Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Öngyógyítás csipőfájdalomra? fórum

Öngyógyítás csipőfájdalomra? (beszélgetős fórum)


11. triccse (válaszként erre: 8. - Vberni01)
2013. jún. 26. 21:34
Tavasszal voltam tanfolyamon.Igen hiszem ,hogy elkerülöm a műtétet,csak most már 2 hete nagyon fáj valami ott a csipőmnél és egy kicsit meginogtam.
2013. jún. 26. 21:31
Köszönöm a gyors válaszokat.nagyon kedvesek vagytok.Úgy gondolom,hogy sok szenvedő társam akad aki ezzel a próblémval küzd.Ha megosztjuk tapasztalatainkat talán könnyebb eligazodni,mert nekem minden orvos mást ajánl és már teljesen össze zavarodtam.
2013. jún. 26. 12:09

Ha kopás miatt kellene protézis,azt nem lehet kivédeni,ui.a kopás már vissza nem fordítható..De a fájdalmat csökkenteni igen.(férjem tapasztalata alapján beszélek).Szed évek óta valamilyen porcképzőt,ausztrál zöldkagylóport(neki ez volt a legjobb),cápaporcot,szedett kombucha tea kapszulát és sok C-vitamint.Ezeket általában kúraszerűen.Azt is tapasztalta hogy a rendszeres mozgás jót tesz neki.A mozgást fájó izületekre is ajánlja minden orvos.

Nekem is van kis kopásom,nekem azt mondták h mindig szedjek valamilyen porcképzőt,de 3 havonta cseréljem másra,A dr.ajánlotta a Hiarulon direct tablettát,ami az izületi folyadék viszkozitását növeli.Mivel az ortopédus ajánlotta,mindjárt kaptam mellé egy 30%-os kedvezményre jogosító kártyát.Az össze többinél ez ui.drágább,még így is.Viszont úgy érzem,h nagyon jó.De ez persze csak próba után derül ki.

Emellett rendszeresen járunk gyógyfürdőkbe.Van h sikerül 1-1 hét,de az is jó,ha csak alkalmanként megyünk a közelbe.Nagyon sokat segít.

2013. jún. 26. 09:25
Simán el tudod kerülni!!!!!!! Ha akarod és elhiszed! :)
2013. jún. 26. 09:24
Silva könyvek letölthetőek a neten! ;)
2013. jún. 26. 07:18
Anyumnak az egyik lábában már kb. 10 éve volt (35-36 éves lehetett amikor volt a műtét), de már akkor mondta a főorvos, hogy nem fogja elkerülni, hogy a másik lábába kelljen. Na ő évek óta használ MBT cipőt és ő esküszik rá. Tehát sokkal kényelmesebb neki munkában is, az utcán is, tehát mindenhol. És még mindig nincs a másik lábában protézis!
5. 17aadc1082 (válaszként erre: 1. - Triccse)
2013. jún. 26. 07:09
Kizárt, hogy el tudd kerülni. Viszont legalább 3-4 emberrel beszéltem már, akinek volt, és azt mondták, hogy bánják, hogy nem hamarabb csináltatták meg, mert klasszisokkal jobb lett utána minden.
2013. jún. 26. 02:17

Őszinte leszek.

Ha az állapotod már határeset, s szóba került a csipőprotézis, akkor az előbb-utóbb sajnos várhatóan szükségesssé is válik.

Bocs, hogy kemény voltam.

2013. jún. 26. 00:30
Még nem vagyok olyan stádiumban.pont a határon vagyok,ezért próbálkozom.
2. fa996a4ed3 (válaszként erre: 1. - Triccse)
2013. jún. 26. 00:22

Nem tudod elkerülni.

Elnézést, ha egyenes voltam.

Ha olyan stádiumban vagy, akkor nem tudod elkerülni.

Sajnálom, de ez így van.

2013. jún. 26. 00:07
Szeretném elkerülni a csipőprótézis műtétet!!!!tanácsokat szeretnék,vagy könyv ajánlásokat,módszereket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook