Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
637. Felhoo
2010. jún. 26. 20:16
Na mi újság lányok?? Ki hogy van?:)
636. m-erika (válaszként erre: 635. - Őzikee)
2010. jún. 26. 20:03
Kár h nincs saját kutatásom :D Most megirtam végülis, elküldtem konzulensnek, aztán majd megmondja még mit irjak bele..:)
635. őzikee (válaszként erre: 633. - M-erika)
2010. jún. 26. 19:30
A hipotézisedet, milyen módszereket használtál és mire jutottál! A lényeg, hogy a saját kutatásod legyen kiemelve!:)
634. Felhoo (válaszként erre: 633. - M-erika)
2010. jún. 26. 18:10
Sajna nem tudok segíteni én csak jövőre kezdem az egyetemet...
633. m-erika (válaszként erre: 631. - Felhoo)
2010. jún. 26. 17:35

Nálunk is hol esik, hol eláll, de nagyon hűvös van :(( Nekem meg fáj ettől az időtől a fejem, meg ideges vagyok a jövő heti szóbelik miatt.

Nem tudom hogy kell csinálni a szakdoli védéshez a ppt-t, mit írjak bele pontosan. Nem tud vki ebben segíteni? :(

632. EMENDEMSZ (válaszként erre: 627. - Mano088)
2010. jún. 26. 11:15
24 éves vagy...:)milyen egyedülről beszélsz?:)Minél hamarabb elengeded,annál nagyobb az esélyetek a boldogságra.Majd leszel másba szerelmes.Így nem vagy boldog mert akkor nem tipródnál.
631. Felhoo
2010. jún. 26. 11:02
Ej de sokáig alszik ma mindenki:P Nálunk esik az eső... Szóval ma lövésem sincs mit fogok ma csinálni... Lehet, h megint elmegyek moziba...
630. mano088
2010. jún. 26. 00:11
tudom, igyekszem nem görcsölni..ha nem vagyok ilyen ramatyul akkor megy is.. :) holnap már jobb lesz tudom..kicsivel jobban leszek.. :) jóéjt!
629. Felhoo
2010. jún. 26. 00:10

Szép idézet... MAjd eljön az ideje, h tvább tudsz lépni, ha úgy alakul.. De ne erőltesd:( Minél görcsösebb vagy annál rossszabb lehet..:(

Tényleg megyek most már:(

Jóéjt!

628. mano088
2010. jún. 26. 00:09
Én is lépek, holnap munka..jóéjt aztán jó sokat írjatok napközben ám!! :) Puszi csajok!!
627. mano088 (válaszként erre: 623. - Felhoo)
2010. jún. 26. 00:08

Tudod mi a legnagyobb baj? Bár lehet nem az, most úgy érzem, hogy az.. Szóval, hogy bármit is írok egyszerűen képtelen vagyok feladni, képtelen vagyok azt mondani és legfőképp tenni, hogy na jó itt a vége, pontot teszek a dologra és akkor élem életem egyedül..nem megy egyszerűen..pedig tudom, hogy ezt kellene tennem, de nem bírom, pedig néha már úgy igazán ezt akarnám tenni, de mégsem megy..és ezt gyűlölöm!!


És ilyenkor mindig ez jut eszembe:

"Magamhoz kötöztem egy embert, aki nem tud védekezni ellenem, mert szeret. És én nem szeretem. Ki van szolgáltatva. És ez a legnagyobb bűn. Kiszolgáltatottá tenni valakit. Mert ebben a viszonylatban nem tudhatod, milyen apró mosollyal, apró szóval ölöd meg a másikat."

És volt, hogy nagyon kevesen múlott, hogy ezt leírjam neki..mert sajnos ez a helyzet, a francba is..

626. Felhoo (válaszként erre: 624. - Mano088)
2010. jún. 26. 00:05

Bár én biztos vagyok benne azért, h nem alszik nyugodtan:D

Hát jah, mindig is tudtam, h nekem férfinak kellett volna születnem:)

625. Felhoo
2010. jún. 26. 00:04

Lassan lefekszem... Rosszabb ha agyalok rajta:S

Fel a fejjel csajok!!

Holnap még dumálunk:)

Jó éjt és szép álmokat mindenkinek:)

624. mano088 (válaszként erre: 621. - Felhoo)
2010. jún. 26. 00:03
Ez aranyos.. :) miért amúgy reggel szokott hívni? bár ez mindegy is, a szándék a fontos, amiért kikapcsoltad..és gondolj bele mennyi ilyen tettünkről még csak sejtésük sincs..mi meg közben itt kínlódunk, kb minden lépést megtervezünk, nehogy vmi hiba legyen benne, idegeskedünk, félünk..ők meg..élik az életük és nyugodtan alszanak..pff nem jó ez így.. :)
623. Felhoo
2010. jún. 26. 00:01
NE add fel.. Így vagy úgy de úgyis lesz majd vhogy.. Bennem ez tartja a lelket...
622. mano088
2010. jún. 26. 00:00
Hát látod velem meg mi lett..egész héten meg voltam győződve arról kb, hogy na majd hétvégén átjön, megjegyzem leginkább abban voltam biztos, hogy ma..most meg..kb csak azt érzem, hogy magasról letojja mi van velem és tuti át se jön, merthogy jobb dolga is van..komolyan mondom kezdem utálni a hétvégéket.. :S
621. Felhoo
2010. jún. 26. 00:00
Igyekszem de így este rám törnek ezek a gondolatok...Kikapcsoltam a mobilom, h még véletlenül se jusson eszembe sms-t írni... Meg esetleg ha hívna holnap reggel akkor ne érezze azzt h nekem az a legfontosabb a világon h ő hívjon:P
620. mano088
2010. jún. 25. 23:57
Ne félj, semmitől se félj! Tudom könnyű mondani, hisz én is mennyit rinyálok, de próbálok arra figyelni, hogy ne érezzem a félelmet vagy a kétségbeesést..mert ettől nem lesz jobb..úgyis csak én tudom mit érzek, hisz ezt a közvetlen környezetünknek nem mondjuk, tehát csak a saját perceinket tesszük tönkre vele..nem éri meg..egész nap görcsben a gyomrom, enni is alig tudtam reggel, de így nap végére úgymond hozzászoktam és ezzel csinálom a dolgaimat..inkább nem veszek tudomást róla..elviselem, de nem foglalkozom vele, hogy ne húzzon a mélybe lelkileg..
619. Felhoo (válaszként erre: 618. - Mano088)
2010. jún. 25. 23:56

Tegnap este, rádiüt hallgattam, gondolkodtam kettőnkön. ÉS megszólalt a zagartól, a wings of love, amit mindketten szerettünk és hallgattuk is együtt... ÉS akkor úgy éreztem, h minden rendbe jön.


Amúgy az is fura, h napok óta éreztem, h a héten még találkozunk...

618. mano088 (válaszként erre: 613. - Felhoo)
2010. jún. 25. 23:53

Nem is az, hogy irigykedem, csak nálatok legalább törtánik valami..persze jobb lenne, ha pozitív dolgok történnének, de sosem bírtam jól az ilyen hallgatásokat vagy a bizonytalanságot..bár, ha az Ő oldalát vesszük, lényegében azt mondta még régebben is, hogy nem..tehát most inkább ez a hallgatás zavar, hisz sajnos annak a jelét mutatja, hogy tényleg úgy is érzi, hogy nem..


Amúgy tök fura, mert mikor így elgondolkodom a Viván mindig megjelenik a Stereo2.0 Így jó száma..és ahogy sokadjára éneklem, hogy "tudom, hogy így lesz jó, így jó, tudom, hogy így lesz jó, így jó"..még úgy el is hiszem és vmivel jobban leszek..vicces.. :)

617. Felhoo (válaszként erre: 615. - M-erika)
2010. jún. 25. 23:51
Jó éjt!!
616. Felhoo
2010. jún. 25. 23:50
Nem tudom... MEgint annyira csak a szavai csengenek a fülemben:( Igazából tudom, h jó dolog ami történt de félek, hogy elveszítem végleg...
615. m-erika
2010. jún. 25. 23:50
Na én tényleg léptem aludni, majd holnap visszaolvasom mit írtatok. Jóéjt!
614. mano088 (válaszként erre: 609. - Felhoo)
2010. jún. 25. 23:49
De miért érzed ezt? Hisz beszéltetek és még fogtok is? Mi történt?
613. Felhoo
2010. jún. 25. 23:49
Annyira szerintem ne irigykedj egyikünk helyzetére sem:( Mert igazából még senkinél nem volt olyan pozitív változás egyelőre...
612. mano088 (válaszként erre: 610. - Felhoo)
2010. jún. 25. 23:46
jah, hogy egy itteni másik fórumon is jelentkezett az egyik lány volt pasija..éjszaka írt neki egy aranyos smst..pedig már a lány is lemondott róla.. :) szóval körülöttem kb mindenkivel történik ez-az, csak nálam van totális csend.. :(
611. mano088
2010. jún. 25. 23:45

Lehet, hogy nem rossz ember, de tudod az a baj, hogy aki ilyen, az ilyen is marad és most azért lett hirtelen másmilyen, mert kezdi észre venni, hogy elveszített..ilyenkor kezdődik a rendes viselkedés, a kedvesség, hirtelen jófiú lesz, de aztán ha már biztonságban érzi magát, tudja, hogy mennyire szereted és ott vagy neki, ugyanolyan lesz, mint régen..erre gondolj..mert sajnos így van.. :S

De büszke vagyok rád, hogy már ezt le tudod írni, hogy kezdesz kimászni..ez már igencsak jó jel!! :) Csak így tovább, bármi van, mi itt vagyunk, segítünk!! :)


Már csak nekem kéne elhitetnem magammal, hogy tényleg egyre jobban vagyok..mert ez elég katasztrófálisan megy mostanság sajna.. :S

610. Felhoo
2010. jún. 25. 23:45
AMúgy mi volt az az exes hozzászólás??
609. Felhoo
2010. jún. 25. 23:42
Én is itt vagyok. Én kezdem azt érezni, h nem csak, h padlón vagyok, de mintha még leejteni is és én meg még csúszok lejjebb...
608. m-erika
2010. jún. 25. 23:40

Áh nem azt nem bírnám. Most lehet azt gondoljátok h ő a legrosszabb ember a világon, de aért vannak jó tulajdonságai, és tud kedves is lenni ha akar...és tudom h hiányzom neki és féltékeny volt h én mért voltam a városban, kivel találkoztam. Számítok még neki, tudom...

De most már kezdek kimászni ebből, nem akarok mégegyszer a padlóra kerülni...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook