Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2010. jún. 23. 21:46

Mano te olyan jó és okos dolgokat mondasz!!!!!!!!!!!

Erika, szerintem se akard tudni én is így voltam vele, hogy nagyon akarom tudni van.e vkije, ha igen ki, miért mióta mi volt, de csak nekem fájna senki mésnak... Győzd meg magadat, hogy jobb, ha nem tudod, nem változtat semmin, ha tudod, csak neked lesz rosszabb és nehezebb lesz továbblépned...

456. mano088
2010. jún. 23. 20:52
Na látod, jobb neked ha nem nézed a vele kapcsolatos dolgokat..azt az időt inkább fordítsd magadra mondjuk.. ;) te jobban megérdemled, nem?? :))
455. m-erika
2010. jún. 23. 20:15
Hát igen, nem is akarok belépni neki, ezt kb fél éve csináltam. Most már ugy érzem h semmi közöm hozzá, és ha találnék is vmit, azzal csak magamnak okoznék fájdalmat. Neki nem mondhatnám el, mert akkor lebuknék, úgyhogy csak rágódnék rajta. Nah meg igen, most legalább már viszonylag jól vagyok, nem akarom megint felzaklatni magam. Jobb is h ma nem jött msnre, csak idegesitett volna.
454. mano088
2010. jún. 23. 20:09

Hát igen, ez ilyen kétélű dolog, hisz tényleg semmi jogod hozzá, másrészt megértelek, mert én is csináltam..és bár a farmjára az engedélyével léphetek be, vagy legalábbis léphettem, hát persze, hogy hajt a kiváncsiság.. :S pedig utálom, mert tényleg sok kellemetlenségtől megóvja az embert, ha a saját dolgaival foglalkozik..én is volt, hogy éjjel felkeltettem, mert elolvastam 1-2smsét és eléggé félre érthető volt..aztán persze, hogy semmi okom nem volt rá, mert a csaj bűn ronda, másrészt csak ő akart valamit a páromtól..fordítva még véletlenül se volt semmi jel..de édes volt, nem kezdett el vitázni velem, hogy mi jogon olvasom el meg hasonlók..kisírtam magam, Ő megvígasztalt, átölelt aztán nyugiban elaludtunk.. :)


De szerintem olyat ne csinálj, hogy msnre vagy iwiwre belépsz..mármint az övére..az már azért sok lenne..


Másrészt szerintem inkább az legyen a fontos, hogyan felejted el..azaz ahhoz szoktatni magad, hogy nincs ott, nem tudsz róla semmit és így is jól érzed magad..nehéz, de nálatok sajnos úgy látom ez sokkal jobb lenne, mintha újra kezdenétek.. :S

453. m-erika
2010. jún. 23. 19:50

Gondoltam h bejelentkezek msnjén, de nem merek, félek h vmi olyat találok ami csak még rosszabbul esik. Amiről meg nem tudok, az nem fáj...:(

Ti amugy csináltatok már oylat, hogy bejelentkeztetek az iwwijén vagy msnjén?

Én egyszer ugy voltam, hogy jól összevesztünk, ő meg elment buliba. Aztán másnap meg egész nap iwiwen volt, fél óránként bejelentkezett...mondom tuti h vkinek várja a válaszát...aztán győzőtt a kiváncsiság és bejelentkeztem. Erre találtam egy levelet, amit egy 15 éves kislánynak írt, hogy "Ne haragudj, ha olyat tettem, amivel megbántottalak". Hát rendesen kiakadtam, persze megmondtam h beléptem iwiwen, aztán neki állt feljebb h milyen jogon...:S

452. mano088
2010. jún. 23. 19:49
Hát én se vagyok valami nagy tornázó, de 3hetet adtam most magamnak egyenlőre, hogy addig csinosodnom kell..ez a héten kezdődött és, hogy legyen ösztönzés edzéstervet is csináltam, ami gonoszan néz rám mindig itt az asztalon.. :DD Aztán, ha lesz látható eredmény az már úgyis visz tovább..legalábbis remélem.. :)
2010. jún. 23. 19:46

Huh nagyon ügyik vagytok a tornával én két hete semmit nem mozogtam... :(


Erika, szerintem se agyalj ezen, mert csak magadat teszed tönkre...

450. mano088
2010. jún. 23. 19:43

Hát én 90%ban végig tudom ezeket csinálni, mert 10perces tornák..de másnap azért rendesen megérzem..a Rékát meg egyszerűen nem csípem.. :) főleg a hangja nem tetszik! :)


Ilyeneken pedig ne agyalj, feleslegesen idegesíted csak magad! Megéri?? Szerintem nem! Könyveld el, hogy jó lehet itt volt, lehet nem, de ennyi..többet nem is érdemel, hogy foglalkozz vele, hisz ő sem becsül/t/ meg téged sajnos..

449. m-erika
2010. jún. 23. 19:35

Én Rubint Rékáztam kb 1 hétig, hát az is burtál volt, a hasizomból 5 percig bírtam, erre megszólal h ez még csak a bemelegités volt:D köszi...csináltam még 5 percig aztán kidőltem...

Most azon vagyok fennakadva h sztem letiltott msnen :( Iwiwen volt fenn, de msnre nem jött, remélem be se jelentkezett vagy rejtve...ugy idegesít, kíváncsi vagyok...:S

448. mano088
2010. jún. 23. 19:30
Hát csajok, most büszke vagyok magamra..tornáztam 20percet..Tatarek Rezső féle..és totál brutál..a lábaim remegnek, a hasamat is egyre jobban érzem..de jól esett..és hát muszáj csinivé varázsolnom magam.. ;))
447. mano088
2010. jún. 23. 17:16

Jó kutyázást! :)


Látom most mindenki erre-arra, na akkor én is.. :) aztán hamarosan folyt köv csajok, jön az esti kör! :))

446. Felhoo
2010. jún. 23. 17:04
Elmegyek megsétáltatom a kutyát utána kávézok egyet és este leszek újra:) Kitartást Mindenkinek:)
445. Felhoo
2010. jún. 23. 16:51
Majd ha Haza jön:( Amúgy Mindenkinek jó étvágyat:)
444. mano088 (válaszként erre: 441. - Felhoo)
2010. jún. 23. 16:48
Pedig valahogy vissza kell állítanod az étvágyad, mert ahhoz, hogy jól legyél ez is kell! :)
443. mano088
2010. jún. 23. 16:45
OkOk, jó étvágyat!! :))
2010. jún. 23. 16:44
Okés Mano, most átugrom az egyik barátnőmhöz, ő megetet :D:D, aztán leszek
441. Felhoo
2010. jún. 23. 16:43
Én meg még a gondolatától is hányingert kapok:S PEdig biztos guszta, csak az h én megegyek egy egész zsemlét:S:S:S Most kizárt dolog:S
440. mano088
2010. jún. 23. 16:42
köszike, megvolt..már el is pusztítottam! :)) írom is neked a választ :)
2010. jún. 23. 16:40
aztaaa de megenném... :D:D:D jó étvágyat!
438. mano088 (válaszként erre: 436. - Georgina84)
2010. jún. 23. 16:38
Óóóó emiatt ne érezd rosszul magad..nekem is inkább fogyni kéne vagy legalábbis tornával feszesíteni a testemen, legfőképp a hasamon, erre most mit eszek? :)) Hát egy jóóóól megpakolt vajas-fejessalátás-majonézes-trappista sajtos-zsemlét, amibe annyi cuccot tettem, hogy szerintem két szendvicsre is elég lett volna.. :DD
437. mano088
2010. jún. 23. 16:36
Mi mindig azt írtuk egymásnak, hogy pusza..ez a kettő közti szerintem.. :) de mióta történt, ami történ azóta inkább azt, hogy jó légy.. :) nah meg ha mérges voltam, írtam, hogy szia.. :) Ő ezt egyébként is van, hogy odaírja a végére is..de én utálom! :))
2010. jún. 23. 16:35
Sajna Felhoovel ellentétben én lassan egy hete állandóan kajás vagyok, annyira kívánom az ételeket... Pedig vigyáznom kéne magamra...
435. mano088 (válaszként erre: 420. - Georgina84)
2010. jún. 23. 16:30
máris leírom csak csináltam egy kis kaját.. :))
434. Felhoo
2010. jún. 23. 16:26
Amúgy azt hiszem nem tiltja a vallásom, hogy egy hét alatt többször is kávét igyak:) NAh mind1, vasárnapig AKÁR MÉG JELENTKEZHET IS:)
2010. jún. 23. 16:22
Szerintem is jobb a puszi, főleg, ha csókot szoktatok írni, lehet agyal is egy percig rajta majd, hogy ez meg most mi... :) De nem biztos.
432. m-erika
2010. jún. 23. 16:19

Szerintem az túl személyes:) Vagy nemtom, mi csak puszit használtunk smsben...vagyis csak én..ő semmit...:S

Én amúgy kávéznék veled, de majd csak hétfőtől leszek Pécsen:D

431. Felhoo
2010. jún. 23. 16:17
Én már annyit fogytam, h tudom, hogy már msot tetszenék neki, akkor ha már lúd legyen kövér:) Vagyis vékony:D ÉS ha azt írnám a végére, hogy "csók"??? Az túl személyes már? Mi ezt írtuk egymásnak...
430. m-erika
2010. jún. 23. 16:14

Hát nem tudom, én odaírnám, akárhogy váltunk el:) De te ismered a barátodat, hogy örülne-e neki, vagy inkább zavarná.

Én meg úgy döntöttem, hogy felmegyek 50 kilóra...:D Szörnyen vékony vagyok:( Párszor a fejemhez is vágta... jó lenne sikerülne hízni ennyit, és ha meglátna, elájulna...:)

429. Felhoo
2010. jún. 23. 16:12

Most úgy döntöttem, h lemegyek 50 kilóra:D Még akkor is normál súlyom lenne a magasságomhoz:P

Az sms végén nem lenne sok a puszi?? Mert mi nem igazán békességben váltunk el:S

428. mano088 (válaszként erre: 423. - Felhoo)
2010. jún. 23. 16:11
Ezen ne parázz drága, szerintem nyugodtan írj neki..Ő mikor kidobott, másnap volt a névnapja és ettől függetlenül írtam neki, hisz bármi is történt előtte este, azért csak az életem része és fontos nekem.. :)
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook