Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1472. kaktuszvirágok (válaszként erre: 1464. - Zsucika7)
2010. márc. 2. 01:57

Zsuci !


Eddig félelem nem volt bennem,De ezeket olvasva elkezdtem majrézni.

1471. zsucika7
2010. márc. 1. 22:32
Persze mindenképpen nagyon szivesen. Most is összefutottam volna már Veled ha nem az óceán túlsó partján élnék északon.
1470. zsucika7
2010. márc. 1. 21:59
Én kivárom az egy évet. Tehát novemberben mennék hozzá. Esetleg karácsony előtt. Sajnos én nem élek otthon, ezért nekem ez egy nagyon nagy tervezés kell hogy legyen majd. Emiatt fogok csak hazamenni egy hosszabb időre.
1469. zsucika7
2010. márc. 1. 21:56
Egyébként nekem azért hiteles R és K is, mert egyiküknek sincs csillogó-villogó oldala, ahol hosszan reklámozzák saját kiválóságukat. Ez a tengerentúlon alap pedig. Hanem egyszerűen megélnek a jó hírnevükből. Az S-klinikának bezzeg kell a marketing meg a csali weboldal. Kanadában és az USA-ban is ahogy utólag megtudtam van néhány doktor, akinek oldala sincs. Mégis megtalálják őket a páciensek, mert annyira profik, hisznek abban amit csinálnak, nem csak egy pénzcsináló kóklerről van szó.
1468. zsucika7
2010. márc. 1. 21:54
Viszont Te már a célegyenesben vagy és én nagyon nagyon örülök ennek. Légy nyitott az eredményre, mert most a legrosszabból a lehető legjobbat fogod kapni! :)
1467. zsucika7
2010. márc. 1. 21:54
Én ugyan nem toriuminál voltam, de az orrom hasonló lett: széles, idomtalan, krumpli végű, két különböző félprofillal. Előlről olyan széles hogy azóta sem láttam ilyen szélesorrú embert. Nézegetem az orrokat pedig. Senkinek nem lóg ki így az orrsövénye és senki nem néz ki úgy mint egy NAVI az Avatarból, csak én. A barátaim szerint nincs ezzel baj, én viszont ahányszor meglátom magam a tükörben, úgy érzem, hogy büntetés az embereket egy ilyen randa pofával büntetni. Pedig néhány hónapja még átlagon felettinek éreztem magam, még a ferde orrommal is.
1466. a86bb76d61 (válaszként erre: 1457. - Júcsi)
2010. márc. 1. 21:50

Tomcsi olcsó és kiváló.Mellesleg ha őt választod,nemcsak a műtét eredménye garantált,hanem hogy Tomcsi kék szemeit láthatod magad előtt.

Szeretem az ibolyakék szemű pasikat.Tomi pedig az.

1465. zsazsi1
2010. márc. 1. 21:47
Nekem egy fekete Marcim volt, és ő volt A MACSKA az életemben. Még most is elsírom magam, ha eszembe jut az elvesztése, pedig már sok sok éve.Lett cicám utána is, de ő pótolhatatlan.
1464. zsucika7 (válaszként erre: 1462. - Zsucika7)
2010. márc. 1. 21:27

"Egy évvel ezelőtt volt egy műtétem Dr. Toriumival és az orrom iszonyatosan széles, úgy nézek ki mint valaki más. Nem ismerem fel magam a tükörben. Nem tudom lefotózni magam. Borzalmas. És 25.000 dollárért plusz egyéb költségekért, Dr Toriumi olyan módosításokat végzett az orromon amibe soha nem egyeztem bele. Ez egy borzalmas tapasztalat. Nem tudom mitévő legyek."


De ez a legszörnyűbb:


"Én is egy páciens vagyok akinek Richard Ellenbogen levágta az orrát és aztán Toriumihoz ment hogy megjavítsa. Azt gondoltam Toriumi a legjobb helyreállító sebész, nem tudtam, hogy ugyanúgy ahogy Ellenbogen, ő is csak vásárolt magának hírnevet és nyilvánosságot és ő is egy rendkívűl etikátlan és dilettáns szélhámos és csaló. Toriumi nem építette újra az orrcscsom, hanem helyette eltávolította az orrsövényem maradékát, és az orrom irgalmatlan ferdére és szélesre építette. Hazudott és mindennek az ellenkezőjét csinálta mint amit megígért. Amikor megpróbáltam beszélni vele arról milyen szomorú vagyok az eredménnyel kapcsolatban, azt mondta nekem: "- Ez a legjobb amit tehettem. Nem fogom az idomet fecserelni meg egy mutetre veled. Ha nem tetszik, ne nezz a tukorbe." - Ezutan atsetalt rajtam mikozben beszeltem. Elkepesztoen depresszios es remenytelen voltam, de szerencsere ratalaltam Dr. Jay Calvertre, Dr. Richard Davis-re es Dr. Guyuronra akik igazan jok es meg tudjak javitani az elszabott Toriumi orrokat.


[link] -- nézd meg ezt az oldal és látni fogod hogyan rontja el Toriumi a páciensek orrait és hogyan építették őket újjá más orvosok"

1463. innichen
2010. márc. 1. 21:22
Sziasztok !Rezek nagyon korrekt. Megmondja, mit hozhat ki az elrontott orrbol. Nekem kb 3 millimeterrel igert hosszabbat, de kb 5 lett belole szerencsemre!!!!En voltam a legboldogabb ember a foldon....Hihetetlen , de ket millimeter is sokat szamit az orr hosszanal... Nosejob,Rezek doktor szep orrot fog csinalni neked, tudja mit kell tennie....
1462. zsucika7 (válaszként erre: 1431. - ElvenSpirit)
2010. márc. 1. 21:20

"Szerintem ne foglalkozz a kontárral, nem meglepő, hogy próbálja a másik orvost lejáratni azzal, hogy majd annak az orvosnak se sikerül elsőre jót alkotnia. "


Ezzel egyetértek. Van egy híres amerikai sebész, aki iszonyatosan sok orrot szab el. És utána ő is azt mondja, hogy senki más nem tud segíteni....


Idézek néhány horror páciens beszámolót a ratemd oldalról a pácienseitől:


"Kérlek fuss amilyen gyorsan csak tudsz! Toriumi reviziója életem LEGROSSZABB tapasztalata volt. Megbántam a napot amikor az irodájába mentem. Egy egszerű eljárás miatt mentem be - és sokkal többet csinált amit kértem, radix magasítás, szövetáthelyezés, széles, lapos, duzzadt, krumpli orr. Nagy, duzzadt orr egy nőn nem éppen néz ki jól. Olyan lett az orrom mintha valaki arcon ütött volna. Nem ismerem fel magam a tükörben, nem tudok egy fotót készíteni magamról stb. Ugyanazt tette velem Toriumi, amit másokkal. Ő azt csinálja amit akar, nem azt amit a páciens. Aztán úgy tesz, mint ha nem az ő hibája lenne. A plasztikai sebészek művészek. Ő viszont nagy kövér orrokat - ugyanazt az orrot - tesz fel mindenkire. Vigyázz, ő nem plasztikai sebész, hanem csak fül-orr-gégész! Hat évig borzalmasan szenvedtem a műtétem óta. Szerencsére azóta a "Toriumi orrom" javítva lett és ismét normálisnak érzem magam. Nagyon örülök hogy sikerült megjavítani. Találj egy valódi plasztikai sebészt!"


Ismerős a történet? Nos, minden országban vannak kontárok. Ráadásul ez a Toriumi hasonló reputációval rendelkezik mint aki az S-orrokat készíti, csak ezeket T-orroknak hívják.

1461. zsazsi1
2010. márc. 1. 20:37

Róla is jókat olvastam, de szerintem most csak arra koncentrálj, amit az általad választott orvos mond.

Talán azért nem akar látványtervet, mert ő is csak az orrod belsejének szemrevételezése után látja, hogy mit lehet kihozni belőle.És egy látványtervvel már megjártad úgyis, nem?

Most abból indulj ki, hogy te Magyarország legjobb, korrekciós műtétekben legjobb orvosára bíztad magad, és ő mindent ki fog hozni az orrodból, amit lehet.

1460. keki70
2010. márc. 1. 20:29
Ezt Mauzi tudná megmondani,de szerintem nem.Legalábbis nem rémlik,hogy tervet említett volna.
1459. keki70
2010. márc. 1. 20:20
Hát ez az, amit én sem értek.Vagy csak nem akar Rezek olyat ígérni,amiben mondjuk csak 50%-ban biztos.Lehet,hogy van,ami kivitelezhető,de nem biztos benne,és ezért nem akar álomba ringatni.Inkább ígér kevesebbet,akkor jól jön,ha mégis a több sikerül.Talán így gondolkodik.
1458. keki70
2010. márc. 1. 20:17

Holnap már pakolsz?

Mellody is pakol,mert őt meg 3.-án műtik.

Akkor majdnem egyszerre pakoltok.

Kár,hogy nem lehetek ott veled.Ha egy helyen laknánk,bemennék veled,bizony.De gondolatban mindannyian veled leszünk,okesz Kata? Küldök egy nagy bátorító ölelést,de ilyet még fogok küldeni holnap is!!! :-)

1457. Júcsi
2010. márc. 1. 20:17
sziasztok! Orrplasztikához keresek jó, megbízható, olcsó orvost. Tud valaki segíteni?
2010. márc. 1. 20:15
Kardigánt vigyél! Én is azt vittem, meg alá egy jó kivágott nyári topot, így még véletlenül se akadt bele az orrom semmibe.
2010. márc. 1. 20:14
Vigyél kettőt, de szerintem nem fogsz annyira vérezni. Nekem nyitott orrplasztikám volt, erősen véreztem, mégse lett egyáltalán koszos a pizsim.
1454. keki70 (válaszként erre: 1453. - ElvenSpirit)
2010. márc. 1. 20:13
Így van,ahogy ElvenSpirit írja:drukkolni fogunk neked és a legnagyobb szeretettel várunk vissza.Itt leszünk neked,nem leszel egyedül!
2010. márc. 1. 19:40
Mi drukkolni fogunk neked és várunk majd nagyon vissza!
1452. zsazsi1
2010. márc. 1. 17:54

Szia nosejob!


Örülök, hogy újra itt vagy, és hogy már ennyire jutottál.

Én is csak azt tudom mondani, amit keki és ElvenSpirit.

Ne foglalkozz más orvos véleményével - főleg ne azzal a dokiéval - elvégre Rezekben bízol és azért választottad, mert tudod, hogy ő a legjobb.

És ha bármi kérdés, bizonytalanság van benned, akkor arra szánj időt, hogy átbeszéljétek még időben a műtét előtt.Olyan nincs, hogy feltartod a dokit, lelkiismeretes orvos azt nem így fogja fel, ha a páciens minden felmerülő kérdésére megnyugtató választ akar kapni.Főleg a te eseted, azért nem egy rutinműtét lesz.

A legjobbakat, és nagyon drukkolok neked!

1451. zsazsi1 (válaszként erre: 1407. - A86bb76d61)
2010. márc. 1. 17:22

Ezek szerint elmúltál 18.

Akkor abban már nem lehet bízni, hogy kinövöd...

1450. massa123
2010. márc. 1. 16:22

Kérlek írd le az előző orvosod nevét!


Ha nem akarod, akkor rövidítsd!

1449. keki70 (válaszként erre: 1444. - Mopszi21)
2010. márc. 1. 12:22

Nekem is egész évben folyt az orrom a műtét előtt az allergiám miatt,és állandóan a számon át vettem levegőt.Éjszaka mindig,napközben azért volt rá példa,hogy az orromon is tudtam.

De:Kárász doktor azzal kezdte a konzultáción nálam annak idején,hogy a kisebbített orr azt is maga után vonja,hogy nehezebb lesz a légzés.

Nálam viszont nagyon jól alakult,mert az orrnyílásokat nőiesebbé tette,a műtét előtt nagyon szűkek voltak,aztán a fél orrsövényferdülésemet is rendbe rakta,és csodák csodájára az orromon át veszem a levegőt,sőt,éjjel is.

Mondtam is neki,hogy hiába van az allegriás náthám,sokat segített a műtét,talán nem is csak az allergia miatt volt az állandó náthásság.

Nekem sokkal-sokkal jobban funkcionál most az orrom. :-)

1448. keki70 (válaszként erre: 1439. - Puritan)
2010. márc. 1. 12:17
Nosejob orvosa ráadásul benne van az Igazságszakértői Bizottságban.Esélye sem lenne neki,hogy pert nyerjen.Sajnos.
1447. keki70 (válaszként erre: 1438. - ElvenSpirit)
2010. márc. 1. 12:15
Tessék,ElvenSpirit is ezt írta neked,most hogy olvasom,amit én,már ketten írtuk ugyanazt,akkor tudod Kata,hogy mi a dolgod!!!!!!!!!!!
1446. keki70
2010. márc. 1. 12:14

Én nem várnék Kata!!! Ezt nem elég műtét előtt 5 perc alatt átbeszélni,ezt te is tudod!

Ez a te orrod,ne osszon már neked tanácsokat a kontár,éppen elég bajod van már miatta.Követnéd az ő tanácsát?!-Igenis,műtét előtt keressed fel Rezeket,ez a te érdeked.Neki pedig meg kell értenie téged,ez alapvető dolog.Az hogy aggódsz pedig érthető,én sem éreznék másként.

1445. ElvenSpirit (válaszként erre: 1444. - Mopszi21)
2010. márc. 1. 11:08
Az orrfolyás allergia következménye. Azt természetesen nem javítja a műtét.
1444. mopszi21
2010. márc. 1. 11:07
Nekem szokott folyni az orrom akkor is amikor nem vagyok megfázva és ha jól értettem a konzultáción a Kárász doktor azt mondta, hogy ez az orrműtét után sem fog javulni, csak esetleg romlani.
1443. puritan (válaszként erre: 1442. - ElvenSpirit)
2010. márc. 1. 11:06

A hangsúly az is-en van.

Mert ugye sima orrsövény ferdüléssel nem kötelező plasztikai műtétre menni.

A férjem azt mondta este megnézi a videót, aztán megcsinálja nekem ingyen :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook