Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


115. zebracsikó (válaszként erre: 109. - 3bb535b294)
2012. jan. 5. 13:55
köszönöm a válaszokat!!
114. cullinan (válaszként erre: 110. - Guzmi)
2012. jan. 5. 11:41

Nem tudom az egész forumot végigolvasni, de megirnád, hogy te mit vettél olcsóban?ha jól gondolom ez nem flabelos, hanem valami másfajta gép?

és hol?

113. michelle.r (válaszként erre: 112. - Candejj)
2012. jan. 5. 10:00
a kuponvilág épp most hirdet 990 forintért egy három alkalmas bérletet a III. kerületben.
112. candejj
2012. jan. 5. 09:32

Tudtok olyan helyet Budapesten, ahol ingyen kipróbálható?

Érdeklődnék még, hogy ha csak heti egy alkalommal járnék valahová, lenne látható eredménye vagy az kevés? (Nem fogyni akarok, csak narancsbőrre használni.)

111. ancsapancsa76 (válaszként erre: 110. - Guzmi)
2012. jan. 2. 14:51
Lehet hogy ezért van ez Guzmi, mert ez egy Flabelos fórum? Nyiss egy új topikot "kinek van tapasztalata egyéb más vibrációs gépekkel" címmel és akkor nem azok lesznek ott, akik a Flableoszt használják, hanem azok akik minden mást.
110. guzmi (válaszként erre: 108. - Szerencsétlenke)
2012. jan. 2. 11:02
Igen, én vettem is, nagyon-nagyon jó, a fele pénzért, de a fórum elején is írtam erről és gondolom, hogy flabi elkötelezettek elküldtek a francba :(
2012. jan. 1. 17:20
Kedves "zebracsikó”: Ahová én járok ott a galérián van a Flabelos és abszolút nem hallani lent. Fent is csak nagyon kis zajt kelt a használat közben. Egy masszázs szalonban is van ilyen, (Mammut II) hát azért ha nagy zajt csinálna oda csak nem tennék be… én anno egy kiállításon próbáltam először a Syma csarnokban és az ottani gép kicsit kopogott, gondolom a nagy igénybevétel miatt, azokon a gépeken reggeltől-estig egyfolytában álltak. Az otthoni használat azért más igénybevételt jelent, de a legjobb, ha elmész és a saját szemeddel nézed meg, nem?
2012. jan. 1. 17:17
sziasztok! nem jár zajjal a működtetés, csak a padlónak egyenletesnek kell hozzá lenni :) csak annyira jó lenne, ha mindenkihez eljutna, hogy a fabélos sokat költ a reklámra, de olcsóbban is van sokkal jobbb gép, ami nem csak billeg és nagy a rezgő felület, hogy gyakorlatokat lehessen csinálni, ne csak ácsorogni. Sok sikert! Várom Babi tapasztalatát :)
2011. dec. 31. 10:31

mi is most akarunk venni!

Kíváncsi vagyok a tapasztalataidra.

Meg arra, hogy mennyire zajos (társasház, emelet), meg ugrál, vagy dübörög-e, mert ha igen, akkor nem hiszem, hogy beruházunk..

106. ancsapancsa76 (válaszként erre: 105. - Szerencsétlenke)
2011. dec. 30. 15:50
Az oktatást én is fontosnak tartom, mert ahová én járok ott túl sokat nem tudnak a gépről … Fogalmuk sincs pl, hogy én a porckorong sérvemmel hogy használjam, csak annyit mondtak, hogy húzzam ki magam. Azokat kell inkább megkérdezni, akik forgalmazzák, azt hallottam, hogy ingyenes előadásokat is tartanak, ahol egy obesitológus orvos is van, arra el kell menni. Én a következőre biztos elmegyek, mert meg akarom tudni, hogyan is működik ez az egész, meg a doktornőtől is akarok kérdezni. Ettől függetlenül ahová most járok az két utcányira van a munkahelyemről, így oda fogok járni továbbra is, mert érzem hogy jó a hatása, fittebb vagyok és jobb az állóképességem is mióta használom, és tényleg csak 10 perc, annyit meg rá tudok szánni kétnaponta. Majd megtanulom nélkülük, hogy a legjobban tudjam kihasználni a Flabelosz előnyeit.
2011. dec. 30. 04:07
Legalább elsőre kérjetek szerintem oktatást, mert nekem az rengeteget segített. Akkor nem fog szétrázni, meg fájni a fejetek. Én is 50 fokozatos gépre járok (programok közül is választhatnék) az V. kerbe és sosem volt gondom. Sok sikert, ja és heti 2-ször érdemes, de ha időm engedi 4szer megyek januártól.
104. niczi
2011. dec. 16. 22:17

Sziasztok!


Nem érdekel valakit 10 alkalmas Flabi bérlet? 4.990-ért vettem egy kuponos oldalon, egy 14. kerületi szalonba, de nem tudom felhasználni, mert külföldre utazom, hosszabb távra, 1 hét múlva. Még egy alkalmat se használtam fel belőle.

2011. dec. 16. 11:46

sziasztok,


Én egy két gyermekes anyuka vagyok, ha valakinek vannak gyerekei és mellette dolgozik tudja miről beszélek. Időm semmi. A második gyereknél rajtam maradt 15 kiló. Állandóan próbálkoztam mindenfélével, de edzőtermi edzésekre nem volt időm mert az legalább 2-3 órát elvesz. Nézegettem a lehetőségeket, minden érdekelt ami fogyaszt, egy cikket olvastam erről a gépről a neten és megtetszett. Annyi pénzem nem volt, hogy megvegyem magamnak, de a VI. kerületben ahol lakom, több olyan hely is van, ahol bérlettel lehet Flabeloszt használni. Volt egy 3 alkalmas bérlet akció a Facebookon, azt kipróbáltam, utána vettem egy 5 alkalmasat és most már egy újabb bérletet koptatok. Jelenleg heti 2-3 alkalommal járok, ahogy az időm engedi. Jövet-menet vásárlás előtt vagy után, ahogy éppen kijön. Azt szeretem hogy csak ráállok és nem kell vesződni az átöltözéssel sem, ahogy vagyok úgy használom. Van hogy épp nincs hely, de ez benne van a pakliban. Nem tudok előre időpontot foglalni, de igyekszem azért. Az első 3 alkalommal csak azt éreztem, hogy sűrűbben járok a mellékhelyiségbe és hogy bizsereg néhány helyen a combom, a fenekem. Pár hét után formásodott a combom és érezhetően fogyott a derekam és a fenekem. Most azon vagyok hogy valami diétás módszert szeretnék találni amit be is tudok tartani, mert azzal együtt biztosan még gyorsabb lenne az eredmény, bár így sem rossz, hetente egy fél kiló megy le, de bevallom, nem nagyon tudok az esti vacsitól még megszabadulni. De azt már egészen határozottan mondhatom, hogy a harmadikra könnyebben futok fel mint előtte, a teherbírásom is jobb lett.

102. guzmi
2011. dec. 13. 21:35
Elhúztam.
101. guzmi
2011. dec. 13. 11:16
Miért? mit tud csinálni? nem úgy rezeg, vagy billeg mint a másik? Kérdeztem nem márka elkötelezett embereket, és nevetgélnek az egészen, mindenki a saját gyerekét védi. Nem tartalmaz káros anyagokat:) Egyébként Cseh termék.Ugyanúgy van elliptikus tréner és szobabicikli is pl több fajta, egyik sem káros az egészségre. Lehet, hogy az élettertama vagy az előforduló meghibásodások szempontjából majd a Flabelos lesz a nyerő de ezt még nem tudhatod sem Te sem Én. Mindíg mindennek utánanézek amit megveszek hidd el, van pár gépem itthon, köztük Ceregem ágy is eredeti nagyon borsos árért, mert azt amit Ő tud azt tényleg nem tudja egy másolmány sem. Egyébként Flabelos, Body Coach, vagy Vibro Fiber és stb. mind mind ugyanaz. A Body Coach ugyanazt mondja a Flabelosra mint Te az én gépemre. Szerinte csak az övé a jó. A különbség abban rejlik, hogy a drága gépeket edző termi sorozatos napi több órás terhelésre készítik, azt az enyém biztosan nem bírná, bár ki tudja, akkor láttad, hogy két motoros és igan nagy teljesítményű. Na mindegy eleget védtem, pedig nem is kellene. NEM IS AKARTAM EZEN VITÁZNI, CSAK SZERETTEM VOLNA MÁSOKKAL TAPASZTALATOKAT CSERÉLNI. Köszi
100. guzmi
2011. dec. 11. 18:08
Ja, se nem Tescos se nem Metrós,se nem 50ezer körüli és egy igen jó nevü sportszer kereskedelmi cégtől van. Van neve is Charls. Autó is van sok márka jó és rossz is Luxus és hétköznapi, azért még az én gépem is lehet jó, mert nem flabelos. De O.K. ez tényleg Flabélos fórum, így nincs itt mit keresnem:((
99. guzmi
2011. dec. 10. 16:44

Sziasztok!

Nekem nem Flabelos a neve a gépemnek, hanem Charls és nemrég vettem. Azért jöhetek a fórumba??Egyébként az elv ugyanaz csak nem volt annyi pénzem amennyibe a Flabelos kerül. Most néztem, hogy a Body Coach -os társaság lehúz minden olyan gépet ami nem kerül legalább 1,5-2,5 millió forintba. Ez nem igaz az én kis Károlyom is csinál olyan izomlázat tetőtől talpig, persze a megfelelő tornagyakorlatok elvégzésével, hogy csak ihaj. Szerintem a többi gép sem úgy működik, hogy ráállunk és máris sovány és izmos alakunk lesz,nyilván a kajával is kell kicsit ügyeskedni.Szóval ha bevesztek, akkor majd azért kérdeznék tőletek egy-két dolgot,mert mint mondtam kezdő vagyok és az internetről szedegetem össze az infókat. Sziasztok!

98. michelle.r (válaszként erre: 94. - Cullinan)
2011. dec. 10. 00:18

Havi korlátlan használat 5.600-ért?? Elég hihetetlenül hangzik. Nem értettél félre valamit?

Add meg a címet és ha van telefonszámot is légyszi!

2011. dec. 8. 11:55
Igen, köszi, én is olvastam ezt, ugyhogy megvetetjük velük, ha azt akarják, hogy oda járjunk:))
2011. dec. 7. 13:38
Köszi hogy megadtad a listát, persze Dunakeszin és a IV.kerületbe nincs, sokat meg nem akarok ezért utazni, majd csak lesz elöbb utobb itt a közelben is!
95. véné
2011. dec. 7. 12:51
Dec 7 és 14 között a X. Örs Vezér téri Női Fitness ben ki lehet próbálni. 1 alkalom 10 perc 500 ft. [link]
2011. dec. 5. 14:59

De ari vagy, köszi, hogy válaszoltál, persze megvenni nem tudom, nézem ezeket a kuponos helyeket, most láttam egy nagyon jót, egy havi korlátlan használat 5600 ft. de a XI. kerületben, ami tölem nagyon messze van, ha naponta oda elkocsikáznék, többe kerülne, mintha rendes bérletet veszek.

Facebookra is felvettem, de nem nagyon látom át, esetleg ha megnéznéd mi lenne nekem a legközelebb és a legkedvezőbb áron, nagyon megköszönném.

Hónapok óta készülök, futni, konditerembe menni, de nehezen szánom rá magam, ehhez biztosan lenne kedvem:))

2011. dec. 1. 10:46
sajnos meghalt ez a fórum ugy látom, pedig olyan kiváncsi lennék a tapasztalatokra, és arra, hogy tudnátok e javasolni valami helyet Dunakeszin vagy Káposztásmegyeren, ahol kipróbálhatnám?
2011. nov. 26. 08:59

Nagyon sok pozitivumot olvasok erről a csodagépről, szeretném én is kipróbálni, nem tudom, hogy Dunakeszin vagy Káposztásmegyer környékén tudtok ilyen helyet, ahol van ilyen gép?

Csodálkozom, hogy ennyi embernek van otthon saját, a mai inységes időkben van több százezer ft--ja valakinek egy testformáló gépre???...

2011. nov. 25. 21:57

Sziasztok!

Kezdetnek vennék egy 5 alkalmas (5x10perces) akciós flabélos kupont az egyik budapesti szalonba. Elsősorban alakformálás (has, csípő) miatt. Véleményetek szerint hány alkalom után érezhető változás? Szükséges diéta mellette?

2011. nov. 17. 01:48

Sziasztok!

Az én kérdésem nem a fogyáshoz kapcsolódik, inkább arra lennék kíváncsi, hogy valóban hatásos-e ez a gép a cellulitisz kezelésében? Ha igen, mennyi idő múlva van ennek valami hatása? Illetve milyen rendszerességgel érdemes járni?

2011. nov. 2. 22:06
Bubu mennyit edzettél, hogy 10 kg lement? nekem centikben látszik, és a nyújtásba már nem halok bele, hanem sokkal rugalmasabb lettem, és így fittinek érzem magam, de kg még nem nagyon...
2011. nov. 2. 22:03
nem attól jó egy hely, hogy futtatják a gép nevét, hanem az edzés módszere a fontos. ajánlok privibe szeretettel egy V. kerületi helyet, annak, akit érdekel. Nagyon figyelmesek, egy gép egy oktató :)
2011. okt. 13. 13:23

Sziasztok!

Bocsi, de most sajnos nincs időm végigolvasni a topicot. Tudna valaki segíteni abban, hogy hogyan álljak a gépen (elsősorban hasra "gyúrnék"), mert ahova most bérletet vettem, az is csoda, hogy be tudják kapcsolni a gépet :-(

2011. okt. 8. 19:09

Szia bubu0413!


Érdeklődnék, persze csak ha nem titok, hogy amikor megvetted a gépet, akkor te kilóban mennyiről indultál?

Én is erősen gondolkozom a gép megvásárlásán s Pénteken voltam a cég bemutató termében a II. ker.-ben, ahol igen kedvesen fogadtak s minden "idióta" kérdésemre válaszoltak. :-)


Én sajnos nagyon-nagyon sok ülő munkát végzek s a kilók meg csak úgy jönnek fel, annak ellenére hogy nem eszem sokat (csak sajnos nincs időm rendszeresen heti 2-4x 30 perceket edzeni).

s ezért kérdezném, hogy te honnan (kilóban)indultál? Előre is köszi a választ. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook