Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


621. gabka-1
2009. dec. 19. 15:28
Szamy,nekem a ciklusom 9-10 napja körül szokott UH lenni.Inszem pedig 11-15 nap között.A tüszők méretétől függően.
620. vroni
2009. dec. 19. 12:33

Sziasztok!

Szamykém boldog szülinapot!

Tegnap nálunk is karácsony előtti buli volt, egész jól sikerült, utána még vásárolgattunk a párommal, ma meg még anyuval, úgyhogy én már befejeztem a vásárlást.

Holnap nálunk is disznóölés, vagyis a mamáméknál lesz helyileg, 2 db, úgyhogy du. megyünk is át segíteni előkészülni.

Itt szépen esik a hó, szerintem meg is marad, olyan hideg van.

Puszi!

619. bessi
2009. dec. 19. 09:05

Boldog Szülinapot Szamy!

Bocsika, de készültem tegnap céges bulira. Nagyon jó volt. A hangulat is, meg a társaság is. Most 1 vagy 3 évre kibuliztam magam elvileg, mert a bébikém nem az a bulizós fajta. megyek is, mert a kari ajándékokat most vesszük meg.

Puszika

618. Szamy36
2009. dec. 18. 21:29

Írjátok meg légyszi, hogy a ciklus hányadik napján voltatok UH és az inszem hányadik napon volt!

Köszi

617. Szamy36
2009. dec. 18. 19:32

Sziasztok Lányok!

Csillag, Kata, Gabka köszönöm s köszöntést nektek!

Igazán aranyosak vagytok!

puszi

616. gabka-1
2009. dec. 18. 18:45

Szamy!


Nagyon boldog születésnapot kívánok Neked!

2009. dec. 18. 18:31

Születésnapod alkalmából nem kívánok egyebet, Minden lépésedet kísérje szeretet! Arcodon derû, lelkedben nyugalom, Légy boldog ezen a napon!



Isten éltessen Szamykém!

Puszi

614. csillag80 (válaszként erre: 612. - Szamy36)
2009. dec. 18. 13:37
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT, ÉS EGY JÓ KIS UTÓ-SZÜLINAPI-UTÓ-KARÁCSONYI AJÁNDÉKOT KÍVÁNOK NEKED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
613. Szamy36
2009. dec. 18. 10:41

[link]


Ez nekünk szól!!! Nézzétek meg! Hátha erőt ad !

612. Szamy36
2009. dec. 18. 09:12

Sziasztok Lányok!

Ma lettem 36 éves:(

Nagyon hamar megy az idő.

Kata, Bessi nagyon drukkolok nektek.

Benéztem a PRI fórumra. Nagyon sok szomorú történet van ott. Ez a fórum remélem a siker történeteiről lesz "ismert".

Hisz itt van nekünk Esztike, aki a első nagyon-nagyon sikeres történet. Pár hónap múlva két picikével tölti a napjait. Olyan jó, ahogy csak rágondolok.

Ma nem leszek, esetleg bekukkantok, mert jön a család és készülnöm kell. Puszi mindenkinek. Jó karácsonyi készülődést.

2009. dec. 18. 05:59

Szép jó reggelt!


Már nem tudtam tovább aludni, úgyhogy bekukkantottam...Szamykém, de jó!!! 28-a nemsokára itt lesz:-) Tegnap igencsak nagy volt itt a pangás! Gondolom mindenki készül a karácsonyra:-) Én már be is csomagoltam az ajándékokat, mert máskor nem nagyon lesz rá időm, ugyanis szombaton délig melózom, utána pincebuliba megyek, vasárnap cocagyilkolásra, hétfő-kedd-szerda meló és ugye, ha jól számolgattam, akkor csütörtökön szent-este?!

Nem is baj, hogy ilyen sűrű a program, legalább hamarabb eljön 29-e!!!

Millió puszi

610. Szamy36
2009. dec. 17. 20:47
Jaj, 28.-án lesz!! Elütöttem. :)
609. Szamy36
2009. dec. 17. 20:47

Ma hívtam a PRI-t.8.-án lesz UH-m. dr T csinálja. dr. Cs. csak 30.-án lesz bent.

Ennyit tudtam ma meg.

Jó éjt mindenkinek.

608. vnékata (válaszként erre: 607. - Gabka-1)
2009. dec. 17. 18:23

Szia Gabka!

Ennél tökéletesebb időpontot nem is kaphattál volna, ugyanis ekkor van a szülinapom :-D Ez pedig szerencsét fog hozni neked meglásd :-P

Köszönöm a jó kívánságodat, aranyos vagy!

Puszi

607. gabka-1
2009. dec. 17. 15:13
Elfelejtettem megírni,hogy meg van a vérvétel időpontja.Január 18.Több mint egy hónapot kell várni.Az eredményre pedig még többet.Mondta az asszisztens csaj a telefonban,hogy rengetegen vannak.A két vizsgálat egy napos program.Hát nagyon kíváncsi leszek?!
606. gabka-1
2009. dec. 17. 15:11

Sziasztok Lányok!


Katám hogy vagy?Meglátod milyen hamar telnek a napok az ünnepek miatt.Észre sem veszed és már itt lesz a tesztelés napja.Remélem jó hírekkel.

Bessi,Tőled is jó híreket várunk.


Esztike vigyázz a babókra.Pihenj sokat!


Roni,piri még nem jelentkezett?

605. Szamy36
2009. dec. 17. 10:50

Köszi Esztike! Pici reményt adtál így az inszem előtt. Tudom minden eset más és más, de megtörténhet és ez a lényeg.

28.-án mi is megyünk UH-ra.Pete nézegetés:)

Vigyázz az apró népre!

604. ee02af809f (válaszként erre: 603. - Szamy36)
2009. dec. 17. 10:35

Megnéztem a férjem pontos eredményét:

első vizsgálat:mennyiség 1 ml!!, ph: 7,4, szám: 4 millió/ ml, intenzívek: 1/8, Mérsékelten mozgó: 1/8, alig haladók: 3/4, norm. szerkezete: 5 %

második vizsg.: 0,4 ml, ez nagyon kevés, és ebben mégis több spermium volt, sejtszám: 18 millió/ml, mozgás 35 %

és egyébként volt egy harmadik is, közvetlenül az inszem előtt, illetve nem aznap, hanem előző héten, ha jól emlékszem. Ennek az eredményét nem adták oda, csak annyit mondott a doki, hogy 6 millió.

Az inszemnél pedig, "csak" 1,5 milliót juttattak fel.Nagyon érdekes, de mégis sikerült, ráadásul két petesejt is megtermékenyült! Vannak csodák!

Puszi

603. Szamy36 (válaszként erre: 602. - Ee02af809f)
2009. dec. 17. 10:25

A mennyiség pontosan mennyi volt?

Köszi

2009. dec. 17. 10:09

Sziasztok Lányok!!


Ismét bocsika, hogy így eltűntem, tegnap nem is ültem itt a gép előtt,mert délelőtt bementem a melóhelyre, karácsonyi buli volt, illetve egy kis év végi munkaértekezlet, kariajándékozással egybekötve! Délután meglátogattam a naggszüleimet, aztán már csak itthon pihiztem. Mostanában nagyon aluszékony vagyok, szinte csak fekszem! Lefárasztanak a Picik:)))

De azért igyekszem visszaolvasni,amit írtatok! Köszi a jeleket amiket küldtetek, és válaszolnék Szamy kérdésére is. Nálunk mindkettőnknek voltak, vannak problémáink.Nekem ugye PCo-m van, férjemnek meg OAT syndrómája, az azt jelenti, hogy mindhárom paraméter amit néznek a spermavizsgálaton, vannak eltérések. A mennyiség is kevesebb, alakilag is vannak eltérések, meg a mozgásuk is lassabb.Úgyhogy tényleg csoda, hogy elsőre sikerült!!:))

Remélem az egész terhesség alatt minden okés lesz! Egyébként azt nem is írtam, hogy Török doki megemelte az Utró adagot, nap 6-ot kell már használnom, egészen a 12. hétig. Elég kellemetlen, de ha muszáj, hát muszáj!

Csillag tényleg ne keseredj el, minden okés lesz, és tényleg a lombik az sikeresebb, mint az inszem,bár én erre rá tudok cáfolni! :)

Bessike, Kata én is nagyon kívánom, hogy már pocaklakóval karácsonyozzatok!!

A többieknek is mindig küldöm a pozitív jeleket, gondolok Rátok!! És igyekszem többet lenni a gép előtt!!:))Mi legközelebb 28.-án megyünk, akkor már 9 hetesek leszünk:) Aztán, már többet nem is kell, hanem már itthon.

Puszika

2009. dec. 16. 21:11

Köszi lányok, aranyosak vagytok, én jól vagyok, a férjem emészti nehezen a dolgokat. De majd szép lassan, azt is egy hét alatt vette be a gyomra, hogy nem "tökéletes", ezzel is megbirkózunk.

Jó éjt, sziasztok!

600. Szamy36
2009. dec. 16. 18:49

Bessi, Kata , azt kívánom nektek, hogy ti pocakosan álljatok a fa előtt!

Herika, Roni minden rendben lesz.

Gabka eltűnt?

Esztike, ti szépen gömbölyödjetek, remélem jobban vagy!

Csillag, ne keseredj! priviben leírtam a HSG-t.

2009. dec. 16. 18:14

Sziasztok Csajszikáim!


Bessikém, Én is 29-én megyek tesztelni, remélem együtt fogjuk megtudni, hogy kismamik lettünk :-P

Vronikám, legyen igazad és már babásan karácsonyozzak:-) Ámen!

Csillag Drága, ne legyetek elkenődve, hiszen semmi sincs veszve, az igazi baj az volna, ha azt mondta volna, hogy semmi esély. Ahogy más tapasztalt lányok írnak nekem a lombikról...kibírható, semmivel sem jár nagyobb szenvedéssel, mint a Closty-s stimu, talán csak annyival, hogy a leszívás altatásban történik és van aki nem bírja, de ami szerintem nagyon fontos érv mellette, hogy kb. dupla esélyed van teherbeesni, mint az inszemmel!!! Most ezzel törödj, gondolj csak bele, mégsem 10% eséllyel indulsz!! Nálunk a családban ennél kicsivel jobb eredményekkel sem sikerültek az inszemek, de az első lombik igen!!! Az eredmény már négy éves csajos, aki egy tünemény, igazi csoda gyerek!!! Én személy szerint a lombikban jobban bízom, mert jobbak az arányok és már nagyon várom én is, hogyha ez az inszem sem sikerült, akkor induljon az én protokollom!!! Szóval ne keseredjetek a pároddal, hanem vigasztaljátok meg egymást, aztán pedig következzen a tűsarkú lerúgása :-D

Millió puszi

598. Szamy36 (válaszként erre: 595. - Csillag80)
2009. dec. 16. 17:34

Sziasztok!

Esztike, szerintem picit elhamarkodott, hogy rögtön lombik legyen!!

Én azt tudom neked javasolni, ha mész HSG-re akkor beszélj meg vele egy inszemet. Mond azt neki, hogy próbáljátok meg, mielőtt a rengeteg hormont beléd pumpálják. Én ezt tenném. Az én párocskámnak 10 M/ml. Nekünk is mondta, hogy jobb lenne a lombik. Mondtam, azt nem vállalom. Akkor belement az inszembe. Max 3. inszem, mert nincs értelme többnek szerinte.

Privibe leírom a HSG menetét Tapolcán.

Kitartás. Szerintem nem veszett el itt az inszem lehetősége. A te tested, azért csak van beleszólásod.

597. bessi
2009. dec. 16. 17:04

Sziasztok!

Esztike! Nagyon tetszik a kép. Már így is nagyon aranyosak.


Sajnálom Herika, hogy nem sikerült. A köv. össze fog jönni.


Csillag remélem már jobban vagytok. Szerintem a sejtszám az ami nem jó, mert a bébikémnek kivették az egyik golyóját, de őneki így is 20M/ml. Szerencsére. A többi hasonló, mint a te párodé.


Nekem ma fájt nagyon a hasam. Mint kiderült a bal oldali tüszők most repedtek. Remélem most sikerülni fog. Majd 29-én kell mennem tesztre. Mikor hazaértem még mindig fájt a hasam, úgyhogy nem mentem dolgozni. Aludtam is egy jót. Azt hiszem rám fért. Nagyon jól esett.Köszi Csajok a drukkot meg a jelet.

Puszika

2009. dec. 16. 17:00

Sehol senki ????

A férjem túlórázik....csak várom, csak várom...

2009. dec. 16. 15:03

Sziasztok!

Hazaértem, negyon hamar végeztem, de sajnos nem azokat a híreket kaptam, amit vártam. Az én hormonjaim jók, meg a novemberi vizsgálat is ok volt, de Cs. doki szerint a férjem eredménye olyan rossz, hogy nincs értelme az inszemnek, rögtön lombik. Kicsit elkenődtem, de össze kell szednem magam, mert apucijelölt még jobban, és nemsokára hazaér, szóval most itt ülök "felvidítószerkóban" (értsd: miniszoknya, harisnya, tűsarkú +ebéd+süti:-)

Doki szerint csoda lenne, ha spontán terhes lennék. És a további szépsége a dolognak, hogy így is el kell menni HSG-re, része a protokollnak. Adott beutalót, kikönyörögtem tőle, hogy megcsinálja nekem Tapolcán, de nem ígért semmit, ha rendesen megjön és elmúlik, akkor 30-án, és utána kezdhetjük a lombikot. Remélem a mensim nem most akar majd késni, 22-23-ára várom, ez volt a szerencsém, hogy talánt mondott. Látta, hogy elég tájákozott vagyok, mondtam neki, hogy Vp-ben mi van (hála Szamynek, köszi, köszi), nézegette a naptárt, aztán azt mondta, menjek, aztán megoldjuk.

Szamy, neked is ilyen bizonytalanra mondta? Kérdeztem hányra menjek, mondta: délelőtt, ok, de úgy mégis mikor? Át kell menni a kórházba, nem 2 perc, mint az, hogy ezt elmondta.Ha van egy kis időd, leírnád pontosan, mi volt, hogy volt, mire számítsak, jó priviben is, mert nem mondott semmit, csak hogy utána nem vezethetek. nagyon köszi előre is.


Kicsit meglepődtem, hogy nem lehet inszem az alapján, amilyen eredményeket írtatok, a 8 milla /ml nem tűnt soknak persze, de azt mondta, hogy az alaki normalitás nagyon gáz, nekünk 10%, nincs részletezve, hogy fej-farok -akármi. Eddig úgy tudtam, annak 14 felett kell lennie, de ő 30-at mondott.


Összehasonlítaná valaki a sajtátját a mienkkel?

Ezek az eredmények:

2 vizsgálat, mennyiség egyszer 2,4 (PRIben), 3,6 ml (otthonról), a többi ugyanaz. Ph 7,4, folyósodás, viszkozitás, szín, szag normális, bakterológia megatív. mennyiség 8M/ml, mozg. 50%, intenzív: 1/6 ill. köv. alk. 1/5, mérsékelten mozgó 2/6, alig haladó 1/2. Normális szerkezet 10 %. Natív készítmény: kerek sejt 4-5 LT, háttér kissé törm.

Diagn.: oligo-teratozoospermiás, STD + egyéb szerológia negatív.

Megköszönném.


Bessi, neked mi volt?


Kata, remélem összegyúródtak a kis karácsonyi ajándékaid:-)


Most lépek, ha ma már nem jövök, akkor apuci lelkét ápolgatom.

Sziasztok!

594. herika
2009. dec. 16. 10:07

Sziasztok!


Csillag, Bessi drukk nektek mára!

Roni ne keseredj el, sikerülni fog!


Kata vigyázz magadra,szurkolok nagyon!


Én ma voltam a Dr.T-nél.Megnézett ultrahanggal és van egy cisztám , 30-án kell mennem megint ultrahangra.Azt mondta utána felírja a closty-t és mehet a következő inszem.

593. vroni
2009. dec. 16. 06:42

Sziasztok!

Bessi, Csillag, drukkolok ma Nektek.

Kata, most biztos sikerült, és tudtod nélkül már 3-an "ültök" a karácsonyfa alatt. :-)

Igen, én most várom pirit, Norcolut-ot kaptam, doki szerint keddre megjön, szerintem csak szerdán. Úgyhogy nálam nem fehér, hanem piros lesz a karácsony. :-)

Na, megyek dolgozni, bár sok kedvem nincs.

Puszi!

2009. dec. 15. 22:22

Sziasztok!

Köszi a drukkot mindenkitől, sajnos a férjem nem tud elvinni, szóval buszozás, várakozás, stb, szar a közlekedés, de nem baj, remélem holnapra okosabb leszek. Bessi neked is drukk.


Herika, Roni , nagyon sajnálom, de fel a fejjel, 2010-re babánk lesz!!!


Kata, pozitív energiák a pocak felé!!!


Szamy, őszintén, mit vársz most jobban : a karácsonyt, vagy az inszemet??? :-) van 1 tippem...


Jó éjt mindenkinek, holnap jelentkezem, sziasztok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook