Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
577. mano088
2010. jún. 25. 09:37
Jaaajjjj lányok, olyan, de olyan izomlázam van!! :DD Alig bírok leguggolni, meg menni is..minden porcikám fáj..persze a hasam, mai miatt csinálom, na aaaaz nem..pedig igyekszem megkínozni, de az bírja.. :DD
576. mano088 (válaszként erre: 574. - Felhoo)
2010. jún. 25. 09:35

Háát javíttasd meg azt a varázsgömböt.. ;)) de azért köszike! :))

Az biztos, hogy annyiban jó ez a meló, hogy bár csak hétvégén van itthon, legalább nem rágom azon magam, hogy miért pont rám nincs ideje..

Várod is meg félsz is a talitól mi? Merthogy a franc se tudja épp milyen hangulatban lesz, hogy gondolja a dolgokat..de ne félj, te csak legyél ügyes, vidám, mosolyogj amennyit csak lehet és minden rendben lesz!! :)

575. mano088 (válaszként erre: 573. - M-erika)
2010. jún. 25. 09:31
Jah, ez nem csak mostantól van, már február vége óta csinálom..nem akarom kiírni, de Pana* műszaki szaktanácsadó vagy mi vagyok.. :)) szépségápolás, hűtő, mosógép, mikrók..ezeket kell ajánlgatnom..egyébként egész jó, főleg a kollegák miatt..jókat mulatunk.. :)
574. Felhoo
2010. jún. 25. 07:23

Nyugi Manó!! Tutira be fog ugrani, de azt sajnos nem látom a varázsgömbömben, hogy mennyi ideig marad. De tuti minden rendben lesz;) Az jó,hogy pont a hétvégén lesz melód;) Így sem gondolsz rá:)

Nekem meg még mindig vegyesek az érzelmeim a jövő heti talival kapcsolatban...

573. m-erika
2010. jún. 25. 00:05

És mit fogsz csinálni, vagyis hogy hosteskedsz?:D én nem is tudom akarok-e nyárra melót...pénz az kéne, elfoglaltság az kéne...csak kedv nincs hozzá, hogy mindennap korán keljek...:(

Ne félj! Reménykedjünk a legjobbakban;)

572. mano088
2010. jún. 24. 23:53

jah hát nekem is csak ilyen hostess meló féleség..de úgy néz ki jólius végéig tutira meglesz aztán szeptembertől újra..bár minél előbb szeretnék, még a nyáron vmi normális munkát..nagyon kell a pénz..ősszel szeretnék Olaszországba menni, már ki is írta a srác, aki szervezi, hogy mennyi szóval jól jönne a munka.. :))


Mondjuk tény, hogy jönni szerintem is fog, márcsak azért is, hogy visszaadja amit kölcsön kért..csak attól vagyok ideges, hogy tényleg, hogy jön..a rohanok tovább vagy, hogy velem legyen..emiatt félek picit..

571. m-erika
2010. jún. 24. 23:48
Szerintem jönni fog ;) Jót fog tenni az a meló, legalább leköt...:) én is azt kívánom néha h bárcsak dolgoznék, nem kattogna folyton az agyam...de aztán rájövök h nem is lenne kedvem reggel felkelni :D
570. mano088
2010. jún. 24. 23:47
hát én meg kezdek ideges lenni.. :S jön a hétvége, Ő holnap jön haza, tehát most 3napig bármikor betoppanhat..feltéve, ha akar..és, ha akar ki tudja, hogy csak a szokásos 2perc és sietek dolog vagy hajlandó tovább maradni..jaaaajj, de utálom ezt..mondjuk szerencsére holnap már fél 1kor indulok melózni és csak negyed 10körül érek haza, szombaton meg reggeltől este fél 8ig nem leszek szóval legalább nem bolondulok meg.. :)
569. mano088
2010. jún. 24. 23:44
ne is törődj vele..most már tényleg egyre inkább sorold hátrafelé a fontossági sorrendedben aztán egyszercsak már az utolsó lesz! :)) piszkálja csak hogy mással mész és érezd minél jobban magad..de ha ilyen jófej ez nem is lesz nehéz :)
568. m-erika
2010. jún. 24. 23:40
Jah csak kár h a srác mostohaelsőunokatesóm "lett" :D mondjuk nem vérszerinti rokon...na viccet félretéve, csak jóban vagyunk, néha dumálunk :D semmi komoly...asszem hétvégén vele megyek barátomékhoz falunapra...sztem nem fog neki tetszeni...:D kitérdekel :@
567. mano088 (válaszként erre: 566. - Felhoo)
2010. jún. 24. 23:40
Lényegében igeeeen!! :) Én épp kis csendben bulizok a Vivával.. :DD pont olyan számok mennek, amiket szeretek..és tök jó kedvem lett..nem érdekel senki pasi.. :D
566. Felhoo
2010. jún. 24. 23:38
Ez szerintem mindannyiunknak szól:D
565. mano088
2010. jún. 24. 23:35
óvatosan igen, főleg, hogy szerintem még messziről sem kell ebben gondolkodnia..még nem lenne jó..azért is írtam, hogy most csak érezd jol magad.. :)
564. mano088 (válaszként erre: 562. - M-erika)
2010. jún. 24. 23:34
helyes, helyes.. :)) ilyen emberekkel vedd körül magad, aztán ki tudja mi lesz.. ;) a lényeg, hogy érezd magad jól, igazán jól, mert megérdemled!! :)
563. Felhoo
2010. jún. 24. 23:34

Látod h vannak rendes pasik?:)

De azért óvatosan egy új kapcsolattal:)

562. m-erika
2010. jún. 24. 23:33

Én itt vagyok! Csak közben próbálkozom a tanulással...nem sok sikerrel..:)

Nem is baj h nem azt írod h ugyis kibékültök meg megváltozik meg minden jó lesz..mikor nem...én is rájöttem már h nem lehet megváltoztatni egy ember alaptermészetét...

Most beszélek egy sráccal msnen, mindig meg tud nevettetni...:) Jobb kedvem is lett :D

561. mano088
2010. jún. 24. 23:33
Hát azon nem csodálkozom..én is kattognék, hogy minden pillanatot újra éljek.. :D
560. Felhoo
2010. jún. 24. 23:32
De még mindig a mai talin kattog a buksim..
559. Felhoo
2010. jún. 24. 23:30

Bocsánat itt vagyok...

Lassan le kell feküdnöm, mert holnap reggel 8ra megyek és előtte még kutyát is kell sétáltatnom... Erika fel fejjel:)

558. mano088
2010. jún. 24. 23:25
de eltűntetek lányok.. :(
557. mano088
2010. jún. 24. 23:00

Nem baj, sajna én se igazán figyelek az ékezetekre.. :D Mert egyébként kínosan is figyelek rá, de itt valahogy nem.. :D


Hát figyi, szerintem ezt is veheted annak, hogy újra bebizonyította, hogy nem érdemel meg téged és, hogy ideje kizárnod az életedből, végleg! Tudom erre vágysz most a legkevésbé, de csak azért nem akarok jó dolgokat írni, hogy jobban érezd magad, miközben nem úgy gondolom..rossz dolog, de ilyenkor jön majd a jó is!! Hidd el!!

556. m-erika
2010. jún. 24. 22:53

Hja át kell vészelni, csak én meg egyre szarabbul érzem magam...már kezdtem örülni, amikor rámírt, erre jött a hidegzuhany.


Amúgy tudok helyesen írni, csak nem szeretem használni a hosszú magánhangzókat meg a vesszőt :D Most ahogy visszaolvastam mit írtam láttam h volt 1-2 szó hibásan (írok, szakítás), de tudok írni..:)

555. Felhoo
2010. jún. 24. 22:50

Sajnálom Erika:(

De igaza van Manónak... Most ezt át kell vészelni, aztán már csak jobb jöhet:)Meg se érdemel Téged!

554. m-erika (válaszként erre: 553. - Mano088)
2010. jún. 24. 22:42
Bárcsak így lenne...
553. mano088
2010. jún. 24. 22:40
így talán könnyebben tovább tudsz lépni és neked ez csak jó..ő meg menjen a francba, majd bánkódhat, hogy nem vagy vele, de akkor te már boldogan élsz valakivel!!
552. mano088 (válaszként erre: 551. - M-erika)
2010. jún. 24. 22:38
Mondhatnám, hogy sajnálom, de nem akarok hazudni neked..valamilyen szintem örülök neki, hogy egyre jobban kiábrándulsz belőle.. annak nem, hogy emiatt szomorú vagy, de hogy egyre kevésbé kábít annak igen..
551. m-erika
2010. jún. 24. 22:29

Na csajok, látom alakulnak a dolgok. Nálunk is alakulnak csak nem éppen jó irányba. Ha igy folytatja még a végén meg is utálom...rettentő ideges vagyok most este. Rámírt msnen és olyanokat irt h köpni nyelni nem tudtam. Persze a végén azért jól kiosztottam. Komolyan nem hiszem el h ennyire félreismertem...

Amúgy ilyen véletlen találkozás nálunk is volt, pont az ezelőtt szakitáskor. Elmentem egyet bicajozni, az ő falujukon keresztül, erre amikor jövök visszafelé, pont akkor jött ki az utcára, ő is biciklivel. Köszöntem neki, mondom mizu? Semmi megcsinálta a bicaját, kipróbálja. Aztán nekem egyenesen kellett volna mennem, ő meg le akart kanyarodni, kérdezi nem jössz 1 kört? Hát mondom de mehetek. Odaértünk megint hozzájuk, mondom najó én megyek szia, erre odajön h nem jössz be? de bemehetek...Aztán akkor puszit adott, meg tiszta aranyos volt, kérdezi nem jössz le? mondom lenn vagyok, hát nem most hanem este...de mondom lejöhetek...sose tudtam neki nem-et mondani:( pedig talán akkor kellett volna...nem itt tartanánk...de akkor úgy örültem h végre ő kezdeményezi a békülést, na mondom talán lesz vmi...

550. mano088
2010. jún. 24. 22:23
Hát még jó, ha már telefonálni lusta, a talit ő mondja már.. :))
549. Felhoo
2010. jún. 24. 22:20
Szóval összességében most pozitívan látom a dolgokat. Meg ő hozta fel a talit is:P
548. mano088
2010. jún. 24. 22:18
írjál csak, én szívesen olvasom.. :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook