Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


315. husika
2006. jún. 28. 10:25

Lenne 2 kérdésem. Nem tudja valaki, hogy az új Ceres féle Fogyi kegyér milyen kódú lehet? Nem találom sehol.

A másik dolog, hogy nem tudom miért, de csak Norbi termékeket eszek Update 1, nagyon ritkán 2-t és nem fogyok 1 dekát sem. Szerintem a fogamzásgátló az oka.Van valakinek hasonló tapasztalata??

2006. jún. 27. 15:10
Én is olvastam, mivel nekem is megvan a zsebkönyvem, de őszintén szólva én sem tudom mi az.
313. husika
2006. jún. 27. 12:11

Sziasztok!

Az új Norbi zsebkönyvben olvastam, hogy lesz egy új étrend kiegészítő, ami gátolja a ch-k felszívódását.A neve Carb Block. Hallott valaki róla, vagy vmi hasonló anyagról????

312. Manon
2006. jún. 27. 08:34

Valaki segítsen, képtelen vagyok megtalálni a kaszinótojás kódját!

tudom, hogy benne volt a könyvben, de most nem akadok rá!

Könyörüljön rajtam valaki, légyszi?

311. moxy (válaszként erre: 310. - 0f7f8f506d)
2006. jún. 26. 14:28

pontosan.

es latod leirtad a lenyeget.ugyesen kihasznalja es a sajat hasznara forditja a kover ember elkeseredettseget,hisz tudja,hogy az elkeseredett ember ugy is meg fogja venni a sok szarsagot,mert le akar vegre fogyni.

addig nem is lenne az egesszel semmi gond,amig nem kerne horribilis osszeget el egy nyamvadt fel kilo lisztert!!!!!baker,ez a liszt engem nagyon felhuz.

a dietas sultkrumpli meg mar egyenesen nevetseges.mibol fogja csinlni,hogy dietas legyen?azert sultKRUMPLI,mert krumplibol van,nem?

310. 0f7f8f506d (válaszként erre: 308. - E71af41436)
2006. jún. 25. 21:51
Mondjuk, ez is igaz, hogy más ilyen fogyókúrás termék is drága.Sajnos ez van, kihasználják azt, hogy az embereknek szükségük van a fogyásra.engem a Norbiban csak az idegesít, hogy azt mondja, hogy csak a mi érdekük miatt csinálja, meg nekünk akar segíten.mondom én, ha segíteni akar, akkor miért kell ilyen magas összeget kérnie.Akkor ne pappoljon, hogy bajtársaim, meg ilyesmi.mondja azt, hogy jó segítek nektek, de nem jóindulatból segítőkészségből, hanem mert nekem is pénzt kell kersnem, és ti is jól jártok, és én is jól járok.
309. 0f7f8f506d (válaszként erre: 307. - Moxy)
2006. jún. 25. 21:47
ÉN is ezt mondom, hogy ez már túlzás, de hát így is megveszik, mert nagyon sok ember le akar fogyni már, és bíznak Norbiban, és vakon megvesznek mindent, amit ő ajánl.Mondjuk én is bízom annyira, hogy megfogadom az étkezési tanácsait, de hogy minden egyes termékét megvegyem, azért nem fogok odáig süllyedni.
2006. jún. 25. 21:25
moxy,ha megnézed minden fogyis termék ilyen árakon mozog.legyen az norbis vagy más...sokat keresnek rajtunk nnna
307. moxy (válaszként erre: 298. - 0f7f8f506d)
2006. jún. 25. 20:35

6000 ft???????????????? pofam leszakad!azert ez mar tenyleg tulzas.

en egyebkent birom norbit,elismerem,hogy sok embert lefogyasztott mar,de az arai mar tenyleg eszmeletlenek.de hat ha ez kell a nepnek...ha senki nem mondja ,hogy eleg...

2006. jún. 25. 18:24
Egyettértek Pandika199006009-cel én is ugyan igy látom
2006. jún. 21. 14:29
én olvastam a könyvét és számomra nagyon sok dolog derűlt ki belőle.az igaz hogy nem tudná rámbeszélni a termékeit de attól függetlenűl abban igaza van hogy nem fogyizni kel,meg diétázni hanem az életmódunkat kell megváltoztatni.
304. Manon
2006. jún. 20. 14:35
:)
303. Piskóta (válaszként erre: 302. - Manon)
2006. jún. 20. 14:34
Hát nincs mit :)
302. Manon (válaszként erre: 301. - Piskóta)
2006. jún. 20. 14:33
Köszi a segítséget!:)
301. Piskóta (válaszként erre: 300. - Manon)
2006. jún. 20. 14:31
A Margitszigeten a MAC pályán zajlik a torna :)
300. Manon
2006. jún. 20. 14:21

Sziasztok!

Minden hétfőn, este 7kor ingyenes torna Norbival.

Otthon hagytam azt hogy pontosan hol, de holnap pótolom.

299. Manon (válaszként erre: 296. - Kisgé)
2006. jún. 19. 09:29

Kipróbálom, bár a zeller nem a a kedvencem!


Hát ez a feltalálás is elúszott előlem!


Majd keresek mást!:)


De legalább ezt is sikerült megoldani, Kisgé a nagy feltaláló!:)

298. 0f7f8f506d (válaszként erre: 295. - Moxy)
2006. jún. 16. 16:22
Az igaz, hogy elég drága a termékei, de szerintem beválnak, legalább is nálam.Először én se bírtam a norbit, de mégis fogytam 15 kilót, és úgyhogy nem is tornáztam.Pedig, hogy utáltam őt, mert úgy gondoltam, hogy szédít mindenkit.Aztán persze kipróbáltam egye fene, nem veszítek semmmit alapon, és sikerült.Bár, azért azt mondom, hogy nem kéne kihasználnia az emberket, mert elég drágák a termékei.Például múltkor néztem Norbi táplálék kiegészítőt (kis dobozban volt), és mondom egye fene megveszem, aztán megnéztem az árát és 6000 Ft volt.Hát,mondom, azért ennyit nem fogok költeni rá.És nem is vettem meg.Csak a kaja termékeit szoktam vanni, mint például túró rudi, vagy a barna tésztáját, de ennél tovább nem megyek.Jó, megvettem még a könyvét, de azért, hogy tudjam, hogy mikor mit ehetek.Például a második könyvét meg se vettem.
297. 0f7f8f506d (válaszként erre: 294. - Manon)
2006. jún. 16. 16:15
Ja, találjuk fel a diétás sült krumplit.milyen alapanyag kéne hozzá is, amely nem hízlal.Akinek van ötlete az írjon!:))Nehogy már csak norbi nyerjen ebből:)).
296. kisgé (válaszként erre: 294. - Manon)
2006. jún. 16. 15:19

Nekem van egy tippem:


zellert vékony szeletekre vágsz, beáztatod fél órába tejbe, aztán olajban megsütöd! Hm...isteni, olyan, mintha sültkrumplit ennél...

295. moxy
2006. jún. 16. 14:46

dietas sultkrumpli?????

egybkent azert fontos hogy(nem) tornazik a buszmegalloban ,metr ezzel hazudik!!!

egyebkent tenyleg nem tudom mar az otthoni arakat,de londonban tuti hogy olcso a mc`i.a meal`ek dragabbak,de ha kulon veszed meg,akkor hambik db-jat 99p-ert megkapod.

,tudjatok egyebkent mi a szitu?ezt a pasim mondta:

norbi behulyitett mindenkit az update-el,ugyhogy most mar annyit ker el a termekeiert,amennyit nem szegyell.ugyis meg fogjak venni.

en nem ertek egyet a magas arakkal!!!!!!es az,hogy a dohanyosok mennyit koltenek cigire,nem ide tartozik szerintem,mert az az o hulyesegukbocs,nem akarok megbantani ezzel senkit,de te dontottel ugy hogy szivod.akkor fizess.en nem cigizem,igy nincs ilyen fajta extra kiadasom.

294. Manon (válaszként erre: 293. - 0f7f8f506d)
2006. jún. 16. 14:30

alig várom már a diétás sültkrumplit!

mi lenne ha mi találnánk ki, így mi szakítjuk le érte a nagy bevételt!

Mit szóltok?

Fel a sültkrumpli diétás változatának megtalálásáért!:)

2006. jún. 16. 14:18
Hát, én se lepődnék meg, ha norbi feltalálná a diétás sült krumplit.Én még azt sem tudtam volna elképzelni, hogy lesz olyan csoki, amit egész nap lehet enni, erre fel bejött a norbi túró rudi, ami elég finom is.:)).
292. Piskóta (válaszként erre: 291. - 0f7f8f506d)
2006. jún. 16. 14:14

Sültkrumpli nincs, de nem lepődnék meg, ha Norbi hamar kitalálná :)

A gyrostál isteni és teljesen jól lehet vele lakni, attól függetlenül, hogy főleg csak saláta.

A somlói szerintem nagyon drága, bár egy próbát megér, mert finom. De inkább a túrós pali :)

2006. jún. 16. 14:09
Na, majd ezt a gyrostálat megkóstolom, ha megyek Pestre.A somlói is az egyik kedvencem.:))Hamburgernél, ugye nem adnak sült krumplit?Vagy azt is meg tudják csinálni diétásan?
290. Manon
2006. jún. 16. 09:12

Mindenkinek ajánlom a gyrostálat, nagyon fincsi!:)


meg a somló is, bár a csokiszósz nekem nem ízlett a hab igen, de a barátnőmnek fordítva volt! a kocka meg mind a kettőnknek izlett nagyon!

289. 0f7f8f506d (válaszként erre: 288. - 93a74b44ea)
2006. jún. 15. 18:13
Amikor (egyszer) voltál, mit ettél?Biztos jó lehet, ez a gyrostál-féleség.Ha egyszer Pesten járok, biztos be fogok térni ebbe az étterembe.:)
2006. jún. 15. 17:59
Az étteremben van valami gyrostál-féleség, egy ezresért. Nem ettem, mert még csak egyszer voltam, de baromi jól néz ki, és elég méretes adag. Van akkora, mint a Mekiben a grillcsirkés cézársali, az áruk meg majdnem ugyanaz.
2006. jún. 15. 17:55
De jó, hogy kipróbáltátok, kár hogy nem vagyok pesti, akkor biztos nem hagynám ki én se a lehetőséget.Nekem a pizza kedvenc kajám, örülök, hogy ízlett.A saláták közül a csirkés césár saláta a kedvencem.gondolom a Norbi étteremben is hasonlót adnak, mint a mcdonaldban, legalább is a salátákra vonatkozóan.Sejtem, hogy elég drága lehet, mondjuk manapság semmit sem adnak olcsón.Drágább mint a Mcdonald, vagy hasonló árban adják az ételeket?
2006. jún. 15. 17:09

Én is voltam 2x. A csirkeburger nagyon ízlett, a pizzát nem kostóltam, mert nem szeretem. A tiramisu finom, bár szerintem hízlal, a forró csoki még nekem is túl édes volt. A lányom salátát evett, az is finom és elég nagy adag!


És drágább, mint a Meki, de ez érthető is szvsz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook