Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1442. ElvenSpirit (válaszként erre: 1441. - Puritan)
2010. márc. 1. 10:51
So-so. Az esztétikai probléma hátterében nagyon gyakran orrsövény ferdülés is van, ezért a műtét ezekben az esetekben a funkcionalitás javítását-helyreállítását is magában foglalja.
1441. puritan (válaszként erre: 1440. - ElvenSpirit)
2010. márc. 1. 10:43

Igen, csakhogy a szépészeti műtéteket ugyebár senki nem azért végezteti, hogy az orr funkcionalitása javuljon. Gátlástalanul kihasználják, hogy a páciensek tehetetlennek érzik magukat.

Abban biztos vagyok, hogy valamit lehetne tenni és abban is, hogy kellene, abban már nem annyira, hogy én magam képes volnék-e hasonló esetben.

Mindenesetre jó, hogy van ez a topik és kontrasztként olvasható és látható a pozitív és a negatív példa.

1440. ElvenSpirit (válaszként erre: 1439. - Puritan)
2010. márc. 1. 10:35
Egyik orvos sem vállalja, hogy az eredmény 100%-ban meg fog egyezni a látványtervvel. És akkor már megint szubjektív annak eldöntése, hogy az eredmény 10%-ban vagy 90%-ban tér-e el a tervtől.
1439. puritan (válaszként erre: 1437. - ElvenSpirit)
2010. márc. 1. 10:32
Nem vagyok benne biztos, hogy ez így van. Ha volt látványterv és ahhoz képest teljesen másmilyen lett az orr, nem hinném, hogy ne lehetne lépéseket tenni.
2010. márc. 1. 10:28

Na, először is a kontárral ne állj szóba, ne kérd ki a véleményét, ha ő keres, nyugodtan nyomd ki a telefont. Neki már nincs köze hozzá, hogy te mit csinálsz az orroddal.

MINDENKÉPPEN MIHAMARABB BESZÉLJ REZEKKEL! Ne a műtét előtti hajrában beszéld át vele, hogy mit akarsz, hanem MOST! Vedd kézbe a saját sorsod irányítását!

1437. ElvenSpirit (válaszként erre: 1436. - Puritan)
2010. márc. 1. 10:26

Nézd, az a baj, hogy a szépség szubjektív. Ezért semmilyen bíróság nem fogja kimondani, hogy igen, ez az orr el lett rontva. Mert mindig lehet azt mondani, hogy ízlés dolga és van akinek ez tetszik.

Műhibaperre csak akkor lenne esély, ha sérült volna az orr funkcionalitása (nem kapna levegőt, elhaltak volna szövetek stb.) Az, hogy nem olyan lett, mint amilyet szeretett volna, nem jogi alap egy perhez.

1436. puritan (válaszként erre: 1435. - ElvenSpirit)
2010. márc. 1. 10:14

Nem tudom, én képtelen lennék belenyugodni egy ilyen orrba, mint nosejob orra, főként, hogy egy vagyont fizetett érte.

Leírta mi történt vele, fent voltak a képek, ez nem rágalmazás, hanem tényfeltárás szerintem.

Az a baj, hogy az elkeseredés visszatartja ilyenkor az embert a jogi lépésektől, már ha egyáltalán lehet tenni ilyeneket.

1435. ElvenSpirit (válaszként erre: 1433. - Puritan)
2010. márc. 1. 10:11

Majd írd be, hogy kit választottál és ha nálunk fekete listás, akkor majd úgyis kiabálni fogunk.


Nem írhatjuk ki a fekete listások nevét, mert az rágalmazásnak minősül, de Keki is pont azért követi az orrplasztikás fórumokat, hogy időben tudjon szólni annak, akiről kiderül, hogy rosszul választott.

2010. márc. 1. 10:09

Úgy legyen! Mi drukkolunk.

Neked csak annyit kell tenned, hogy mindent nagyon alaposan átbeszélsz Rezekkel. Mész ma még hozzá konzira?

1433. puritan
2010. márc. 1. 10:08

Nagyon szurkolok neked, nem írod le a kontár nevét, nehogy véletlenül hozzá kerüljek majd?

Habár majdnem biztosan tudom, hogy Kárász Tamást fogom választani és a wabit.

1432. puritan
2010. márc. 1. 10:07
Regel óta próbálom nézni a videót amit ElevenSpirit felrakott az nlc-re, de még csak két percig jutottam. Jesszus. Elijedtem teljesen.
2010. márc. 1. 09:42

Szerintem ne foglalkozz a kontárral, nem meglepő, hogy próbálja a másik orvost lejáratni azzal, hogy majd annak az orvosnak se sikerül elsőre jót alkotnia.

Csakis Rezekkel beszélj, vele oszd meg a kétségeidet, kívánságaidat. Olyan tervet vigyél, amit valóban szeretnél, hogy biztosan ne legyen félreértés az elérendő célt illetően. És akkor minden rendben lesz.

1430. ElvenSpirit (válaszként erre: 1428. - Mopszi21)
2010. márc. 1. 09:24
Nincs okod az aggodalomra, nem érzed majd a tubust. Mikor ébresztenek, akkor ki is veszik, nekem utána még egy percig se fájt tőle a torkom, szóval egyáltalán nem vészes. Arról meg nem is beszélve, hogy mi ez az intubálás ahhoz képest, hogy az orrodat meg szétszedik és összerakják.
1429. keki70 (válaszként erre: 1428. - Mopszi21)
2010. márc. 1. 08:10
Igen,de te azt észre sem veszed,mert elalszol,és csak utána tolják le.Mire felébredsz,arra meg kihúzzák.Nem kell izgulnod emiatt,alszol egy jót,és már kész is lesz a szép orrocskád.:-)
1428. mopszi21
2010. márc. 1. 07:46
Sziasztok, most lehet hogy hülyeséget kérdezek, de az altatás alatti lélegeztetést intubálással oldják meg?Kezdek berezelni..
2010. febr. 28. 21:50
Te már láttad Tomit teljes életnagyságban?Neked bejön?
1426. Intel11 (válaszként erre: 1425. - A86bb76d61)
2010. febr. 28. 21:44
Priviben válaszoltam:)
1425. a86bb76d61 (válaszként erre: 1424. - Intel11)
2010. febr. 28. 21:38

én még csak készülök.Mindkettő csúcsszupcsi!!

És gyakorlatilag mindketten gyönyörűek is.

Bár csak képen láttam őket eddig:(


Mesélj,milyen Tomi életben?Karcsú,vagy picit vaskosabb?Magas?

1424. Intel11
2010. febr. 28. 21:22

Sziasztok!


Ha van köztetek esetleg valaki, aki műtét előtt Rezeknél és Kárásznál is járt egyúttal konzultáción, kérem, hogy legyen olyan kedves és írja meg nekem priviben, hogy végül miért választotta az egyiket, vagy a másikat.

Mindkettőnél jártam ugyanis konzin, de nem tudok dönteni, hogy melyiket kéne választanom, mert mindkét orvosban találtam sok pozitív, de ugyanakkor számomra egy picit nem tetsző dolgot is. Ezzel együtt is közülük szeretnék választani.

2010. febr. 28. 21:21
Nosejob írtad hogy tettél fel képet milyen volt és milyet szeretnél.Hol tudom megnézni?
2010. febr. 28. 20:44
Izgulunk érted nagyon!!!!!!!
1421. keki70 (válaszként erre: 1417. - A86bb76d61)
2010. febr. 28. 18:13
Lesznek még áprilisiak-nem leszel egyedül! :-)
1420. zsucika7
2010. febr. 28. 17:43

Szia!


Engem is altattak, raadasul nyitott operacio elsore, megis hanyinger nelkul ebredtem. Raadasul az orvosom valamiert nem hasznal tampont sem tehat a gipsz alatt szabadon tudtam lelegezni. Az mas kerdes, hogy az eredmennyel a mai napig nem tudok megbekelni ha meglatom a tukorben - inkabb szenvedtem volna, hiszen csak es kizarolag az eredmeny fontos, nem a kenyelem. Az csak bonusz.


En is ugy fekudtem az asztalra, hogy ennyi penzert, egy fejlett orszagban, jonevu doktorral nem nyulhatok melle. Halalos nyugalom sot turelmetlenseg volt bennem. Aztan a gipsszel is nyugodt voltam, vidam, vartam hogy lassam az arcomhoz illo egyenes orrot, ami vegre nem ferde.


Erre kaptam egy orrmanyt! Ekkor talaltam csak meg a magyar forumokat sajnos! Az elso sokk utan meg remenykedtem hogy a duzzanat alol elobukkan a forma, doki is ezt igerte, de ez 3 honap mulva sem kovetkezett be. Hegyes orrvegbol bumszli lett, vekony orrhatbol vastag, szemkozti terulet beepitve. Raadasul tovabbra sem szimmetrikus, stb. Mintha csak koreepitett volna, hogy elrejtse a hibakat ahelyett hogy tenylegesen kijavitotta volna. Mint ha csak kigittelne valaki a falon levo hibat aztan rafestene, ahelyett hogy rendesen felepitene azt a reszt.


Egyaltalan nem illik az arcomhoz ez a bumszli krumpli. Csunyanak es torznak erzem magam, onbizalmam tizede, es a fotok is ezt mutatjak. Allando stressz alatt vagyok, nem tudom elengedni magam. Ha egyedul vagyok a temat kutatom megszallottan, ha nem, ugy depresszioba esek hogy mit gondolhatnak rolam.


Es en azt sem tudom, hova tovabb innen, mit lehet egy ilyen ormannyal kezdeni - ez fizikailag hosszabb, vaskosabb es idomtalanabb mint amim volt.

1419. ElvenSpirit (válaszként erre: 1418. - A86bb76d61)
2010. febr. 28. 17:40
Ez nem tetszés kérdése. Józan felnőtt ember nem visz bele az orvos-páciens kapcsolatba olyan dolgokat, mint amiket te folyton felhozol.
1418. a86bb76d61 (válaszként erre: 1411. - ElvenSpirit)
2010. febr. 28. 17:33
Attól,hogy neked nem tetszik Tomi,nekem még tetszhet akkor is,ha idősebb vagyok nála évvel
1417. a86bb76d61 (válaszként erre: 1416. - Keki70)
2010. febr. 28. 17:32

Én csak áprilisi listás leszek:((((

Március végére terveztem az első találkozást a föld legmacsóbb dokijával és alig várom,hogy ő műtsön meg.

Veszek majd neki első konzira valami márkás vörös bort

1416. keki70
2010. febr. 28. 17:23

Márciusi lista:


Mellody2 - március 3. Dr.Gill Endre


mopszi -március 17. Dr.Kárász Tamás


xagicax -március 25. Dr.Kárász Tamás


És lesz még egy műtétesünk,de ő azt kérte,hogy csak a műtét napján írjam ki-megígértem neki,úgyhogy akkor fogom


És persze ez nem a végleges lista,ha valaki műtétre készül márciusban,akkor jelezze,nehogy kihagyjuk! :-)

1415. keki70
2010. febr. 28. 17:05

Sziasztok lányok!


Látom mindent megbeszéltetek :-)

Katám nagyon reálisan látod most a dolgokat,és ez fontos.

Hú,hogy mennyien fogunk érted izgulni-ha az elvárásaidnak megfelelő lesz az orrod,akkor az már elég.Tudom,hogy nem csodára vársz,csak azt szeretnéd,hogy számodra elfogadható orrot kapjál vissza.Rezek doktor úgyis ezen lesz,és lesz itt annyi pozitív energia áltunk,hogyha azt mind továbbítjuk feléd,akkor sikerülnie kell a féléve dédelgetett álmodnak.

Mindenki ezt kívánja neked!!!

2010. febr. 28. 16:12
Nosejob, biztos hogy ennyire le akarod keskenyíttetni az orrodat? A szemből készült terven az orrod szerintem eléggé Michael Jacksonos, szerintem úgy már nagyon vékony lenne.
1413. dorina.s
2010. febr. 28. 15:29
nosejob mindig azthittem hogy tulzol az orroddal kapcsolatban hát a képeket megnézve tévedtem :( ez szörnyü hogy valaki ilyen munkát volt képes végezni tutira pert akasztanék a nyakába....amugy gyönyörü voltál az elözö orroddal és remélem valora válik az álmod és Rezek kihozza a lehetö legtöbbett a mostanibol!!!! nagyon drukkolok neked

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook