Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Na férfiak! Ki az, aki bátor és belép ennyi nő közé.....? fórum

Na férfiak! Ki az, aki bátor és belép ennyi nő közé.....? (beszélgetős fórum)


71. globus (válaszként erre: 65. - Vivo44)
2019. nov. 9. 13:51
Több mint tíz éve fórumozok, mégsem zaklatnak. Nem mintha hiányozna, szerintem egyéb megnyilvánulásokból levágják, hogy ki az, akit esetleg táncba lehet vinni...
70. oneman (válaszként erre: 69. - Hanka101)
2019. nov. 9. 13:44

Nem tekintem még magamat annyira öregnek, inkább középkorúnak. Van feleségem és gyerekeim. Fő tanulság? A fórum a nőkről és a férfiakról szól, így hát az amit írtam, hogy a nők és a férfiak nagyon különböznek.

Egyébként abszolút nem tekintem magam régimódinak, inkább liberális gondolkodásúnak.

69. Hanka101 (válaszként erre: 66. - Oneman)
2019. nov. 8. 23:49

Szia Oneman!!


Irj magadról ki vagy?? Honnan jössz. Merre mesz??

Fiatal vagy öreg vagy??

Van családod? Feleség. Gyerekek?

Mi a fő tanulságod az életben??

68. Hanka101 (válaszként erre: 67. - CILUSKA)
2019. nov. 8. 23:44

Szia CILUSKA,,,


Miert ez a neved? Nem epp férfi re asszicoal. Én csak szeretnék egy un. Régimódi uriemberrel beszélgetni.

67. CILUSKA (válaszként erre: 1. - Hanka101)
2019. nov. 8. 17:00

Itt vagyok! Férfi vagyok!

Mi a problémád?

66. oneman
2019. nov. 7. 15:14
Én már sok éve itt vagyok ezen az oldalon, elég sok nővel beszélgettem fórumokon is és privátban is. Néha vannak nézeteltéréseink, szoktunk vitázni, vagy csak beszélgetünk. Azzal viszont nem értek egyet hogy a nők nagyon kezdeményezőek lennének, sőt azzal sem hogy feltétlenül a pénz érdekelné őket. Viszont egy férfinek tényleg nehéz lehet, mert egy nő viselkedését, gondolkodását néha nagyon nehéz megérteni, kitalálni. Számomra személy szerint nagyon rossz érzés hogy például ennyi zaklatással kapcsolatos témáról hallok, olvasok manapság, bár tudom hogy sokan nem érzik, fogják fel, hogy adott helyzetben hogy illik, kellene viselkedni. Sajnos nem mindig könnyű, hogy amennyire lehet kulturáltak legyünk.
65. vivo44
2019. nov. 6. 19:41
Pedig nagyon sok pasi van az oldalon, de leginkább csak privibe találnak meg. Tehát ahhoz kevésbé bátrak, hogy például ide írjanak.
64. af86a99684 (válaszként erre: 63. - Amaunet)
2019. nov. 6. 19:37
🙂
63. Amaunet (válaszként erre: 55. - Af86a99684)
2019. nov. 6. 19:36

:)

Nekem fel is ajánlkoztak.:D

62. Guruljka (válaszként erre: 60. - Lávli)
2019. nov. 6. 19:33
Nem kell mindenkinek pont engem követnie. :D
61. Guruljka (válaszként erre: 57. - Hanka101)
2019. nov. 6. 19:32
Kedvenc témájuk belekotyogni a nők dolgába... 😂
60. Lávli (válaszként erre: 58. - Fincsi5)
2019. nov. 6. 16:21
Sorold csak. Guruljka majd becsukja a szemét 😌
2019. nov. 6. 16:20

Csak egy lábjegyzet:a férfiaknak sem olyan könnyű manapság. A NŐK átvették a vezetést, hamarabb kezdeményeznek , néha durván, Ez egy jóérzésű ff. t elijeszt inkább.

Sőt lassan csak a pénztárca számít, meg hogy milyen kocsija, vállalkozása van??

58. fincsi5 (válaszként erre: 54. - Guruljka)
2019. nov. 6. 16:20
Jó, hogy ezt elolvastam, már hármat majdnem felsoroltam.:)
57. Hanka101 (válaszként erre: 54. - Guruljka)
2019. nov. 6. 16:16
oké énse készülök férjhez menni, csak kíváncsi lennék pár témában a férfiaktól is.
56. Hanka101 (válaszként erre: 44. - Keményfarkas)
2019. nov. 6. 16:14

Szia Keményfarkas!!


Bátornak éppen nem mondanálak. Se kép, se hang.SE naplód, se nem fórumozol.

Be kellett volna mutatni magad, Csak épp pár szóban. KI vagy honnan jöttél, merre tartasz?? Fiatal vagy öreg vagy?

55. af86a99684 (válaszként erre: 54. - Guruljka)
2019. nov. 6. 15:44
Engem is hittek már férfinak. Többször. 🕵️‍♀️
54. Guruljka (válaszként erre: 53. - Hanka101)
2019. nov. 6. 15:27

Elég sok itt a férfi, felismerhetőa szövegéről, de sokuk felfedi vagy elszólja magát.

Viszont egyikük sem kért fel engem arra, hogy népszerűsítsem.

53. Hanka101 (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2019. nov. 6. 15:16

Szia Gurujka!!


Egyet mutass csak!!

2019. nov. 5. 21:44
Pedig itt most a bátorságról van szó. :D
51. New(l) (válaszként erre: 50. - Af86a99684)
2019. nov. 5. 21:20
:D
50. af86a99684 (válaszként erre: 49. - New(l))
2019. nov. 5. 21:19
🤣 Elijesztitek őket. Szerintem Farki már bánja, hogy előbújt.
49. New(l) (válaszként erre: 48. - Guruljka)
2019. nov. 5. 20:34
Szellemes ez a Farki. :)
48. Guruljka (válaszként erre: 46. - New(l))
2019. nov. 5. 19:37

Kemény... 😂

A neve másik felére nem térek ki. 😂

47. Lávli (válaszként erre: 46. - New(l))
2019. nov. 5. 19:32
😂
46. New(l) (válaszként erre: 44. - Keményfarkas)
2019. nov. 5. 19:23
Négy év alatt 3 db hozzászólással?:)))
45. Lávli
2019. nov. 5. 17:55

Azért kedves "férfiak" ...

Ne menjetek el a tiszteletlenség irányába, ha kérhetem.

Kérnék ugyan annyit a 70 éves nőnek, mint a 20 évesnek!


Amúgy ... láttam én már karón varjút, meg nem is egy 70-es szerelmest. :))

Észre se veszi a zember, aztán már ott is van, ifjúi lelkesedéssel, csak nehogy letrottyozza valaki ...

Nagyon nem érdemelné meg! (senki)

2019. nov. 5. 17:32

Itt vagyok én is!

Bátor vagyok???

43. Szasza4 (válaszként erre: 1. - Hanka101)
2019. nov. 4. 23:33

Hanka Kedves!

Véletlenül láttam meg fórumindításod.

Elnézve a fotóidat, eszembe jutottak cikkeid melyből mindig a keserűség áradt, ezért is voltak ismerősök. Engedd meg, ha már benéztem a fórumodra, éljek pár vigasztaló szóval, eltérve talán a kiírt témádtól. Előző cikkednél kellett volna írni (de én igen ritkán fórumozom.)


A fotóid, a kiírt fórumaid, a cikkeid alapján te bármilyen néven is írsz (akár  Hanka, Joanna51, Dory,  Noraaa, stb.) immáron fel lehet ismerni. Főleg a belőlük áramló sok keserűség miatt. Bedobtál itt is egy témát(szokás szerint) koncnak, aztán "eltűnsz". A fórum címe felhívás táncra, de aztán "nem akarsz táncolni"! (Jól van, értem én, hogy 70 évesen már inkább visszatáncolsz! :D)


Láttam az előző cikkekben, fórumokon, sokan próbáltak neked segíteni! Azt hitték azért írsz sok nick néven is, hogy kiírd magadból a panaszaidat.Több klubnak is tagja vagy, ott is kibeszélheted magad. De mintha ez sem segít már. Sajnállak a sok kesergésed, panaszkodásod. Hiába írsz ki cikkeket is - sajnos van aminek a címe igen zavaró, mert messze eltér a témától pld. (Mikor közeledik a 70) - de legalább önmagadra találnál utána. De nem! Bízom benne, hogy a gyerekeid, a sok unoka érdemben tud azért segíteni neked/nektek.

( és sok minden nem is ide tartozik, jobbára inkább a családra, csak szólok!). Sokat foglalkozol a halállal, cikkeidben is (mindegy is milyen néven írtad, de akár  a Megalkudtuk, Már nincs időm, Szórásos temetés  stb.) Az öregek otthonának keresése sem volt egy üdítő olvasmány. Normális esetben foglalkoztatja az embert az elmúlás, de nem betegesen. Tudom, könnyű mondani! Megvalósítani nehéz! De nem elég a jót keresni, azért neked is tenni, tenni kell!


Örülj a nyugdíjas éveiteknek, hisz oly sokan nem lehettek azok! Keresd a szépet az életben, nézz körül ahogy sokan tanácsolták. Főleg az állandó internetezésből adjál lejjebb! Helyette a friss levegőn még a csendnek is jobb örülni, ami sokszor beszédesebb egy fórumnál. Szerintem.

Tiszta szívemből kívánom néked sok boldog perceket, éveket, életet!

42. vivo44 (válaszként erre: 41. - Atari)
2019. nov. 4. 19:18

Szerintem homokba dugva a fejed gondolod ezt az egy hullámhossz barátságot.

Már nem vagyunk szerintem gyerekek, hogy elhiggyjünk mindent amit látunk (amerikai rózsaszín filmek)

De hogy én is felugorjak 2MHZ-re, ezért kompromisszumot kötök veled és azt mondom, legyen igazad.

Így mindenki másnak olybá tűníik, hogy mostantól egy hullámhosszon vagyunk, ami jelen esetben 2 MHZ:-)

További kellemes estét neked!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook