Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3528. gyöngyi
2011. nov. 16. 20:08
Én már próbáltam, ha eszel rendesen mellette sz...t sem ér, csak szegényebb lettél!
3527. Tündi66
2011. nov. 16. 08:09
Én vettem bio cla-t. Nincs mellékhatása. Lehet hatása sincs. Nem eszem annyit. Nem kívánom úgy meg a kajákat. Aztán ez most ettől van-e,nem tudom. De még csak 1 hét telt el. Csak nem lesz torna sajnos. Keresnem kell mást.
3526. gyöngyi
2011. nov. 15. 10:36
Én itt vagyok...többnyire. A párom ma ment kontrollra, remélem jók lesznek a leletei. A fogyi nem megy...szégyellem is magam miatta!
3525. Tündi66
2011. nov. 13. 19:08

Sziasztok!

Mi van Veletek csajok?

Nem tudni a szereposztást sajna.Én úgy nézem a Júlia már nem is a Szinetár Dóra. Nekem a Bereczki és a Szabó P. Szilveszter a kedvencem és a MÁZS.:)

Mészáros Árpád Zsolt.

Majd a naplómban leírom milyen volt.

Jó lenne,ha többször írnátok. Úgy örülök Nektek!!!

3524. Szerencsésné (válaszként erre: 3513. - Kata óvónéni)
2011. nov. 13. 12:30
Mizu veled?????
3523. Szerencsésné (válaszként erre: 3520. - Tündi66)
2011. nov. 13. 12:30

Azt én is annyira szeretném megnézni.A gond nekem a szereposztással van,mert én a (Bereczki,Szinetár,Dolhai stb....) szereposztást szeretném.De amire ez kidreül,jegy már nincs.Naggggyon előre kell megvenni,mert gyorsan elfogy.Azt hiszem idén sem érek oda,h megnézzem

:((

Jó szórakozást!! Biztosan nagyon jó lesz!!!

2011. nov. 10. 11:37

Addig míg "tundek" nem jön vissza hozzánk, fogadjátok tőlem a Holddal kapcsolatosan az alábbiakat. Szeretettel: 7X-en túli Ilcsi Mama.


Kedves fórumosok: szeretnék nektek egy kis Holdjárással összefüggő gondolatokat leírni. Persze sokan nem hisznek ezekben. De előbb - utóbb rá döbbennek bizonyos dolgokon keresztül, hogy még is csak lehet benne valami. Hogy mi?

Hát azt eldöntheti mindenki saját maga.


A gondolat által megvalósítandó erejének a Maya és a tibeti naptárban a hold járására épülő az ún. „Tízmilliószoros napokat, ” vagyis a 4 legjelesebb buddhista ünnepnapokat nevezzük.

Valamint a Nyugati Asztrológiában is, ismert Újhold és Telehold napokat, amely napokon a teremtő gondolatok százszoros erővel hatnak.

Vagyis összességében, ezek a tibeti és a maya kultúrában is említett Dharmacsakra napok.


2011. évben most november 17-én lesz még az évi utolsó ilyen nap, amely a tibeti naptár szerinti hold járására épül. Szerintük, ezeken, a napokon a pozitív illetve negatív cselekedetek hatása tízmilliószorosára hatványozódik.

Fontos tehát, hogy arra gondolj, amit pozitív módon teremteni szeretnél az életedben.


Ugyan is, minden gondolat, minden érzelem, minden szándék, minden akarat függetlenül attól, hogy jó vagy rossz, tízmilliószor erősebb lesz.

Ezért a gondolataidat összpontosítsd arra, amire vágysz és szeretnéd, ha megvalósulna.

Te határozod meg gondolataid természetét, de ne feledd:

Bármire is fókuszálsz, az, gyorsabban fog megvalósulni, mint egyébként. Fontos, hogy csak építő, pozitív gondolatokra összpontosíts ebben az időszakban: a szeretetre, a sikerre, a gyógyulásra, a gazdagságra, a kedvességre.


Nyugati asztrológiából is, ismert újhold és telehold napokat is vegyétek figyelemben, mert amit akkor <akár jó akár rossz értelemben> gondolunk és teszünk százszoros erőhatással, lesz ránk. Most novemberben hónap 10-én lesz „Telehold”, és 25-én pedig „Újhold”.

Ezt követően ebben az évben, decemberben: szintén 10-én lesz „Telehold” és 24. -én pedig „Újhold”. Teli hold idejében a Hold útja felének a végére ér, ezért a Nap felé forduló oldala, mint fénylő korong áll az égen. Ezeken, a napokon érzékelhetők leghevesebben a holdhatások.

Nagyon fontos, hogy ezeken, a napokon tudatos legyél, mert ez a gyorsulás veszélyes is lehet, ha olyan gondolatokra fókuszálsz, amelyek számodra nem tetsző dolgokról szólnak, hiszen azok is gyorsabban jelennek meg a valóságodban.

Az Újhold idejében: a kishold, mindig csak az egyik oldalát fordítja Nap felé, vagyis, azt az oldalát, amelyiket majd a teliholdkor teljes pompájában mutatja meg nekünk. Újhold idejében a Hold másik oldala örök sötétségbe burkolódzik. (Ezt a régiek „sötét holt Holdnak” is nevezték. Ilyenkor a hold 2-3 éjszakán át, ugyan azon csillagképi háttér előtt áll és az utolsó éjszaka már ugyanabban az állatövi jegyben áll, mint a Nap.

Lássuk csak, hogyan is kell ezt érteni?


Ugye tudjuk, hogy a Hold a 28 napos útja során 2-3 napokat tölt el egy-egy állatövjegyben. No, most vegyük csak a mostani november hónapot. A Hold 24-25-én a Skorpió jegyben halad, majd 25-26-a éjjel már a Nyilas jegyben lép át és még ott marad 27-én is. Hogy aztán 28-29-én Bak, majd XI. 30-án és december 1. -én, már a Vízöntő jegybe folytassa körútját.

Lássuk ezt a december hónapban is:(2. 3 -4 –én a Hold a Halakban jár, 5-6. Kos, 7. 8-9. Bika,

10 -11. Ikrek, 12-13. Rák, 14-15-16. Oroszlán, 17-18. Szűz, 19-20. Mérleg, 21-22. Skorpió jegyben halad. )

Ismét elérkeztünk a XII. hó 22-i éjszakához, amikor is, a Hold átlép a Nap által is uralt Nyilas állatövjegybe, vagyis 23-24-én a Nyilas jegyben halad a Hold, 25-26. Bak, 27. 28-29. Vízöntő, és 30-31. - én pedig már a Halak jegyben rója a körútját.

Aki például az Újhold idejében egy napig, böjtöl sok betegséget is, megelőzhet, ugyan is:

A testméregtelenítési készsége ilyenkor a legmagasabb.

Tehát, ha ezen a téren a rossz szokásainkat sutba szeretnénk dobni, ezek a napok a legalkalmasabbak a szándékok megvalósításra.

Milyen érdekes az is, hogy az Asztrológiában a Hold rezgésszáma 2. Az érzelmi képességek, a találékonyságot is jelöli a szülött képletében. És milyen érdekes az is, hogy a horoszkóp kör 2. háza egyén önállóságának az eszközeit jelenti. Az anyagiakat, a pénz, az ingók, a tehetség, és a praktikumok. Egyben józan ítélő képességet add, kiegyensúlyozottságot, és ösztönös megérzéseket sugall a pénzügyekben.

Ugyan is, minden számnak sajátos rezgési frekvenciája van, amely közvetlenül kapcsolatban áll a jelentésével.


Vagyis nem tudjuk, hogy mik miért is történnek velünk. Figyelnetek és hinnetek kell, amikor életetekben megformálódó mintázatokkal találkoztok - különösen, ha azok válaszok lehetnek kérdéseitekre. Mikor többször egymás után ugyanazt a számot halljátok? Vagy ugyanazt a számsort látjátok valahol? Vagy „Dezsavű” érzettel találjátok szemben magatokat. Életünk során gyakran kísértetiesen ismétlődnek bizonyos helyzetek, ez a „Dezsavű” érzet.

Higgyétek el, ezek nem véletlenek.

Az emberek életében az ismétlődő hibák, és helyzetek, főként akkor fordulnak elő, amikor az a bolygó, amelyik a születési képletében, ezekért felelős, a körforgása során, újra és újra áthalad TRANZIT módon, az Aszcendensen, és az állatövi jegyükön.

A bolygók pedig fényszögeikkel, a folytonos körforgásuk következtében bekapcsolnak minden a születési horoszkópban adott aspektusokat.

2011. nov. 10. 10:11

Ma a gondolat teremtő Telehold napján keresd a megoldást életed jobbítására!


„Az vagy, amit gondolsz. A negatív gondolatok negatív energiákat termelnek, amely betegségbe torkollik. Tehát pozitív gondolatokra fókuszálj. „


► A nagy terheid feloldását kérve, érdemes erre a napra időzíteni.

► Fontos, hogy csak építő, pozitív gondolatokra összpontosíts ebben az időszakban: a szeretetre, a sikerre, a gyógyulásra, a gazdagságra, a kedvességre.


„…… A hold mindannyiunk számára fénylik, hogy lelkünket felemelje,

Gondolatainkat a csillagok magasságáig röpítse.” / Vágó Zsuzsa/

3520. Tündi66
2011. nov. 8. 13:10

Szisztok!

Jegyem van dec.5-ére a Rómeó és Júliára az Operett színházba!!!!

Most boldogság van. Igaz,még a szereposztást nem tudni,de megyek Pestre. Remélem lesz hol aludnom egy éjszakát.

3519. Tündi66 (válaszként erre: 3518. - Ilcsi Mama)
2011. nov. 6. 10:15
Nem vagyok azonos. Sajnos Ő megint eltűnt. Nagyon jó lenne,ha visszajönne.
3518. Ilcsi Mama (válaszként erre: 3517. - Tündi66)
2011. nov. 5. 17:01

Kedves "Tündi 66". Azonos vagy a "tündek" inzert névvel? Ugyan is itt a 3512. számon üzentem "tundeknek". Ha nem, akkor nézd meg Te is az üzenetet. A meghívómban jelzett, hogy az asztrológiai oldalon találhatsz az állatövjegyeddel összefüggően, fogyókúrával kapcsolatos olvasni valót is. Valószínű, hogy én találtam rá a 2010-ben megszakadt

- Napi irányadónk a Hold - " fórumra. Nagyon jónak tartom a "tundik" feltöltéseket a holdról. Ezért írtam itt neki.

Köszönöm a "Kati Óvónéninek" hogy jelet küldött nekem. jó éjt mindenkinek.

Üdvözlettel: 7X-en túli Ilcsi Mama.

3517. Tündi66
2011. nov. 5. 15:02

Sziasztok!!!!

Végre újra éledezik a fórum.

Én és a gyárban a barátnőm hétfőtől bevezetjük A SZIGORT!!! mert az már nem állapot,hogy sorban jönnek elő nadrágok,amik mintha szűkök lennének itt ott. Sőt! Olyan is van,ami nem ér be :(

6-7 kg-t híztam,de ez pont nem cicire ment,hanem az imádott pocakomra...

Hétfőtől,ha még lesz itt valaki,helyzetjelentés!!!

3516. Kata óvónéni (válaszként erre: 3515. - Ilcsi Mama)
2011. nov. 5. 14:42
Köszönjük!
3515. Ilcsi Mama (válaszként erre: 3514. - Gyöngyi)
2011. nov. 5. 10:28
Kedves Gyöngyi és Kata óvónéni. Remélem, hogy Tünde is találkozik a bejelentkezésemmel, és folytatni fogja, ezt a jó fórumot. Kérlek benneteket, hogy látogassatok el hozzám is, sok mindent olvashattok a Holdról is. Hogy hova melyik fórumra: a 3512 számon itt -egy kicsit lejebb a sorban- olvassátok el a meghívómat. Szeretettel üdvözöllek benneteket: 7X-en túli Ilcsi Mama.
3514. gyöngyi
2011. nov. 5. 07:39
Jó volt amikor Tünde naponta írta a tudnivalókat!!Kár, hogy már nem csinálja...
3513. Kata óvónéni (válaszként erre: 3512. - Szerencsésné)
2011. nov. 5. 07:15

Szia!!!

Én is csak háttérben vagyok itt.Olvasgatok.

Puszi!

2011. nov. 4. 21:43

Sziasztok csajok!

Ezer éve nem jöttem felétek,sajna sok a melóm,vagyis nem sajna,mert örülök,hogy van egyáltalán.Azt hittem már nem él ez a fórum,de nagyon örülök neki,hogy megtaláltalak titeket!Én is mint azt gondolom mindenki,jelenleg is fogyizok,ahogy sikerül.Még mindig híve vagyok a mit eszem és mikor filozófiámnak és ezt próbálom folyamatosan.Ne haragudjatok,hogy nem írok mindannyiótoknak személy szerint,de tényleg annyira örülök,hogy rátok találtam!!!!!

Pusza nektek!!!!

2011. nov. 4. 13:13

A Nap aranyló fénysugara. / Saját vers/


Aranyló Napsugár, simogatja arcom,

Finom melegével, járja át a lelkem.

Simogató fénnyel, táplálja testem,

Aranyló színével, sok erőt add nékem.


Őszi napsugár, legyél Te gyógyítóm,

Vigasztaló fényeddel, erősítsd testem - lelkem.

Te légy a testem, a lelke őre.

Hozz nekem még sok –sok szép évet.


Hozz nekem sok örömöt,

Gyermekeim és unokák körében,

Hozz a barátokkal boldog napokat,

Fényed világítsa be életünk hátra lévő napjait.


A tőled kapott fény- energiával,

Este fáradtan párnámra hajtom a fejem,

Míg az álom el nem ringat,

Hold sugara vigyázza az álmom.


Másnap reggel szép új őszi napra ébredek,

Örömmel tölt el a tény, hogy élhetek.

Nap sugarai ugyan egyre alacsonyabban járnak,

De azért szép napokat hoznak még rám és a világra.


Sok ilyen szép napot kívánok magamnak,

S mindenki másnak,

Az ég két Fővilágosítója aranyozza be továbbra is,

Életünk minden napját – éjjelét, álmát, vágyát.

3510. Ilcsi Mama (válaszként erre: 1. - Tundek)
2011. nov. 4. 13:05

Kedves Tünde” tundek”. Nemrég akadtam rá a fórumon a „napi irányadónk a HOLD” címmel, jegyzett fórumodra.

Átnéztem sok bejegyzésed, és nagy örömmel tölt el, hogy ilyen fiatalon megszívlelitek a Holdhatásokat például a fogyás szempontjából is. Azt is örömmel vettem, hogy a holdjárása az asztrológiai jegyekben, milyen sokakat érdekel az általad indított fórumon.

HOLD a második fővilágosító a napsugárzás legfőbb közvetítője. Minden bolygónál sebesebben kering. Kevesebb, mint huszonnyolc nap leforgási idő alatt vonul át a zodiákuson, Ami ugye a női ciklusra is nagy hatással van. Valamint a Hold, két-három napokat tölt el egy-egy állat övjegyben. És ekkor bizony, ahogyan azt nagyon jól kommentáltad, nagy hatással van mindenkire, de főleg az abban a jegyben születettekre.

Hold a legfontosabb tényező az emberi kapcsolataink szempontjából is, amely a születési horoszkópban is megjelenik. Mivel a személyiséget fejezi ki és jellemformáló hatásai is, van, ezért, ha még azt is ismerjük, hogy a HOLD a születéskor milyen állatövjegyben járt,

(erre már itt a netten is található sok „Ezotéria” fórum, ahol a kiszámítást jelzik. ). És állatövjegy mellett milyen volt éppen születéskor a hold fázisa, azoknak is bizonyos jelentetés tartamai vannak, akkor sok minden megállapítható az egyénről Például:

Új holdkor született gyermekek: gyermeki rácsodálkozással szemlélik az életet, nyílt, közlékeny, új ötleteket hoz világra, lelkes, szubjektív.

Növő hold idején születettek: erős akaratú, aktív és kifejező, kritikus, építő magabiztosak, kreatív, kíváncsi, produktív, ugyanakkor jószívű, teremtő, megnyugtató a környezetére, világmegjobbító idealista emberek lesznek.

Telihold idejében született gyermekek hosszabb és boldogabb életre számíthatnak. Ami viszont biztos: a természeti népeknél a legtöbb gyermek teliholdnál jön világra: képesek megvalósítani a dolgokat, összhangba hozzák a logikát a megérzéssel, hidat képeznek a múlt és a jövő között.

Fogyó hold idejében világra jövő emberek: átadja a tudását és eszméit, tanít és kommunikál, eszméi iránt elkötelezett, reformál. Megértő, együtt érző, érett, jó tanácsadó. Hajlékony, melankolikus. Meditatív és magába vonuló, álmodozó, tűnődő. Ösztönös, távolba tekintő, misztikus, más néven: KARMA hatás érvényesül, vagyis gyakran küldetése van, nagyobb, mint amennyit viselni tud. Az energia nagyobb, mint az „Én”, ezúttal nem függ tőlünk, mi történik - most a múlt tör elő.

A Hold szoros kapcsolatban áll az élet anyagi dolgaival is.

A hold mágiája szerint a hold uralja, vagy nagymértékben befolyásolja a légkört, ezért nagyban meghatározza az időjárást is.

Én például már közel 40 év óta minden év elején a holdjárásának figyelembevételével és más módon is, készítem el az éves időjárás előre jelzésemet, amely igen csak nagy %-ban teljesül.


Elnézést a sok bevezetőért, de szeretnélek bennetek meghívni-, már akit érdekel- itt a Hoxa fórumon, „akit érdekel az asztrológia” fórumra is. Talán sok mindent találhatok ott is, a Holdról, (nagy kedvencemről), a hold a jegyekben hatásáról, legyünk a testünk őrei a hold járásának figyelembe vételével, illetve úgy általában az asztrológiáról a 151. számon nagyjából jelzem is, hogy előzményként, hol miről lehet olvasni. Az adatlapomon pedig az INTERAKTÍVRA kattintva több a Hoxa által kiírt hasonló jellegű cikket is olvashattok.

Szeretettel üdvözöllek benneteket: 7X-en túli Ilcsi Mama.

3509. Tündi66
2011. okt. 16. 20:04

Jó estét!

Ma egész nap tettem-vettem. Behordtam a virágokat. Egy jó pár kaktusztüske belém állt. Anélkül nem tudom megúszni.

Tegnap este megtaláltam a zumba dvd-t.

Nem sok fát hozott a volt férjem. kb,ami az ő része a fűtésből. Mert ugye a gázba nem adott pénzt.

Fogyni nem sikerült. Nem tudom mihez kezdjek. Nem akarok bogyót szedni. Valami diéta kell.

3508. tundek
2011. okt. 16. 18:37

Sziasztok CSajok.


Gyöngyi nagyon sajnálom Apát remélem most már minden rendben van veletek


Tündi felétek is nagyon hideg van, mert felénk igen. Most már szinte egész nap kell fűteni mert hamar le hűl a lakás


Szép estét nektek csajok sziasztok

3507. gyöngyi
2011. okt. 9. 18:12
12-őt kéne kapnia és hát egyébként teljesen jól lenne, nincs semmi mellékhatás, rosszullét vagy ilyesmi.A leletei is teljesen jók, csak ez a gyulladás ami miatt nem tudom hogy fogja kapni a többit.Ő hajlamos lenne leállítani az egészet, pedig nem kellene még akkor sem, ha jók a leletei,mert kiújulhat. Az ellen kapja a kemót.
3506. Tündi66
2011. okt. 9. 17:11

Borzasztóan sajnálom Gyöngyi,amin átmentek. :(

Ezt nem is lehet szavakkal kifejezni. Mennyi kemó lenne összesen?

Unokaöcsém nagyon sokat kapott. Egy évig járt. És aztán még talán fél évet. Csak nem tudom kéthetente-e,vagy hogyan. Ő szerencsére jól bírta. Persze utánna pár napig rosszul volt,de most már évek óta jól van.

3505. gyöngyi
2011. okt. 9. 11:00
Sajnos nem túl jó a helyzet most nálunk sem.. Kedvesem nem bírja a kemoterápiát, begyulladtak a vénái. eddg 3-at kapott, kedden kellene a 4.-ért mennie, de nem tudom be tudják-e adni nki. Mindkét karján be vannak a vénák gyulladva, fáj is neki. Most nincs túl jó passzban...én sem.A ogyira nem is gondolok, fogytam 5 kilót, de annyi valahogy most nincs erőm hozzá.
3504. Tündi66
2011. okt. 9. 10:10

Sziasztok!

Nem vagyok a toppon ma.

Sajnálom. Tegnap volt mec donald. Nem diétás.

Ma meg szomorú vagyok.

3503. tundek
2011. okt. 9. 07:23

Sziasztok drágáim itt vagyok én is, de két nap nem tudtam jönni pénteken haza értem és megnyomattam a rendszert vízzel, mondván most már majd kell fűteni. A kazánunk kilyukadt hát nem is tudom mit mondjak. Apa busz jogsijának az ára elúszott, mert tegnap új kazán után szaladgáltunk. Tuti ha elkezdesz valamire spórolni jön olyan nem várt kiadás ami elviszi a pénzt. Fogyi egyébként halad de vannak kicsi csalások. Nem baj de legalább csinálom.


Szép napot nektek

2011. okt. 7. 15:09

Sziasztok!

A zumbát dvd-ről próbáltam ki,mondanom sem kell,hogy nem tudtam a lépéseket megjegyezni,meg a tempót tartani,de akkor is tetszett.Kis táncika,de másnapra izomláz az volt rendesen:)

Jó az Tündém,ha van hova vágyni és várni minden héten azt a napot!

3501. tundek
2011. okt. 6. 10:48
Szia Tündi akkor legalább jól érezted magad és ki is tudtál kapcsolódni kicsit
3500. Tündi66
2011. okt. 5. 12:04

Gondoltam,jól megírom a véleményemet,ott a másik fórumon,de nem ér annyit. Kata,Te se idegeskedj a sok ....-vel.Kép nélkül,mérlegelő nélkül,azt irogat,amit akar. És aki most sovány,lehet 10 év múlva ő fog fogyózni,és akkor majd látja,nem csak az hízlal,amit megeszünk,hanem az is,amire gondolunk:(

Én harmad annyit eszem,mint néhány sovány ismerősöm. Hát ez van. És,ha látnátok,milyen sovány..Hát olyan sem szeretnék lenni.

De azért bosszant,hogy a kevés kajától hízok,ő meg annyit ehet,amennyit bír.

Aki nincs ebben benn,az nem érti. Az azt hiszi,aki kövér az egész nap zabál.

3499. Tündi66
2011. okt. 4. 23:35
Jó,hogy újra vagy Kata!!!Majd itt tartjuk egymásban a lelket. Meg a titkos helyeken.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook