Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


2010. jún. 13. 22:49
Na az ilyen nem érdemel meg téged erre gondolj. Fel a fejjel.
2010. jún. 13. 22:49
Ne csinálj butaságot, csak ezt kérem Tőled. Nem ér ennyit a pasi. Ha hazudott Neked meg sem érdemel.
5. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - 15139a37f0)
2010. jún. 13. 22:48

Ugyan már! Egy ilyen alak hiányzik? Hányat mutassak be neked, aki semmibe vesz, akinek nincs feléd semmiféle érzelmi kötődése? Ha szeretne még mindig, akkor nem bulizna. Írt sms-t? És??? Azt csak azért, mert eltévesztette a nevet! Nem neked akarta! Vagy ha igen, akkor épp az ellenkezőjét teszi, mint amit mond.

Egy percig se bánkódj miatta! Nem szeretett soha, csak valamiért jól jöttél neki. Fontosabb most is számára a buli, mint hogy az ablakod alatt állna és ott sírna, mint ahogy te teszed.

Felejtsd el!

4. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - 15139a37f0)
2010. jún. 13. 22:47

Ne szomorkodj egy ilyen hazudós fiú miatt, nem érdemli meg!

Majd jön egy másik, aki tiszta szívből szeret!

3. mamcili (válaszként erre: 1. - 15139a37f0)
2010. jún. 13. 22:46

Drága, ne bánd!


Fiatalok vagyok még mindketten és nem volt túl nagy bizalom a kapcsolatotokban, hisz tele volt hazugsággal...


Persze hogy fáj, de hidd el, ha a szép emlékekre gondolsz és nem az elválásra, idővel megszépül és jön egy új szerelem :)

2. a7baea197d (válaszként erre: 1. - 15139a37f0)
2010. jún. 13. 22:46
Mennyi ideig voltatok együtt?
2010. jún. 13. 22:43
Szakítottunk a barátommal, mert sokat hazudott nekem, és titkon reméltem, hogy megkeres, de ehelyett a tegnapi estét buliba töltötte. Délelőtt írt egy üzenetet, hogy nem akar elveszíteni és elküldtem, mert megtudtam h nem elég, hogy kicseszett velem még bulizik is amíg én otthon sírok. Azóta nem keresett, de délelőtt még azt írta, h örökké szeretni fog. Nagyon magam alatt vagyok, nem látom az életem értelmét, minden üres, nagyon hiányzik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook