Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
517. mano088
2010. jún. 24. 16:58
:))) Ez aranyos! Hát nekem ez kilőve, én nem igazán iszok alkoholt..max 1-2kortyot.. :)) de aztán becsiccsentve se gondol meg magad ám!! Tudod olyankor mennyire másképp gondolkodnak az emberek.. :))
2010. jún. 24. 16:40
Hajrá, fáraszd jól ki magad! Rájöttem, hogy egy hónapja szakított velem és még tisztességesen be sem rúgtam... :D Úgyhogy úgy néz ki ma este eljött ennek is az ideje, legalább nem hívom majd fel...
515. mano088
2010. jún. 24. 15:37

Köszönöm csajszi!! Igyekszem az lenni!


Nah, de fogjuk rá kicsit összeszedtem magam..kimentem a kertbe,icipicit napoztam,szórakoztam a kutyával,hallgattam a madarakat és a csendet..ez most jót tett..


Amúgy nem tudom mit vártam..mert írta, hogy nem baj egyáltalán sőt..és hogy úgysem tud mindig ránézni, így nyugodtan máskor is..mondjuk utána írtam neki, hogy egy köszi azért nem esett volna rosszul..erre visszaírt, hogy de írta, hogy köszike, viszont ha mégsem akkor most mondja, hogy köszönöm.. :) szóval normális volt..csak én vagyok túl érzékeny vele kapcsolatban..na de csak megváltozik ez is.. :)


Lassan tornázok, az majd jól kifáraszt aztán nem lesz kedvem szomorkodni.. :) a mai adagom 1óra..tegnap a 20perctől kifeküdtem! :D

514. georgina84 (válaszként erre: 513. - Mano088)
2010. jún. 24. 15:28
Szerintem ez is jó így!!! Ne keseredj el, erős csajszi vagy!!! Túléltél 3 hónapot ez a szememben akkora dolog!!! Csak így tovább!
513. mano088
2010. jún. 24. 14:56
Na csajok, ezért nem szabad semmilyen formán kapcsolatba kerülni a pasival..mert nagyon hamar padlóra küld.. :( úgy tűnik mindegy milyen formán van üzenet váltás, ha nem azt kapja az ember, amire számít vagy ami jól esne neki, ugyanúgy rosszul érzi magát utána..fasza..mire már épp jól éreztem magam újra..lehet jobb lett volna azt írnom neki, arra, hogy küldjem el újra mit írtam, hogy már mindegy..áhh, na mindegy, megpróbálom visszavarázsolni magam a jó kedélyállapotomba.. :)
512. mano088 (válaszként erre: 509. - Felhoo)
2010. jún. 24. 14:24
Örülök Neked, és hidd el, meglesz a jutalmad ezért! ;))
511. mano088
2010. jún. 24. 14:22

Nah hát elhiheted, hogy én sem vagyok erős sajnos..ez már ennek a 3hónapnak az eredménye..basszus, de furcsa..tegnap volt 3hónapja, hogy kidobott és még csak eszembe sem jutott aznap..csak előtte lévő nap, meg ma.. :)) de legalább tegnap nem!! :)

Egyébként meg másrészt én is végig csináltam ezeket a dolgokat és csak rosszabb lett..ezért sem szeretném, ha ti is beleesnétek ezekbe a hibákba..

De azért köszi, jól esik, hogy ezt gondolod rőlam! :)

510. georgina84 (válaszként erre: 506. - Mano088)
2010. jún. 24. 14:11

Nem beszéltük meg pontosan, hogy mikor... meg elmondanám neki miket ne felejtsen otthon... Tudom gáz...

Azt mondod semmiképp ne hívjam fel? Lehet jó lenne, múlthéten is nagyon jó volt beszélgetni.

Viszont ő sosem hív először.... Csak ha én már hívtam...

Mano le a kalappal te vagy a legerősebb köztünk nem is tudom, hogy csinálod?

509. Felhoo
2010. jún. 24. 13:59

Huh, most sikerült összeszednem magam:)

Köszi Mano;)

Totál igazad van, hogy tuti, hogy csalódás enne ha kommunikálnék Vele...

508. mano088
2010. jún. 24. 13:48
Na ez az igazi csajos hozzáállás!! :)) Jól van, jól haladunk!! ;)
507. Felhoo
2010. jún. 24. 13:46
Nem akarom megkérni, mert úgyis csak e-mailben küldené el, és azt meg nem akarom, inkább megmutatom Neki, hogy nem vagyok magatehetetlen aki mindig mások segítségére szorul:P
506. mano088 (válaszként erre: 504. - Felhoo)
2010. jún. 24. 13:45

hááát miért van olyan érzésem, hogy ez valamiféle újabb ürügynek hangzik.. :P :DDDD


amúgy a többieknek is címeztem az ürügy dolgot..meg magamnak is! :DD

505. mano088 (válaszként erre: 498. - M-erika)
2010. jún. 24. 13:44
Tudom, hogy nehéz, de hidd el még mindig sokkal könnyebb, mintha a körülmények lennének olyanok, hogy nem megy tovább..mert így tudod, hogy milyen maga az ember, ezen sajnos változtatni nem tudsz..mert szerintem csak áltatja magát az, aki azt hiszi, hogy meg lehet változtatni a másikat..kis dolgokban talán, de az alaptermészete mindenkinek olyan amilyen..ha úgy el tudod fogadni a másikat, ha úgy boldog tudnál lenni vele, akkor oké, de ha nem akkor sajna jön az, hogy tovább kell lépni és meg kell keresni /vagy hagyni hogy megkeresssen/ azt a valakit, akivel boldog is lehetsz..mert ez a lényeg!
504. Felhoo
2010. jún. 24. 13:43
Már biztos hiányzom Neki és ez a tudat némiképp megnyugtat:) Nem igaz mert eddig nem találtam ürügyet, hogy felhívjam:P Már csak azt kell kitalálnom, h honnan a fenéből tudjam meg, h h kell majd kiflashelnem...
503. mano088 (válaszként erre: 501. - Felhoo)
2010. jún. 24. 13:40
Helyes! :))
502. mano088
2010. jún. 24. 13:40
Felhoo, ürügyet mindegyikünk ki tud találni, ha akar..ez nem újdonság!! Hisz addig agyalunk míg egy totál felesleges kérdést ki nem találunk, hogy felhívhassuk..és épp így csinálok némiképp hülyét magunkból..de még ha nem is, a beszélgetés után jön az az érzés, hogy a francba is minek hívtam fel, hisz nem is azt kaptam amit vártam, nem volt olyan kedves, jófej stb, hanem csak úgy beszélgettünk, mint bárki mással..na hát én per pill már csak ezért sem vágyom arra, hogy felhívjam.. :S
501. Felhoo
2010. jún. 24. 13:38
Egyre gondoltunk Manó:)
500. Felhoo
2010. jún. 24. 13:38
Najó, eleve elvetélt ötlet írni neki... Muszáj erőt vennem magamon, mert talán most már tényleg hiányzom Neki...
499. mano088
2010. jún. 24. 13:37

Nahát mi van itt!! Mindenki elgyengül, csajooookk!! Tessék erőt venni magatokon, hogy már csak azért sem!!


Georgina te pedig végképp!! Vasárnap már mindjárt itt van, tereld el addig a gondolataidat, de ne hívd fel, meg semmi!!

498. m-erika (válaszként erre: 496. - Mano088)
2010. jún. 24. 13:36
Sajnos ez igaz, tudom h ugyanaz lenne ha kibékülnénk, csak a veszekedés...csak olyan nehéz ebbe beletörődni...:(
497. Felhoo
2010. jún. 24. 13:36
Végül is lenne ürügyem arra h írjak neki, mert 1 hónapja küldtük a psp-met szervizbe és nem emlékszem 2-4 hetet mondtak vagy 4-6 hetet mondtak.
496. mano088 (válaszként erre: 488. - M-erika)
2010. jún. 24. 13:34
Viszont szerintem te jobban járnál, ha ő már nem jelenne meg, bármennyire is rossz most nélküle..hisz alapjaiban nem változik meg senki, ezt vagy elfogadja az ember vagy nem..és ő egyáltalán nem bánt veled szépen és főleg nem úgy ahogy megérdemelted volna..szóval nagyon rossz tudom, de én azt mondom inkább arra a többi emberre figyelj, akik körülötted vannak, lehetnek majd, mert ez a fiú nem úgy tűnik nekem, mint aki bármi jót is adna..csak elvárja, hogy te add.. :S
495. m-erika (válaszként erre: 491. - Mano088)
2010. jún. 24. 13:33
Jah hát igen, azóta már én is megbántam, mondjuk azért írtam idézetet, mert mindig azért nyafogott, hogy ő tőlem ilyet sose kap, bezzeg ő mennyit küldött nekem. És erre nem vártam választ, ha megkérdeztem volna h h van mi a helyzet? akkor vagy nem válaszolt volna, vagy visszairt volna h jól van, neki már nem szar, jól meg van nélkülem. És ez se esett volna jól...
494. Felhoo
2010. jún. 24. 13:32
Nem merem megkérdezni tőle h h van mert mi van ha nem ír vissza???:S
2010. jún. 24. 13:32

Igen egyetértek veletek Erika, Mano, szerintem is másképp működünk és ez a baj... Csak hogy bírjuk ki addig, amíg ők is rájönnek a dolgokra?

Szerintem én sem fogom kibírni a mai napot és fel fogom hívni este, nagyon hiányzik, hogy beszélgessünk. De a kapcsolatról nem akarok beszélni... Végülis van ürügy, hogy akkor hányra jön vasárnap... :D áááá szánalmas vagyok... amíg tudok kitartok... csak egyre nehezebb

492. m-erika (válaszként erre: 489. - Felhoo)
2010. jún. 24. 13:31

Hát én tegnapelőtt este írtam neki egy szép idézetet...Persze nem hatotta meg...:(

Én írnék a helyedben, ha már annyira nem bírod, utána megnyugszol. De lehet nem rám kéne hallgatnod...:)

491. mano088
2010. jún. 24. 13:31
Idézetet semmiképp!!!! Egyébként szerintem ne írj, de ha már mindenképp írnál bőven elég csak annyi, hogy mi a helyzet vele..nem kell túlbonyolítani, de idézet, meg más nyálas dolgo nem kell..az csak rontana a dolgon szerintem..
490. Felhoo
2010. jún. 24. 13:30
Hát igen, Az én Párom is hasonlóról számolt be, az első hét jó de utána már én hiányoztam Neki...
489. Felhoo
2010. jún. 24. 13:28
Szerintetek írjak neki egy sms-t? Egyszerűen már nem bírom:((( Valami szép idézetet esetleg?
488. m-erika (válaszként erre: 487. - Mano088)
2010. jún. 24. 13:28

Hát igen ebben tényleg van igazság amit írtál. Barátom mindig azt szokta mondani h neki csak 2 napig szar, utána minden jó, haverok, buli, foci. Azt mondjuk nemtom mi van hónapok mulva, mert még nem tapasztaltam, de most majd kiderül. Én meg szenvedek hetekig h hu de hiányzik...

Bnőm is így járt, szakitott vele a barátja, ő majd belehalt, barátja bulizott, csajozott, lett is egy bnője. Ez volt januárban. Itt van június, és a srác most megjelent, hogy nagyon szereti és hiányzik és h a csajjal akivel közben volt nem volt jó...aztán most minden megint összekavarodott...

Hát én is vmi ilyesmiben reménykedem, hogy megvilágosodik, és rájön h ő se viselkedett ugy ahogy kellett volna. Persze ez esélytelen, de azért jó reménykedni, könnyebb így...

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook