Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Na férfiak! Ki az, aki bátor és belép ennyi nő közé.....? fórum

Na férfiak! Ki az, aki bátor és belép ennyi nő közé.....? (beszélgetős fórum)

1 2 3
82. Guruljka (válaszként erre: 78. - Hanka101)
ma 22:05
Életemben nem jutna eszembe ilyet mondogatni a serdülő unokáimnak.
81. oneman (válaszként erre: 73. - Hanka101)
ma 21:51

A nevemnek nincs különösebb jelentése, csak nem találtam jobbat. Nem kell ennek kapcsán semmire asszociálni, maximum arra utal hogy férfi vagyok és nem nő.

Már ötvenes vagyok, lehet talán a fiad nem lehetnék, de ha negyvenes fiad lehetne akkor valószínűleg fiatalabb vagyok Nálad.

Köszönöm hogy ilyen pozitív dolgokat írsz rólam, de hidd el azért szoktak itt engem osztani néha a hölgyek a gondolkodásom miatt.

Ami a házasságot illeti többféle modell lehet, gondolom vannak akik külön kezelik a pénzügyeiket, esetleg házassági szerződést kötnek, vannak akik megosztoznak az anyagi terheken. Bizonyára lehet találni olyan megoldást, hogy mindenkinek jó legyen, csak meg kell beszélni. Az nem gondolom hogy jó ha valaki alárendelt egy kapcsolatban.

80. Lávli (válaszként erre: 78. - Hanka101)
ma 18:55

Bocs, hogy ezt mondom, de ha nem elég okosak a serdülő unokáid, és a hátad mögött nem nevetnek ki, akkor bizony sokat ártasz nekik.

Nem! Nem minden férfinak CSAK azon jár ... Azon is .. de sok egyéb dolgon is. És vannak tisztességet adó, becsületes férfiak IS.

Ha egy fiatal lány ezzel tisztában van, akkor jól fog választani, magabiztosan, nyitott lélekkel.

Ha egy lány abban nő fel, hogy a férfiak szemetek és csak a teste fog kelleni nekik, és ezt elhiszi, akkor nagy hátránnyal fog indulni az életben.

Talán te is ezt az örökséget kaptad és adod tovább ... 🙄

Légyszi, mondd meg az unokáidnak, hogy tévedtél!

79. CILUSKA (válaszként erre: 68. - Hanka101)
ma 18:21

A nevem Laci. Ez becézve Cila. Ez a név már foglalt volt a itt a Hoxán, így lett tovább becézve.

Mit jelent az, hogy "régimódi úriember"?

Én egy 69 éves úriember vagyok.

Amennyire lehet haladok a korral.

ma 13:30

hello csajok!!!

Azt hiszem be vallhajtjuk mi épp úgy nem értjük őket, mint ők minket.azt tudom és serdülő lányunokáimnak is ezt mondom, a fiúk esze csak AZON jár kb 12-13 éves koruktól halálukig.Ha megnéznek egy természetfilmet talán még arról is az jut az eszükbe. Ez genetika, elfogadjuk.Illetve vannak még az un. félénk férfiak, akikkel meg nem szívesen bajlódunk, legalábbis én így gondolom.

Akinek FÉRFI kell úgy értem szenvedélyes szerető típus, az ne csodálkozzon, ha megcsalják. MINt rögtön itt vagyok ÉN példának.

Amúgy az is igaz, hogy ők is elvárják, hogy a nő , a társ a feleség legyen ugyanúgy szenvedélyes, de csakis VELÜK.

Ha egy nőnek szeretője van, akkor k....a, ha

egy férfinak, akkor macsó .

És ez sajnos azt hiszem sosem fog megváltozni.

77. Lávli (válaszként erre: 74. - Kaktusz2)
tegnap 19:32
Szerintem van olyan férfi, aki nem hátat fordít, hanem kihívásnak érzi a megfejtést :)
76. kaktusz2 (válaszként erre: 75. - Guruljka)
tegnap 19:08
igazad van.
75. Guruljka (válaszként erre: 74. - Kaktusz2)
tegnapelőtt 16:39
Ami azt illeti, néha mi sem az övéket.
tegnapelőtt 16:20

A férfiak ha ide jönnek akkor hamar meg is fordulnak és tovább lépnek. Ennyi nő között mindig akad egy egy nő aki rögtön ki kezdi, még azt se várjuk meg, hogy ki bontakozzon, vagy el mondja amit szeretne.

Kedves nő társak van olyan férfi aki ne lubickolna ennyi nő társaságában?? Ugye nincsen!

És rá adásul itt nincsenek el kötelezve senkinek és semminek, de mi nők rögtön ki kezdjük, honnan jött ki csoda mit akar, mért van itt. Nincs férfi aki ne fordítana hátat az itt igazságot osztogató nő koszorúnak. A férfiak szeretnek a nők között lenni. Szeretnék meg fejteni a mi agymenésünket. Mert valljuk be nem vagyunk egyszerűek. És milyen jó lenne ha a férfiak meg tudnák fejteni a mi agymenésünket. Igaz azt nem tudják, hogy ezt ők soha nem fejtik meg.

73. Hanka101 (válaszként erre: 70. - Oneman)
nov. 15. 13:56

Szia Oneman!

Talán az egyetlen férfi?? vagy a FÉRFI csupa nagybetűvel , ezt jelenti a neved??Nem írtad hány éves vagy, de gondolom olyan jó negyvenes lehetsz, épp a fiam lehetnél.

Így ahogy írsz, azonnal érezhető az intelligencia, és a normális gondolkozás.Kevesen vagytok sajnos.

Bár én neveltem két fiút, akiket kissé elrontott az apjuk. DE mivel az egyik orvos lett a másik rendőr- helyszínelő, nem nagyon sikerült.Az elrontás inkább a nőkkel való bánásmód, amit otthon láttak.

Mindig én voltam, aki alárendelt , és talán meg is érdemlem, mivel "csak"21 évet dolgoztam", de utána szültem még egy kislányt és gondoztam az anyámat. Tehát nem "LÓGATTAM A LÁBAMAT OTTHON", ahogy sokszor ma is vissza hallom.

És most egy kérdés:Szerinted 50 évi házasság után van még enyém-tiéd?? Hozzá teszem neki mármint a kedves uramnak majdnem a 4x-e a nyugdíja , mint nekem??!

72. Mezei Virág (válaszként erre: 70. - Oneman)
nov. 9. 14:07

"inkább liberális gondolkodásúnak."

Máris kedvellek ezért!😀

71. globus (válaszként erre: 65. - Vivo44)
nov. 9. 13:51
Több mint tíz éve fórumozok, mégsem zaklatnak. Nem mintha hiányozna, szerintem egyéb megnyilvánulásokból levágják, hogy ki az, akit esetleg táncba lehet vinni...
70. oneman (válaszként erre: 69. - Hanka101)
nov. 9. 13:44

Nem tekintem még magamat annyira öregnek, inkább középkorúnak. Van feleségem és gyerekeim. Fő tanulság? A fórum a nőkről és a férfiakról szól, így hát az amit írtam, hogy a nők és a férfiak nagyon különböznek.

Egyébként abszolút nem tekintem magam régimódinak, inkább liberális gondolkodásúnak.

69. Hanka101 (válaszként erre: 66. - Oneman)
nov. 8. 23:49

Szia Oneman!!

Irj magadról ki vagy?? Honnan jössz. Merre mesz??

Fiatal vagy öreg vagy??

Van családod? Feleség. Gyerekek?

Mi a fő tanulságod az életben??

68. Hanka101 (válaszként erre: 67. - CILUSKA)
nov. 8. 23:44

Szia CILUSKA,,,

Miert ez a neved? Nem epp férfi re asszicoal. Én csak szeretnék egy un. Régimódi uriemberrel beszélgetni.

67. CILUSKA (válaszként erre: 1. - Hanka101)
nov. 8. 17:00

Itt vagyok! Férfi vagyok!

Mi a problémád?

66. oneman
nov. 7. 15:14
Én már sok éve itt vagyok ezen az oldalon, elég sok nővel beszélgettem fórumokon is és privátban is. Néha vannak nézeteltéréseink, szoktunk vitázni, vagy csak beszélgetünk. Azzal viszont nem értek egyet hogy a nők nagyon kezdeményezőek lennének, sőt azzal sem hogy feltétlenül a pénz érdekelné őket. Viszont egy férfinek tényleg nehéz lehet, mert egy nő viselkedését, gondolkodását néha nagyon nehéz megérteni, kitalálni. Számomra személy szerint nagyon rossz érzés hogy például ennyi zaklatással kapcsolatos témáról hallok, olvasok manapság, bár tudom hogy sokan nem érzik, fogják fel, hogy adott helyzetben hogy illik, kellene viselkedni. Sajnos nem mindig könnyű, hogy amennyire lehet kulturáltak legyünk.
65. vivo44
nov. 6. 19:41
Pedig nagyon sok pasi van az oldalon, de leginkább csak privibe találnak meg. Tehát ahhoz kevésbé bátrak, hogy például ide írjanak.
64. srcrss (válaszként erre: 63. - Amaunet)
nov. 6. 19:37
🙂
63. Amaunet (válaszként erre: 55. - Srcrss)
nov. 6. 19:36

:)

Nekem fel is ajánlkoztak.:D

62. Guruljka (válaszként erre: 60. - Lávli)
nov. 6. 19:33
Nem kell mindenkinek pont engem követnie. :D
61. Guruljka (válaszként erre: 57. - Hanka101)
nov. 6. 19:32
Kedvenc témájuk belekotyogni a nők dolgába... 😂
60. Lávli (válaszként erre: 58. - Fincsi5)
nov. 6. 16:21
Sorold csak. Guruljka majd becsukja a szemét 😌
nov. 6. 16:20

Csak egy lábjegyzet:a férfiaknak sem olyan könnyű manapság. A NŐK átvették a vezetést, hamarabb kezdeményeznek , néha durván, Ez egy jóérzésű ff. t elijeszt inkább.

Sőt lassan csak a pénztárca számít, meg hogy milyen kocsija, vállalkozása van??

58. fincsi5 (válaszként erre: 54. - Guruljka)
nov. 6. 16:20
Jó, hogy ezt elolvastam, már hármat majdnem felsoroltam.:)
57. Hanka101 (válaszként erre: 54. - Guruljka)
nov. 6. 16:16
oké énse készülök férjhez menni, csak kíváncsi lennék pár témában a férfiaktól is.
56. Hanka101 (válaszként erre: 44. - Keményfarkas)
nov. 6. 16:14

Szia Keményfarkas!!

Bátornak éppen nem mondanálak. Se kép, se hang.SE naplód, se nem fórumozol.

Be kellett volna mutatni magad, Csak épp pár szóban. KI vagy honnan jöttél, merre tartasz?? Fiatal vagy öreg vagy?

55. srcrss (válaszként erre: 54. - Guruljka)
nov. 6. 15:44
Engem is hittek már férfinak. Többször. 🕵️‍♀️
54. Guruljka (válaszként erre: 53. - Hanka101)
nov. 6. 15:27

Elég sok itt a férfi, felismerhetőa szövegéről, de sokuk felfedi vagy elszólja magát.

Viszont egyikük sem kért fel engem arra, hogy népszerűsítsem.

53. Hanka101 (válaszként erre: 5. - Guruljka)
nov. 6. 15:16

Szia Gurujka!!

Egyet mutass csak!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook