Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » R R, azaz Rémes Randik! Amikor futva menekülünk... Gyertek, sztorizzunk! fórum

R R, azaz Rémes Randik! Amikor futva menekülünk... Gyertek, sztorizzunk! (beszélgetős fórum)


260. cde472ac47 (válaszként erre: 259. - C114183a1c)
2014. jan. 26. 20:51
Elhiszem. Én pont az ilyen esetek miatt nem szívesen társkeresőzöm, habár feltettem magam, de nem tetszik a dolog. Milyen pasasok lehetnek ott fent? De amúgy jó kinézetű volt? Mármint megmondanád róla ránézésre hogy nem normális?
259. c114183a1c (válaszként erre: 258. - Cde472ac47)
2014. jan. 26. 20:46
Nekem ennyi is elég volt. Futva menekültem a társkeresőről.
258. cde472ac47 (válaszként erre: 255. - C114183a1c)
2014. jan. 26. 20:02
Fúúújjj, milyen undorító emberek mászkálhatnak az utcán...Mondjuk én valami perverzebbre számítottam hogy féltél hogy kitiltanak :D
257. c114183a1c (válaszként erre: 256. - Shanee)
2014. jan. 26. 15:46

Inkább olvasnám bárkitől, mint átéltem.

Akkor nem igazán tudtam rajta nevetni. A végén a Csajokon röhögtem, azt a vihogást, amiket le tudnak/tudunk vágni.

De azért ma már mosolygok rajta. Mekkora gáz emberek vannak. De biztos tudnának ez ügyben a pasik is írni valami olyant, hogy szem nem maradna szárazon. :)

256. Shanee (válaszként erre: 255. - C114183a1c)
2014. jan. 26. 14:01
Nem hiszem, hogy emiatt kitiltanának :) De jó kis sztori :)
2014. jan. 26. 09:10

Na jó, legyen! De ha kitiltanak miatta, Ti könyörögtök, hogy visszavegyenek! :P


Regisztráltam pár éve egy társkeresőre, nem sokáig tartózkodtam ott, csak pár napig. Fent volt egy pasi, a Józsi (:D), akiről írtak egy topicban a lányok (véletlenül bukkantam rá, valami olyasmi volt a címe, hogy kivel kell vigyázni). Állandóan új névvel regisztrál, a régit mindig törli és csak lefeküdni akar a nőkkel. Lefekszenek, majd Ő szépen minden szó nélkül továbblép.


A második napon rám írt valaki, aki végre nem nő volt és nem 20 évvel fiatalabb, és nem azzal kezdte, hogy megkérdezte, milyen színű bugyi van rajtam... Elkezdtünk beszélgetni, majd bemutatkozott, hogy Ő Józsi! :D Rögtön leesett, hogy ki is Ő, de mindig is imádtam a kihívásokat, ezért elkezdtem Vele chatelni, majd másnap és azt követő este már skype-on is beszélgettünk és megegyeztünk, hogy a hétvégén találkozni fogunk.


A randi elején (kb. 5 perccel a randi kezdete után) kapott egy telefont. Mint utóbb kiderült, ez megvolt beszélve, ha esetleg randa lennék, akkor gyorsan elkezd szörnyülködni és lelép. A bunkója még ezt el is mesélte. No, de nem voltam csúnya (:D), így maradt.


A kezdeti feszültségek oldódni kezdtek, majd több mint 3 órán keresztül dumcsiztunk, bevallom, nagyon jól éreztem magam, de ment a buszom. Felkísért a buszmegállóba, fogta a kezem, majd félúton megállított és megcsókolt. Kicsit meglepődtem, de a meglepetéseknek még korántsem volt vége. (Még az is megfordult a fejemben, hogy majd én megváltoztatom! :D Ma már csak nevetek rajta.)


A buszmegállóban még volt vagy 20 perc az indulásig, ezért egy olyan helyre húzódtunk, ahol nem voltunk szem előtt. Az öreg nénik ne leselkedjenek már... :D Hideg tél volt, jól esett, ahogy átölelt, majd melegítette a kezemet a kezével, mint Apukám, amikor kicsi voltam. Majd egyszer csak egy még melegebb tárgyat adott a kezembe. Hát baccus azt! :D


Én annyira meglepődtem, hogy visszarohantam a megállóba és felszálltam a buszra, ami közben szerencsére beállt. Ő is utánam jött és lelkesen integetett, én próbáltam mosolyogni és közben azt gondoltam, ekkora perverz állatot, ha hazaérek az lesz az első, hogy megkeresem, hogy lehet letiltani a számát. Közben a Barinőim felhívtak és kérdezték, hogy mi volt, tudták, hogy mikor indul a buszom. Megbeszéltük, hogy nálam találkozunk, mert ezt nem lehet a buszon elmondani. :D


Megvolt a beszámoló, a lökött Csajok gurultak a nevetéstől, miközben én mostam a kezem és közben azt gondoltam, bárcsak száradna le Neki!


Majd fordulat következett be a történetbe! Felhívott a Józsi pár perccel később, hogy leadtam a sztorit, és megkért, menjek már fel a skype-ra. Én nem akartam, de a Barinőim kértek, hogy deeeee, biztos bocsánatot akar kérni és Ők ott lesznek mellettem és fogják a kezem, de csak a másikat! :D


Elkezdtünk beszélgetni és elmondta, hogy mennyire megkívánt. Azóta is egyfolytában én járok az eszében és így nem tud elaludni. Gondoltam, most jön a bocsánatkérés, de azt kérdezte: Megmutassam, hogy mennyire kívánlak? :D Hülye Csajok bökdöstek, hogy mondjam azt, igen. Erre baccus bejelentkezett képpel és elővette. Le kellett vennem a hangot, mert már visítottunk a röhögéstől. A lényeget mondom, annyira feltüzelte magát, hogy a végén elment előttünk. Már fetrengtek a többiek a röhögéstől, én pedig azt kérdeztem magamtól: Normális vagy Kriszta, hogy egy ilyen perverz disznóval szóba álltál?


Közben le-lehalkítottuk a mikrofont, de egyszer valaki kétszer nyomhatta meg, vagy nem tudom, de a lényeg, hogy meghallotta a röhögéseinket és a beszólogatásokat! :D Azon nyomban le is lépett... Hát ez az én történetem.

254. cde472ac47 (válaszként erre: 252. - C114183a1c)
2014. jan. 26. 07:48
Ííírd lee :-D körülírva is lehet :P
253. Shanee (válaszként erre: 252. - C114183a1c)
2014. jan. 26. 06:56

Azért cizellálva csak le tudnád írni :)


Egyébként nekem is a lekváros sztori a kedvencem :D

2014. jan. 25. 21:53
Ide én is leírnék egy sztorit, de mivel a vége igencsak pikáns, nem hiszem, hogy Hoxa jó néven venné. :D Kiakasztani pedig nem lehet a 18 éven felülieknek táblát. :D
251. 3d787b167a (válaszként erre: 40. - Mzsuka)
2014. jan. 24. 20:52
:XDDD
250. 0065f66d69 (válaszként erre: 248. - Fferi)
2011. máj. 28. 06:58

Szia!

1. Az olyan nő aki a kocsi miatt koptat le, gazdag férjet keres!..:-)


2. Minden szerelmes férfi egyforma...Kivéve akkor, ha a nőnek csak egy bizonyos részébe szerelmes!..:-)Ha egy férfi csak emiatt szeretne, inkább bevonulnék apácának..!:-))

..Olyan is van akivel minden jó!..

249. Donna Juanna (válaszként erre: 245. - Fferi)
2011. máj. 27. 22:22
Novellákat szoktam írni. :)
248. fferi (válaszként erre: 247. - 0065f66d69)
2011. máj. 27. 15:15

Szia

1. Olyan csaj, aki az alfásokra bukik nem az esetem. Az opel sem:-) Komolyra fordítva, akinek én bejövök az nem nézi a kocsikulcsot, és diszkóba se nagyon járok. De ha olyan lennék, és számítana nekem a kocsi, akkor olyan kulcsom is lenne. Ne felejsd el, hogy az a csaj, aki a kocsi miatt koptat le valszeg nem olyan pasit keres, aki házasodni akar.

2. igen egy szerelmes férfi mindenre hajlandó de még egy szerelmes férfi se mindig egyforma. És van akivel a kaland a jó és van akivel színházba járni, vagy este otthon beszélgetni. Azzal a lánnyal a kaland volt a jó, de egy házasság nem kalad. Szerintem ezt éreztem.

247. 0065f66d69 (válaszként erre: 246. - Fferi)
2011. máj. 27. 14:36

...Huuuha!:-) Kalandot?? ..A kutya fáját neki!:-)..Ezt most hallom először! A diszkóba elsősorban szórakozni megy a jó nép, majd ismerkedni, és tényleg van egy réteg aki kalandot keres... Na kíváncsi lettem volna a te arcodra is, ha valaki faképnél hagy, mert tegyük fel neked csak egy Opelre futotta volna, de a csajnak csak az Alfás fickók jönnek be!..Miért? Aki gyalog jár az már nem is normális szerinted?..:-) Én ha véleményt akarok alkotni valakiről, a francot sem érdekli, hogy van-e autója, vagy nincs! Magát az embert kell megfigyelni!

A másik: ..Aki szerelmes, azt az embert még az Isten sem tántorítja el attól, hogy megkérje a kezét és elvegye a barátnőjét! Egy szerelmes férfi annyira rajong a párjáért, és annyira szereti, hogy örökké együtt szeretne lenni vele, kisajátítani magának teljesen, ..ezért még arra is hajlandó, hogy megnősüljön!..Így gondolkodik a férfi, "ha" szerelmes! Hát elég furcsán látod a dolgokat..!:-)..Megkérdezhetem hogy melyik galaxisról jöttél..?:-)))

246. fferi (válaszként erre: 243. - 0065f66d69)
2011. máj. 27. 09:46

A diszkóban nem a szerelmet, hanem a kalandot keresed és igen az autó sok mindent elmondhat, főleg ha látod, hoyg tiszta vagy koszos, igényes, vagy egyenszürke, stb.

Egy kalandnál mást keresel mint egy kapcsolatban. Volt egy randim, ami nem ide tartozik mert nem volt rémes. de a témához illik. Egy csoporttárssal mentünk el sörözni. Aztán nálam kötöttünk ki, aztán egész hétvégn együttvoltunk, meg még másfél évet. Szerelem volt? Igen. Össze akartunk házasodni? Nem. Egy nagy kaland volt,amire mind a kettőnknek szüksége volt, csak én már (meg ő sem) megy bele kapcsoaltba szerelem nélkül. A msáfél év egy nagy bolondozás, utazás volt, de nem olyan, aminek pici esélye is lett volna házasságra. Ez tudom nehezen érthető (25 felett voltunk mindketten), de így volt jó.

245. fferi (válaszként erre: 244. - Donna Juanna)
2011. máj. 27. 09:42
mire?
244. Donna Juanna (válaszként erre: 223. - Fferi)
2011. máj. 27. 09:19
Ezek igen érdekesek, felhasználnám, ha nem bánod. :)
243. 0065f66d69 (válaszként erre: 242. - 0065f66d69)
2011. máj. 27. 07:26
Még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nem mindenkinek az a legfontosabb célkitűzése, hogy szerelmes legyen! A legtöbb ember az anyagiakat részesíti előnyben! ..Így nem is csoda, ha nem működik még a házasság sem! ..már ott kezdődnek a bajok, mikor a diszkóban az az első kérdése a lánynak a fiúhoz, hogy milyen kocsival jött!... Érdekli is a lányt a fiú lelkivilága!?... vagy az, hogy mit gondol, mit érez?...dehogy...az a lényeg, hogy jó autója és sok pénze legyen! És ez fordítva is előfordul! Anyagiasak lettek nagyon az emberek! ...És ezt most ne fogjuk a gazdasági válságra, mert már tíz évvel ezelőtt is ez volt a helyzet!...
242. 0065f66d69 (válaszként erre: 241. - Fferi)
2011. máj. 26. 19:39

..Jaaaaj!:-) Senki sem béna akinek még nem sikerült!.....annak majd fog!...mert szerencse kérdése is egyben! ..Jó helyen.., jó időben lenni...

...Daszvidányije! Szpákojnöje nocsi daragije rebjata!..:-)

241. fferi
2011. máj. 26. 19:01
Én nem látom borúsan, de ha azt mondod könnyű, akkor akinek még nincs meg bénának fogja magát érezni. Pedig nem ez a helyzet, inkább az adjon hálát, akinek már sikerült
240. 0065f66d69 (válaszként erre: 239. - Fferi)
2011. máj. 26. 17:43
..Áááá! ..Azért ne lásd már ilyen borúsan a helyzetet! Aki meg akarja találni az igazit, annak biztos sikerülni is fog! ..Habár... tényleg ritka a kölcsönös szerelem! ..De létezik!!..És az is kérdés, hogy az igazi, az minden téren igazi-e?!(néha ez a kérdés is foglalkoztat:-))...Azt viszont nagyon jól írtad, hogy egy kapcsolatért "küzdeni" kell!...Az pedig külön öröm, hogy neked sikerült megtalálnod!!..
239. fferi (válaszként erre: 238. - 0065f66d69)
2011. máj. 26. 10:34
Ha ez így lenne, nem lenne egy csomó magányos öregember. szvóal sajnos kib*szott nagy mázli kell hozzá hogy megtaláld az igazit. Nekem azthiszem sikerült, de hogy tényleg így van-e majd 30-40 év múlva lesz biztos. Ami nem baj, mert ha biztos lennék benne, és nem küzdenék meg érte nap mint nap, akkor nem is tartana sokáig...
238. 0065f66d69 (válaszként erre: 237. - Fferi)
2011. máj. 25. 17:08
..Ez törvényszerű!..Egyszer mindenki megtalálja méltó párját az életben!..:-)
237. fferi
2011. máj. 25. 16:05
jaja, meg nincs két egyforma helyzet... De sebaj, végül csak a találtam olyat és talált engem olyan,aki elfogadta a bénázásomat.
236. 0065f66d69 (válaszként erre: 235. - Fferi)
2011. máj. 25. 15:56
..Hát igen, mert gondolom mindenki másképp reagál a dolgokra..
235. fferi (válaszként erre: 233. - 0065f66d69)
2011. máj. 25. 15:53
Véletlenül sem tudom, max néhány dologról tudom, hoyg szabad, nem szabad...
234. fferi (válaszként erre: 232. - 0065f66d69)
2011. máj. 25. 15:53
Nem konkrétan rád gondoltam, hanem a mikor vagyok muyla és mikor rámenős.
233. 0065f66d69 (válaszként erre: 231. - Fferi)
2011. máj. 25. 15:47
Magyarázat: A sok tapasztalat után tudod már hogyan működik a nők gondolatvilága...
232. 0065f66d69 (válaszként erre: 231. - Fferi)
2011. máj. 25. 15:44
..Tessék? Semmilyen rejtett utasítás nem volt benne, csak azt írtam, amit épp akkor gondoltam!:-)
231. fferi (válaszként erre: 229. - 0065f66d69)
2011. máj. 25. 15:40
Én elég nehezen olvasom a rejtett utalásokat, tehát nem belőled játszom, hanem magamból. Pont ezért nem mindig tudok hozzád igazodni. De ez nem tudatos, szándékaim szerint azt csinálnám, amit a másik szeretne, csak épp nem tudom kitalálni max eltalálni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook