Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem vagyok átlagos! fórum

Nem vagyok átlagos! (beszélgetős fórum)


39. a6d5a14c21 (válaszként erre: 32. - Anita1215)
2010. jan. 30. 19:51
Miért Te nem társas lény vagy?Nem akarsz/akartál férjhez menni?Nem szeretnél/szerettél volna gyerekeket?Na ezek mind nagyon nehezen mennek,ha a férfi aki ugye mindehez kell,nem lt téged szépnek:))úgyhogy annyira szerintem nem szomorú dolog,mert igeni az élet külsőségekről is szól.A dagi nők sem véletlenül járnak ugyanúgy fodrászhoz,kozmetikushoz,stb stb...mert tetszeni akarnak,gondolom a férfiaknak is vagy legalább is annak az egy férfinak akivel élnek,aki persze mádja az összeérő combjaikat,a hurkákat,stb...kár,hogy nincs belőlük több:))
2010. jan. 30. 19:50
Amúgy meg tényleg tetszett ez a fórumindító hozzászólás.Teljesen mindegy hogy nézünk ki.A legfontosabb, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben.
37. Cis77 (válaszként erre: 1. - Enifed)
2010. jan. 30. 19:50

Szerintem is a legfontosabb, hogy harmóniában legyünk önmagunkkal. De még fontosabb az egészség!!!

Nekem van pár kiló túlsúlyom, amit még meg is szerethetnék, ha a páromnak tetszene (de nem tetszik, mert nem ilyennek ismert meg és szokott meg) de a térdem, derekam, és egyéb más mozgató alkatrészeim egyre jobban fájnak. Mert nem erre a súlyra vannak berendezkedve.

Mivel egyébként egészségesen étkezek, így más problémám nincs, de aki erre ne mfigyel odsa, mert szép túlysúlyosan is, annál hamar előkerülhet nem kevés egészségügyi probléma..

Tehát szeressünk önmagunk, de vigyázzunk magunkra, figyeljünk oda az étkezésre, mozgásra.

Na meg arra, hogy mindig csinosak legyünk. ;)

36. buschne (válaszként erre: 14. - 2df6501868)
2010. jan. 30. 19:50
Ja én is ezt akartam írni, csak nem tértem ki a részletekre. Egyetértek Veled! Mint írtam, kettőt szültem, szoptattam. Én is háztartást vezetek, dolgozom és hetente 2-3x aerobikozom. Akik irigyek a Béres A.-ra meg a Rubunt Rékára, nem tudják, hogy milyen sok áldozattal jár ezt elérni. Persze nelünk nem kell így kinézni, de azért elismerhetjük a sikereiket. Ja és nem hinném, hogy azért élünk, hogy együnk, az egészségünk meg le van ejtve?
35. 673567bc24 (válaszként erre: 32. - Anita1215)
2010. jan. 30. 19:50
a pasik a másodikok! :))
34. caffi
2010. jan. 30. 19:48

Tetszett amit írtál.....

Bár én csak 45kg vok....de hozzám is szívesen bújik a párom is és a gyerekek is(amikor kicsik voltak)....Voltam 85kg is.....de most jobban érzem magam....és persze NŐ-nek is 100%-an!:):)

33. Gagababi (válaszként erre: 19. - Robi-Tina)
2010. jan. 30. 19:48

De mi nők mások vagyunk. A férfiak vizuális típusúak.

Van egy haverom (196 centi, 100 kiló) ő például a magas nőktől volt rosszul. Hiába volt modell alkatú a barátnője, hibátlan arccal, testtel, egyszerűen nem tudta elfogadni,mert 174 centis volt..mindig azt mondta " magasnak itt vagyok én"

32. Anita1215 (válaszként erre: 2. - A6d5a14c21)
2010. jan. 30. 19:48
Elég szomorú, hogy a nôk állandóan azon agyalnak, hogy másoknak (férfiakna) megfeleljenek. Nem ettôl kellene függenie, hogy jól érezzük magunkat.
31. 673567bc24 (válaszként erre: 24. - IßyOO7)
2010. jan. 30. 19:47
Hát pedig marhára nincs okod elégedetlennek lenned! :)
30. B.Annamária (válaszként erre: 1. - Enifed)
2010. jan. 30. 19:46

Ezt olyan jól írtad,hogy szinte büszke vagyok rád.

Hasonlóan gondolom én is,mert hát miért baj,ha összeér a combom?vagy miért baj az ha van egy kis úszógumim.

ÍGY ÉRZEM JÓL MAGAM ÉS KÉSZ.

ja és tényleg tetszik a pasiknak,de persze az a fontos,hogy a férjemnek ez tetszik

29. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 28. - 0ef5da02f3)
2010. jan. 30. 19:46
Ja és aki viszont dagiként jól érzi magát a bőrében sokkal könnyebben talál magának párt is.
28. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 21. - A6d5a14c21)
2010. jan. 30. 19:45
Azért szerintem ez nem teljesen van így.Nem hinném hogy vékony nők jobban párt tudnának találni.Minden zsák megtalálja a maga foltját.Ha valaki rendben van önmagával teljesen akkor az látszik is.Hiába sovány valaki aki állandóan komplexusokkal küzd, mert mindig úgy érzi elégedetlen magával szemben, míg igenis van olyan dagi akiről lejön hogy jól érzi magát a bőrében.
27. enifed (válaszként erre: 2. - A6d5a14c21)
2010. jan. 30. 19:45
Drága Életem! (kedvesen mondom, nem kioktatóan) :) Bár csak? néhány évvel vagyok idősebb, hidd el nekem: a férfiak a NŐKET szeretik! Azt, aki puha és meleg és oda lehet bújni, nem azt, aki feltöri a csípőcsontját! Az IGAZI férfi ezt szereti, a többi meg nem igazi!
26. IßyOO7 (válaszként erre: 23. - Robi-Tina)
2010. jan. 30. 19:44
Köszi,ari vagy!;-*
25. Gagababi (válaszként erre: 11. - Vaczila)
2010. jan. 30. 19:44
Én is így vagyok vele..magam miatt voltam elsőkörben 46 kilós 3 éve. Sokkal energikusabb voltam,-igaz sportoltam- feszesebb volt a fenekem is, aztán felszedtem 8 kilót, ami engem zavar, lett úszógumim...Épp leakartam menni 50 kilóra, amikor terhes lettem.
24. IßyOO7 (válaszként erre: 22. - 673567bc24)
2010. jan. 30. 19:44
Én egyfolytában teszek érte,főleg mióta szültem!16 éve!De mindíg van vmi bajom magammal!;o)
23. Robi-Tina (válaszként erre: 20. - IßyOO7)
2010. jan. 30. 19:43
Jól nézel ki!:)
2010. jan. 30. 19:42
Általában én is elégedett vagyok magammal!Ha nem,teszek érte! :))
21. a6d5a14c21 (válaszként erre: 6. - Aysel)
2010. jan. 30. 19:42

Azért több duci nőt látni egyedül,mint vékonyt,csinosat,fittet.Nem hiszem,hogy a férfiak annyira szeretnék a striát,a hurkákat,a narancsbőrt,stb stb...akkor a magazinokon is ezek a csajok lennének,de nem így van.Az újságok pedig mégis minden hónapban gazdára találnak:)


Az meg szerintem nem kéne összetéveszteni,hogy valakit feleségül vesz a párja,nagyon szereti és ezért elfogadja,hogy az évek során és a szülések miatt vannak kisebb-nagyobb hibái külsőleg,azzal,hogy mondjuk valóban ez az ideálja...de ettől függetlenül minden tiszteletem a fórum indítóé,hogy elfogadta magát és jól érzi magát a bőrében!

20. IßyOO7 (válaszként erre: 1. - Enifed)
2010. jan. 30. 19:42
Nagyon irigyellek,hogy így ki vagy magaddal békülve!Ez egy jó dolog!
19. Robi-Tina (válaszként erre: 17. - Gagababi)
2010. jan. 30. 19:41
Ez elég szomorú dolog! Hisz ha szeretsz valakit elfogadod úgy ahogy van! Legalább is nálam erről szól a szeretet!
2010. jan. 30. 19:41

Az én párom a sulyommal együtt ugy szeret ahogy vagyok és már a 2.közös gyermekünket várjuk nagy szeretettel! Van ennél nagyobb bizonyítéka hogy igenis egy molett nő is lehet boldog?

Igaz én még nem teljessen fogadtam el magam mert tudom hogy ha meglesz a kicsi és a szoptatásnak is vége lesz szeretnék majd fogyni de csak azért mert már szinte egészségtelenül vagyok duci. De nem szeretnék deszka lenni csak még jó pár évig a családom mellett élni :)

17. Gagababi (válaszként erre: 6. - Aysel)
2010. jan. 30. 19:39

Sokaknál nem csak duma.


Hallottam már jó pár nőtöl, hogy az elhízásuk volt az elsődleges szempont, amiért elhagyták őket..Sajnos.

2010. jan. 30. 19:39
Tök jó ,hogy így gondolkodsz,szimpatikus.
15. Robi-Tina (válaszként erre: 10. - 298dc77b34)
2010. jan. 30. 19:38
Én is azt szeretem ha vékony vagyok!:)
14. 2df6501868 (válaszként erre: 1. - Enifed)
2010. jan. 30. 19:38

Érdekes amit írtál.Nem is nagyon tudom, hogy mit akartál ezzel mondani?

Én is nő vagyok. NŐ!

Igaz, nem vagyok csak 65 kiló, de szültem is, meg szoptattam is. (bár már én is voltam 80 kg) Az éveim száma 48. (szóval nem mai csirke)

Harisnyát nem kell hordanom, ha nem akarok.

A hasam tök normális, nem csíkos, nem nagy, inkább lapos.

Nekem sincs sok időm, hiszen dolgozok, háztartást ellátok stb, de én pl Béres Alexandrának csak gratulálni tudnék.

Ja és én hetente egyszer kőkeményen eljárok mozogni (jógázni) már hosszú-hosszú hónapok óta, még akkor is, ha nincs időm.

Szóval, én is NŐ vagyok,(jó nő:P) legfeljebb csak egy kicsit igényesebb magammal szemben.

13. buschne (válaszként erre: 1. - Enifed)
2010. jan. 30. 19:38
Az jó, ha az ember elégedett magával, de az egészséged is rendben van? Én 60 kg-os vagyok, én is szültem kettőt, szoptattam is 11 hónapig majd két évig, nem visszeres a lábom, fitness guru sem vagyok, de azért az egészségem és a súlyom megtartása érdekében beiktatok egy kis mozgást is az életembe, már csak azért is, mert magunkkal is kell törődni...
2010. jan. 30. 19:36

Azt gondolom, hogy a nők nagyrésze azért sem tudja elfogadni magát, mert folyamatos fusztrációban élnek..van akit a párja cseszteti, van aki a cosmopolitan nőkre akar hasonlítani, vagy a kolléganői, barátnői osztják az ívet..vagy például ott vannak a reklámok.legyél így,meg úgy jó nő, ezzel és ezzel a termékkel,aztán bemutatják egy modellen..


"mert a férfiak nagy részének nem ez tetszik"..erről az jutott eszembe, hogy találkoztam már olyan pasassal, aki foltnak nem kéne a fenekemre, (gondolom másnak sem) és közben bátran kritizálja a nőket..az ilyenektől rosszul vagyok.

2010. jan. 30. 19:34
Én nem a férfiak ízlése miatt kezdtem fogyózni, hanem magam miatt. Mert kövéren egyszerűen nem éreztem jól magam. Mert nekem fájt amikor összedörzsölődött a combom, nyári nagy melegben kipirosodott, kényelmetlen volt. Nem tetszett amikor hiába vettem csinos ruhát, nem állt jól rajtam és nem tetszett hogy nagy az úszógumim. Ciki volt strandra menni és ezért elszántam magam a fogyókúrára. És tényleg nem mindig könnyű. De nekem megérte.
2010. jan. 30. 19:33

Az jó, ha valaki szereti magát és a testét.

Örülj, hogy pont azt szereted amilyen vagy....

Én pl azt bírom ha vékony vagyok :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook