Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Na férfiak! Ki az, aki bátor és belép ennyi nő közé.....? fórum

Na férfiak! Ki az, aki bátor és belép ennyi nő közé.....? (beszélgetős fórum)


101. sunama
2019. nov. 22. 19:32
Jó estét Mindenkinek!
100. New(l) (válaszként erre: 99. - Af86a99684)
2019. nov. 22. 15:51
Behúzta a lompit és elódalgott. :))
2019. nov. 22. 15:32
Farkival mi lett? 🤔
98. oneman (válaszként erre: 91. - Hanka101)
2019. nov. 22. 15:22
Azt hiszem ez nem az a fórum, ahol a nem szalonképes gondolatokat szokás megosztani. Erre is megvannak a megfelelő helyek, nem szoktam onnan sem elmenekülni. Én azokról a nőkről, akiket volt szerencsém közelebbről is megismerni, többségében nagyon pozitív módon tudok nyilatkozni. Kedves, jó szándékú, nagyon szimpatikus hölgyekkel találkozhattam. Egész életemben hálás voltam, vagyok és leszek nekik azért, hogy lehetővé tették hogy megismerjem őket. Sajnos 1-2 esetben nem tudtam jól felmérni a helyzetet, hibát követtem el, amiből adódóan kissé kellemetlen dolgok történtek. Emiatt sem haragszom senkire, leginkább csak magamra. Egy eléggé konfliktuskerülő ember vagyok egyébként, tehát volt ami lelkileg megviselt. Még annyit hogy soha senkit sem szoktam leku...zni.
97. kaktusz2 (válaszként erre: 95. - Hanka101)
2019. nov. 22. 14:10

Hanka szia.

Te nem voltál képes ilyen lenni. Mert te biztos nem tartózol a gonoszok közé! De feltételezem neked is nagyon fájt, pl, a másik nő által szült gyerkőc.

Gondolom, hogy fiatalon férjhez mentél hozzá és szeretted nagyon. Aztán a gyerekeidnek nem akartál fájdalmat okozni.

Te vagy a kivétel amiről itt írunk. De belül biztosan őrlődtél. És fájt is nagyon! Hány álmatlan éjszakád volt?

Persze a meg bocsátás is fel emelő érzés, és igen nagyon elégedett az aki meg bocsát.

Vajon az a nő is így érez aki gyereket szült a férjedtől? Biztos nem!

Én nem tudom el dönteni kinek jobb, neked vagy azoknak akik át lépnek mindenkin a saját érdekükben.

De azt gondolom nagy vonalúnak lenni vagy ki állni a saját sorsunkért, Nem tudom mi az ami emberségesebb. Esete válogatja.

Kívánok neked még nagyon sok boldog évet a pároddal.

Örülök neki, hogy van ilyen önzetlen nő, mint te.

96. kaktusz2 (válaszként erre: 94. - Lávli)
2019. nov. 22. 13:53

Tényleg súlyos a véleményem.

Hogy ősi eredeti e? Azt nem tudom. Aztán az ok,persze

az is meg van.

Tényleg isten felől közelítettem meg. De erre is azt mondom, ha az isten tudta volna, hogy ekkora külőmbség lesz a két nem között akkor lehet egyenlítette volna azt.

Szerintem az a sok meleg ember azért csinál divatot mert nem tudják már el viselni a nemek közti egyenlőtlenséget. Nem azért mert alapból ilyenek! Nem nem.

Általánosítani nem is szeretnék, mert vannak kivételek.

Mind két oldalon.

95. Hanka101 (válaszként erre: 93. - Kaktusz2)
2019. nov. 22. 13:26

hello Kaktusz!!


Én is ezt vallom, a NŐK rosszabbak, sokkal kegyetlenebbül el tudnak bánni azzal, aki kisemmizte vagy bántotta őket. Persze én ezt magamra nem mondhatom el.Soha nem tudnék ki....i a gyerekeim apjával.

Együtt élek vele 50 éve, és nem mondom , hogy MINTAHÁZASSÁGBAN.De valahogy így alakult , lett volna miért válni, csak egy pl. HÁZASSÁGON KÍVÜLI gyerek, mégis itt vagyok.Még azt sem mondom , hogy jól döntöttem.

DE ezt embere válogatja, ki tud vagy legalább akar megbocsájtani és ki az , aki képes mindent feláldozni a saját EGYÉNISÉGE és ÉRDEKE MIATT.

94. Lávli (válaszként erre: 93. - Kaktusz2)
2019. nov. 22. 13:18

Súlyos véleményed van, az biztos.

Az is biztos, hogy meg van az oka.


Az jutott most eszembe, hogy annak, amit írsz, talán valami régesrégi ősi eredete lehet.

Nézem egy ideje a National G. Wild csatornát, elég sok oroszlános filmet adnak.

Elhűlve nézem, hogy a hím oroszlánok kismiskák a nőstényekhez képest. Tized annyi vadság, kegyetlenség, de küzdeni tudás sincs bennük, mint női párjukban.

Hogy mindezt lehet e az utódvédelem számlájára írni, arról fogalmam sincs. A tudósok véleménye is megoszlik ezügyben is.


Mondjuk én ezt a kérdést most pont nem Isten felől közelítettem meg, mint te :)


El lehet játszani bármiféle teóriával, de általánosítani soha nem szabad.

Van az egy adott nő és a párja, a férfi, hogy ők mit tudnak kihozni magukból és egymásból, az csakis rajtuk múlik.

93. kaktusz2 (válaszként erre: 92. - Lávli)
2019. nov. 22. 13:08

Azannya,,,,,, Én is ezt mondom.

Olvasgatva az írásokat, van vélemény bőven.

Én már nem is akarom meg fejteni a férfiak agymenését! És azt hiszem az enyémet se fejti meg már senki sem.

Már csak mint kívül álló olvasgatok. Van persze véleményem is. Sok mindenre rá jön az ember 65 környékén, A férfiakról is van véleményem, de nagyon só NŐ röl is. Sajnos a NŐK rosszabbak a férfiaknál, sokkal kegyetlenebbül el tudnak bánni bárkivel ha az érdekük ezt kívánja. Nem húznám ki magam ez alól, én sem. A NŐK legtőbbjük kegyetlen gonosz.

A férfiak is tudnak gonoszok lenni az is tény. De a NŐKET meg sem közelítik. És ezt értem mindenre.

Mivel nem kaptunk annyi fizikai erőt az istentől ezért nekünk több tekervényt adott az agyunkba ezért vagyunk bonyolultabbak.

92. Lávli
2019. nov. 22. 11:50
Azannya
91. Hanka101 (válaszként erre: 89. - Oneman)
2019. nov. 22. 11:48

Szia Oneman!!


itt vagyok, és kihívlak a "nem szalonképes gondolatok"

megosztására.Csak azért le ne ku...zz, ha kimondom ill. leírom amit gondolok.

90. Mezei Virág (válaszként erre: 89. - Oneman)
2019. nov. 19. 17:24

😀

Nem kell mindig, mindenről tudni. Jobb a békesség!

89. oneman (válaszként erre: 88. - Mezei Virág)
2019. nov. 19. 17:20
Az a baj hogy a nők esetleges velem kapcsolatos nem szalonképes gondolatait nincs módomban megismerni. Mert lehet hogy bizonyos személyek esetében bizonyos gondolatok szimpatikusak lennének számomra. Ha egyáltalán vannak ilyenek, erről semmit nem tudok. :-)
88. Mezei Virág (válaszként erre: 87. - Oneman)
2019. nov. 19. 17:13

Valami hasonlót írtam a 84.-be.

Szerencsére a gondolat még szabad. Mindenkinek vannak nem szalonképes gondolatai! A nőknek is!!!😀😀😀

87. oneman (válaszként erre: 84. - Mezei Virág)
2019. nov. 19. 16:49

Akkor lehet most teszek róla hogy kevésbé kedveljél. :-)

Én általában nem értek egyet ezekkel a sztereotípiákkal, hogy vannak a rendes és hűséges férfiak, akik egész életükben nem is gondolnak más nőre mint életük párjára, csak rá vágynak, szuper jó velük minden, stb. Emellett vannak a szemét alakok, akik hűtlenek, csak a nő teste érdekli őket, semmi élvezetet nem adnak, meg egyébként sem jók semmire. Ez is a "slut shaming" része, amit mind a nők, mind a férfiak szívesen alkalmaznak, különösen a nők, de mint látjuk néha a férfiak lejáratására is. Az én véleményem az, hogy az lenne a jó, ha aki szeretné az szabadon élhetné meg a vágyait.

Sajnos nem olyan egyszerű, mert ahogy itt is elhangzott, a férfiak esze csak azon jár, a nőké meg ezek szerint nem. Szóval ha jól belegondolok, hogy ha csak szavakban elmondanám minden nőnek ami eszembe jutott valaha vele kapcsolatban, lehet már életem végéig börtönben ülhetnék szexuális zaklatásért. :-)

86. Mezei Virág (válaszként erre: 85. - Hanka101)
2019. nov. 19. 16:30
A dolgoknak - ha lehet- a jó oldalát kell nézni!
85. Hanka101 (válaszként erre: 84. - Mezei Virág)
2019. nov. 19. 16:29

Szia Virág!!!


Köszönöm de engem ne sajnálj teljes életet éltem. A sok tragedia és baj mellett. Voltam boldog is szerelemes is. Boldog és büszke anya vagyok. Felneveltem 2 fiút és lányt.Egyet elvesztettem meg 19 éves koromban.

Két fiam letette a doktoratust.

En mindig őszinte voltam és vagyok. Kritikus magammal és másokkal.

NEM vagyunk ég formát.

Hany kéz a kézben setalo házaspárt hallani. Akit a férje meggyilkolt. Vagy , epp "csak" osszevert a negy fal között között.

84. Mezei Virág (válaszként erre: 78. - Hanka101)
2019. nov. 19. 15:55

Az ember sohasem fekete, vagy fehér. Azért, mert neked ilyen férjed van, nagyon sok rendes, hűséges férj is létezik.

Lehet, hogy a te hozzáállásoddal is gond van.

Mivel már te sem vagy fiatal, késő bánat. Változtatni már nem tudsz az életeden. Sajnállak érte!

Ami jót csak tudsz, használd ki!

83. cicaaa65 (válaszként erre: 79. - CILUSKA)
2019. nov. 19. 06:32
Sosem hallottam, hogy a Lacit Cilának becézték volna.
82. Guruljka (válaszként erre: 78. - Hanka101)
2019. nov. 18. 22:05
Életemben nem jutna eszembe ilyet mondogatni a serdülő unokáimnak.
81. oneman (válaszként erre: 73. - Hanka101)
2019. nov. 18. 21:51

A nevemnek nincs különösebb jelentése, csak nem találtam jobbat. Nem kell ennek kapcsán semmire asszociálni, maximum arra utal hogy férfi vagyok és nem nő.

Már ötvenes vagyok, lehet talán a fiad nem lehetnék, de ha negyvenes fiad lehetne akkor valószínűleg fiatalabb vagyok Nálad.

Köszönöm hogy ilyen pozitív dolgokat írsz rólam, de hidd el azért szoktak itt engem osztani néha a hölgyek a gondolkodásom miatt.

Ami a házasságot illeti többféle modell lehet, gondolom vannak akik külön kezelik a pénzügyeiket, esetleg házassági szerződést kötnek, vannak akik megosztoznak az anyagi terheken. Bizonyára lehet találni olyan megoldást, hogy mindenkinek jó legyen, csak meg kell beszélni. Az nem gondolom hogy jó ha valaki alárendelt egy kapcsolatban.

80. Lávli (válaszként erre: 78. - Hanka101)
2019. nov. 18. 18:55

Bocs, hogy ezt mondom, de ha nem elég okosak a serdülő unokáid, és a hátad mögött nem nevetnek ki, akkor bizony sokat ártasz nekik.

Nem! Nem minden férfinak CSAK azon jár ... Azon is .. de sok egyéb dolgon is. És vannak tisztességet adó, becsületes férfiak IS.

Ha egy fiatal lány ezzel tisztában van, akkor jól fog választani, magabiztosan, nyitott lélekkel.

Ha egy lány abban nő fel, hogy a férfiak szemetek és csak a teste fog kelleni nekik, és ezt elhiszi, akkor nagy hátránnyal fog indulni az életben.

Talán te is ezt az örökséget kaptad és adod tovább ... 🙄

Légyszi, mondd meg az unokáidnak, hogy tévedtél!

79. CILUSKA (válaszként erre: 68. - Hanka101)
2019. nov. 18. 18:21

A nevem Laci. Ez becézve Cila. Ez a név már foglalt volt a itt a Hoxán, így lett tovább becézve.

Mit jelent az, hogy "régimódi úriember"?

Én egy 69 éves úriember vagyok.

Amennyire lehet haladok a korral.

2019. nov. 18. 13:30

hello csajok!!!


Azt hiszem be vallhajtjuk mi épp úgy nem értjük őket, mint ők minket.azt tudom és serdülő lányunokáimnak is ezt mondom, a fiúk esze csak AZON jár kb 12-13 éves koruktól halálukig.Ha megnéznek egy természetfilmet talán még arról is az jut az eszükbe. Ez genetika, elfogadjuk.Illetve vannak még az un. félénk férfiak, akikkel meg nem szívesen bajlódunk, legalábbis én így gondolom.

Akinek FÉRFI kell úgy értem szenvedélyes szerető típus, az ne csodálkozzon, ha megcsalják. MINt rögtön itt vagyok ÉN példának.

Amúgy az is igaz, hogy ők is elvárják, hogy a nő , a társ a feleség legyen ugyanúgy szenvedélyes, de csakis VELÜK.

Ha egy nőnek szeretője van, akkor k....a, ha

egy férfinak, akkor macsó .

És ez sajnos azt hiszem sosem fog megváltozni.

77. Lávli (válaszként erre: 74. - Kaktusz2)
2019. nov. 17. 19:32
Szerintem van olyan férfi, aki nem hátat fordít, hanem kihívásnak érzi a megfejtést :)
76. kaktusz2 (válaszként erre: 75. - Guruljka)
2019. nov. 17. 19:08
igazad van.
75. Guruljka (válaszként erre: 74. - Kaktusz2)
2019. nov. 16. 16:39
Ami azt illeti, néha mi sem az övéket.
2019. nov. 16. 16:20

A férfiak ha ide jönnek akkor hamar meg is fordulnak és tovább lépnek. Ennyi nő között mindig akad egy egy nő aki rögtön ki kezdi, még azt se várjuk meg, hogy ki bontakozzon, vagy el mondja amit szeretne.

Kedves nő társak van olyan férfi aki ne lubickolna ennyi nő társaságában?? Ugye nincsen!

És rá adásul itt nincsenek el kötelezve senkinek és semminek, de mi nők rögtön ki kezdjük, honnan jött ki csoda mit akar, mért van itt. Nincs férfi aki ne fordítana hátat az itt igazságot osztogató nő koszorúnak. A férfiak szeretnek a nők között lenni. Szeretnék meg fejteni a mi agymenésünket. Mert valljuk be nem vagyunk egyszerűek. És milyen jó lenne ha a férfiak meg tudnák fejteni a mi agymenésünket. Igaz azt nem tudják, hogy ezt ők soha nem fejtik meg.

73. Hanka101 (válaszként erre: 70. - Oneman)
2019. nov. 15. 13:56

Szia Oneman!


Talán az egyetlen férfi?? vagy a FÉRFI csupa nagybetűvel , ezt jelenti a neved??Nem írtad hány éves vagy, de gondolom olyan jó negyvenes lehetsz, épp a fiam lehetnél.

Így ahogy írsz, azonnal érezhető az intelligencia, és a normális gondolkozás.Kevesen vagytok sajnos.

Bár én neveltem két fiút, akiket kissé elrontott az apjuk. DE mivel az egyik orvos lett a másik rendőr- helyszínelő, nem nagyon sikerült.Az elrontás inkább a nőkkel való bánásmód, amit otthon láttak.

Mindig én voltam, aki alárendelt , és talán meg is érdemlem, mivel "csak"21 évet dolgoztam", de utána szültem még egy kislányt és gondoztam az anyámat. Tehát nem "LÓGATTAM A LÁBAMAT OTTHON", ahogy sokszor ma is vissza hallom.

És most egy kérdés:Szerinted 50 évi házasság után van még enyém-tiéd?? Hozzá teszem neki mármint a kedves uramnak majdnem a 4x-e a nyugdíja , mint nekem??!

72. Mezei Virág (válaszként erre: 70. - Oneman)
2019. nov. 9. 14:07

"inkább liberális gondolkodásúnak."

Máris kedvellek ezért!😀

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook