Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » R R, azaz Rémes Randik! Amikor futva menekülünk... Gyertek, sztorizzunk! fórum

R R, azaz Rémes Randik! Amikor futva menekülünk... Gyertek, sztorizzunk! (beszélgetős fórum)


170. 68b1114f6e (válaszként erre: 169. - Kund Abigél)
2011. máj. 4. 09:51
Ha gáz a randi akkor csinálni kell valami nagyon ciki dolgot, valami olyat ami miatt a partnernek eszébe sem jut hogy újra találkozzatok.:DDD
2011. máj. 4. 09:46
Szerintetek hogyan lehet lezárni egy rosszul sikerült randit?
168. tashadow (válaszként erre: 167. - 4ebcab610b)
2011. máj. 4. 09:41
Igen, a visszajelzés fontos, és nem csak a végkimenetelt illetően. Lehet hogy magába száll az illető, és legközelebb valaki mással már másképp. így értelmet nyer az egész.
2011. máj. 4. 09:17

Azt hiszem az a legrémesebb, amikor nem volt jó találkozni valakivel és tovább elviseltem, mint szükséges lett volna....és utólag rájövök nem voltam képes abban a pillanatban őszintének lenni, amikor azt éreztem: elegem van! Pedig, ha az ember képes ezt kimondani, akkor egy csomó unalmas perctől, órától kíméli meg magát és az illetőt, aki lelkesen mesél remélve, hogy jó hatása van, mert hallgatom....:)


Nem szoktam futva menekülni:)....

2011. máj. 4. 08:47
Végigolvastam. Hát ez fájt! Talán azért is olyan vicces, mert valahol a lelkünk mélyén megértjük, és szánakozunk az emberi butaságon. Végiggondoltam és szerintem kétféle ember típus lehet: Aki képes kívülről tekinteni önmagára, és aki nem. Arra lennék kíváncsi hogy a felsorolt példáknál ki melyik kategóriába tartozik. Aki képes az itt velünk nevetne, akár saját magán is. Fura ebbe belegondolni. Én ha ilyet csinálok, tuti 500-szor visszajátszom a jelenetet, hogy beleégjen az agyamba. Sőt talán még utána is. De ez az internetes koszmágnes főleg azokat vonzza magába, akik érzéketlenek a saját butaságukra. Mert ha valaki tényleg béna, de ezt érzi, az rég otthagyta a csudába az egészet.
165. Lizecske (válaszként erre: 139. - Hte23)
2011. máj. 4. 04:44

túl fiatal hozzám ...:)))

és ilyen szigorú férjecskében volt részem....

Neked kivánok sok erőt,nem könnyű ez !!!

164. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 158. - 36f04c14f7)
2011. máj. 4. 00:16
én azt mondtam volna: kisfiam, szkájvóker az ász, neked meg még kell pár év, majd akkor beszélünk...:DDD
163. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 159. - 0f332c4ec9)
2011. máj. 4. 00:14
mi volt???? ez nem ér, ebben a topicban sztorizni kell és kész!!!! Halljuk:DD
162. Mzsuka (válaszként erre: 160. - Viaanya)
2011. máj. 3. 22:32
Azt,hogy köszi nem szeretem,hirtelen mást nem tudtam kinyögni és nevettem. Aztán utána mondtam,hogy nem hiszem,hogy nekünk találkozni kellene még.
161. Viaanya (válaszként erre: 9. - Bared)
2011. máj. 3. 21:26

Az engem is szíven ütött!:D

Csak annyit tudtam reagálni erre, elég bénán, hogy ö...... szupi!

160. Viaanya (válaszként erre: 25. - Mzsuka)
2011. máj. 3. 21:22
Az a lekváros dolog nagyon durva... Mit mondtál neki erre??
2011. máj. 3. 19:42
Nekem most első randi ami nagyon gáz volt nem jut eszembe,viszont olyan amikor elöször lettünk volna együtt olyan igen...annyira gáz volt,hogy inkább le sem irom :-D,de azért egy kicsit a mai napig sajnálom a srácot mert bár kérte,h maradjak még,én inkább eljöttem és vissza sem mentem.
2011. máj. 3. 19:30
Most jutott eszembe egy jó eset: kb. 14 voltam amikor a barátnőmmel strandolni voltunk. Ott odajött egy srác és nagyon ismerkedni akart, hazakísért, majd elhívott moziba. Mikor bementünk azt mondta nekem ne beszéljek a film közben, mert nem szereti. Még meg is sértődtem, hogy hogy is feltételez ilyen rólam. Soha nem felejtem el: a csillagok háborúját néztük meg. A srác elejétől végig dumált, rengeteg sületlenséget hordott össze. Azt is megkérdezte hogy jobban tetszik-e nekem Anakin Skywalker, mint ő! áááá! Az előttünk ülő még hátra is szólt egyszer, hogy fogja már be. Én meg se mertem mukkani, de a srác csak beszélt, beszélt...
2011. máj. 3. 18:41

Nem tudom felülmúlni a ti sztorijaitokat, nekem kb. 3 maradt meg jobban. Az elsőnél voltam kb. 16-17 éves, a srác késett, végig, amikor beszélt velem, szembefordult (közben sétáltunk, tehát mindig behajolt elém). Aztán bementünk valami cd-boltba, ott félóráig nézelődött, le se sz.rta, hogy én is ott vagyok.


A másikkal kb. félórás cset után találkoztunk, és kijelentette, hogy mivel még soha nem telt el két hét neki nő nélkül, így én lennék a következő jelölt. Mondtam neki, hogy ebbe én is beleszólnék.


A harmadik meg egyrészt egy fejjel alacsonyabb volt nálam, de még rosszabb, hogy a "randira" elhozta a húgát és egy haverját. Elmentünk mozizni, én ültem az egyik szélen, mellettem a srác húga, utána talán a haver, majd a srác. :)

2011. máj. 3. 18:20
Az igazi az, amikor zavarba jön egy ember a másik jelenlététől-társkereső nélkül-, csupán a véletlennek köszönhetően...:))
155. Re87
2011. máj. 3. 18:09
Hát én nem nagyon tudok ilyenekről beszámolni,mert 16éves korom óta vagyok ugyan azzal a pasival.De eszembe jutott,hogy 15évesen randiztam egy sráccal(mi akkoriban még az együtt biciklizésben és a sétában kimerült) és kilógott a fütyije a rövidnaciból,ahogy leült:D.Baromira zavarban voltam,rendesen sokkot kaptam:)).
2011. máj. 3. 18:06
Eszméletlen mik vannak de ezek biztos mind társkereső oldalról szerzett tapasztalatok, Mert ezek közül egyik sem a meglátni megszeretni típusok közé tartozik :)
153. Mzsuka
2011. máj. 3. 17:52
Még eszembe jutott egy eset,ez is jópár éve történt. Találkoztam egy sráccal,nem volt vele gond,csak a 3.találkozón mikor sétáltunk kezdett fura lenni. Minden kirakatot megnézett,mindegy,hogy mi volt benne.Aztán rájöttem,hogy saját magát nézegeti. Mikor beültünk egy kávézóba és elkezdte feszegetni az izmait és bámulni,akkor már kész voltam.. Gyorsan le is léptem. Felhívott és akkor jött a ráadás. Kb 30éves volt a srác.Azt mondta másnap el kell mennünk nekem fekete ruhát vásárolni,mert az anyukájának az a kedvenc színe és mivel ő az anyukájával lakik,aki a legjobb barátnője is egyben és akit soha nem fog elhagyni,ezért el kell vigyen bemutatni és akkor az anyja eldönti járhatunk-e.:D Ezen nevettem egy jót és kinyomtam a telefont.:D
2011. máj. 3. 17:02
Eszembe jutott egy olyan eset is. Elhívott étterembe, pizzát ettünk és mint kiderült nem volt elég a pénze fizetéskor így tőlem kért. Majd kijelentette miután fizettünk, hogy ő még enne egy spagettit, és én voltam annyira hülye hogy azt is kifizettem és a sörét is. Sőt még hazameneti vonatjegyére is én adtam pénzt. Na, szóval jó hülye voltam, de ez 15 évvel ezelőtt volt...
2011. máj. 3. 16:51
Ugyancsak kollégista voltam (3 lány laktunk egy szobában) mikor egyszer felhívtuk poénból Jáksó László társkeresőműsorát, akkor még Juventus-on volt. A szobatársnőmet aki beszélt telefonon be hívták a stúdióba is, ott kerestek neki pasit. Kiválasztott több jelentkezőből egyet, aki elmondása alapján jól nézett ki, majd megbeszéltek egy randit a Flórián téren a III. ker-ben. A másik szobatárnőmmel mentünk leskelődni, közben halálra röhögtük magunk: a srác egy alacsony, kövér, szemüveges, pattanásos kölyök volt. Szegény szobatársnőmnek végig kellett szenvednie a randit, mi meg a bokrokban könnyek közt fetrengtünk a röhögéstől. Kiderült a neve se az amit mondott a rádióban, hanem valami nagyon gázos családneve volt :D
2011. máj. 3. 16:45

Még csikó koromban történt, hogy egy társkereső oldalon találkoztam egy nénivel (18 voltam, a hölgy pedig 42 éves-mondta...), aki fiatalos bombanőnek írta le önmagát.., fényképen jól mutatott, igaz fekete-fehér kép volt:)))

Duna Plázánál találkoztunk, bemutatkoztunk egymásnak és én elszaladtam:))))


ui: ma már másképp cselekednék.

2011. máj. 3. 16:43
Nekem vonaton történt vicces eset: egyetemista voltam még és a kollégiumból utaztam hazafele Erdélybe. Beültem egy fülkébe ahol nem volt senki, aztán jött egy srác, kérdezte szabad-e, mondtam igen. Nagyon elkezdett nyomulni, de hozzá voltam szokva az efféle vonatos pasira, nem is nagyon vettem fel. A vicc az volt benne, hogy erős angol akcentussal beszélt, mondta, hogy ő amerikai, nagyon gazdag, mutatott egy Mercédesz jelvénnyel ellátott autókulcsot is, állítólag azért ment most vonattal, mert szereti az egyszerűséget. Egyszer csak megjelent az ajtóban egy jappán srác, kérdezte bejöhet-e, mondtam igen, de a srác csak angolul beszélt, magyarul nem tudott. Mivel igen hosszú út állt előttünk elkezdtem vele angolul beszélni, erre a srác nagyon álmos lett állítólag. Kérdeztem angolul valamit tőle, erre nagyon zavarba jött és kiment (nyomorú ál-amerikai még angolul sem tudott), Szolnok előtt még visszajött elkapta a táskáját és elinalt :).
148. Re87 (válaszként erre: 144. - Mzsuka)
2011. máj. 3. 16:38

Diplomát adtak egy ilyen embernek???

Bakker,elképzelem,ahogy gondolkodik a teszkóban:"Mit is vegyek,mit is vegyek???Ááá,de butácska vagyok!Hát mi mást vihetnék első randira,mint lekvárt!Na de nem ám csak olyan semmilyent!Nem bizony!Teszkósat!":)A lekvárok Ferrari-ja:D!

2011. máj. 3. 16:24
Nagyon jók voltak, amiket írtatok, kedvem lenne újra randizgatni, tuti tipp depresszió ellen - persze csak kis mennyiségben. :)
2011. máj. 3. 16:18

Hát én most olvastam végig egy füst alatt. Tiszta írott Stand Up. Nagyon jó!

Vajon honnan kerül elő ez a sok sötétben bujkáló ellenforradalmár?

145. pinkyke
2011. máj. 3. 15:56
Lehet a lekvár az új virág. :DDDD
144. Mzsuka (válaszként erre: 141. - Re87)
2011. máj. 3. 15:52
Bizony.És még amit kifelejtettem dobozos kólát is hozott.:D:D:D Mai napig sem tudom ez honnan jut valaki eszébe. És a munkáját tekintve elvileg pszichológus volt!!!!:D
143. 00a194caf9 (válaszként erre: 142. - Hte23)
2011. máj. 3. 15:49
Az a legjobb, szerintem tuti azt vitt! :D
142. hte23 (válaszként erre: 141. - Re87)
2011. máj. 3. 12:48

De legalább valami különlegeset vitt volna!!!

De tescósat!!!!!!!

A tejfölös doboz fazonut legalább???

141. Re87 (válaszként erre: 25. - Mzsuka)
2011. máj. 3. 12:21
Hááát,ezt nem hiszem el!:))Lekvárt!?Kész lettem:)))!Én visítottam volna a röhögéstől:D!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook