Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
547. mano088
2010. jún. 24. 22:18
Jaaa, nem is a mostanról beszéltem..jól tetted, hogy nem közeledtél, az nem lett volna jó most szerintem se..csak úgy általánosságban írtam.. :)
546. Felhoo
2010. jún. 24. 22:17
Bocsánat, h ennyit írok de sorra jönnek a gondolatok és muszáj leírnom nektek...
545. Felhoo
2010. jún. 24. 22:16
Nem ért hozzám sajna, fizikailag nem mertem közeledni hozzá, mert féltem h elriasztom...
544. Felhoo
2010. jún. 24. 22:15
Mikor észre vette, h vörösre festettem a hajam, totál elvigyorodott:) Úgy mitn még mikor együtt voltunk:) Tetszett neki:)
543. mano088 (válaszként erre: 539. - Felhoo)
2010. jún. 24. 22:13
Na ennek örülök! Én is később szoktam még többször is átgondolni a szitukat és azért a sokadik pörgetésre az apróságokat is észre veszi már az ember..és ezek a pici dolgok, mozdulatok szerintem a legfontosabbak..mert ahogy néz valaki vagy, ha mondjuk hozzád ér, na ebből azért lehet tudni ezt azt! :)
542. Felhoo
2010. jún. 24. 22:12
Igen, az már tuti, h vmit csak "később" fogok megtalálni:) Amúgy nála tényleg nagy dolog az, h elmondta a beosztását. Tökre azt vártam, h azt fogja mondani, h semmi közöm hozzá...
541. Felhoo
2010. jún. 24. 22:11
Most már nálatok is remélem vmi mozdulás... Mert jah ez a tétlenség elég sz*r... Én most nem tudom, azért még mindig bennem van a félsz... Nem akarom elbízni magam...
540. mano088 (válaszként erre: 536. - Felhoo)
2010. jún. 24. 22:11
Hát én azért ennyire nem merném kijelenteni ezt, de ezek az apró dolgok szerintem jó jelnek foghatóak fel..azért legyen benned egy kis óvatosság az érzelmeid terén, hogy véletlenül se csalódj utána hatalmasat..de egyébként az már jó, ha már most beszéltetek egy új taliról..és azokat a cuccokat odaadós talikat pedig igazán el lehet húzni.. ;) akár több alkalomra is..mert hát hoppá, elfelejtettél mindent összerakni.. :)
539. Felhoo
2010. jún. 24. 22:09
Igen a furcsa ellentmondások:) Ezért szeretem, mert néha tudok a sorok közt olvasni:)szóval én alapvetően, utána elég fosul voltam, de utána egész pozitívan kezdtem el látni a helyzetet:)
538. mano088 (válaszként erre: 535. - Felhoo)
2010. jún. 24. 22:08
Jajajaajjj, ilyen nálunk is volt..tehát akkor ezt jó jelnek lehet azért venni? ;) Mert én is egyből erre gondoltam, hogy miért mondja el az egész hetét, amikor már nem akar tőlem semmit..bár ez még pár hete volt..na de akkor is.. :)
537. mano088
2010. jún. 24. 22:06

Hmm, hát nem semmi! :) Furcsa nekem, hogy ennyire határozottan képes volt kimondani, hogy már lezárta, hisz ha érdekled akkor képtelenség.. Viszont ügyesen viselkedtél, abból amit leírtál úgy látom, hogy se sok, se kevés nem volt, amit mondtál, tettél! Szerintem ez így nagyon jó kezdésnek..és látod, nem kell felhívnod, a sors elintézi helyetted, amit kell.. :)) Hisz, mint tudjuk: véletlenek márpedig nincsenek!! ;)


Nah most már úgy érzem igencsak nekem kellene jönnöm a hétvégén.. :P bár őszintén megmondom, kicsit azért van bennem egyfajta félelem..nem tudom mitől, de van.. :S

536. Felhoo
2010. jún. 24. 22:05
Amúgy már mondta a múltkor is h már lezárta, sőt még akkor azt is mondta h nem szeret. Szóval én így most nem sokat adok a szavára. Az egyik barántőm szerint tök levágós h vissza akar jönni. Szerintetek??
535. Felhoo
2010. jún. 24. 22:03
Megkérdeztem még az elején, hogy melózni megy e és simán válaszolt. Meg elmondta az egész heti beosztását. Ha tényleg nem jelentene neki ez az egész semmit akkor tutira nem mondta volna el.
534. Felhoo
2010. jún. 24. 21:58
Meg majd beszélünk a kettőnk dolgáról a jövő héten. Ez még lemaradt
533. Felhoo
2010. jún. 24. 21:57

NAh szóval, megnéztem a gyerekeket akikre holnap kell vigyáznom. Hát a kisfiú egy kisördögnek tűnik:)

Utána lementem kutyát sétáltatni, de a kutyafuttató után, nem volt kedvem haza jönni, és elsétáltunk feléjük. Ő meg pont ment le a buszmegállóba. Erre LAna odarohant(a kutyánk), erre ő elindult velünk sétálni, se szó se beszéd. Kiveséztük az általános témákat röviden. Utána ott maradt a kínos csönd. Leültünk egy padkára, és akkor néztünk egymásra, aztán megkérdezte, hogy mit akarok. Hát mondtam én szeretném megbeszélni a dolgokat és, hogy szerintem van értelme folytatni. Erre ő, hogy ezt már lezárta meg nem akar már semmit (hozzáteszem nem sírtam és végig felnőtt módjára viselkedtem:P). De mondom, tudom, hogy szeretjük egymást és így nincs értelme annyiban hagyni. Ment a huza-vona. Végül abban maradtunk, h találkozunk, h a maradék cuccokat visszaadjuk. Jött a busz és elment. NAh, igen itt kellett volna talán okosan hallgatnom, de én felhívtam. Mondta, hogy ő ez az egész nem érdekli, de előtte már bevallotta, hogy még mindig szeret. Mondom ha még mindig szeretsz nem létezik, h ne érdekeljen. Erre kifakadt, h jó persze, hogy érdekli. Szóval A hétvégén nem ér rá a meló miatt és felhív h mikor is ér rá.

532. mano088
2010. jún. 24. 21:47
Várjuk, várjuk!!! És áááááááááááááááá!! :)
531. Felhoo
2010. jún. 24. 21:46

TALÁLKOZTUNK!!!!!!!!! TOTÁL VÉLETLENÜL!!!!!!!!!!!

MIndjárt leírom a részleteket...

530. mano088
2010. jún. 24. 21:32
bocsi, kicsit zavarosan írtam le..de eléggé kifárasztott ez a torna.. :D
529. mano088
2010. jún. 24. 21:30
Édes vagy, köszönöm szépen és Nektek is sok-sok jót!! :) Hiszek én benne tudod, hisz különben már érg feladtam volna..most azért is várok türelmesen, hogy az én kis hercegem vissztaláljon hozzám, mert bizony nekünk sok dologban azonos az elképzelésünk és ez a terveinket, és azon is látszott már, hogy milyen színeket terveztünk a lakásba.. :) Szóval ez csak egy olyan jófajta irigykedés volt ám..de tudom, hogy eljön az én, azaz a Mi időnk is.. ;)
2010. jún. 24. 21:27
Figyelj Mano, szerintem ha ti összetartoztok, akkor csak erősenkell hinned és kitartanod és neked is eljön az időd, mert nála is hasonló volt mint az én exemnél, hogy besokallt mindentől. Kitartást, nekünk sem jelent ez még semmi bíztatót, meg kell újra tudnom benne bízni neki meg szerelmesnek kell lennie nagyon hogy ez újra működjön. És nálunk az is a baj, hogy nem halad az életünk egyirányba... Pedig ezt is be kell látni és elfogadni, nem erőltetni... Bármennyire szeretem sok a bizonytalanság... Nagyon sok erőt kívánok neked és drukkolok magunkért!!!!!!
527. mano088
2010. jún. 24. 21:17
Naaa ez akkor egy tök jó, normális, felnőtt beszélgetés volt!! ;) Figyelj, szerintem jó ötlet ez a pár hónap külön, és ha ő is tényleg úgy áll hozzá, hogy semmi csajozás akkor pedig végképp nem kell még leírnod ezt a kapcsolatot szerintem..ha nem érdekelnéd már akkor nem gondolkodna ilyeneken.. :) Szóval csak így tovább ügyesen, jókat kérdeztél és mondtál te is! ;) Jaaaj, csak nekem mondana ilyeneket Ő..most irigykedem.. :P :))
2010. jún. 24. 20:48

Köszi, nagyon drága vagy!!!

Nem is tudom hogy vagyok szerintem még nem döntöttel el a lelkem...

Sokat a meloroól, kivel mi történt, magunkról is elég sokat.

Azt mondta, h múlthéten ugye mondta, h agyalt h csak le kéne ülni megbeszélni a dolgokat, most rákérdeztem erre és azt mondta, h hát úgy h bulizunk haverokkal vagyunk de senkinek nincs senkije és majd pár hónap múlva folytatjuk... És h mondtam h én mit változtatnák a kapcsin és mondta, h ezek hiányoztak neki és h egy szakítás kellett h erre rájöjjek? mondtam h nem, de nem várta ki a folyamatot, ami bennem már elindult. Mindegy, lehet h most ez nagyon zagyva... Ha leülepedett bennem, leírom :D:D

Tudom, nem szabad naivnak lennem és reménykednem... Mondtam, h ezt csak akkor csinálhatjuk így ha van értelme én több időt nem szeretnék elpazarolni...

525. mano088
2010. jún. 24. 20:12

Sajnálom..de nézd a jó oldalát: Nem te hívtad!! És bár tény, hogy nem a legjobb dolog miatt hívott, de ő jelentkezett..a jövő hetet meg együtt átvészeljük itt.. ;)

Na de miről beszéltetek ennyit? :)) Jó volt a hangulat? ;) Most hogy vagy?

2010. jún. 24. 20:09

Ügyes vagy Mano!!!

Hát már tuti nem hívom... ugyanis felhívott, hogy nem jó a most vasárnap neki, mert dolgozni fog, jövő hét vasárnapra tettük át. És beszéltünk 1 óra 50 percet mindenféléről... De ma akkor is elmegyek bulizni...

523. mano088 (válaszként erre: 518. - Felhoo)
2010. jún. 24. 19:34

Hahóóó te lány, miért vagy ennyire pesszimista??? Tessék a szép oldalát nézni a dolgoknak..így nem leszünk jóban.. :P

Nézd úgy, hogy végre újra vezettél, nehezített pályán és sikerült!! :)) Minden rendben volt, szóval nagyon is ügyes vagy!! :)

És igaza van Ginának meséld el nekünk!! ;)

522. mano088
2010. jún. 24. 19:28
Csajok, jelentem 45percet végig bírtam csinálni a 60perces tornából..és totál kivagyok.. :DD tehát előre is bocsi, ha képtelen leszek normálisan írni és gondolkodni ma este már.. :D
521. mano088 (válaszként erre: 520. - Georgina84)
2010. jún. 24. 19:28
Hát, ha nem akarsz magadnak utána rossz hangulatot akkor semmi! Sajna én nem sok jó hangulatú telobeszélgetésről tudok beszámolni..azaz mikor beszéltünk jó volt, de utána szörnyen éreztem magam..mert elkezdtem kattogni..
520. georgina84 (válaszként erre: 517. - Mano088)
2010. jún. 24. 18:01

Azt tervezem, hogy otthon hagyom a barátnőnél a telot... Hátha az megakadályoz mindenben :) Remélem meg tudom tenni, hogy otthon hagyom...

Ugye Mano semmi értelme felhívni és érdeklődni utána??...

2010. jún. 24. 18:00
Meséld el nekünk Felhoo!!! :):)
518. Felhoo
2010. jún. 24. 17:31

Sziasztok!

Más fél év után először vezettem, és most totál síkideg vagyok. Nem ment szarul, de hát délutáni csúcsforgalomban kellett:S

ÉS most rá sem tudok gyújtani!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

HA legalább felhívhatnám, h elmeséljem Neki, de nem hívhatom fel... ÁÁÁÁÁÁÁ

Utálok mindent....

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook