Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » R R, azaz Rémes Randik! Amikor futva menekülünk... Gyertek, sztorizzunk! fórum

R R, azaz Rémes Randik! Amikor futva menekülünk... Gyertek, sztorizzunk! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
20. bared (válaszként erre: 17. - 8f1ddc2679)
2011. máj. 3. 00:43
darab, darab... biztos a fogdosás a fétise:DDD
19. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 16. - Féknyom)
2011. máj. 3. 00:40
igen vak, és sötét mind az éccaka:)))
2011. máj. 3. 00:40

Atyaúristen!!! Milyen pasik vannak... hát nekem nincsenek ilyen frankó sztorijaim... Nekem csak szimpla szar randijaim voltak :)

De nagyon jót derültem ezeken, bár sírni kéne a mai pasi felhozatalon...

17. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 11. - Bared)
2011. máj. 3. 00:39
de ez mind semmi, nem velem szembe, hanem mellém akart ülni... mondom oké, most mit mondjak?! erre kezdte fogdosni a combomat....... így mindig csúsztam egyre inkább jobbra a kanapén, ő meg jött utánam... aztán a kiskutyámat, aki velem volt, az ölemből átraktam a keze mellé, így már nem fogdosott, csak a kutyát:)))))
2011. máj. 3. 00:38

Ezek vakrandik, vagy mik? Ennyire csak totál ismeretlenül lehet mellényúlni.

Tetszik mind:)

15. bared (válaszként erre: 13. - 8f1ddc2679)
2011. máj. 3. 00:37
nos.. ne légy smucig! mostantól mindnekivel egy közös kép, és este felteszed nekünk, hogy jó esténk legyen!:DDD
14. bared (válaszként erre: 10. - 8f1ddc2679)
2011. máj. 3. 00:36

látod, én vagyok az okosabb:DDD

soha nem vinném ismerős helyre, mert nem akarom minden összejövetelkor szívattatni magam a barátokkal:DDD

bár, a randizás már nem téma nálam, de az tuti, minél ismeretlenebb a hely, annál jobb:DD

2011. máj. 3. 00:36
ja persze papi is legeltette a szemét a dekoltázsomon, mert hát én hülye kiöltöztem...
12. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 7. - Viaanya)
2011. máj. 3. 00:35
a szatyros sztori is jó:)
11. bared (válaszként erre: 8. - 8f1ddc2679)
2011. máj. 3. 00:34
te nem vagy normális! juszt is kikértem volna a legdrágább kaját.... ha már szenvednem kell, hát lakoljon érte!:DDDDDDDDDDD
10. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 6. - Bared)
2011. máj. 3. 00:34

ezjóóó:))))))))

azért jól szórakoztam, legalább nem unatkoztam. de tiszta égés a kedvenc helyemen, ahova sokat járok SIMAVIZET kérni ÁÁÁÁ:((((

2011. máj. 3. 00:34

úúú gyerekek....

ennyi selejt ember van, vagy csak mi fogtuk ki őket?


azért ez a 2 autós dolog elég ütős volt:DDD

2011. máj. 3. 00:33

ja igen, folytatom:

46 de 64-nek simán kinéz!:DD

Vannak KAPCSOLATAI így tud szerezni olcsóbban éves bkv bérletet!!!! :DD

Kiakadt hogy én MINDENHOVA autóval járok?! Ő bizony ilyen üzemanyagárak mellett nem használja....

nem vacsoráztam, a sóher mindenit!:)

7. Viaanya (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2011. máj. 3. 00:23

Néhány éve történt velem:


Szintén első randi:

Ebédmeghívás :)

-Fonott kis szatyorkával érkezett, merthogy ezt oda lehet kötni a szék támlájához, így nincs az az Isten, aki ellopná :P

-Gyorsan fejben kiszámolta, mennyit kell ennie, hogy megtartsa az ideális testsúlyát (ÁÁÁÁÁÁÁ)

- Fél óra beszélgetés után megkérdezte, mikor szeretnék kisbabát,mert átlagban az 4 hónapba is beletelhet, úgyhogy jobb lenne minél hamarabb elkezdeni(wf) :)(nehogymár kifussunk az időből)

- Sport: ő nem jár edzőterembe, mert az nem az edzésről, hanem a beszélgetésről szól (nyílván...)

- 2 egyforma autója van, mert ha az egyiket ellopnák, akkor van egy UGYANOLYAN másik..... (Jesszusom)



Hát igen, nagyjából erre emlékszem, de szerintem ez is elég...Persze ezek után nem volt 2. randi:)

2011. máj. 3. 00:19
jajj, a pék kimaradt, aki azzal akarta eladni magát, hogy a pékárút ingyen tudja hazahordani majd, és az mennyi spórolás!:DDDD
2011. máj. 3. 00:18

anno, mielőtt a férjemmel megismerkedtem, de már az előző után voltam, nekem is volt egy fura "pasim" randi szinten...


már az első beszélgetésnél leszögezte, hogy nem fekszik le a nővel, csak esküvő után, Ő asztalos, és igen, úgyis el tudja tartani a családját, hogy le van vágva egy perc a "kicsikéjéről"... /Ő nevezte így!!!/

továbbá el sem tudja képzelni, hogy a felesége neki háttal aludjon majd, kivágott blúzt hordjon, és az asszony vezesse a marutit! mert az félve van őrizve!

óvatosna jegyzem meg, majd beleesett a dekoltázsomba, nekem már akkor nagyságrendekkel jobb autóm volt, és miután rendeltünk, én egy kávét, ő egy gyömbért kért, elkapott a sikítófrász, megcsörgettem az asztal alól a a barátnőmet, kinyomtam, persze visszahívott, hogy mi van....

azonnal közöltem, hogy rohanok, ne sírjon, majd angolosan távoztam!:DDDD

2011. máj. 3. 00:16
Atyaúristen! :)
3. Viaanya (válaszként erre: 2. - Bared)
2011. máj. 3. 00:15
Igen! :D
2. bared (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2011. máj. 3. 00:12

részleteket!!!

mééééééééééééééééééééééég!:DDDDDDDDDDDDDD

2011. máj. 3. 00:03

Nekem ma volt egy, innen az indíttatás.

Mesélek: azzal érkezett az étterembe, hogy ő most "ÉTKEZETT" és csak vizet kér. Simavizet:DDD

Én meg kis naív, gondolván hogy mivel eate 7-kor találkozunk egy étteremben, vacsorázunk is, nem ettem előtte:)))

Sportol is: éljen a ping-pong:)

A kocsiját lent tartja vidéken a szüleinél, mert METÁLFÉNYEZÉS van rajta (húúúúú:)) és megrongálnák itt Pesten:DDDD

Nektek van ilyen jó sztoritok??? Meséljetek:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook