábbis olyan benyomást kelt. Nyilván ott lenni, és átélni ezt az egészet teljesen más.
195. Donna Juanna (válaszként erre: 194. - Tashadow)
2011. máj. 12. 11:26

Nehogy félreérts, én bírom a nyakkendős férfiakat. Öltönyben. Vagy öltönynadrágban, rendes ingben, nyakkendővel.

Nem is azzal volt baj, hogy ő komolyan vette a randit, és meg akarta adni a tiszteletet a nyakkendővel.

Hanem azzal, hogy a citromsárga színű, pöttyös nyakkendő rémes a piros-kék kockás flanelinghez. Te felhúznád?

Nem poénból húzta, hanem büszkén mutatta a végén.

De nem akarom bántani, tényleg kitette a szívét is. Csak tényleg gáz volt.

Olyan, mintha a kosztümhöz bakancszoknit húznék a körömcipőmbe.

194. tashadow (válaszként erre: 191. - Donna Juanna)
2011. máj. 12. 10:58

Na igen, de miért? Miért vett fel citromsárga nyakkendőt? Mert nem érezte hogy ez gáz? Vagy nem vette elég komolyan a rendit, és "vicces" fiú akart lenni? Vagy nem érted hogy miért tette, nem is érdekel, de ez már eleve gáz?


(Félreértés ne essék, ezzel nem a nyakkendőt akarom védeni, de a nyakkendő szimbolizálja számomra azt a gondolkodásmódbeli különbséget ami egyébként bármi más lehetne)

193. Donna Juanna (válaszként erre: 192. - C1e9612cd3)
2011. máj. 11. 23:37
Nem is értem miért rökönyödtem meg. :)
192. c1e9612cd3 (válaszként erre: 191. - Donna Juanna)
2011. máj. 11. 23:34
csini :)))
2011. máj. 11. 23:25

Én egyszer találkoztam egy kedves férfival, télen, kettőnk városa közti harmadik városban.

Netes ismerkedés, előtte egy hétig beszélgettünk. Voltak fura beszólásai, pl, hogy: Nyúljon meg a nyakad!

De alapjában kedves és szeretnivaló tulajdonságai voltak.

Szakadt a hó, kocsmába nem akartunk menni, az utcán beszélgettünk. Még csókolóztunk is. Elsőre nem éreztem semmit, másodszorra jó volt.

A végén büszkén mutatta, hogy a fekete farmerjéhez a fekete kabátja alatt citromsárga nyakkendőt is húzott a mai alkalomra a randi kedvéért... a piros-kék kockás flanel-ingéhez...

Többet nem találkoztunk.

2011. máj. 11. 23:18

NAGYON ÖRÜLÖK, hogy tetszettek Lányok! :))))

Pedig kicsit félve fogtam hozzá, de hát kihagyhatatlan sztorik. :)

189. c1e9612cd3 (válaszként erre: 188. - CocoSunset)
2011. máj. 11. 21:17
:) legalább megadta előre a használati útmutatót magához :))))) A hülye..... :DDDDDDD
2011. máj. 11. 20:29

hát ezek a sztorik fantasztikusak! :)

nagyon kevés igazi randin voltam..valahogy mindig barátságból szép lassan alakultak a kapcsolataim, úgyh. eleve tudtam milyen a fiú mikor elmentünk randizni. NA DE volt 2 emlékezetes első randi, netes ismerkedes után az egyik.. késett fél órát és tökrészegen ért oda.. kezében még ott volt a 2literes sör.. igen útközben is ivott és bicajjal jött :D azért rendes volt megkinált mit mondjak...nem vágytam meleg sörre ismeretlentől 2 literes műanyag-üvegből:) beszélgettem vele fél órát aztán elhúztam.

A másikat egy bulin ismertem meg és már másnap találkoztunk. Közölte, hogy ő nem csókol nyelvvel, jó ha ezt előre tudom, meg, hogy útálja ha egy lány harapgálja a fülét, meg még pár utasitást adott .. de akkor még a kézfogásnál sem tartottunk nemhogy valami más lett volna...csak úgy mondta, hogy tudjam előre :D

187. hte23
2011. máj. 11. 16:09
A másik is nagyon jó................
186. hte23
2011. máj. 11. 16:06
Fantasztikus, jókat nevettem közben....
185. Viaanya (válaszként erre: 184. - Donna Juanna)
2011. máj. 11. 16:01
Hát ez nagyon jó :)
2011. máj. 11. 15:12

A lekváros bácsi 3in1 a többivel. :)

[link]

Akit érdekel. :)

2011. máj. 10. 08:46

Megírom priviben, jó? Csak félek, hogy kivágnak reklámozásért. :)))

Bár...

Itt:

[link]

Amúgy a bemutatkozásomban van egy blog, ott is lehet, de ahhoz nem tudtam feltenni a bakkecske fotóját hozzá. :))))

A lekvárost következő alkalomra tartogattam, de lehet, hogy belőle is vannak részletek. Ő volt a zseb-karórás is? :)

182. felhőjáró (válaszként erre: 181. - Donna Juanna)
2011. máj. 10. 05:01
Kíváncsi lettem...hol tudnám elolvasni amit írtál???Nekem idáig a lekváros pasi jött be nagyon :-)
2011. máj. 9. 23:13

Nagyon örülök lányok! Majd igyekszem még! Összegyúrtam a fickókból vagyis úgy kb 3-ból 1-et. :)))

Nagyszerű sztorik, muszáj volt megírni! Egyszerűen nem lehetett kihagyni! :)

180. Viaanya (válaszként erre: 178. - Donna Juanna)
2011. máj. 9. 20:24
Nagyon jó ! :)
179. 4ebcab610b (válaszként erre: 178. - Donna Juanna)
2011. máj. 9. 14:08
Olvastam a blogodból, tetszett:)
2011. máj. 9. 12:53

Lányok ezek annyira jó sztorik, hogy meg kell írni!

Összegyúrtam a pasikat - egy párat - egybe és kerek történetet írtam róla. Van valakinek kifogása?

177. 0065f66d69 (válaszként erre: 154. - VictorHUN)
2011. máj. 6. 13:21
Miért? Veled történt meglátni- megszeretni típusú sztori?
176. Viaanya
2011. máj. 5. 22:01

Megosztanék veletek még egy sztorit, ami szintén néhány éve történt meg velem.


Társkeresőn találkoztam egy pasival, aki elsőre nagyon szimpatikusnak tűnt, nem is akart nyomulni, sétálgattunk, beszélgettünk, beültünk egy kávézóba, aztán hazavitt, adott a számra egy érzéki puszit, minden tökéletes volt.

Aztán másnap.... megint elhívott randizni.

Amikor megláttam, azt hittem, rosszul leszek, olyan részegen jött a randira, hogy nem tudott összefüggően beszélni. Mondtam neki, inkább menjen haza, és pihenjen le (állítólag előtte szülinapi bulin volt). győzködött, hogy semmi baja sincsen, és én vagyok élete szerelme, és azonnal haza is visz bemutatni a szüleinek.

Másnap felhívott, hogy elnézést kérjen, mondtam neki, hogy el van nézve, de nem akarok tőle a továbbiakban semmit. Párszor még hívogatott, meg írt sms-t,de valahogy nem sikerült meggyőznie. :)


Így visszagondolva elég "vicces szitu" volt, bár akkor többszöri csalódás után úgy éreztem, hogy nincs egy normális pasi sem, vagy az összes idióta csak engem talál meg. De szerencsére, azóta megtaláltam a másik felem. :)

175. tashadow (válaszként erre: 174. - Dóry87)
2011. máj. 5. 08:22

Ha valaki ennyire nem tud odafigyelni arra hogy mit mond, pláne az első pár randin, az nem csoda hogy jobban szereti a helikoptereket. :)

Egy részem megérti.

174. Dóry87
2011. máj. 5. 01:09

Sziasztok!

Hát komolyan mondom könnyesre nevettem magam a sztorikon...:)


Nekem is van (bár ennyire nem jó)

Piros lámpa, mellém áll...sárga-zöld gyorsulá sa következő lámpáig!:)Egymásra mosolyogtunk majd én elkanyarodtam egy mellékutcában, Ő tovább ment, én onnan egy sarokra laktam....másnap egy cetlit találtam az ablaktörlő alatt, hogy Őt még soha senki nem gyorsúlta így le és igazán megismételhetnénk és egy telefonszám!:)

Húúú, gondoltam egy végre egy szimpi, poénos pali! Sms-ek váltották egymást majd találkoztunk! Ősz volt már, hűvös így kabátba mentem (van egy szőrös kapucnis kabátom) elmentünk kirándulni ahol semmi nem volt érdekesebb az Ő távirányítós helikopterénél...Gyönyörű helyen voltuk egyébként... Közölte, hogy neki a távirányítós repülők és helikopterek az elsők és senki és semmi nem kerülhet a helyükre...nyeltem egyet majd hazavitt. Elváltunk.

Másnap 25szál vörös rózsa fogadott a motorháztetőn...áááá 1randi után már itt tartunk, meg hát ha én ilyet kapok mit kaphatott a helikopter...???:) gyanús...

Felhívott délután megbeszéltük, hogy este elmegyünk vacsizni (gondoltam megpróbálok a helikopter elé kerülni) elköszönés előtt közölte velem /idézem/:

"Ne a szőrös kabátodba gyere mert tegnap is ki kellett utánad takarítanom az autót!"


Közöltem Vele, hogy akkor vidd magaddal vacsizni a helikoptered és ráraktam a telefont....

Még próbálkozott párszor, de hamar sikerült lerázni!:)

2011. máj. 4. 17:04

Sziasztok!

Én is mesélek Nektek! Az első pasi akit megismertem a társkeresőn, az volt akit a képen láttam! Elsőre egy nagyon udvarias férfinak tartottam! Aztán fordult a kocka! A neten mikor beszélgettünk, leszögezte, hogy Ő nem alkalmi kapcsolatot keres stb, mondtam oké, mert Én sem! Ennek ellenére fél óra elteltével, mikor épp egy padon ültünk és beszélgettünk, azt mondja "súgok valamit a füledbe" mondom oké, erre Ő " kívánlak, menjünk hozzám" mondom nem, " akkor hozzád" neeemmm, erre fogja a kezem, húz fel a padról, mondja közbe " itt a közelben van egy panzió akkor menjünk oda"! Azt se tudtam milyen gyorsan lépjek le! Aztán még küldött egy pár sms-t, hogy sajnálja meg blablabla, néha még a társkeresőn is megkeres, nem e lennék benne egy újabb találkozásban, mert Én nagyon szimpatikus voltam Neki! Válaszoltam, hogy sorry!

172. 4ebcab610b (válaszként erre: 169. - Kund Abigél)
2011. máj. 4. 10:00

Szerintem az őszinteség segít....itt is:))

Megmondani, hogy kellemetlen számodra a helyzet, vagy hogy téged ez hogyan érint abban a pillanatban. Ha egy picit is értelmes, akkor nem erőlteti tovább, ha nem akkor lehet hatásosabban fogalmazni:D

171. Cilumiluci (válaszként erre: 170. - 68b1114f6e)
2011. máj. 4. 09:56

Jó ötlet:))

Lenne egy-két tippem:))

Bár ha az ember nem akar,úgysem megy el a randira:)

Azért én fotó nélkül meg pár beszélgetés nélkül nem vállalnék be egy randit:)

Szóval csakis félvak randi lehet:DDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook