Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pánikbetegség - Tapasztalatok. Kinek mi segített? fórum

Pánikbetegség - Tapasztalatok. Kinek mi segített? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Pánikbetegség

36. nedi
2007. júl. 21. 18:47
Sziasztok.Nemrég találtam erre a fórumra.Én CYMBALTA 60-at kaptam.Most kezdtem.Nem tud valaki infót adni?Mennyire számít erősnek?Mennyire jó?
35. Norbinci (válaszként erre: 34. - Zizisicc)
2007. júl. 6. 18:25
Zizisicc! Nálad emnnyibe kerül?
34. Zizisicc (válaszként erre: 32. - Norbinci)
2007. júl. 3. 23:07
Én 9.-től kb. 3 hétig Szárszón leszek
33. Teráz (válaszként erre: 32. - Norbinci)
2007. júl. 3. 11:45
...Miskolc környékén ???
2007. júl. 3. 11:39
Mind szép és jó, de adna valaki egy olyan telefonszámot, aki Bach-virágterápiával foglalkozik SIÓFOK környékén??????
2007. júl. 3. 07:17
Szia!!erika0910@freemail.hu szeretnék kérni tájékoztatót,előre is köszi!
30. Zizisicc (válaszként erre: 29. - Norbinci)
2007. júl. 3. 02:08

Szia Norbinci!

Priviben írtam neked részletesebben a Bach-virágterápiáról!

A kineziológiáról annyit mondanék, hogy több ága elérhető M.-on, nem mindegyik ugyanarra való, így a hatása is eltérő. Tudom, hogy vannak olyan kineziológusok, akik nagyon drágán dolgoznak, de sokan vannak olyanok, akik megfizethetők. Maga a módszer nagyon hatékony tud lenni(saját tapasztalat), de persze nem mindenkinek válik be, ők valószínüleg más módszert könnyebben el tudnak fogadni. Hát Istenem, ez nem baj, nem vagyunk egyformák! A lényeg az, hogy mindenki megtalálja a hozzá leginkább közel álló terápiát! És persze a terapeuta személye sem mellékes.

2007. júl. 2. 11:49
Természetesen voltam orvosnál! Xanax, Seduxen, néha Andaxin!!! Nem lehet így normálisan élni! Csak a barátnőm miatt csinálom! De néha vele is megy a veszekedés! Akkor napokig padlón vagyok! A kineziológiában nem hiszek! K..va drága és sokan azt mondták h nem használ! A Bach-virágterápia hogyan működik? Erre kiváncsi lennék! Írd meg kérlek!! Jobbulást mindenkinek!
28. Teráz (válaszként erre: 26. - Norbinci)
2007. júl. 2. 11:38
Mindenképp menj orvoshoz,ha még eddig nem tetted.A gógyszerek némi segítséget nyújtanak.
27. Zizisicc (válaszként erre: 24. - Norbinci)
2007. júl. 2. 00:50

Mindenféle lelki problémára, így a pánikbetegségre, depresszióra is nagyon hatékony alternatív gyógymód pl.a Bach-virágterápia, kineziológia, homeopátia, reiki.

Ne ülj tétlenül, járj utána, informálódj! Van megoldás!

Ez mindenkinek szól!

2007. júl. 1. 23:53
Csak az a baj, hogy mellettem senki nem áll ki! Mindenki csak azt hajtogatja, hogy bemesélem magamnak! Emiatt már depresszióba vált át néha a betegség! :(
25. Teráz
2007. júl. 1. 21:32

Sajnos én is pánikbeteg vagyok.....soha nem beszélek róla ,mert mindenki azt mondja "Légy már erős!!Ez nem betegség!Rázd meg magad..."

Szerencsémre a családom maximálisan mellettem van,egyedül ez nagyon nehéz lenne.

2007. júl. 1. 17:43
Sziasztok! Én még új vagyok itt! Én is pánikbeteg vagyok! Nekem már sajnos mindentől kijön! Már itthon is! Mit tudok tenni?????
2007. jún. 20. 17:59

sziasztok,

Van-, és tünet- és gyógyszermentes évekkel ezelőtt volt is részem bőven ebben a "klassz" dologban.

megpróbálom én is leírni a saját bőrömön tapasztaltakat,hátha segít valakinek.

vemo,nekem a rexetin volt az első és leghatékonyabb /!/egyeten zavaró mellékhatása volt,de azt majd akkor mondom meg,ha kb.két hét múlva már sokkal jobban érzed magad./nyugi semmi életveszélyes/.Találtam egy nagyon penge pszichiáter drnőt aki homeopátiás szerekkel gyógyít,most tartok a 2.hétnél ,ha beválik továbbítom az elérhetőségét mindenkinek akit érdekel.

22. vemo
2007. jún. 10. 18:11

Sziasztok!

Voltam orvosnál és rivotrilt szedtem,de mellé kaptam rexetin-t.Egy szem reggel és iszonyatosan tompít,nem vagyok éhes és fáradékonnyá tesz.Valaki megmondaná ez meddig fog tartani?Ki merek menni az utcára,emberek között sem félek,csak a buszon ,meg egyedül az utcán,olyankor azt érzem elájulok.Ez sem mindig jön elő,de néha igen.Szerintetek hat a gyógyszer majd?Szedett már valaki ilyet?

21. vemo (válaszként erre: 18. - Kriszti 23)
2007. jún. 6. 20:55

Szia!

Két éve szenvedek ebben.Komoly kapcsolatom van,holnap megyek dokihoz a leszokás érdekében,mert szeretnénk gyermeket,majd egy év múlva,de már ettől is félek,hogy csalódást okozom.A párod,hogy viselte a problémádat,az enyém mindent megtesz értem,de félek a leszokástól.Még merek utcán közlekedni és most épp vizsgázom,de megijesztenek a hozzászólások.Aktívan sportolok,minden rendben kivéve ez az átok,mely csücsül a vállamon.....

20. gyöngyi (válaszként erre: 18. - Kriszti 23)
2006. dec. 31. 15:18

Szia Kriszti!

Remélem nem csak úgy magadtól hagytad abba a gyógyszer szedését!

Megvan annak a rendje, hogy hogyan lehet abbahagyni anélkül, hogy újra beteg legyél. Én kb.2 hónap alattt hagytam el a gyógyszereket.Először az adagot kellett csökkenteni, utána egy-egy beszedési időpontot hagytam ki, aztán csak naponta-két-háromnaponta szedtem.Pontos koreográfiája volt, amit az orvosom írt elő.Én hál istennek azóta is jól vagyok, de sok olyat hallottam aki abbahagyta magától és visszaesett.

19. cuka02 (válaszként erre: 2. - Bettibaba)
2006. dec. 30. 21:29
Szia Bettibaba!Én 11 éve küzdök a pánikbetegséggel.Megjártam a kórházat,területi rendelőt,több orvost.Most egy magán orvoshoz járok Budapestre.Szinte minden gyógyszert kipróbált rajtam,de csak a mostani érte el,hogy nincs rohamom.De nincs szex sem!Meg kedvem semmihez.Most már tényleg tanácstalan vagyok.Na és persze magányos,mert ez a betegség ezt garantálja!
2006. dec. 30. 20:28

Sziasztok!

Most találtam meg ezt a forumot.

Fél éve vagyok pánikbeteg, 3 hónapig szedtem gyógyszert, 4 napja hagytam abba, mert a párommal babát tervezünk. Az első 3 nap nagyon rossz volt, állandóan szédültem, szívdobogás érzésem volt (ez még mindíg megvan) de már elviselhetöbb. Megpróbálok gyógyszer nélkűl boldogulni. Ha valakinek sikerült gyógyszer nélkül boldogúlnia szivesen várom a tapasztalatait.

17. Seila
2006. szept. 14. 11:56

A mai napom katasztrófa! alig érzek erőt magamban. Gyomorégésre ébredtem. Kávét nem ittam.

A melóban szédelgek. Végül ittam egy fél kávét egy kis süritett tejjel. Ez rendbe dobott.

Kicsit ideges vagyok, mert 4-re megyek állásinterjúra ( persze tesztre lehet számítani )

NEm tudom hogy lessz megoldva a gyerek. Legkésöbb fél hatig el kell hozni, de milyen lehet egy elsősnek az elsőben, második héten utolsónak maradni!

Mások hogy csinálják, hogy ebéd után haza tudják vinni, de fél ötkor mindenképp?

16. Seila
2006. szept. 14. 11:40

Szerda:

kávé 1 kk cukorral :-(

Natur joghurt, 1 kopasz barack

tízórai: üres zsemle

ebéd: pulyka pöri

uzsonna: 1 szelet torta :-(

vacsi: 1 zsemle, 1 szelet sonkával

15. Seila
2006. szept. 13. 12:11

A tegnapi nap fogyasztása:

reggel: egy fekete feketén Brrrrrrrrrr. (inkább lemondok róla)

tízórai: 1 üres zsemle

ebéd: 1 üres zsemle

uzsonna: pulykapörkölt tésztával

vacsi:banán ( nem elégített ki ) csokitorta!!! Jujuj ezt nem szabadna, de apu hozta a szülinapora, és szó szerint rosszul lettem annyira kívántam!!!

14. Seila
2006. szept. 12. 12:11

Végre van időm egy kicsi írni.

Tegnap kezdtem el szednio a bogyókat :-)

Nagyon kiváncsi leszek rá. A tea az nagyon finom, enyhén mentolos, és hidegen a legjobb. Tegnap már majdnem többet ittam a megengedetnél.

A grapefruitmag kivonat fogyasztása számomra a legnehezebb, mert ebédkor nem kell bogyót enni ( mert arra nem telik :-( ) igy a cseppek kimaradtak. NA majd erre is figyelek

Részleteket egy kicsit késöbb

2006. szept. 6. 10:07
Hűha! Elég ijesztően hangzik, hogy a szervezetünkben paraziták élnek.
12. Bettibaba (válaszként erre: 6. - Seila)
2006. szept. 6. 09:35
Hát,ez tényleg húzós.Nem is gondoltam,hogy Candida is okozhat pánikbetegséget.
11. Seila
2006. aug. 31. 10:10

Az első két hónap lessz a leghosszabb, mert ott be kellene tartani mindent, azt mondta az orvos, hogy ő már annak örül, ha ennek a diétának a 60%-át be tudom tartani. Egyébként 6 hónap a minimum, akkor a javulás olyan 80-85%-os lehet. ennyit tudok most.

Ami még durva, amit mellé kell szedni táplálékkiegészítőt, alaphangon 40000 ft-ba kerül.

Az még kérdéses nagyon hogyan tudnánk ezt kigazdálkodni (lehet hogy sehogy)

Ráadásul a lányomnak is kellene ezeket a termékeket fogyasztania

10. e71af41436 (válaszként erre: 8. - Seila)
2006. aug. 30. 20:42

upsz...ez nem semmi lista...de remélhetőleg segít.

erről a candidáról már hallottam én is,hogy milyen dolgokat okzhat...

9. 'szti (válaszként erre: 8. - Seila)
2006. aug. 30. 20:38

ez elég durva lista

meddig kell ezeket elhagyni, hogy megszabadulj a gombától?

2006. aug. 30. 19:40

A következő táplálkozási tanácsot kaptam, amit nagyon kért az orvos, hogy tartsak be:

Tehát amit el kell kerülni:

1, Finomitott cukor, édességek, csokoládé, nutella, lekvárok, méz, sütemények, kakaó, beföttek, kekszek, nápolyik, kész gyümölcsjoghurtok, túró rudi, fagyi, üditők, szörpök....stb

2, Élesztővel készült termékek 8 kenyér, péksütemény csak piritva fogyasztható)

3, Erjedt, illetve erjedéssel készülő élelmiszerek, savanyú káposzta (csak főzve),csalamádé, kovászos uborka,szeszes italok

4, Ecet,ill. ecetes tartalmú termékek: ketchup, mustár,majonéz,különböző készmártások és öntetek. 5, ecet helyett frissen kifacsart citromlé használható)

6, Tej (csak házitej, vagy kecsketej), tejszín, kefír. (Natúr joghurt fogyasztása ajánlott. Ízesíteni lehet fokhagymával, petrezselyemmel...)

7, Szőlő, g.dinnye, ananász, és aszalt gyümölcsök.

2006. aug. 29. 12:33
Úgy gondolom, le fogom ide írni a tapasztalataimat, hátha másnak is segít, mégha nem is pánikbeteg! Következnek a részletek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook