Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Problémás arcbőr fórum

Problémás arcbőr (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
162. Borocsella (válaszként erre: 89. - Selila)
2012. okt. 8. 14:17

Szia selila!


Én is jártam anno a DermaHelphez, elég sokáig. Jó neked, hogy ennyit segített, sajnos én ezt nem mondhatom el magamról. Lehet, hogy ez is olyan, mint a gyógyszer, hogy kinek mi válik be. Sajnos nekem nem sokat segített se a ClearLight, se a lézeres kezelés. Volt még mikrodermaabrázió, az egy picit segített, de nem volt tartós.


Sok pénzt otthagytam náluk, de összességében sajnos nekem egyáltalán nem érte meg. :( Pedig amúgy kedvesek voltak, egy rossz szót nem mondhatok rájuk, de a kezelés számomra nem volt túl hatékony.


Most megint gyógyszert szedek (Tetracyclin Wolff), remélhetőleg ez segíteni fog.

161. f354ed7a1e (válaszként erre: 2. - Daroki)
2012. jan. 21. 11:45

Tini koromban elmentem a kozmetikushoz. Olyan szép nagy varos sebet csinált a homlokom közepére,hogy csoda,hogy nem maradt meg a helye!! (apró mitesszer volt)..

Mondani sem kell,hogy azóta nem is voltam és nem is megyek..én tartom rendbe az arcom és nincs vele gondom..:)

2011. nov. 13. 17:22

Sziasztok!

Tudna valaki tanácsot adni ,hogy akinek pattanásos a bőre az miket nem ehet??

Azt tudom,h fűszeres ételeket ,csokit meg édességeket nem ,és még mit nem lehet??

2011. nov. 13. 17:17

Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani ,valami olyan kenőcsőt ami kimondottan ilyen pattanás okozta hegekre jó??

2011. aug. 10. 09:58

Én szedtem aknenormint!!

NE szolizz alatta mert pigemtfoltos lehetsz!!! Amúgy nem valami hatékony dolog a gyóygszer :S

2011. ápr. 17. 19:04

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni Toletek, már 4.ik hónapja szedem az aknenormint, van akai esetleg a szedés alatt is szoláriumozott???Nagyon fehér a borom és egy hónap múlva 3lagziba is megyunk, de ilyen hófehérkén semmilyen ruci sem mutat jól rajtam...

156. Incül (válaszként erre: 130. - Selila)
2010. okt. 20. 18:03

Szia. 16 éves vagyok és nagyjából 4 éve küzdök bőrproblémákkal. Mos oylan gyógyszert kaptam,mi elég hatásosnak tűnt és már csak negyed annyi van,szóval már elég látványos a javulás.Viszont elég sok,de nem túl mély heg maradt a arcomon. Mivel lehetne megszabadulni tőle? Ezt a mélyhámlastást kozmetiksok csinálják? Egy vagy több alkalmas,és mennyibe kerül?

Előre is köszönöm :)

155. Orsi cicuska (válaszként erre: 151. - Anitakovacs)
2010. jún. 14. 18:12
szerintem is nagyon jó:-) a mi kozmetikánkba is van,nagyon szeretik a vendégek azt a terméket:)
2010. jún. 14. 18:11

szia! én kozmetikus tanuló vagyok,és én azt tudom hogy a szappannal való arcmosás nem jó,mert az drasztikus zsírelvonás a bőrből ami ujabb pattanást eredményez,mert a bőr próbálja pótolni gyorsan a zsírt,de igaz a kénes szappan tényleg nem árt,de én inkább azt javaslom hogy minden este és reggel arctejjel tisztosd meg az arcod.Mindegy az arctej márkája,a lényeg hogy arctej legyen.Mást ne nagyon használj.Szerintem havonta menj kozmetikushoz és meglátod nagyon hamar szép lesz a bőröd. :-)

Nekem is nagyon csúnya volt,én még gyógyszert is szedtem rá(pedig nem kellett volna) de a kozmetikusom nagyon szépen rendbe hozta :-)

153. judit87 (válaszként erre: 152. - Bikuc)
2010. jún. 1. 20:37
Szia!Kozmetikus vagyok.Próbálj meg szappanal arcot mosni reggel este mert az oldja az elhalt szarusejteket+a faggyút.Olyan szappant használj am nem túl illatos (nem Dove).Pl Nadin kénes vagy körömvirágos szappan.Szemcsés bőrradírt ne használj mert az fokozza a gyulladást, ahogy dörzsized.Igyál sok vizet nem üdítöt meg stb. hanem tiszta vizet.Cinket tudnék ajánlani belsőleg hogy próbáld ki.Nem kell mindenféle dologgal kenned magad, mert többet árt mint használ.Az aleo vera gél jó választás.Valamint néha elmehetnél olyan 2-3 havonta kozmetikushoz egy alapos tisztításra.
152. Bikuc
2010. máj. 4. 15:12

Sziasztok!

Nekem az arcomon vannak pattanások. 15 éves vagyok. Nem tudok már velük mit kezdei, nagyon zavar, alapozó nélkül nem merek menni sehova. Használtam rejuvenált, faggyúoldó arclmosót, garnier termékeket, aknesolt, most aloe vera gélt és az embrymicin gélt, stb... az embrymicin gél nekem jó volt, csak már nagyon szárít. Hallottam, hogy az aknesolnak van gyógyszeres formája is. Hallottatok róla valamit? Vagy a sörélesztő tabletta? Vagy esetleg tudtok valamit ajánlani?

2009. dec. 1. 12:39

Szia!

Kaviczky mélytisztító maszk, ez nagyon szuper. Neten is lehet rendelni.

150. Nikike1988 (válaszként erre: 148. - Anitakovacs)
2009. nov. 27. 13:47

jövő hónapban mindenképpen megyek kozmetikushoz...

tudsz ilyen pakolást ajánlani?

149. a699eceb28 (válaszként erre: 139. - Totoka1)
2009. nov. 27. 13:30

sziasztok


arról a Elicina krémről kérdeznek az csak felnőtteknek való????


Az és drágaságom 7 hónapos és csecsemő kori accnéja van most szép az arca de néha nagyon csúnya pattijai vannak

már ki próbáltunk mindenféle krémet de semmitől nem múlt el

2009. nov. 27. 13:22

Szia Nikike!


Hát szerintem neogranormont ne tegyél rá. Inkább menny el havonta egyszer kitisztíttatni az arcod egy profi kozmetikushoz, mert ő nem hiszem hogy sebesre nyomkodná az arcod, mit te. A sebekkel vigyázni kell, mert ott maradhat a helye, és azt már nehéz eltüntetni. Inkább valami jó összehúzó, nyugtató pakolást tegyél oda a helyére. Attól szépen begyógyul. Persze csak az olyan pakolástól, ami megfelelő hatóanyag tartalommal rendelkezik.


Remélem segítettem...

2009. nov. 22. 13:44

sziasztok!

Sokszor előfordul velem hogy kinyomok wegy mitesszert mert már nagyon zavar vagy esetleg egy pattanást.Ilyenkor szoktam rá tenni arcszeszt de mégis sebes lesz utána. Milyen krémet tehetnék rá hogy gyorsabban gyógyuljon a seb ha már így alakult?? Neogranormon krémet tettem már rá nem egyszer de nem tudom hogy szabadna e.. Segítsetek légyszi! :-S

2009. nov. 11. 18:58

kedves Selila ! nekem olyan kérdésem lenn h van egy ciszta(kis dudor szerűség:)) az arcomon,nem igazán látványos de engem nagyon zavar...szerinted valahogy el tudják tűntetni?

előre is köszi

2008. okt. 12. 17:37

Sziasztok!

Tud valaki segíteni nekem, hogy a bizonyos clear light technológiát (aknés hegek eltávolítása) hol alkalmazzák Budapesten kívül?

Köszönöm.

144. Bernuska (válaszként erre: 143. - Totoka1)
2008. szept. 29. 16:46

:))) jaa, félreértettél...

gondolom, hogy krém állaga van, csakhát az az összetétel....:) de végülis írod, hogy kellemes. A többi kozmetikai termékben is lehet kutya füle, macska farka...:S

143. totoka1 (válaszként erre: 142. - Bernuska)
2008. szept. 28. 22:06
A krém nem nyálszerű,pont olyan az állaga mint egy nem csigás krémnek.Kíváncsi voltam,nem lesz-e undorító,de nagyon kellems megjelenésű:)Aztán meg,hogy szépültem tőle,felőlem már bármiből is készülhetett volna:))
142. Bernuska (válaszként erre: 141. - Totoka1)
2008. szept. 28. 18:56
...és a csiganyálkával hogy barátkoztál meg?... :)
141. totoka1 (válaszként erre: 140. - Bernuska)
2008. szept. 28. 08:12
Az Elicina egy chilei természetes alapanyagú krém,a papirja szerint bárki használhatja,még kis gyerekek is..Nics illata,kellemes az állaga,könnyen beszívódik.A leírása alapján sokféle bőrbajra jó,nekem a pattik meg a mitesszerek miatt jött be,de májfoltra,szerölcsre meg még sok mindenre használják.Én a neten veszem,de gyógyszertárban is kapható.
140. Bernuska (válaszként erre: 139. - Totoka1)
2008. szept. 27. 22:11
Írsz erről a termékről bővebben?
139. totoka1
2008. szept. 27. 08:06

Sziasztok!

Nekem pattikra és a mitesszerekre az Elicina csigakrém vált be.Előtte sok mindent kipróbáltam,a vichy normadermjét is,de hiába.Most végre olyan szép,tiszta a bőröm,amilyen még sose volt.Még menzesz előtt se jön elő a sok pati,a mitesszerek meg kifordultak maguktól.Azóta szivesen nézek a tükörbe,megtaláltam a szép bőr titikát.nekem bejött.

138. Bernuska (válaszként erre: 137. - Gomboooc)
2008. szept. 25. 09:55
Én voltam vagy 4-5 alkalommal is mikrodermabrázión, de nekem semmit sem használt. Sem a pattik, se a mitik, se a hegek nem múltak el, nem csökkentek...
2008. aug. 28. 14:54
Sziasztok!! Nekem nem pattanásos,de szörnyen miteszeres az arcom, szoktam kozmetikushoz járni, utána 1-2 hétig még jó is, de aztán visszajön minden. Főleg az állam "2 oldala" meg a két "pofám" :) az érdekelne,h ezen segít a mikrodermabrázió v. az csak a hegekre meg ráncokra való? 24 éves vagyok, szedtem roacutant, az a pattikra is jó volt, szedek fogamzásgátlót is,de a miteszerek nem tűnnek el soha.. :s szeretnék már egyszer végre szép bőrt!! köszi előre is
136. Orsi cicuska (válaszként erre: 134. - Fatra17)
2008. aug. 1. 18:27
Én Aknenormint szedtem az arcomra!6hónapos a kúra és teljesen rendbejött!De maradtak után hegek persze amiket mikrodermabráziós kezeléssel hoznak helyre a kozmetikusok...
135. elvisz20 (válaszként erre: 134. - Fatra17)
2008. júl. 26. 16:48
Minden nap 1 óra szauna,tuti módszer! Azt hiszem az infra mélyebbra hat.
134. fatra17
2008. júl. 25. 13:23
ki tudna nekem jo ötletet adni? vállamon jo sok pattanás van,sehogy nem akar eltünni,gyogyszert szedtem rá,Roacutanne-t nagyon erős,de már nem szedhetem.és visszajött a probléma,arcom se valami pattimentes,nemtudtok ajánlani vmi hatásosat?köszi
133. fatra17 (válaszként erre: 119. - Seherezad)
2008. júl. 25. 13:19
szia,én is kipróbáltam az ilcsi fekete szappant,hát nálam nem segitett,legalábbis még nem,én kozmetikusomtól vettem meg
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook