Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nyújtok mindig átlagos szintet, miért nem vagyok motivált? fórum

Miért nyújtok mindig átlagos szintet, miért nem vagyok motivált? (beszélgetős fórum)

2016. ápr. 19. 15:06
Szereted csinálni a munkádat?
2016. ápr. 19. 14:50
Van olyan, hogy érzed, hogy valaminek lejárt az ideje, még akkor is, ha eddig motivált és szeretted. Én így voltam a szakmámmal, nagyon szerettem csinálni, pár évig benne voltam, de amikor történt a lelkemben egy hatalmas változás, akkor valahogy a szakmámból is kiábrándultam, olyan fölöslegesnek éreztem és egyáltalán nem motivált. Előtte sose gondoltam volna, hogy ilyen nyögvenyelősen fogok nekiállni, de mégis megtörtént...Most halvány elképzeléseim vannak róla, hogy mit akarok csinálni. Tudom, merre induljak, de hogy mi lesz a vége, az jó kérdés...
10. MZsanett (válaszként erre: 3. - Bettynkaa)
2016. ápr. 19. 14:46
Nem lehet, hogy nem a dicséretekkel, hanem magával a munkával van bajod? Lehet, azért nem dicsérnek meg, mert valahol érzik, hogy nem szereted ezt csinálni.
2016. ápr. 19. 10:43
Boxolj te is!
8. neomama (válaszként erre: 3. - Bettynkaa)
2016. ápr. 19. 10:38
Ismeros szituacio:)
7. nikletty (válaszként erre: 6. - Vadmálna11)
2016. ápr. 19. 10:33

ha van mód váltani...

én is agyaltam rajta, de sajna máshol meg lehet rosszabbak a körülmények (munkaidő rugalmassága pl, kisgyerek mellett ez nagyon jó), vagy ki tudja az mennyire lesz stresszes.

6. vadmálna11 (válaszként erre: 4. - Bettynkaa)
2016. ápr. 19. 10:31

ez egy igen komoly érv a váltás mellett...!

Megválaszoltad a saját kérdésedet. Nagyon ügyesen!

...és pont azért, mert motivált vagy azügyben, hogy ne maradj motiválatlan. Mindig kell az új lendület, valahonnan. :)

5. nikletty (válaszként erre: 3. - Bettynkaa)
2016. ápr. 19. 10:30

hát valahogy én is így vagyok a jelenlegi helyemen... de én a fizumra nem panaszkodok...

szerintem a legtöbb helyen előbb utóbb ilyen lesz... vagy még rosszabb, ahol még stresszelnek, cseszetetnek is, nem hogy motiválnának.

4. Bettynkaa (válaszként erre: 2. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 19. 10:24
Igazad van, lehet az a baj, hogy nem szeretem azt, amit csinálok és ezért nincs kedvem erőt fektetni belé, mert nem tesz boldoggá.
2016. ápr. 19. 10:22
Nagyon zavar. A munkámban is lelkes voltam eleinte, de aztán nem jöttek a sikerélmények, nem kaptam pozitív visszajelzést, csak terheltek terheltek, sosem dicsértek meg (nem azt mondom, hogy minden nap dicsérjenek agyon, mert elvégzem a munkámat, de néha 1-2 jó szó nem esne rosszul, nem csak mindig a rontást kellene elefántnyira felnagyítani), emelett a fizetés is bolhányi. Mostanában, ha történik valami jó dolog a munkahelyemen, az sem tüzel fel, mert egyszerűen nem érdekel. Kapok egy kedves visszajelzést (nem a munkáltatótól, hanem egy ügyféltől mondjuk) az sem érdekel, nem motivál, és inkább csak azt tartom szem előtt, hogy 8-tól 5-ig dolgozzak, lehetőleg hiba nélkül és pontban 5-kor elmegyek, mert nem akarok több energiát ebbe fektetni.
2016. ápr. 19. 10:21

Nem tudom.

Ha te nem, én honnan?

2016. ápr. 19. 10:16
Miért nyújtok mindig átlagos szintet? Miért nem vagyok motivált?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook