Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


651. gabka-1
2009. dec. 24. 09:11
Boldog karácsonyt kívánok!
2009. dec. 23. 23:26

Kedves sorstársaim !

Nem valószínű, hogy holnap késő este előtt idekeverednék, ezért ezúton szeretnék mindenkinek nagyon boldog, békés, szeretetteljes ünnepet kívánni azokkal, akik a legfontosabbak!!!!

649. Szamy36
2009. dec. 23. 19:46
Kellemes Karácsonyt Kívánok!
2009. dec. 23. 17:43

Szia Szamykém!

Nem értelek félre, de hát Te is tudod, hogy néha könnyebben, néha pedig nehezebben viseljük ezt az egészet!

Ezútal kívánok mindenkinek kellemes és nyugodt, szeretetteljes ünnepeket!

Puszi

2009. dec. 23. 16:14

Sziasztok Lányok!!


Gondoltam írok pár sort, az ünnepekben nem nagyon lesz erre idő, sokfelé fogunk menni, hol itt ebédelünk, hol ott vacsorázunk...

Mindannyiótoknak Nagyon Boldog Karácsonyt és Ugyanilyen Boldog, Sikerekben, Egészségben gazdag Új Évet Kívánok!! :))

Sok türelmet, kitartást, és pozitív hozzáállást!!

Ne legyetek elkeseredve, a 2010-es év már sikerszéria lesz!!:))

Majd azért igyekszem jönni, le ne maradjak..

Én egyébként még mindig náthás vagyok, és köhögök, már nagyon unom, és remélem nem lesz baja ettől a babáknak. Ma sokat fájogat megint a pocim, nem görcs, inkább olyan feszülés, húzó fájdalom, de nagyon kellemetlen. Meg a derekam is fáj, mintha már nagy pocim lenne. Mondjuk már elkezdett nőni, beléptem a 9. hétbe. :)

Vigyázzatok magatokra! Puszi

646. Szamy36 (válaszként erre: 645. - Vnékata)
2009. dec. 22. 20:53

Katám! Ne légy elkeseredve! Ha úgy érzed pihenned kell és kicsit várni akkor várj! Ha van elég erőd akkor folytasd. Egy a lényeg, és ezzel nem akarok megbántani senkit: Ne válj zombivá! Azt látom a másik fórumon, hogy sokan ciklustól ciklusig élik az életüket. Nem szabad. Az életed éld és ne a ciklus vegye át az irányítást. A pozitív hozzáállás az mindig a lényeg. Ne gondolj a lombikra, mert a pocakodban már lakó lehet. Próbálj meg lazítani.

Remélem nem értesz félre. Kívánom, hogy mindenképpen anya legyél, minél előbb!

2009. dec. 22. 16:45

Sziasztok Lányok!

Köszönöm a drukkokat, igazán jól esik! Drága Szamykém, meg lesz még idén az az inszem, ne izgulj, tudod utána úgyis totál kiidegeli magát az ember lánya,hogy vaj' sikerült-e vagy sem!?! De remélem, megkezdem a sikerszériát!!!!Én most egy kicsit depis lettem, úgy érzem, hogyha ez sem sikerült, akkor lehet egy időre feladom, mert ugyan dokikám azt mondta,hogy akkor jöhet a lombik, de egy kicsit kimerültem. A fizikai oldala még hagyján, nem igazán érdekel, hogy több,mint tíz kilót híztam a hormonoktól, hanem a lelki része, nagyon nehezen viselem, sajnos egyre nehezebben, viszont a másik oldalon pedig az motosztkál az agyamban, hogy minél előbb legyen már meg a lombik is....Jaj, olyan nagy össze-visszaság van bennem, néha úgy érzem tele vagyok erővel, ha kell addig megyek, míg nem sikerül, néha meg úgy érzem ennyi volt, nincs tovább, csak egy valami biztos: Gyereket szeretnék, ez életem vágya!

Puszi

644. Szamy36
2009. dec. 22. 15:27
"meg" természetesen :)
643. Szamy36
2009. dec. 22. 15:24
Csillag, köszi! Írd mrg mit mondott dr.Cs.
642. csillag80 (válaszként erre: 641. - Szamy36)
2009. dec. 22. 11:35
Köszi még egyszer a számot, gondolom, hogy 31-én már nem lesznek, de hát 30 is jó neked, 72 órát élnek. Lesz inszem, nyugi!!! Csak pozitívan!
641. Szamy36
2009. dec. 22. 10:14

Csillag,nagyon várom az inszemet. Ma megtudtam 31.-én már nem lesznek. Szóval akár mekkora a tüsző 30.-án inszem. Vagy nem lesz. Majd 28.-n kiderül. 30.-án 13.napom lesz. Remélem sikerül. Azt sem tudom, ha spontán peteéréssel várom akkor tüsző repesztés mesterséges, vagy spontán lesz. Millió kérdés. Majd 28.-n megmondja a dr.

Esztike, örülök, hogy írtál. Vigyázz a picikékre.

2009. dec. 22. 09:35

Sziasztok Lányok!!


Itt vagyok ám, nem tűntem el, csak szinte minden nap olyan sokat kell pihennem, hogy már el sem hiszem, gondolom a babák kiszívnak minden energiát belőlem, persze nem baj, ez a dolguk!! :))

Mindig olvaslak Titeket, csak nem mindig van erőm írni, de azért igyekszem.Nekünk amúgy jól telnek a napok, nemsokára itt a kari! Szerencsére a tüneteket leszámítva, jól vagyok!

Gondolok ám Rátok és nagyon drukkolok!!:))

A jövő év, nagyon sikeres lesz, érzem!

Puszi

2009. dec. 22. 07:52

Köszi, mindjárt fel is írom. Igen, tudom, azért is kérdeztem , meg a PRI-ben nem bizti, hogy kapcsolják.

Gondolom már várod nagyon a jövő hetet, drukkolok, hogy sikerüljön!!!

638. Szamy36
2009. dec. 21. 23:14

Csillag, dr. Cs 06203903447 kedden 3 után hívd. Ha azt mondja nem kapcsolható, légy kitartó. Szerdán a PRI-ben eléred, ha a magánrendelése esetleg már szünetel.

Azt tudod, hogy csak akkor lehet csinálni, ha tutira elmúlt a vérzésed? Nekem ezért volt a 14. napon, mert előtte egy héttel lehetett volna, de nekem a 7-8.nap is olyan vérezgetős.

Kata, Bessi sokat gondolok rátok. A szívem összes szeretetével kívánom, hogy az inszem sikerüljön.

Roni, kitartás. megjön a piri és beindulnak nálad is a dolgok. Mire én megyek tesztelni, te jössz inszemre! Rendben?

2009. dec. 21. 22:11

Sziasztok!!!

Bocs, hogy eltűntem, olvasgatok ám, csak kicsit hajtás-pajtás van így év végén.

Mit tudtok, igaz, hogy 5-6 hónap a lombikos várólista?

Szamy, elküldenéd nekem priviben Cs. doki elérhetőségét? Gondolom a magánrendelését tudod, meg hogy mikor elérhető? Szeretnék megerősítést a HSG miatt, persze majd ha megjön. Köszi előre is.

KAta, Bessi, babaragacs ezerrel!!!

Sziasztok!

636. Szamy36
2009. dec. 21. 19:46

Kata, olvasgatom a PRI fórumot. Olvastam, hogy pénz gond van. Sajnálom nagyon és felháborító, hogy a lombik ilyen drága( már a szurik).

Tulajdonképen mire megfogan a baba, illetve megszületik nem marad pénz a mindennapokra.

2009. dec. 21. 19:21

Sziasztok!

Szamykém elhiszem, hogy várod már nagyon a jövőhetet(Velem együtt)!!! Érdekes az időpontja az inszemeknek, mert nekem volt már a 14, 16 és most reméljük utoljára a 15. napon is! Én még mindig nem érzek semmit sem, viszont van két csaj, akik előttem voltak egy héttel, nekik sajnos megint nem sikerült, sőt az egyikük azt mondja, hogy most a lombik következne, de közben elvesztette a férje a munkáját, így nem lesz rá pénz...a szívem szakad meg érte!!! Az élet sajnos sokszor rohadt kegyetlen tud lenni :-(

Puszi

634. Szamy36
2009. dec. 21. 17:24

Kösz a sok infót az inszemről. Nem tudom nekem, hogy lesz, mert spontán peteéréssel lesz. Olyan vagyok mint egy svájci óra:) Piri mindig rendesen megjön. Peteérésről nem tudok, de szokott szúrni a petefészkem középidőben. Remélem nálunk csak a párocskámmal van gond. Így a "kis fickóktól" függ a siker.

Már várom a jövőhetet. Jobban mint a karácsonyt!

633. bessi
2009. dec. 21. 17:03

Sziasztok Csajok!

Szamy! Nekem a 14-dik napon csinálták most az inszemet. Múlt hónapban pedig a 15-en. A mostani inszemnél pont repedtek a bal oldali tüszők. De, hétfőn volt szuri, szerdán inszem.

632. vroni
2009. dec. 21. 16:50

Sziasztok Csajok!


Tök jó, szinte legtöbbeteknek 1 hét, és eredmény vagy inszem lesz. Nálam még semmi, piri sehol, de már jó lesz, ha megjön, bár vágyni nem vágyok rá, mert néha akkorákat beleszúr a hasamba, hogy le kell ülnöm. Szerintem ez a Norcolut-tól van, már a múltkor is így jártam.

Du. fogdokinál voltam. Sajnos, kihúzta a fogam. :-( Egész hétvégén azzal szenvedtem, szerencsére fogadni tudott ma, nem kell a karácsonyt is végigszenvednem. Idegkezelést, koronát, csavarozást, meg még nem tudom mit említett, hogy kéne csinálni a fogammal, nem vállaltam. De szerencsére a többi fogam jó. Bár tudom, ez nem vág ide a babaprojekthez. :-)

Puszi!

631. gabka-1
2009. dec. 21. 09:07
Ja még valamit elfejetettem,a pete nem feltétlen ovulál a 14.-dik napon.Bekövetkezhet előtte,de utána is.Nagyon sok nőnek nem félidőben van ovuja.
630. gabka-1 (válaszként erre: 626. - Szamy36)
2009. dec. 21. 09:06

Szamy,jóddal fertőtleníti a doki.A HSG.-nél már volt benne részed.

Az inszem napja pedig attól függ mekkora méretű tüszők vannak,és azok mikorra érik el azt a nagyságot,hogy repeszthetőek lesznek.Mint már írtam,nekem is a ciklusom változó napjain voltak az inszemek.Pihenés nincs utána.

2009. dec. 20. 12:49
még 20 perc fekvés sincs, fellövik aztán irány tovább...
628. Szamy36
2009. dec. 20. 12:41

Én arra gondoltam, hogy utána 20 perc fekvés!!

A házaséletet olvastam még javasolják is, hogy nagyobb legyen az esély:)

2009. dec. 20. 12:35

Nem mentünk...helyette itthon sürögtem-forogtam:-)

A "kiöblítik" a méhet, szó szerint azt jelenti,hogy kifertőtleníti a doki, de az abszolút nem vészes! Nekem sohasem mondták, hogy inszem után piheni kell, sőt, a dokikám mindig közli, hogy mindent ugyanúgy lehet csinálni, mint előtte, beleértve a házaséletet is :-D

626. Szamy36
2009. dec. 20. 10:57

Sziasztok Lányok!

Katám vigyázz magatokra nehogy megfázz!!

Akkor Te sem érted. Valaki érti az inszem-peteérés dolgot.

Még egy kérdésem van! Azt olvastam, hogy az inszem előtt "kiöblítik" a méhet. Ezt tényleg csinálják?

Vagy olyan mint a pihenés utána, nincs a gyakorlatban?????

2009. dec. 20. 06:43

Szép jó reggelt!

Hát...nem tudom,hogy elinduljunk-e cocaölésre, mert az útak nagyok csúszósak:-( Anyukámék is elakadtak! Szamykém, én mindig a 10.napon mentem u.h-ra és a 14-16. napon csinálták az inszemet. Kérdésedre válaszolva...én sem nagyon értem, de elvileg a tüszőrepi szúri után 36-40 órával szabadul ki a petesejt és ugye akkor szokták megcsinálni az inszemet...de egyébként ez nekem sem teljesen tiszta :-S

Puszi

624. Szamy36
2009. dec. 19. 18:56

Köszi Eszti, a koszöntést is és az infót is.

Nem értem ezt az inszemet! Ha valaki érti írja le légyszi. Ha a pete ovulál utána 24 órát él még. Ezt olvastam. Ugye a 14. napon ovulál??? ha előtte csinálják akkor esetleg a sperma nem pusztul el és " elcsípi", mert a sperma akár 36 órát is él. De ha a 16-17. napon csinálják akkor elvileg a petesejt nem él???????????

Na ezt mesélje el valaki, mert én már ez nem értem.

2009. dec. 19. 17:51

Sziasztok Lányok!


Először is Szamyke, bocsi, hogy így utólag,de Nagyon Boldog Szülinapot kívánok Neked!! És kívánom, hogy nemsokára valóra váljanak álmaid!

Csillag, olvastam az üzidet, nálunk érdekes, de fel sem merült a lombik, mégpedig azért mert ugye a petevezetékeim átjárhatóak, és a Török doki azt mondta, ezek az eredmények még jók inszemnél!

Mármint a férjem eredményeit.

Amúgy egész jól telnek a napjaink:), bár a tünetek nem kímélnek, és ráadásul tegnap elmentünk fenyőfát nézni, és hát úgy érzem, ismét megfáztam, tiszta nátha vagyok! Sajnos, de igyekszem kúrálni magam! Szamy, nekem azt hiszem úgy volt, hogy a 10. napon volt Uh, és a 16.-on inszem.

Többieknek nagyon szép hétvégét kívánok, itt tiszta karihangulat van, már ami, az időt illeti, egész nap esik a hó.:)

Puszika

622. Szamy36
2009. dec. 19. 16:55

Köszönöm Bessi, Roni, kedvesek vagytok!

Gabka köszi a választ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook