Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
487. mano088
2010. jún. 24. 13:22

Sziasztok lányok! Látom nagyon a béka segge alatt van mindenki..háát jelentem én se vagyok igazán a topon..nem tudom miért..

Visszaírt ma, hogy légyszi küldjem el újra, mit írtam neki, mert véletlenül kitörölte..mondom oké..persze most meg nézem, mikor kapok választ és ezt úúúúúgy utáloooom!!! Ezt akartam elkerülni, hogy ilyen ne legyen!!! Ááááááá!! :S


Nah, de egyébként legalább süt a nap.. :) és olyan izomlázam van, hogy ihaj! :))


Egyébként ahogy olvastam, amiket írtatok eszembe jutott az egyik barátnőm néhány mondata..beszélgettünk a pasikról, hogy miért tűnnek el ennyire és azt mondta erre persze más szavakkal, hogy lényegében másképp működnek..míg mi csajok az elején totál kivagyunk, mindenről csak a pasi jut eszünkbe, de aztán idővel egyre inkább el tudjuk fogadni és elkezdünk újra élni, a pasiknál az elején van az, hogy na akkor szabad élet gyerünk bulizni stb, és pár hónap után kezdik csak el érezni, hogy a francba is, hiányzik a másik..és akkor megjelennek..természetesen mikor mi már nem számítunk rájuk, épp jól is vagyunk már..és akkor minden újra összekuszálódik..persze ez nem törvényszerű, de szerintem van benne némi igazság..

486. Felhoo (válaszként erre: 485. - M-erika)
2010. jún. 24. 12:22
HA megszólal telefonom állandóan összerezzenek, hátha... Annyi mindent kérdeznék Tőle:( De egyszerűen még annak sem látom értelmét... Talán annyi, hogy könnyebben tudnék tovább lépni, ha már arra kerül a sor...
485. m-erika
2010. jún. 24. 12:16

Most nekem is nagyon rossz kedvem van. Az előbb jött egy sms, már kezdtem reménykedni h ő, erre csak az otp...

Most olvasgattam vissza a naplózott beszélgetéseket, amit 2 éve beszéltünk. Annyira más volt, érdeklődött, mesélt, viccelődött, én sokat nevettem. Látszott h szeret, hogy hiányzom neki. Hol romlott el ennyire minden. Az elmult 1 évben már msnen se tudtunk miről beszélni, ott is folyton csak veszekedtünk. Meg akkor még azt írta h nem akarja h csak az ő akarata teljesüljön, és h mindig én engedjek. Tegnapelőtt meg azt mondta, h ő irányító, és nem bírja elviselni ha nem az van amit ő akar. Ennyit változott volna?:(

Padlót fogtam...:(

484. Felhoo
2010. jún. 24. 11:33
Miért csinálják ezt??? Mondja már meg nekem valaki!!!
2010. jún. 24. 11:25
Igen most én is padlón vagyok... Nem keres, én nem hívhatom, mert megaláznám vele magam... És közeledik a vasárnap...
482. Felhoo
2010. jún. 24. 11:04
Ha ügyes lennék és lenne némi önbecsülésem, fel se akarnám hívni... Nagyon meg vagyok zuhanva. Nekem inkább az esték a rosszak. Minden reggel azzal kelek, hogy már nincs velem, de akkor is fel kell kelni, csinálnom a dolgaimat. Este viszont van időm agyalni és jobban elkap a magány...
2010. jún. 24. 10:25
ügyes vagy Felhoo!
2010. jún. 24. 10:24
Erika, sajnos nem, mert munkában semelyikünk nincs fent, esténként otthon meg most neki nincs nete. Szóval csak a telefon, sms, max e-mail van kommunikációra, de szerintem azt is ritkán olvassa.
479. Felhoo
2010. jún. 24. 10:07

Nem hívtam fel nyugalom:)

Nem este mi volt velem, de ez az egész keserűség hirtelen átcsapott haragba... Egyszerűen dühös lettem rá. Hogy hogy lehet ilyen, h még csak fel se hív, meg semmi, hogy hogy a fenébe tud így kizárni az életéből, mikor még a szakítás előtti nap még az "örökké szeretlek"-ről beszélt, meg közös családról.

478. m-erika (válaszként erre: 477. - Georgina84)
2010. jún. 24. 10:04
Msnen nem tudtok beszélni? Ilyenekre én is mindig kíváncsi vagyok, szeretem tudni mi van vele...:(
2010. jún. 24. 10:02

Nekem is a reggelek voltak a legnehezebbek...

Jaj lányok úgy felhívnám, vidám csevegésre, hogy milyen az új munkahely, hogy van stb... :(:(

476. m-erika (válaszként erre: 473. - Felhoo)
2010. jún. 24. 09:59
Nah legalább kimozdultál :) Nem hívtad fel, ugye?:( Ma reggel én is nagyon rosszul keltem, annyira hiányzott...utálom a reggeleket...
475. m-erika (válaszként erre: 474. - 7cdf5b0d96)
2010. jún. 24. 09:58
Nah akkor ügyes vagy, én nem vagyok ilyen kitartó:D Hát a Réka hangja az elején engem is idegesített, de utána már csak nevettem rajta. A "Húúúúhhaaa" nekem is kedvencem meg a "Ne hagyd abbaaa gyerüünk" De én bírom a Rékát, bárcsak nekem is olyan hasam lenne :D
474. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 449. - M-erika)
2010. jún. 24. 08:43
Én végigcsináltam a 30 napos programját, amit az Alakreform magazinjában írt (csak az edzés részét, arra nekem nincs pénzem, hogy non-stop Update dolgokat vegyek..Bár mondjuk szeretem őket, főleg a péksütiket :P). Hát,brutális...4 héten keresztül heti 5-6 nap edzés,egy-egy edzés másfél óra leglább..Tegnap volt a 30.nap, és büszke vagyok magamra.És látszik az eredmény.Az utolsó két hétben már hiányzott, ha nem kellett edzenem.Az újság nagy előnye: itt CSENDBEN VAN!! :-DD Nem mondja, hogy "Húúúúúhaaaaaa...Melegszika pite!! " :-DD
473. Felhoo
2010. jún. 24. 00:24

Sziasztok!

Most értem haza, bnőm felhívott h lenne-e kedvem vmihez, aztán idáig elhúzódott... Most olyan magányosnak érzem magam:( Persze megint alkohol a gond. Egy sört ittam, de nem evés után eléggé üt:( Látom ment tovább azért az élet itt:)

Jó lenne hallani a hangját...

472. m-erika
2010. jún. 23. 23:45
Nah ez majdnem egyszerre volt :D
471. m-erika
2010. jún. 23. 23:45

Nah látom mindenki megy aludni, nekem is kéne, megfájdult a fejem :( Biztos a melegfronttól...de azért jó, hogy végre megint meleg lesz ;)

Jóéjt!

470. mano088
2010. jún. 23. 23:44
Hát ahogy látom ma már senki sem jön, így én is elköszönök! :) Jóéjt csajok!! :)
469. mano088
2010. jún. 23. 23:36
Neked is szép álmokat!! :)
2010. jún. 23. 23:34
Remélem.... nyugodt, jó éjszakát kívánok mindannyiunknak!
467. mano088
2010. jún. 23. 23:31
Naaa ügyi vagy!! :)) Szép lassan eltelnek a napok és mindketten kibírjuk hívás vagy sms nélkül!! :))
2010. jún. 23. 23:27

Erika, szerintem jól tetted, hogy törölted, jobb ha te először őt, mnt fordítva és fájjon neked.


Manocska, remélem nem fogja rosszul levenni ezt a kedves gesztusodat, de szerintem is jó, hogy nem írtál neki smst.


Én is elmondjatom, hogy egy hős vagyok, nem hívtam fel, pedig nagyon akartam... de megálltam valahogy, nem tudom meddig fogok még kitartani... de ugyanakkor persze ő sem hívott, úgyhogy jól tettem talán...

465. mano088
2010. jún. 23. 22:58
Én is büszke vagyok rád és inkább arra gondolj, hogy neked most igenis erre van szükséged, hogy boldog legyél!! :) El kell most tüntetned az életedből, és erre most ez volt az első és egyik legjobb lépés!! :) Csak így tovább! És figyellek ám!! ;))
464. m-erika
2010. jún. 23. 22:54
Most büszke vagyok magamra :] :D Csak reggel is gondoljam így, hogy nekem erre nincs szükségem :)
463. mano088
2010. jún. 23. 22:42
Pontosan! :) Ügyes vagy! :) És ezen a téren mostantól tényleg csak azt nézd neked mi a jó!! Ez a legfontosabb!
462. m-erika
2010. jún. 23. 22:40
:)) Nah letöröltem, mindjárt kicsit megnyugodtam, bnőim is rábeszéltek mondván úgyis vissza tudom venni, ha már nem zavar :)
461. mano088
2010. jún. 23. 22:29

Na jóó, kivülről nézve tényleg vicces.. :)) örülök, hogy legalább sikerült egy kis jókedvet szereznem vele.. :) Mondjuk valahogy van egy olyan érzésem, hogy az lesz a válasza: köszike, de akkor már a többit /állatok,gyümölcsök/ is összeszedhetted volna! :))


Hát figyelj szerintem, ha úgy érzed, hogy neked könnyebb lenne, ha letörölnéd akkor tedd meg..ahogy nemrég írtam legyél kicist önző most és csak azt nézd neked mi a jó!! Szóval hajrá!! :)


Egyébként meg én sem tudom leírni, se kimondani..se azt a másik kétbetűs szót..ezért is írom mindig, hogy Ő..ez van, engem nem zavar..sőőt, nekem tényleg Ő a naaagy Ő.. :P :))

460. m-erika
2010. jún. 23. 22:22

Ez tök aranyos, meg vicces :)) Kicsit megmosolyogtam :) Sztem ez egyáltalán nem gáz, végülis ő mondta h gondozd, és jobban tetted h nem smst írtál, az sokkal személyesebb. Biztos nem fog kiakadni, hogy gondoztad...:)


Nah közben barátom feljött msnre, szóval nem tiltott le, szerencsére nem írt. Most azon gondolkodom, hogy letörlöm msnről, úgysem tudja azt meg és bármikor vissza tudom venni. Egyszerüen zavar amikor fenn van, ugy elkezdek remegni, meg ha lenne új bnője, és sziveket irogatna ki, meg közös kép, az rosszul esne. De én annyira kiakadnék ha ő letörölne. De lehet én most meg fogom tenni, sokkal könnyebb lenne...

Még nem tom leírni h volt barátom...:S

459. mano088
2010. jún. 23. 22:04

Hát most kicsit elcsesztem a dolgokat.. :S bár igyekeztem a legkevésbé..a lényeg, hogy Ő farmozik, én is elkezdtem persze és néha meglesem hogy halad a farmja..egyszerűen kiváncsi vagyok rá, hogy szépítget! :) Pár hete még volt, hogy meg is kért, hogy gondozzam, szóval azért vmelyest legálisan léphetek be.. :) Na de most is megnéztem, hát esett az eső, ami kezdte tönkre tenni a termését..hülyén hangzik tudom :)) de hát tényleg ez volt..és egyszerűen vhogy lelkiismeretfurdalásom lett, hogy én meg hagyom..na leszedtem neki, újakat ültettem, megvédtem eső ellen stb..aztán a farmomról írtam neki egy üzit, hogy bocsi érte, de utólagos engedelmével ezt csináltam.. :) először smst akartam írni, de most nem akarok úgymond kapcsolatba kerülni Vele hétvégéig, hogy lássam mi lesz, ezért a farmos üzi..

Szerintetek ez is nagyon gáz, hogy ott írtam és, hogy egyáltalán ezt csináltam? :S


Ennyit az okos Manoról.. :D

458. mano088
2010. jún. 23. 21:51
Köszike! :)) Most hízik ám a májam, mégha meg sem érdemlem.. :DD
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook