Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Parlagfű allergiám van. Mivel enyhíthető? Meddig virágzik? fórum

Parlagfű allergiám van. Mivel enyhíthető? Meddig virágzik? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
342. Cicus62
2010. aug. 30. 20:47

Természetesen a gyümölcsökben,ezt tudom.

Marad a citrom.

341. Cicus62 (válaszként erre: 339. - BioCica)
2010. aug. 30. 20:47
És mi az amiben természetes C vitamin van?
340. tücsimücsi (válaszként erre: 339. - BioCica)
2010. aug. 30. 20:46
Akkor te melyikről beszélsz?
339. BioCica (válaszként erre: 338. - Cicus62)
2010. aug. 30. 20:41

Hát sajnos el kell, hogy keserítselek, de az a C vitamin nem természetes! :-(

Elolvastam az összetételét és a legutolsó sorban vannak a citrus bioflavonoidok és az összetételben szerepel a C vitamin is, és mint tudjuk, a C vitamin (vagyis más néven aszkorbinsav) szintetikus készítmény és mint olyan nem jó!!!

Nézd meg, hogy mi az összetevője a C-food Matrix-nak...

338. Cicus62 (válaszként erre: 337. - Tücsimücsi)
2010. aug. 30. 19:51
Köszi!!!
337. tücsimücsi (válaszként erre: 336. - Cicus62)
2010. aug. 30. 19:47
A Foreveres
336. Cicus62 (válaszként erre: 334. - Tücsimücsi)
2010. aug. 30. 14:42
Melyik C vitamin az?
335. Molly24
2010. aug. 30. 14:03

Allergia: A szervezet ártalmatlan anyag ellen indít heves támadást.

Én ezt tanultam biológiából!

334. tücsimücsi (válaszként erre: 333. - BioCica)
2010. aug. 30. 11:54
Tudom melyik c-vitaminról beszélsz, ebben igazat adok, az nekünk is nagyon bevált.
333. BioCica (válaszként erre: 331. - Tücsimücsi)
2010. aug. 30. 11:51
A nagy mennyiségű C-vitamin gyengíti a szervezet önvédekező mechanizmusát, mert szintetikus és mellesleg károsítja a vesét. Azonban a természetes C-vitamin minden formájában nagyon-nagyon hatásos, csak támogatni tudom, a szedését!
332. BioCica (válaszként erre: 328. - Milcsimother)
2010. aug. 30. 11:50

Nekem az első orvos mondta, akinél 2003-ban jártam, hogy az allergia akkor jön ki, amikor a szervezet már telítődik a pollennel és nem tudja már legyőzni=legyengült az immunrendszer. Nekem is 2003-ban jött ki először, amikor is hirtelen felszedtem 20 kg-ot, helytelen étkeztem, nem mozogtam + lelkileg is padlón voltam. 2004-ben már gyógyszert is szedtem, mert annyira durva volt.

Aztán a rákövetkező évben már májusban elkezdtem immunerősítő teát inni és láss csodát, el tudtam hagyni a gyógyszert és már csak az orrcseppezgetés maradt este és reggel egy fújás és a szemviszketés, meg néha tüsszentés. Aztán utána megint nem ittam teát és megint gyógyszereznem kellett magam. Azóta minden évben ittam a teát, de sajnos hanyag voltam idén és kimaradt. Meg is lett a böjtje, ezért keresgéltem valamit, ami gyorsan hatásos.

331. tücsimücsi (válaszként erre: 330. - Kisstoth)
2010. aug. 30. 11:31

Itt a hoxán írta valaki, hogy nagy mennyiségű c-vitamin az hatásos, mert immunerősítő..akkor?:-))

Hogy lehet az, hogy az allergológusok se értenek egymás között egyet és két különböző dolgot állítanak? Szerintem még ők sem tudják pontosan:-)

330. kisstoth (válaszként erre: 328. - Milcsimother)
2010. aug. 30. 11:27

Én is azt olvastam, hogy az allergia az immunrendszer túlműködése. Minden egyszerű anyagra úgy regál, mintha veszélyt jelentene a szervezetre, ezért jönnek a védekezeő tünetek (orrfolyás, szemkönnyeezés)

Állítólag a szervezet túlzottan védekezik a külső hatásoktól és minden apróságot ellenségnek néz.

Egyszer egy orvos azt mondta nekem, ne szedjek ilyenkor immunerősítő szereket, mert annál jobban kijön az allergiám. Annál inkább lesz a szervezet védekezőrendszere erősebb, aktívabb. Ilyenkor inkább gyengíteni kellen, akkor nem reagálja túl magát.

Ezt olvastam..

329. tücsimücsi (válaszként erre: 328. - Milcsimother)
2010. aug. 30. 11:25
Ez nagyon érdekes...ezt én is olvastam már valahol. Most akkor melyik az igaz?
328. milcsimother (válaszként erre: 324. - BioCica)
2010. aug. 30. 11:13

"Az allergia kiváltó oka az immunrendszer gyengesége, tehát, ha erősítjük az immunrendszert, akkor le tudjuk győzni az allergiát."

Én úgy tudom hogy azoknál alakulhat ki allergia akiknél az immunrendszer túlműködik....

Nem tudom...Én így hallottam.....

327. BioCica (válaszként erre: 325. - Tücsimücsi)
2010. aug. 30. 11:05

Én nem értékesítem a terméket, hanem használom. Tudok szerezni, ha kell valakinek, de én elsősorban magamnak veszem a termékeket és pl. a kozmetikai szerekből szoktam mintát is adni annak, aki kér.

Mivel én már több százezer forintot költöttem különböző táplálék kiegészítőkre (FLP, dr.Lenkei, Vitaking, stb.), azt mondtam annak, aki beszervezett, hogy addig senkinek nem ajánlom a terméket, amíg én magam ki nem próbáltam és nem láttam azt az eredményt, amiért megéri ajánlani. Ezért is írtam le a tapasztalatokat. Több terméket is fogyasztok. A fogyasztott termék mellett az egyik diabéteszesnek kifejlesztett termék volt a leghatásosabb, mert levitte az édesapám cukrát olyan szintre (jelenleg 22-es cukra van), hogy 5 egységgel kevesebb inzulint kell neki adnia. Ez engem meggyőzött teljesen!


Én ugyanolyan szkeptikusan fogadtam mindent, mint ti, pontosan azért, mert annyi mindent kipróbáltam, de minden-mindegy alapon (és a remény miatt, hogy hátha mégis találok v.mit, ami hatásos), azt mondtam, hogy oké, kipróbálom.


A csalánról csak annyit, hogy bár a teája vértiszító, a termékben a csalánból kivont koncentráció van, ami nagyobb dózisban tartalmazza az értékes hatóanyagot. Senkinek nem mondom azt, hogy csakis ezzel lehet meggyógyulni, mert természetesen vannak más szerek is -amit fel is tud kutatni az, akinek van ideje erre -, de erről biztosan tudom, hogy nekem segített és én már belefáradtam kísérletezgetni a különféle gyógynövényekkel (macskagyökér, echinacea, szőlő mag olaj, és társai, stb.), hogy hátha v.mi segít...

2010. aug. 30. 09:27

Az a baj, hogy igazán objektív tapasztalatot senkitől sem hallunk ezekről a méregdrága termékekről. Mert aki árulja, nyilván a legjobbakat mondja róla, aki meg vásárolt, azzal soha nem találkozom.

Ki érti ezt ??

325. tücsimücsi (válaszként erre: 324. - BioCica)
2010. aug. 30. 09:15

Szóval Te kifejezetten értékesíted a terméket...így már értem.

Erről csak az jut eszembe, hogy az FLP-sek szerint is mindenkinek használ a cuccuk, nekem mégsem. A pollentablettájuktól majdnem megfulladtam..


Ha egyszer majd rám szakad a bank, rászánom magam, hogy vásároljak egy ilyen méregdrága cuccot, de ellenkező esetben nem kockáztatok 18 ezret.

Ahogy olvastam csalánt is tartalmaz, lehet inkább jövőre kipróbálom a csalánteát, mert akkor elvileg annak is kell használnia, mivel ebben a termékben is az van.

324. BioCica (válaszként erre: 321. - Tücsimücsi)
2010. aug. 29. 22:25

Én csak azt tudom mondani, hogy még senki sem akart vissza adni Nekem terméket, mert mindig meg voltak vele elégedve. Amikor én elkezdtem használni, nekem is ez volt a kérdésem, hogy ha nem jó, vissza tudom-e vinni, de aztán elkezdtem használni, nem csak ezt, hanem mást is, és persze nem kérdés a kérdés, mert nemhogy visszavinni nem akartam, még rendeltem egyéb termékeket is.


Mivel 100%-ig gyógynövényből áll, ezért működik! Nem gyógyszereket kell venni, hanem az immunrendszert kell erősíteni és gyógynövényekkel segíteni a szervezetünket.

A gyógyszerek csak mérgezik a szervezetet és csak tüzet oltanak, mert nem a kiváltó okot kezelik.

Az allergia kiváltó oka az immunrendszer gyengesége, tehát, ha erősítjük az immunrendszert, akkor le tudjuk győzni az allergiát. Tudom, hogy sokan szkeptikusak vagytok, mert a gyógynövény nem olyan erős hatású, mint a szintetikus gyógyszer, de hosszú távon ugyanolyan hatásos és ráadásul nem v.mi méreggel tömöd a szervezetedet...

Immunerősítésnek kiváló a lapacho tea, az echinacea és persze leállni a nyers tejről, cukorról, fehér lisztről.

Azzal sincs semmi baj, ha v.ki a gyógyszerekkel tömi magát, csak legyen tisztában azzal, hogy évek múlva a méreg anyagok káros folyamatokat indítanak el a szervezetben. Akármennyire is "nem káros" a gyógyszer, mégiscsak szintetikus...

A Relief Dose R nevű készítményről én személyesen hallottam egy asztmás hölgyet nyilatkozni, hogy bevesz 4-5 szemet és jó pár napra el is felejthet mindent, ami az allergiával kapcsolatos. Aztán, ha megint érzi, hogy jönnek a tünetek, megint bekap belőle néhány szemet és kész.


És hát drága...mert 100%-ig természetes...

2010. aug. 29. 22:07
Nem tudom miért van így, szerintem teljesen nem lehet elmulasztani az allergia okozta tüneteket,csak enyhíteni tudják a gyógyszerek! Én már 2 hete esténként veszek csak be gyógyszert: Cetigent, és csak reggel és este fújok a Rhinocort Aquaval az orromba, és persze azt nem állíthatom,hogy teljesen tünetmentes vagyok, mert viszket a szemem,köhögök picit,de közel sem vagyok úgy - olyan rosszul - mint pár évvel ezelőtt. Fontos, hogy akkor is kell fújni az orrsprayt ha nincs tünet, a szembe meg 3szor kell cseppenteni csak akkor ha nagyon fáj. Nem kell több tízezreket gyógyszerre költeni,higgyetek nekem,én tudom milyen az allergia. 2 éves korom óta szenvedek!Menjetek el allergológushoz,és kérjétek állítson be benneteket gyógyszerre. Amikor ez megtörtént,ha van tünet ha nincs, szedni,-és fújni kell abban az időszakban ami a számotokra a legkritikusabb az allergiát illetően! Remélem mindenki előbb-utóbb jobban lesz!Kitartás mindenkinek, semmi baj nem lesz!
322. Cicus62 (válaszként erre: 321. - Tücsimücsi)
2010. aug. 29. 21:32

Hát ez az.

Már az alacsonyabb árú allergiaszerekből is egy rakást vettem meg,és igazán egyik sem jött be,de kenem,fújom,eszem,ha már kifizettem:(.

321. tücsimücsi (válaszként erre: 320. - Cicus62)
2010. aug. 29. 21:24

utánanéztem...nem mintha meg tudnám venni, de ha mégis, ki fizeti vissza ezt a pénzt, ha mégse használna? Ez csak költői kérdés volt:-))


Nekem a szurin kívül semmi nem használ erre a csúnya allergiára...másnak hiába válik be ez meg az nekem nem.

320. Cicus62
2010. aug. 29. 21:22

Egy!

guggléba üssed!

319. tücsimücsi (válaszként erre: 318. - Cicus62)
2010. aug. 29. 21:19

jesszus!!!

Hány darab kerül annyiba???

318. Cicus62
2010. aug. 29. 21:06
17 ezer valamennyi.
317. tücsimücsi (válaszként erre: 316. - Cicus62)
2010. aug. 29. 21:01
miért? mennyibe kerül, hogy így kiakadtál?
316. Cicus62
2010. aug. 29. 20:41

Húúúúú.

Megnéztem.Nekem ennyim nincsen rá:(.

315. Crimson (válaszként erre: 314. - Cicus62)
2010. aug. 29. 19:18
Úgy látszik igen, mert utánanéztem neten és lehet rendelni, bár nekem eléggé drága...
314. Cicus62 (válaszként erre: 313. - BioCica)
2010. aug. 29. 18:32
És akkor ez kapható recept nélkül??
313. BioCica
2010. aug. 29. 13:07

Sziasztok!

Én a Relief Dose R nevű készítményt szedem és teljesen jól vagyok tőle. Néha bekapok 3-4 szemet és jó pár napra elillan tőle a tüsszentés, meg miegymás. Ja, és ez 100%-ig természetes alapanyagokból áll, semmi szintetikus nincs benne.

Szép napot!

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook