Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
667. mano088
2010. jún. 26. 23:29
...annyira örülnék annak, ha érzelmileg is annyira össze tudnám szedni magamban, mint ahogy agyban ezt elképzelem...nem gondoltam, hogy hosszú távon ezt ennyivel nehezebb kivitelezni..na de valahogy akkor is összehozm.. :) hisze eddig is sokszor az eszem után mentem..tehát mennie kell ezután is.. :)
666. mano088
2010. jún. 26. 23:15
Egyébként ebben a bizonytalanságban most már tudom, hogy ez a legrosszabb..hogy egyszer totál fenn aztán meg totál lenn tud lenni az ember..látod velem is mi van..egyszer egyik véglet aztán a máasik..nálad ahogy látom dettó..és nem értem miért..
665. Felhoo
2010. jún. 26. 23:12

Van aki sosem adja fel:D

Jaj, alig várom, h hívjon:) Most ismét pozitívan tekintek a jövőbe:)

664. mano088
2010. jún. 26. 23:11
Nah ettől nem félek! :D De azért voltam olyan korrekt, hogy előre megmondtam neki, hogy na azt ne is várja.. :D fene a jó lelkem.. :DD de meg sem lepett..régen is csak ezt akarta, de hát akkor sem jött össze neki.. :D
663. Felhoo
2010. jún. 26. 23:09
Elég sok tahó pasi mászkál még az utcán, ne aggódj majd jön a következő:D
662. mano088
2010. jún. 26. 22:59
Nah, a fene, nem tudok szórakozni ezzel a hapsival..pedig annyira akartam! :)) De annyit nem ér az egész, hogy lefeküdjek vele..áhh, soha! :))
661. Felhoo
2010. jún. 26. 22:54
Én most egyelőre egy szűz életét élem... De ha nem békülünk ki, nem elképzelhetetlen, h hülyeségre adom a fejem...
660. Felhoo
2010. jún. 26. 22:51

Rakd helyre azt a hímet:)Jót tesz majd meglátod:)

Én meg új böngészőt töltöttem le mert a mozilla ma 5x fagyott le... Nagyon szerettem a mozillát de már Ő régebben is mondta, h váltsak. Aztán ma megtettem.

659. mano088
2010. jún. 26. 22:50
Hát az Ő részéről nem tudom, hogy fennáll-e, hogy valamin túltegye magát..bár a legjobb lenne, fennállna ez a helyzet és, ha nem akarná túltenni magát.. :) A legnagyobb baj, hogy iránta máris kezd elszállni a mérgem..épp ezért kell valaki, akivel "gonosz" tudok lenni és még csak lelkiismeretfurdalásom sem lesz..bár Őt nem is akarnám soha megbántani..most is csak azért váltok, hogy hátha akkor észbe kap esetleg..áhh látod..kicsit beszélünk Róla és máris másképp érzek..de most akkor is az eszem fog hajtani egy ideig..muszáj!!
658. mano088 (válaszként erre: 654. - Felhoo)
2010. jún. 26. 22:45

Háát, igazából nem tudom mit fog reagálni, mert sajnos ugye én is magamban tipródtam csak és max azon tudok változtatni, hogy ezekre a pár perces talikra is azt mondom, ha olyan csoda lenne, hogy magától keres, hogy nem érek rá..na de majd meglátjuk..most azt a másik pasit kell helyre tennem, hogy ne legyen úgy elszállva magától..csak még nem igazán találtam ki a megfelelő módszert! :))


És persze, ha mégis lenne valami szava, írni fogok úgyis!! ;)

657. Felhoo
2010. jún. 26. 22:44
Ezt hívják, úgyhogy pótcselekvés... Ők így teszik túl magukat a szakításon...
656. mano088 (válaszként erre: 655. - Felhoo)
2010. jún. 26. 22:40
Óóóóóó drága..mennyit tudnék én erről mesélni neked..mióta kidobott nem kapok mást csak hogy sietnem kell, nincs időm..szerintem az elmúlt évben nem lógott ennyit a bátyjával és annak haverjaival mint most..hirtelen milyen fontos lett neki..na hagyjuk..annyi kifogást kaptam már miért nem..de tudja mit, kapja be..nem szeretek csúnyán beszélni, de ez már az a pont..húúú basszus még én is meglepődök magamon..nem tudom mi lett most velem, de tombolok belül..bár szerintem erre rátesz az is, hogy azzal a szemét pasival üzengetünk közben a neten és egyre szemetebbé válok vele kapcsolatban..őszintén megmondom nagggyon furcsa érzés.. :)
655. Felhoo
2010. jún. 26. 22:31
Holnap 12 órázik, szóval azon sem lepődnék meg ha csak hétfőn hívna...Csak rossz mert mikor együtt voltunk, akkor mindig tudott rám időt szakítani:(
654. Felhoo (válaszként erre: 652. - Mano088)
2010. jún. 26. 22:30

Biztos lesz rá egy-két szava:D Tutira meg fog lepődni:)

Majd tessék szépen leírni a reakciót:)

653. mano088
2010. jún. 26. 22:28
Jah, amúgy csak gondolkodj pasi fejjel..ma már késő van, Ő nem agyal annyit, tehát nem érzékeli azt sem, hogy ez a telóhívás milyen fontos lenne neked..úgy gondolja, na jó akkor majd valamelyik nap felhívom..és akkor már nagy szerencséd van, ha ez a nap a holnap lesz!! :)
652. mano088
2010. jún. 26. 22:27
Szerinted? :) Mérges vagyok és elegem lett..nem tudom meddig fog ez kitartani, remélem jó ideig, de ez a "háát, mégse megyek..blabla" dolog feltette az i-re a pontot..kezdek rájönni, hogy egyre kevésbé csípem, ha nem én irányítom a dolgokat tehát muszáj valamit változtatnom, hogy mégha nem is lesz úgy, de legalább érezzem azt, hogy én irányítok.. :) tudom hülyeség, de azt hiszem én így robbanok a sok tűrés után..eddig azt csinált velem, amit akart, mégsem volt eredménye, hát akkor most kipróbáljuk ezt a változatot.. :)
651. Felhoo
2010. jún. 26. 22:22

Úgyis úgy beszéltük meg, h Ő fog jelentkezni, de most azon parázok, ha annyira akarna velem találkozni, akkor már hívott volna... Vagy nem? És szimplán csak férfi aggyal gondolkodik? Tudom, túl sok időm van gondolkodni:D

Amúgy Manó mi nálad ez a fordulat? Hogy hogy hirtelen nézetet váltottál? Hozzá teszem jó irányba csak kicsit meglepett:)

650. mano088
2010. jún. 26. 22:18
Nem, nem írsz smst.. :) Hívjon Ő..a sors úgyis elrendezi tudod, mint a talit.. ;)
649. Felhoo
2010. jún. 26. 22:13

Nagyon cuki kép:)

Hát már kiváncsi vagyok, h mikor fog felhívni... Még mindig nem hívott, bár még csak ma tudta meg a beosztását, és 9-ig dolgozott. Szóval még várok... Nem, nem írok sms-t:)

648. mano088 (válaszként erre: 647. - Felhoo)
2010. jún. 26. 22:09

Haza fog, ne csüggedj..csak hát tudod, milyen jól tudnak időzíteni..amikor a legkevésbé sem várod.. :)


Feltöltöttem egy képet, nézzétek meg, az udvarunkban csináltam a rigókról..szerintem poén.. :))

647. Felhoo (válaszként erre: 646. - Mano088)
2010. jún. 26. 22:06

Jó ötlet a tali:)


Azért nem bánnám ha végre haza jönne:(

646. mano088 (válaszként erre: 645. - Felhoo)
2010. jún. 26. 22:03
De ránk igen! ;) Aztán majd valamikor összehozunk egy talit is így a "keménymag"! :))
645. Felhoo
2010. jún. 26. 22:02
Bár én a barátnőimre sajna nem számíthatok:(
644. mano088 (válaszként erre: 642. - Felhoo)
2010. jún. 26. 21:59
Helyes, megleszünk mindannyian!! ;) Nyár van és ilyenkor szerintem könnyebben is viselünk el dolgokat, mert annyi más dolog van körülöttünk, ami fel tud vidítani.. :)
643. mano088 (válaszként erre: 641. - Őzikee)
2010. jún. 26. 21:56
Lehetséges..márcsak Murphy törvénye miatt is! :) De én azt már eldöntöttem, hogy nyáron a barinőimmel járunk mindenfelé, szóval akkor tuti nem akarok vele semmit sem elkezdeni, mégha Ő akarja is..most úgy érzem kezdek annyira "szemét" lenni, hogy na akkor szórakozunk egyet..az első alany már talán meg is van..és nem egy rendes srác, rendesekkel nem bánok csúnyán, de ez a hapsi megérdemli, szóval bejött, ahogy tegnap írtam..mára jobban lettem és nem szándékozom többet magamba roskadni!! Ha vmikor mégis megpróbálnám, rúgjatok seggbe!! :))
642. Felhoo
2010. jún. 26. 21:54
Én, mint már írtam, most ott tartok, hogy ha menni akar akkor elengedem... ÉS azthiszem így a jó. Bárhogy is lesz, meg leszek:)
641. őzikee (válaszként erre: 638. - Mano088)
2010. jún. 26. 21:52
Akkor még az is meglehet, hogy ő fog futni utánad :DD
640. mano088 (válaszként erre: 632. - EMENDEMSZ)
2010. jún. 26. 21:50
köszi a véleményt..az egyedült az elkövetkező hónapokra értettem.. :) és persze, hogy nem boldogság az, amikor nem lehetsz azzal akit szeretsz..elengedni nem akarom és nem is fogom, maximum egy időre félreteszem a lelkivilágom..igen, mert én ilyet is tudok..volt már, hogy megtettem! :)
639. Felhoo
2010. jún. 26. 21:48
Gratula Manó:)
638. mano088
2010. jún. 26. 21:48

Halihóó!

Nah, ma felhívott, persze, ahogy sejtettem, akkor mikor dolgoztam, aztán, hogy akkor majd este átjön..erre nemrég ír, hogy hát szerinte mégse mert tesója névnapját ünnepelik blabla..és a legdurvább, hogy háát talán 5perc volt, hogy nah, azt mondtam magamban várom és de jó..és ekkor jött az üzi..de ezen már csak vigyorogni tudok..majd holnap áthozza aztán, ha akar marad, ha nem már az se érdekel..végre kezdem elérni a beleszarós állapotomat..és ennek most örülök! :))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook