Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kinek miben segített az agykontroll? fórum

Kinek miben segített az agykontroll? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2016. nov. 6. 21:31
Kipróbáltam egyszer egy agykontrollos könyvből azt, hogy mit csináljak, ha fáj a fejem stb. Bevált. Van, hogy még alkalmazom azt a technikát.
149. 19a3f06b16 (válaszként erre: 147. - Ibolyka43)
2016. aug. 22. 21:00

Szerintem legyél nyitott, befogadó.

Mindegy miben vagy kiben hiszünk,vannak alapszabályai az életnek, ami alól senki sem tud kibújni.

Ezekre az alapszabályokra épül vallás,agykontroll......

148. wizilili (válaszként erre: 147. - Ibolyka43)
2016. aug. 22. 18:18
???
2016. aug. 22. 14:55
Irjátok meg,ha tudjátok,milyen elmélet,vallás,mit tudom mi,ami az UNIVERZUMBAN hisz és nem ISTENBEN.
2016. aug. 4. 08:51

Nálam, a szubjektív kommunikáció, nagyon működik.

Az alsó szomszéd, mindig éjszaka üvöltette a zenét. Hétvégén, se egy élmény, de hétköznap.....

Most 2 perc alatt elhallgattatom, ha arra ébredek, hogy megint "bulizik" :)

145. wizilili (válaszként erre: 141. - Karikagirl)
2016. ápr. 25. 15:45

Szia! Én Domján András tanfolyamán voltam.

Jó fej pasi, eléggé szájbarágósan magyaráz, ami nekem kifejezetten hasznos volt.

Rengeteg ki nem mondott kérdésre kaptam válaszokat.

144. wizilili (válaszként erre: 143. - Kanna1981)
2016. ápr. 25. 15:43
Szia! Lett végül is valami eredmény?
2015. júl. 11. 13:37

Sziasztok kislányom egy csùnya anyajeggyel szûletett!

Lehetsèges ezt agykontrollal ha nem is megszüntetni de legalább azt elèrni h. ne nőljön?

Tudom buta a kèrdès de nagyon fájs dolog :)

Ès nem tudom elfogadni

2012. jan. 25. 23:20

Én nem voltam tanfolyamon hanem a könyvből tanultam.

Komoly alvás problémáim voltak.

Ha el is aludtam időben akkor is fáradt voltam egész nap, mert általában nem tudtam nyugodtan és méllyen aludni. Sokszor volt olyan, hogy csak hajnalban tudtam elaludni.

Végül valahogy elém került az agykontroll. Bevonzottam. :)

Elkezdtem olvasni és az első fejezetnél ami a meditációval foglalkozik megálltam és újra elolvastam. Aztán gondoltam kipróbálom. Mit veszíthetek, ugye?

Amikor megcsináltam a 100-1-ig módszert akkor egy kellemes nyugodtság érzés volt bennem.

Majd este ezzel aludtam el és sokkal könnyebben sikerült elaludnom, mint korábban.

Azóta rendszeresen így alszom el és ezzel kelek, azóta megszűntek az alvásproblémáim. :)

2011. márc. 7. 14:37
sziasztok.szeretném elvégezni a tanfolyamot Pesten.A legközelebbit Domján László tartja, de az sajna megtelt.az áprilisban indulót Domján Gábor fogja tartani.Mik a tapasztalatok, Ő is jó?Nem szeretném megbánni, ha az Ő tanfolyamára megyek..
140. kinni (válaszként erre: 139. - Titánia83)
2010. szept. 27. 08:26

Köszi a választ!

Mindjárt utána is nézek!

139. Titánia83 (válaszként erre: 138. - Kinni)
2010. szept. 25. 19:33
Én az elmetérképet alkalmaztam, sokkal hatékonyabb általa a tanulás! Arról szerintem anyagot is találsz a neten. Maga a hatékony tanulás mesterfogásai anyag megvan, de még soha nem néztem végig. És mégis leállamvizsgáztam mindenből. Agykontrollal. :p
138. kinni
2010. szept. 25. 08:58

Sziasztok!


Ismeri és alkalmazta valaki Hatékony tanulás mesterfogásait?

Mennyi idő alatt lehet elsajátítani a technikát?

Novemberben vizsgázom és most úgy érzem nagyon sok az anyag és lassan haladok.

Ez segíthet?

137. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Mortisia 27)
2010. szept. 13. 12:09

Ha szorgalmassan gyakorlod a tecnikakat amiket megtanulsz az agykontroll tanfolyamon , akkor barmibe tudsz segiteni magadon es masokon is :)

Viszont masok törtenetei aligha segitenek neked az elörelepesben :)

2010. aug. 11. 09:45
Köszönöm mindkettőtöknek,valahogy így képzeltem el én is. :)
135. Shally (válaszként erre: 133. - Kakukkfű)
2010. aug. 11. 07:46
Fontos, hogy érezd át amit szeretnél, ne csak lásd. Elképzelhetsz képeket, vagy történetbe foglalhatod, szerintem a legfontosabb mégis az érzés, mintha épp most történne veled, ott kell lenned, át kell élned az örömöt.
2010. aug. 10. 17:01
A tanfolyamon azt mondták, hogy igazából mindegy, csak te hidd el, hogy az úgy van. Ezért kell jelenidőben. Van ennek egy hosszadalmas procedúrája is, hogy létrehozol magadnak egy labort, ahol ott vannak a segítőid is stb. Van tükör technika is, ez mind attól függ, hogy mi a gondod. Ezt a tükrös dolgot pl. olyanhoz lehet használni, hogy fogyás: sötét keretes tükörben elképzeled, h milyen vagy most, utána fényes kerettel azt amit szeretnél. Utána minden nap már csak a fényes kerettel, azt hogy milyen szeretnél lenni. De szerintem neked az a legegyszerűbb, hogy kül. helyzeteket képzelsz el. Nem kell kifejezett összefüggő sztori.
2010. aug. 8. 16:02

Lenne még egy kérdésem,

Ha lementetek alfa állapotba,utána hogyan gondoltok arra,amit szeretnétek?

Pl. az általatok kívánt dolgot történetbe foglaljátok?

Bocs,ha butusnak tűnik a kérdés :S


Az az igazság,hogy eléggé romokban hever az életem,legalább egy kis reménysugár jól jönne.

132. kakukkfű (válaszként erre: 130. - Shally)
2010. aug. 8. 15:58

Igen,ezt tudom. :)

Azt viszont nem,hogy az ébrenléti és az alvás állapotát hogyan nevezik?!

2010. aug. 6. 20:08
Még ami nekem sokat segített (főleg belealvósoknak ajánlom), felmondtam magnóra amit nagyon szeretnék, kb. 45 perces lett. Ezt minden este lefekvéskor elindítottam és ezt hallgattam. Ha egyedül voltam otthon, akkor nappal is hallgattam. Mellette lehetett vasalni, mosogatni stb. Így sikerült visszaszereznem az akkori szerelmemet. Egyes szám első személyben beszéltem rá a magnóra és jelen időben. Mostanában pedig ilyen pénzmágnes vagy egyéb hanganyagokat töltök fel a telefonomra és ezt hallgatom munkába menet-jövet.
130. Shally (válaszként erre: 128. - Kakukkfű)
2010. aug. 5. 08:31
Van az ébrenléti állapot, aztán a ébrenlét-alvás közötti az alfa állapot, és utána jön az alvás szintje. Ez is egy programozható szint, úgyhogy nem jó tv mellett elaludni, mert ezen a nagyon mély szinten is hatnak az agyra a külső dolgok.
129. Shally (válaszként erre: 126. - Szalaiedina1)
2010. aug. 5. 08:28

Szia!


Ügyes vagy, jó ezeket olvasni, tényleg lelkesíti az embert! :)

2010. aug. 4. 19:24

Sziasztok!Azon gondolkodtam,hogy hogyan is van a sorrend.Tehát van az ébrenléti állapot,azt követi az alfa állapot és az után mi jön?

Vagy rosszul gondolom?

127. Mortisia 27 (válaszként erre: 126. - Szalaiedina1)
2010. aug. 4. 19:13

Szia!

Nagyon örülök,hogy végre van már igazi siker történet,nagyon ügyes vagy és kitartó :)Kedvet kaptam most így hogy próbálkozam,eddig is próbálgattam pl.a pénzmágnes meditációt ami ugye 21 napos,de sosem sikerült mert sajna én mindig este csináltam és belealudtam.

Köszönöm, a hozzászólást.

További szép napot neked és boldog babavárást :)

2010. aug. 4. 18:45

Azt hittem, olvasok egy jó kis fórumot a sikerekről, hát...

Én 27 éves vagyok, 14 évesen ismerkedtem meg az Ak-al. Minden létező könyvet kiolvastam és az idén sikerült összespórolnom a tanfolyamra is, ami régi vágyam volt, mert én is annyi plusszt vártam, mert ezt hallottam.

Annyi plusszt nem kaptam, vszínű a tájékozottságom miatt, de ami nem volt sehol leírva és itt hallottam és a fórumozók közt is volt erre panasz: ha belealszol, ülve kell a szintedre menni kényelmetlen széken.

Amiben segített: - volt egy 6,5 éves kapcsolatom, amit AK-val programoztam

- a mostani barátom is így jött

- tavaly nyáron sikerült 10 kilót fogynom (pont ennyit akartam)

- 2 hó múlva szülök

- munkahelyek

- munkatársakkal való boldogulás

- ha nagyon kifogyok a pénzből mindig jön vhonnan, annyi amennyi kell

- vizsgák sikere a Fősulin.

Asszem tudnám sorolni még egy darabig. Ami még nem jött össze, az is azért mert lusta vagyok, hiába a sok sikerélmény. Mivel én is belealszok nappal szoktam, meló után széken. Mikor főzni kell, takarítani stb., akkor elhanyagolom, de most hogy várjuk a babát, nagyon kell a pénz, próbálok minél többször programozni.

Tehát sok sikert mindenkinek és ne bánjátok, ha kimarad a tanfolyam, olvassatok sokat. Az ingyen van a könyvtárból.

125. Shally (válaszként erre: 123. - Gine)
2010. júl. 31. 13:40
Én nem gyakorlotam előtte egyáltalán, vagyis nézegettem a könyvet, meg a hanganyagokat, de elég értehetetlen volt nekem úgy. Tanfolyamon sokkal egyszerűbb! :)
124. nedi (válaszként erre: 121. - Gine)
2010. júl. 30. 12:03

Köszi,megpróbálom.

Nem nagyon emlékszem a benne lévő nevekre,de ma előveszem az első részt és pontosabban átnézem.

123. Gine (válaszként erre: 120. - Shally)
2010. júl. 30. 10:43
Gondolom előtte is olvasgattál gyakoroltál.Tanfolyam után minden jobban ment?
122. Gine (válaszként erre: 118. - Titánia83)
2010. júl. 30. 10:42
Akkor nem lehet olyan nagy baj nálam sem.Este próbálkoztam laborral,de már az elején aludtam:)
121. Gine (válaszként erre: 119. - Nedi)
2010. júl. 30. 10:40
A Silva könyvben is említik.Beírod a netre,hogy Emile Coué és így könyveket is tudsz letlteni Tőle.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook