Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tudom a csípőfájdalmat enyhíteni? fórum

Hogyan tudom a csípőfájdalmat enyhíteni? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 4. 10:14
27 éves vagyok és 31 hetes terhes
2014. febr. 4. 09:38

Nekem a kismama jóga segített. Már kb a 20.héttől rettentően fájt èjjel, majd nappal is. Aztán eklezdtem jógázni is már csak néha és minimálissan fáj éjjel. Illetve a derekam se fáj. Az is nagyon fájt éjjel átforduláskor.

Youtudon is fent van, kb 1 órás.

2014. febr. 4. 08:58
Most látom Anita válaszából, hogy más okod van a fájdalmakra, de ezt nem tudhattam, nem ismerhet itt mindenki. Nem volt szándékomban okoskodni, csak segíteni akartam.
2014. febr. 4. 08:55

Nem tom hány éves vagy, de idősebb korban bizony sajnos nem meglepő.


Nekem nagyon bevált a kurkuma kapszula. Na nem az amit hírdetnek, van jó magyar is a gyógynövényesben. Az a lényeg, hogy E vitaminos legyen. Eredményt is csak egy idő után várhatsz tőle, de legalább ez nem csak fájdalmat csillapítja, hanem valóban gyógyít is.


Addig is, amíg ezt eléred csillapítónak a voltaren dolo, vagy más csillapító. Nagyon jó az energia spirál minden ilyen fájdalmas gócra, de az sajnos nem kevésbe kerül.

2014. febr. 4. 08:49
Hányadik trimeszterben vagy? Valószínű, hogy rendeződnek a csontjaid a természetes szüléshez. Próbálj félig hason aludni, hogy ne a csípődön legyen az egész testsúly vagy a pocid alá tegyél párnát, ezzel is tehermentesítheted.
2014. febr. 4. 08:36
Este oldalt alszom de egy idő után annyira fáj mintha szét szakadna a bőr , nagyon nyomódik. Raktam már rá gyapjút, szivacsréteget, de nehezen tudok aludni. Esetleg valami tanács vagy krém?
2014. febr. 4. 08:34
Fáj a csípőm. Hogyan tudnék rajta segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook