Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
607. mano088
2010. jún. 25. 23:37

Jóéjt Neked is!


Amúgy lehet jobb lenne neked, ha letiltanád msnen..könnyebb lenne szerintem..

606. m-erika
2010. jún. 25. 23:33

Én itt vagyok még, most megyek aludni. Este beszéltünk msnen, lefáasztott teljesen, rosszabb mint egy szappanopera...:(

Manó nagyon aranyos ez a videó, ismertem már :)

Jóéjt mindenkinek!

605. mano088
2010. jún. 25. 22:46
Hahóó, hova lettetek lányok??? :O :)
604. mano088
2010. jún. 25. 22:33
nem volt jó szó, hogy felvidít..inkább elvarázsol, elgondolkodtat és vmi furcsaságot tesz a lelkemmel, amitől jobb picit.. :)
603. mano088
2010. jún. 25. 22:27

Ezt nézzétek meg..aza hallgassátok :), nagyon édesek és, amikor picit rosszabbul érzem magam mindig felvidít:

[link]

602. mano088
2010. jún. 25. 22:23
Tudom, hogy nehéz..de ezt tényleg nem lehet letudni egy smsessel..és erős csajszi vagy te, ezt is ki fogod bírni bármi is lesz.. :)
601. Felhoo
2010. jún. 25. 22:20
Igazad van Manó... Találkzoni fogok vele de nehéz...
600. mano088
2010. jún. 25. 22:18
Szerintem ilyet személyesen kérdezz meg tőle..mondani bármit lehet, ha ott áll előtted, látod a szemét, azt hogy viselkedik, nem tud félrebeszélni..látod az érzelmeit..szóval szerintem mindenképp talizz vele..
2010. jún. 25. 22:18

Erika nálunk egyenlőre nincs fejlemény, elvileg holnap este hív... szerintem nem fog.

kitartás lányok!!!!

598. Felhoo
2010. jún. 25. 22:16
Most akarom neki megírni sms-ben. Az gáz lenne??
597. mano088 (válaszként erre: 594. - Felhoo)
2010. jún. 25. 22:14
Szerintem csak a büszkeségét csesztette, hogy hát hogy képzeli hogy nem őt figyeli..kb ennyi..szóval jól tetted, hogy nem köszöntél neki..vegye csak észre magát, hogy nem körülötte forog a világ!! És igaza van Felhoonek megérdemli, nagyon is, hogy így viselkedj vele!! Szóval csak így tovább!! ;) Egye meg a fene őt!! :)
596. mano088
2010. jún. 25. 22:12

hmm, azt hittem többet kell olvasnom.. :) hékás mi ez a lazaság..holnap többet tessék írni! :D


köszönöm lányok, aranyosak vagyok..hát 1nap eltelt..a haverjával taliztam a vonaton..kiderült Ő vitte ki az állomásra a srácot..tehát már tök hamar itthon volt, mégsem jelentkezett..szar érzés volt azért ezt megtudni..nah mindegy..van egy tippem, hogy a köv két nap is hasonló lesz..miután rohadtul nem érdeklem, pontosabban nem szerelmes már így aztán hiába várom, hogy az legyen, mint rég..hogy na majd nem bírja ki nélkülem és tuti átjön..mert ez már 3hónapja nincs így..és nem úgy tűnik, mint ami a későbbiekben is változna..nah mindegy..az idézetek a fejemben vannak, de már egyre nagyobb a beletörődésem szintje..ez van! :)

595. Felhoo
2010. jún. 25. 22:08
Amúgy én most eljutottam arra részre, h majd felhív, h találkozzunk akkor megkérdezem, h mennyi esélyt lát arra, h köszöntünk vissza álljanak az eredeti dolgok, ha azt mondja 100% biztos benne, hogy nem akkor elengedem... Nem fogok találkozni akkor vele...
594. Felhoo (válaszként erre: 592. - M-erika)
2010. jún. 25. 22:07
Hát figyelj, ha Te jobban érzed magad attól, hogy nem nézel rá akkor jól tetted... Most az, h szóvá tette az azt jelenti, h még fontos vagy neki. De ha Te már le akarod zárni, akkor tegyél magas ívről a lelkivilágára. Mert azért lássuk nem bizti, h megérdemli, hogy köszönj neki..
593. mano088
2010. jún. 25. 22:05
na megjöttem lányok.. :) olvasom is vissza miket írtatok.. :)
592. m-erika
2010. jún. 25. 21:12

Nah én most értem haza, délután tanulgattam, most este meg osztálytalálkozón voltam (kemény 10 emberrel:D). Aztán buszoztam hazafelé, barátomék falujában a kocsmánál áll meg a busz, ő meg kinn volt, direkt nem néztem oda, pont smst írtam, nem akartam látni, szar lett volna :( Aztán most irt smst h mivan már oda se nézek, nehogy integetni kelljen, majd holnap ő is igy fog viselkedni (holnap lesz náluk falunap). Aztán visszaírtam h bocs nem néztem h kik vannak ott, smst irtam aztán nem figyeltem merre járunk. Meg h én nem vok olyan h nem köszönök...Jóvan lehet intenem kellett volna, csak ha megláttam volna, akkor egész este megint szarul lettem volna...:S

Georgina nálatok vmi fejlemény?

2010. jún. 25. 18:51
Mindenki eltűnt??
2010. jún. 25. 13:07
Mano, tessék visszaemlékezni azokra, amiket nekünk írtál, amivel bíztattál minket! Azok rád ugyanúgy érvényesek!!! Olvasgasd az idézeteket! Nagyon jól csinálod, megérdemled a boldogságot és épp ezért meg is fogod kapni! Csak higgyél benne nagyon!!! Jó munkát!
589. Felhoo (válaszként erre: 585. - Mano088)
2010. jún. 25. 12:59

Milyen lány exe jelentkezett???


Amúgy most értem haza a gyerekektől:) A kislány egy tündér:) Ilyen szép kislányt régen láttam:) A fiú is nagyon aranyos, de ő még nagyon távolság tartó volt de a lány hamar feloldódott:)

Szóval jól éreztem magam:)

A páromra gondolni még véletlenül se volt időm:)

De most azért kattogok:)


Fel a fejjel lányok, ha az én konok makacs pasasom hajlandó velem találkozni, akkor aztán nektek nincs okotok szomorkodni:) Minden csak idő kérdése:)

588. mano088 (válaszként erre: 587. - Georgina84)
2010. jún. 25. 12:03
Köszi, de már nem tudom..most úgy érzem magam, mint aki bepótolja az összes bizonytalanságot, meg mindent, amivel kapcs eddig mondtátok, hogy milyen erős vagyok..na de mindjárt indulok dolgozni, onnantól meg már úgysem agyalok estig..le leszek foglalva..bár ha meg akkor hív, hogy jönne..na gondolhatjátok milyen jól leszek..mindegy, majd úgyis úgy lesz, ahogy lennie kell..eddig is kibírtam valahogy, ezután is menni fog! :)
2010. jún. 25. 11:37
Mano kitartást, hidd el el fog jönni a jó Neked is!
586. m-erika
2010. jún. 25. 11:08

Hát most csak azért írok ám ilyeneket mert jó kedvem van, de amúgy még mindig szarul érzem magam miatta, főleg reggel volt megint nagyon rossz.

Manó ne szomorkodjál, az nem jóóó, biztos jelentkezni fog!:)

Amúgy most nem védeni akarom Őt, én is sokszor csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, amit utána megbántam, és amit nem is gondoltam komolyan...:( és én is amikor kiabáltam vele mindig ráfogtam vmire, most a nyelvvizsga miatt, most a záróvizsga miatt...az a baj csajok h ugyanolyanok vagyunk mindketten:D mindkettőnk kos...nem hiszek a horoszkópban, de ahogy olvastam kos-kos párhoroszkópot, hát mintha rólunk írták volna...:D két hülye, makacs, türelmetlen, büszke ember képzelhetitek h jön ki egymással...:D

585. mano088
2010. jún. 25. 11:02
nah most már tényleg nem tudom mi van..másik fórumon is jelentkezett egy lány exe..éjjel írt neki..jó dolgokat.. :) lehet nekem is szomorkodnom kéne?? már tényleg nem tudom.. :) egyre türelmetlenebb vagyok ááááá.. :S :S
2010. jún. 25. 10:59
Tök ügyes voltál Erika! Csak így tovább! Ha pedig rosszabb pillanatod jön, gyere ide, mi segítünk!
583. mano088 (válaszként erre: 581. - Mandy88)
2010. jún. 25. 10:47
Oooo Erikánál már a kilábalás megy..ugye csajszi? ;) Nem szomorkodik ő, mert okos és ügyes nő!! És ez a pasi meg tuti nem az igazi..ha az lenne, nem viselkedne így..tisztelné még akkor is, ha nem szereti esetleg..bocsi Erika, hogy így helyetted írtam.. :)
582. mano088
2010. jún. 25. 10:45

Nem tudom Erika, hogy szoktad-e nézni a Sex és New Yorkot..na ebben volt hasonló rész..abban volt, hogy a pasi mindig bunkó volt és a csajnak azt mondta azért, mert ideges az munkája miatt, de majd ha előléptetik..na a csaj várta, mentegette a barátai előtt, aztán előléptették a pasit..ugyanolyan, sőt még bunkóbb lett, merthogy mennyi felelősség került a nyakába igy és a csaj hagyja már a hülyeségeivel..na akkor a csaj felállt az asztaltól és otthagyta..soha többet nem voltak együtt..hát kb ilyennek tűnik nekem a volt pasid is..mindig ráfogja valamire de ugyanolyan bunkó másnap is akár..szóval nyugodj meg, jó döntés ez, hogy nem vagytok együtt..és a szemeid naaaagyon legyenek ám nyitva.. ;) minden ilyen haverozós, ismeretlenes programba legyél benne.. :))


Uhh én ma tuti nem tornázok..ma pihi na és melónap van.. :D Viszont amúgy nekem sincs olyan nagy beszélőkém, mint ahogy tűnik..írni szeretek, így könnyen dumálok, de szóban..vizsgázni pl kimondottan félek szóban! :) De amúgy az idegenekkel meg valahogy tök könnyen megy..na meg pár év hasonló munkák után már beleszoktam, ki az akit érdemes megszólítani meg kihez hogy kell szólni.. :D

581. Mandy88
2010. jún. 25. 10:38

Szia!


ne szomorkodj miatta. Biztos lehetsz benne ha ő az igazi akkor harcolni fog érted és lépten nyomon azt fogja tenni h a kedvedben járjon.

Ne sírj és ne tedd tönkre magad egy férfi miatt sem tapasztalatból mondom. Minél többet agyalsz rajta annál nehezebb.

Kapcsolódj ki úg ymint ő .. majd meglátod ha az ő fülébe jut akkor majd elkezd gondolkozni mit veszíthet ha nem akar veled lenni. persze csak ha tényleg szeret.

580. m-erika
2010. jún. 25. 10:35

Nah én is valahogy így vagyok ezzel a nyitott szem dologgal...:D A tegnapi srác akiről írtam hívott balcsira, lemennek haverokkal aztán h menjek én is. Lenne kedvem meg minden, csak a jövő heti szóbeli vizsgáimra még semmit nem tanultam és így nem tudnám magam sztem jól érezni. De ma fenn lesznek az írásbeli eredményei, és ha nem sikerült (remélem), akkor huzhatok a balcsira :D

Amúgy most reggelt írt VOLT barátom (igen, már le tudom írni) h ne haragudjak rá a tegnapi miatt nm gondolta komolyan, csak ideges volt. Én meg visszaírtam h oké, nem haragszom, semmi baj. Csak h lássa milyen jófej vagyok és mit veszített:D

Manó te meg tornázz csak, lehet én is nekiállok rékázni, ennek a napi 20 percnek...ugysincs semmi dolgom:D

Tök jó lehet ez a hostesses munka, én is csinálnám, csak kár h nincs beszélőkém, és nem merek megszólalni idegenek előtt :DDD

579. mano088
2010. jún. 25. 10:31

Szió! Hát én már a szerdaira tornáztam rá.. :)) ezért is van ma pihinapom..meg aztán időm se lenne, de nem is bírnám! :D


Egyébként ez nagyon jó hozzáállás, hogy nyitott szemmel jársz..tényleg ez kell, hogy rájöjj ő az igazi vagy, hogy esetleg találkozz egy még jobbal.. :)


Hogy mit mondok neki? Hmm, nem tudom, szerintem csak szimplán beszélgetünk majd mindenről..igazából már olyan rég volt, hogy hosszabb ideig beszélgettünk, hogy nem is gondolkodom ezen..meg aztán tudod, jön az magától! :) Csak maradjon.. :)


Basszus, nem tudom mi van velem..olyan éhes voltam, mint a fene, erre csináltam tejbegrízt és hát szerintem még fél tányérnyit se ettem belőle.. :S jó lesz így a melóban ácsorogni..

2010. jún. 25. 10:13

Sziasztok lányok! Sokat írtatok, visszaolvastalak titeket!


Mano ha rátornázol elvileg segít az izomlázon.

Én fáradt vagyok a tegnap este után, nem volt semmi különös, pár srác odaköszönt meg bámultak, de nem kellettek pasik... :)

De azért azt elhatároztam, hogy nyitott szemmel fogok járni, sosem lehet tudni, ha másnem megerősít abban, hogy a párom való hozzám. :)


Mano mit fogsz neki mondani, ha marad nálad?

Erika, látod vannak még jófej srácok, ha ez a fiú neked van rendelve úgyis veled lesz, ha meg nem hozzád való jobb, hogy most derült ki, még pár év eltelt volna esetleg és még rosszabb olyankor, ha otthagynak... Így meg találkozhatsz valaki írtó cuki, jófej sráccal!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook