Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


2012. jan. 18. 22:37

A fürdőszoba mérlegek által mutatott testzsírszázalék totál megbízhatatlan, de ha folytatod ezt a programot, biztosan nagyon jó eremdényt érsz el.

Ha van rá időd és kedved, akkor csináltass magadnak egy testtömeg elemzést (pl. az Ideal Body-nál)

144. 3bb535b294 (válaszként erre: 143. - Michelle.r)
2012. jan. 11. 22:43
Szívesen! :D :D :D
143. michelle.r (válaszként erre: 142. - 3bb535b294)
2012. jan. 11. 11:13
Istennő vagy :))))))))))) Köszönöm, ez az!
142. 3bb535b294 (válaszként erre: 140. - Michelle.r)
2012. jan. 10. 09:08

Kedves michelle.r!

Szerintem Te a Flaboxy stúdióra gondolsz, ha a Subway-el szemben állunk akkor jobb kéz felől van. Azt hiszem Alakreform vagy Alakformáló vagy valami ilyesmi van kiírva. Egyetlen egy ajtón lehet bemenni, az lesz az.

Szia

141. 117b1693d0 (válaszként erre: 139. - 3bb535b294)
2012. jan. 9. 13:26

Attól még betehetnek egy gépet különféle szalonokra, mert alapvetően otthonra tervezett. Pontosan azért, mert sokkal olcsóbb, biztosabb a megtérülése és még jól is jöhetnek ki vele, feltéve, hogy nem túl szervizigényes vagy, ha mégis, akkor megfelelő a szervizszolgáltatás hozzá.


Otthonra biztosan nagyon jó, aki meg a szalonjába teszi be, az nyilván kiszámolta, hogy neki mi éri meg.


Ha kipróbálom mindkettőt, akkor jelezni fogom, hogy milyen különbséget vélek felfedezni köztük, mert egyelőre csak a neten vetettem mindkettőre pár pillantást.

140. michelle.r (válaszként erre: 139. - 3bb535b294)
2012. jan. 9. 13:12
Oóóóóó, ha a VI. kerületben laksz, nem tudod véletlenül, hogy pontosan hol van az Oktogonon a szalon, ahol van Flabélos? Múltkor néztem a honlapjukat, de sajnos nem mentettem el. Náluk a 10 alkalomra szóló 20 perces bérlet csak 15.ezer.
139. 3bb535b294 (válaszként erre: 138. - 117b1693d0)
2012. jan. 9. 12:39

Szia Beverly!

Ahol én lakom (VI. kerület) több szalonban is van Flabelos. Szerintem ha nem lenne alkalmas arra, hogy ilyen helyekre betegyék, úgynevezett „professzionális használatra”, nem lenne ilyen sok helyen. Szerintem ez a válság mindenkit érintett, a kozmetikai meg szépségszalonokat is, mert az emberek is kevesebbet költenek talán magukra. Ezért nem mindegy nekik, hogy 350 ezerért vagy 1,5 millióért vesznek vibrációs gépet, ez utóbbi nyilván nem térül meg túl hamar. De azt én is hallottam, hogy a Flabit alapvetően otthoni használatra gyártották eredetileg, de ahhoz képest már vagy 60 hely van ahol bérletet lehet venni rá, szóval biztos működik úgy is, nyilván nem vennék meg a szalonok ha nem így lenne… Én kipróbáltam egy másik fajta gépet pár hónapja, arra drágább volt a bérlet és lezsibbadtam tőle, nekem a Flabi jobb érzés, mert az izmaimat érzem mozogni konkrétan és az alkalmanként 500 Ft-ot is elbírja a pénztárcám. De akit ez a dolog érdekel, próbálgassa végig mindet aztán amelyik tetszik neki arra járjon. nem?

138. 117b1693d0 (válaszként erre: 137. - Michelle.r)
2012. jan. 8. 22:54

Viszont az árukat tekintve nagyon nem egy kategória. Lehet, hogy az egyiket professzionális használatra tervezték fitness termekbe, ahol folyamatos és különböző mértékű terhelésnek vannak kitéve, míg a másikat meg otthonra, heti pár alkalmas használatra?


Megnézem a kuponvilágot is. Mondjuk nem akciósan van a szomszéd utcában, lehet, hogy ez nyer:)


Köszi még egyszer:)

137. michelle.r (válaszként erre: 136. - Michelle.r)
2012. jan. 8. 22:39

Nem itt akartam befejezni :)

Nem tudom, mennyire más a technológia, ez a gép 1.5 millióba kerül és nagyon szuper, a képeket nézegetve kb. ugyanaz.


a kuponvilágon most tudsz rendelni egy 3 alkalmas bérletet 990 forintért, a harmadik kerületbe.

136. michelle.r (válaszként erre: 135. - 117b1693d0)
2012. jan. 8. 22:37
A body coach nagyon jó.
2012. jan. 8. 22:33

Egyelőre kipróbálni tervezem.


Igazából a környék nincs megszórva vele, de a IV. kerületben találtam egy címet. Találtam egy másikat is, de az nem flabélos, hanem body coach. Elsőre úgy tűnik, hogy ugyanaz pepitában. Nyilván azonos technológiára különféle gyártók különféle márkanéven forgalmaznak hasonló gépeket, végülis futópadból is van pár fajta...


Ismeritek? Van valakinek tapasztalata, hogy mi a kettő között a különbség a nevükön kívül?

2012. jan. 6. 20:38
Nagyon jó. Nézegetem, hogy hová lenne érdemes elmennem kipróbálni.
133. 3bb535b294 (válaszként erre: 127. - Zebracsikó)
2012. jan. 6. 19:39

Kedves zebracsikó!

Hol van olyan, hogy orvosi felügyelettel lehet Flabeloszozni?

2012. jan. 6. 12:56

Gratulálok!

(valószínűleg 4kg/hó volt az a második hónaptól kezdődően, csak elírtad)


Nagyon szuper az eredményed! Megyek megnézem mostmár ezt a gépet közelebbről :))

2012. jan. 6. 09:58
Hol van olyan hogy orvosi felügyelettel lehet Flabeloszozni?
130. 117b1693d0 (válaszként erre: 129. - Horváthedit)
2012. jan. 5. 20:49
Olvasd el Gabinak milyen jól sikerült az első két hét! (kettővel a te hsz-ed alatt)
2012. jan. 5. 20:44

Sziasztok!

December közepén amikor utoljára fodrásznál jártam, láttam ezt a Flabeloszt az egyik sarokban. Kérdeztem a fodrászt hogy mi ez???? : ) Azt mondta hogy egy alakformáló gép..... de most nincs ideje elmondani, álljak rá, majd utána elmondja.... Nagyon meglepődtem először, de állati jó érzés volt : ))))) Megadta a weboldal címet meg a Facebook oldal nevét ahol utánanézhetek a részleteknek. meg mindenféle tudnivalónak. Mindent elolvastam róla amit írtak. Karácsonykor volt időm olvasgatni. Ha a fele igaz már brutááál... Most az a cél hogy hetente megyek 2-3 alkalommal. Hétfőn és szerdán voltam, még holnap is megyek. Én fogyni akarok, legalább 10 kilót, remélem sikerül. Aki diétázik mellé hogyan csinálja?

2012. jan. 5. 20:30

Az említett súlyveszteséget zsírból átlag napi 1600kcal energia deficittel lehet elérni. Valószínűleg mégiscsak jelentősen visszafogtad a kaját (a korábbihoz képest), mert nem feltételezem, hogy 10 perc Flabélossal ezt el lehet érni.


De egyetértek folytasd lelkesen és további hasonló sikereket kívánok!

127. zebracsikó (válaszként erre: 126. - Zebracsikó)
2012. jan. 5. 20:03
és neki tetszett (ő orvosi felügyelettel csinálta, még csak egyszer)
126. zebracsikó (válaszként erre: 125. - 3bb535b294)
2012. jan. 5. 20:02
nem én próbáltam, hanem a párom!
125. 3bb535b294 (válaszként erre: 115. - Zebracsikó)
2012. jan. 5. 19:54
Nagyon szívesen, nincs mit. : ) Sikerült kipróbálnod? Ha igen, milyen volt?
124. guzmi (válaszként erre: 122. - Ikreink)
2012. jan. 5. 16:09
Köszönöm szépen:)
123. guzmi
2012. jan. 5. 16:08
Tényleg véletlen került ide, ha hiszed, ha nem. Ha olvastad, akkor két hozzászólónak válaszoltam, eddig nem az én hozzászólásomat moderálták hanem másét, pont velem kapcsolatban. Ha jól tudom nem Te indítottad a fórumot, Neki nem volt még baja.És igazad van, mindenki azt vesz amit akar. Messze nem írtam 24 hozzászólást, nem vitatkoztam senkivel, és nem akartam meggyőzni senkit semmiről, főleg nem, hogy mit vegyenek. Remélem a kellemes stílusoddal jól boldogulsz az életben és szeretnek az emberek.
122. Ikreink (válaszként erre: 117. - Guzmi)
2012. jan. 5. 16:00
Azért jó hogy megírtad a véleményedet . Sokat segítesz olyanoknak akik most nézegetik melyiket vegyék meg. És hogy mi a különbség a gépek között.
121. Ikreink
2012. jan. 5. 15:56
Nagyon nagyon jó, és érdemes használni
120. ancsapancsa76 (válaszként erre: 119. - Guzmi)
2012. jan. 5. 15:17
Ja persze… : ))) elszúrtad mi? Tök véletlenül reklámozol itt egy olyan no name gépet aminek a gyártójáról a világon semmit nem lehet tudni? A forgalmazója is csak egy „jó nevű” webshop. Ahol az van kiírva, hogy „Sajnáljuk, ez a termék már nem található a kínálatunkban.”? Tudod mit? Csak nyugodtan irogass, amíg nem moderálnak le az ilyenekért. A neten minden elfér, mindenki azt vesz amit akar, olyan másolatot használ amilyet akar, de ennek az oldalnak nem ez a célja!!! De ez téged ez hidegen hagy, remélem nem tűnik el a jó nevű cseh céged mire meghibásodik a Charls vagy milyen géped. Persze azok akik azért néznek be ide, hogy olvassanak véleményeket azoktól akik használják a Flabit, ami érdekli őket, azok le vannak… ? Rágják csak át magukat a 24 hozzászólásodon, ha van idejük? Ez szerinted jó dolog? jófejség? És ez a megfelelő fórum arra hogy itt vitatkozz mindenkivel és próbálj embereket arról meggyőzni, hogy a cseh géped olcsóbb mint a Flabelos és azt vegyék inkább? Hát sok sikert.
119. guzmi
2012. jan. 5. 14:53
Elszúrtam, már mindegy!
118. cullinan (válaszként erre: 116. - Guzmi)
2012. jan. 5. 14:29
Köszi szépen!
117. guzmi (válaszként erre: 114. - Cullinan)
2012. jan. 5. 14:28
Szia engem kiutált ancsapancsa, meg előtte már más is, mert nem flabélost vettem és nem arról írok. Igazuk is van, meg nem is. Nem mindenkinek telik flabira, és butaság lenne azt gondolni, hogy minden más gép rossz. Én egy Charles nevű gépet vettem, ez sem olcsó, fele a flabélosnak és nagyon-nagyon meg vagyok elégedve, csúcs szuper.Még ennél is vannak olcsóbb nagyon jó gépek, szét kell nézni. Ja és nem kínai, hanem Cseh, garanciával, és neves sportszerkereskedőtől.Szerintem el kell dönteni, hogy tornázni is akarsz-e rajta /szerintem érdemes/ vagy "csak" rázkódni. Ettől függ az is, hogy kis platójú, vagy nagy kell.Azután el kell dönteni, hogy billegő, ill. rezgő mozgás ill. ezek keveréke, aránya. Mindenképpen magas amplitúdójú gépet érdemes, az enyém 16 mm ez a billegés magassága. A fokozat szerintem nem olyan fontos, alacsony fokozaton hatékonyak a magas a masszírozás végett jó. Nézz körül, én egy amerikai 70.000-es gépet szerettem volna, de eladták az utolsót is. Pedig nagyon jó gép volt, éppen a célnak megfelelő. Remélem segítettem valamit, a fórumra nem írok, nem dühítem ancsapancsát. Ha akarsz írj privátban.
116. guzmi (válaszként erre: 114. - Cullinan)
2012. jan. 5. 14:12
Privátban megírom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook