Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
697. őzikee
2010. jún. 28. 09:20

Látom zajlanak az események ;)


Csajok nem tudom hol kell zárt fórummá tenni, de ha valaki tudna segíteni szívesen....

2010. jún. 28. 08:51

Sziasztok! Amennyire jól voltam az exem egy perc alatt romba döntött mindent, kérlek segítsetek lányok mert most fogok megőrülni.

A tanfolyamon gyógyítást tanultunk és aki engem kezelt egy fiú volt. És az egész testet végig kell kezelni, de nincs ebben tényleg semmi. Na én marha elmeséltem az exnek, totál kibukott, h h tehettem ilyet meg ilyenek, ő ilyenbe nem ment volna bele stb és rám csapta a telt. Után smst írtam, h ott nem értek hozzám blabla, erre jött a válasz, h gondolkozott rajtunk és vasárnap azt akrta megbeszélni velem, hogy most élünk nyárom megcsalás nélkül és szeptemberben újra kezdjük de megrendítettem és elrontottam mindent. Visszaírtam neki, h jó lett volna ha erről én is tudok, soha senki nem ért hozzám rajta kívűl mióta szakítottunk sem és én azt akartam h ez így legyen és én is megrendültem mikor közölte h vége és nem szeret, a poklot jártam meg...


Most őszintén, kihajított... és még ő rendült meg??? Totál elegem van most képzeljetek el egy hosszú sípszót a káromkodásaimnak... Mit képzel ez magáról? Nagyon mérges vagyok. Mert persze én várok h kiélje magát meg bulizzon meg nem találkozunk és majd szeptemberben mindent újra és szép és jó??? Hát menjen a büdös.... És mi van velem? Hol vagyok én???

695. Felhoo
2010. jún. 28. 07:57

Jó reggelt csajok:)

Nemrég haza kellett jönnöm, tesóm miatt... Hát fura reggelem volt:D

Reggel összefutottam a Párom nevelő apjával, hát mit ne mondjak, este nem köszöntünk be nekik, úgyhogy nem csak én voltam meglepődve:D

Őrült egy estém volt:)

Mindent megbeszéltünk, leszámítva amikor elaludt, mert 3 órát aludt az előző éjjel és melózott... Szóval, ma beszélgetés folyt köv:)

Én is szeretnék jelentezni a zártkörű fórumba:P Nehogy ezek után kizárjatok:P NAh akkor majd én is a zárt fórumban írom le részletesen a történteket:)

694. mano088
2010. jún. 28. 01:13

Sziasztok lányok!

Most nem igazán akarok sokmindent írni..lenne ez is az is..fura dolgok, de holnap jövök és akkor mindenkinek írok!! ;)


Őzike, tőled szeretnék annyit kérdezni, hogy nem tudod véletlenül zárt fórummá varázsolni ezt a fórumot? Csak mert, ha igen, akkor majd ide, ha nem, akkor majd egy sajátba írnám le mi is a helyzet..azt nem akarom, hogy mindenki olvassa..csak nektek, páratoknak szeretnék beszélni erről..szóval majd írj Őzike, köszönöm! :)

Délelőtt szerintem jövök és akkor dumcsi..jóéjt!

693. Felhoo
2010. jún. 28. 00:04

Nah sziasztok csajok

Igen, Őzike találkoztunk...

Azt hiszm elég annyit liernom, h ezt a hozzászólást a Párom ágyából irom:)

Higyjetek csajok, mert ezek után bármi megtörténhet:))) Erika sok sikert holnapra:) Drukkolunk:) NE félj MINDEN rendben lesz:)))

2010. jún. 27. 22:45
drukkolok küldök energiát!!!!!!!! ügyes légy
691. m-erika
2010. jún. 27. 22:41

Sziasztok! Én tegnap buliztam, ott volt ő is...érdekes volt az egész szitu, na mind1...:)

HOLNAP DRUKKOLJATOK NAGYON MERT VIZSGÁZOK MEG KEDDEN IS MEG SZERDÁN IS!!!! nagyon félek...:S:(((

690. őzikee
2010. jún. 27. 21:32
Most taliztok?:D
2010. jún. 27. 21:31
Mano el vagy tűnve, veled mi újság??
688. Felhoo
2010. jún. 27. 21:28
Találkozunk... Majd írok, h mi volt...
687. őzikee
2010. jún. 27. 21:26
Hajrá :)
686. Felhoo
2010. jún. 27. 21:22
Felhívtam, felvette. Elmondta, h a városban egyedül bolyong. Pont összefutott egy haverjával, azt mondta visszahív mindjárt...
685. Felhoo
2010. jún. 27. 21:18
Felhívom... Muszáj, ha tovább kell lépnem azért ha nem azért....
2010. jún. 27. 19:35

Sziasztok csajok! Hogy vagytok ma?

Olyan büszke vagyok rátok, ahogy visszaolvastam, klasszak vagytok nagyon! Manokám én is átestem a haragszom rá nagyon rövid fázisán! Felho örülök, hogy ilyen pozitív vagy szerintem csak hit kérdése!!!

Egyébként a hétvégén megint azzal szembesítettek, hogy minél inkább ragaszkodsz annál inkább taszítod és minél hamarabb el tudod engedni szívből, annál jobban vissza fog jönni hozzád.

Mi mostanában beszélgetünk, szóval az volt hogy csütörtökig ugye semmi, csütörtökön felhívott, hogy nem tud jönni ma este lezárni a dolgokat, dolgozik stb. jól elvoltunk telón, aztán én elmentem egy jót bulizni csütörtökön a barátnőmmel, észrevettek a pasik, ami növelte az önbizalmam. Azóta és a hétbége hatására olyan kiegyensúlyozott, harmonikus állapotban vagyok, jól érzem magam. :) bárhogy is lesz. és meg vagyok lepődve.:) szóval beszéltünk szombat este, meg már ma is. :) Aztán én most nem akarok egy darabig, majd jövő hét vasárnap talizunk, megkértem, hogy addigra vizsgálja meg a saját dolgait és döntse el, hogy mit érez, mit akar. és azt is mondtam neki, hogy jól vagyok, örülök annak ami van vagy lesz és szívből elfogadom ha nem lesz semmi és elengedem, mert már jól vagyok és tudom, hogy bárhogy alakul az úgy lesz jó. :) Bocsánat, hogy zagyváltam! Sok puszi nektek!!!

683. Felhoo
2010. jún. 27. 10:24
De az Andris is bevállalná a gyereket? Mert eddig nekem az jött le, h nem akar "főszerepet" az életetekben, akkor ő nem akarja. Neked kell tudonod, hogy mit válalsz be, de lehet, h azt mondja most, h megbocsátana neked, de a valóságban lehet másképp reagálna (ez saját tapasztalat)...
682. 17dfdcec7d (válaszként erre: 681. - Felhoo)
2010. jún. 27. 09:45

köszi a választ!!!semmi más nem esz a gyerekemmel,mint velem marad!sajnos a párommal rengeteget veszekszünk 4 éve,és azt hittem,ha kijövünk talán itt fasza lesz minden,de ugyanúgy marjuk egymást,és mióta meg pillantottam a kollégáját,és,h ő is vonzóan a szemembe nézeget,érzem nem közömbösen,elkezdtem utána nagyon vágyakozni,de úgy,h simán el is képzeltem,h akár vele neveljem fel a gyermekünket,

egyébként ő neki is van egy 12 éves kis lánya,elvált ember.igazából a páromnak is meg mondtam,h vonz az Andris nyugodtsága,ki zökkenthetetlensége,türelme,ezt tudja a párom,sőt azt mondta ha úgy alakulna,ha mégis össze jönnénk,arra kér ha egyik reggel úgy jön haza a munkából,h közlöm vele meg történt vegyek neki egy doboz cigit,de meg engedi,h meg úgy mond meg csaljam,és meg is bocsátana,ha úgy döntök csak ennyi volt,de két napig ne is várjam haza.reggel is mikor jött haza az Andris nézett fel az utcáról az ablakunkhoz,és észre vett pont engem,szóval érzem,h várja ő is ,h láthasson.

681. Felhoo
2010. jún. 27. 09:07
Szerintem meg lehet érezni a vibrálást. NEkem nagyon úgy tűnik, hogy vonzódik hozzád a hapsi. DE te komolyan képes lennél feláldozni a családodat egy ilyen ember miatt aki nem akar "főszereplő" lenni az életetekben? ÉS ha kiderül mihez kezdesz a gyerekkel??
2010. jún. 27. 07:40
egy olyan dologgal kapcsolatban szeretném a véleményeteket kérni,h igen szerintetek vagy félre érem a dolgot.na már most arról van szó,h k költöztem Angliába a 18 hónapos kis fiúnkkal és a párommal,ezt ,meg előzőleg a párom január 5.-én kijött egyedül ,h meg alapozza nekünk az utána való kijövetelt.na már most kijöttem utána de olyan házba vagyunk ahol nem csak mi vagyunk hanem 2 másik is.egy hét itt lét után egyszer csak azon kaptam magam,hogy sűrű pillantásokat vetünk az egyik kollégával,és már olyan vibrálósat.aztán mikor ketten maradtam a nappaliba a férfival,egyszer csak rá kérdezett cserélünk e telefonszámot,én csak néztem ,nem szóltam mert én tudtam,h a párom lent van valahol a konyhába,de a férfi Andris azt hitte,h felment a szobánkba,e kérdés után párom kirohan meg táma sztja az ajtó szárfát és kérdezi KIVEL,ÉS MINEK.persze elkezdett habogni Andris.aztán utána ment a fogadkozás,h ő nem akar én tőlem semmit ,stb.na azóta történt egy komolyabb beszélgetés Andris és köztem egyik éjjel mikor párom elment dolgozni.Azt mondta Andris lehetne komolyabb is idővel köztünk,de ő nem akar főszereplő lenni az életünkbe.és azóta is szemezgetünk,és már a párom jelenlétében sem fogja vissza magát,ugyanúgy nézeget,és ezt már a párom is észre vette de nem szól semmit.ugye ha valakire rá néznek meg lehet érezni a vibrálást??szerintetek tényleg vonzódhat hozzám ez a pasi
679. Felhoo
2010. jún. 27. 00:30

Jóéjt:) Kitartás és csak keményen:D

Puszi:)

678. mano088
2010. jún. 27. 00:29

Szerintem én is megyek..fáradt vagyok aztán holnapra még ki kell találnom, hogy milyen is legyek vele..bár szerintem a ridegségre még fel kell készítenem majd magam..tehát marad a kedves én.. :D

Jóéjt aztán holnap folytatjuk!! Kitartás!! Puszi!

677. Felhoo
2010. jún. 27. 00:25
Pontosan... Örülök, h nem csak én figyelek fel az ilyen "jelekre":) Lassan lefekszem. Még úgy is r gondolni vagy egy órán át:)
676. mano088
2010. jún. 27. 00:15
Hát az biztos..én ma a vonatról megláttam egy régi ismerőst..aki nem épp a legszebb része a múltamnak..furcsa érzés volt nagyon..jah és annak a haverja akiről előbb írtam, hogy csak azt akarta..a vonaton jó ideig azon agyaltam, hogy basszus ha kicsit is, de miért tér vissza a múltam..és pont az a része, ami miatt Őt rendesen megbántottam régen..
675. Felhoo
2010. jún. 27. 00:11
Ezeke a jelek mindig olyanok nekem, h néha úgy érzem, h csak az Életnek pokoli humora van:)
674. mano088
2010. jún. 27. 00:06
Basszus, nem semmi..de látod, tényleg nincsenek véletlenek!! Egyébként annyira jó rálelni ezekre a jelekre..merthogy mindig váratlanul érnek..bár nem tudom ezt a mai tali-mégse tali dolgot minek vegyem.. :S mert ilyenkor persze, hogy a rossz dolgok is eszembe jutnak..
673. Felhoo
2010. jún. 26. 23:59

Én is csak a "tiszta" pillanataimban érzem ezt a biztonágot:) Ilyenkor a szívemből érzem:)

Ma úgy volt, h elmegyek moziba de mégsem mentem és így kaptam pont egy jelet:)

672. mano088
2010. jún. 26. 23:56

Ne is írj le semmi olyan érzést előjelet, ami még "csak" jel..nekem is van ilyen dolog, de ezt én is csak később osztom meg veletek..végén még babonásak is leszünk! :DD

Örülök neki nagyon, hogy ilyen pozitív vagy és tényleg az a legjobb, hogy biztosan érzed ezt magadban!!

Nekem ezt még tanulnom kell úgy érzem, hiába írtátok, hogy milyen erős vagyok..mégha igaz is lenne, hát nem ettől függ..még több pillanat van, hogy elbizonytalanodok és ezen dolgoznom kell, hogy 1se legyen!! Persze közben élek rendesen, de a legfontosabb célom nekem is az, hogy elérjem ezt a fajta biztonságot azzal kapcs, hogy visszajön.. :) hisz ez a legfontosabb..és bár az igaz, hogy nagy általánosságban az apró dolgok miatt ezt érzem, és tudom hogy így lesz..még van melóm vele.. :)

671. Felhoo
2010. jún. 26. 23:50

Muszáj kibírnom, de most nem is esik nehezemre:)

Bár tényleg nagyon-nagyon-nagyon várom már, hogy hívjon:)

670. Felhoo
2010. jún. 26. 23:48

Hát igen, egyszer fent, egyszer...

Most épp fent vagyok:)

De most jóóóóó:) Tényleg most úgy érzem, h Haza fog jönni:) És meg van hozzá minden pozitív előjelem. Vannak magamon megfigyelhető jelek amikből tudok következtetni. De most nem írom le ezeket mert félek, h elkiabálom:)

669. mano088
2010. jún. 26. 23:48

Gondolok, gondolok.. ;) és közben ezerrel arra is, hogy milyen lépésekkel tudom elérni, hogy újra együtt legyünk egy kis idő múlva..hogy mi is lenne a legjobb..a ridegség, a távolságtartás vagy a kedvesség..bár sajnos tapasztalat, hogy az elóbbi..merthogy persze azt sokkal nehezebb véghez vinni.. :) áhh, látszik este van..ilyenkor már nem lehet ép ésszel gondolkodni.. :D

Te hogy bírod? Kivárod, hogy Ő hívjon ugye? ;)

668. Felhoo
2010. jún. 26. 23:37

Csak ügyesen leányzó:)

Menni fog:)

Tudom, h a bizonytalanság a legrosszabb de ezzel itt mindannyiunknak meg kell küzdeni:(

Gondolj az idézeteidre:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook