Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi konfliktusok fórum

Munkahelyi konfliktusok (beszélgetős fórum)


1 2
2022. jan. 29. 20:51
igen van, kb ot percig kerestem🤣 koszonom szepen. es ne maradj ebben benne, nem fog javulni.
2022. jan. 29. 18:06
Remelem van mar uj hely is, hat akkor neked is szoritok 🍀
2022. jan. 29. 15:06
legalabb a csapat jo, nem minden negativ🙏 sok sikert az interjuhoz, en is felmondok jovoheten 🤣🤣😁
2022. jan. 29. 14:36

Kepzeljetek, jol osszevitatkoztunk... 😀

Azota viszont kicsit jobb a helyzet, bar lehet, hogy azert mert pentekre elfaradtunk annyira mindketten, hogy ne egymasnak feszuljunk, meg kezdunk rajonni, h most ez van.


Lesz meg interjum, abban bizom azert, hogy az sikeres lesz.


Viszont ereztettem vele, hogy nem a titkarnoje vagyok, es nem is szeretnek. Azota volt olyan dolog, amivel kapcsolatban a velemenyemet is megkerdezte... nem tudom, meg mindig ugy erzem, h kostolgat es nagyon kulonbozoek vagyunk, de ez van. A csapat ugy erzem elhatarolodik ettol a konfliktustol; vagy probalja oldani koztunk, ami viszont pozitiv.

2022. jan. 29. 07:32
mi a helyzet?
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - 37e1ff8723)
2022. jan. 22. 13:08

Igen, azert a vezetoi beosztashoz kell 1 ilyen hajlam, csak nem mindegy, hogy milyen merteku. Hat megertem, hogy az elodom miert valtott.


Csak azt nem latom, hogy miert erdemes ezt az embert itt tartani, illetve ekkora hatalmat adni a kezebe...


Keresek, varom a visszajelzest az interjukrol, egyelore bizakodom. Addig a kollegakban bizom, ok legalabb jofejek. 😀

2022. jan. 22. 12:06
van aki jo es normalisan all hozzad, hidd el. probalj mast keresni minel elobb
53. 37e1ff8723 (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 22. 10:53
Többségük narcisztikus/pszichopata. Túl sokat vársz el tőlük.
2022. jan. 22. 10:42

Hát azóta sem sokat javult a helyzet, de legalább már látom, hogy alapvetően nem szimpatizálunk egymással.

Azt látom rajta, hogy nem a megoldásra törekszik egy-egy problémánál, hanem a hatalmának a fitogtatására.

Csak ez nem igazán visz minket előrébb.


Valójában ez a része nem is érdekelne a dolognak, ha engem kihagyna belőle.

Vagy próbálná látni az én oldalamat, és hozzáállásomat, amivel eddig is nagyon jól elboldogultam nélküle. Sajnos, erre itt most nicsn lehetőség. Minek vannak főnökök? :D Ezt mondja meg nekem vki! :D

51. Csillagszem38 (válaszként erre: 50. - C9155193c4)
2022. jan. 17. 15:05
😂😂😂
50. c9155193c4 (válaszként erre: 48. - Csillagszem38)
2022. jan. 17. 13:32
A hozzászólásod elütött a témától. Nem kértem, hogy megmagyarázd. Egyáltalán nem vagyok kíváncsi a nézeteidre.
49. Csillagszem38 (válaszként erre: 46. - Globus)
2022. jan. 17. 07:09
Ja értem. Akkor ő nem a bevált dolgokat nem tartotta be, hanem a szabályokat. :) kicsit más a kettő :)
48. Csillagszem38 (válaszként erre: 47. - C9155193c4)
2022. jan. 17. 07:08

😂😂😂


Nem, de nem magyarázom meg, ha következőre belemkotsz, jelentelek.

47. c9155193c4 (válaszként erre: 35. - Csillagszem38)
2022. jan. 16. 23:23
Mar megint hülyeségeket hordol össze, néha csak ámulok a hozzászólásaidon. Nem mindegy mi a neme az illetőnek?
46. globus (válaszként erre: 43. - Csillagszem38)
2022. jan. 16. 22:18

Nem, ez nem olyan. Mondok egy konkrét példát, ha valamiről havi jelentést kell csinálni, akkor azt muszáj napról napra rögzíteni. De ő eldöntötte, hogy elég, ha hónap végén memóriából beír egypárat, mert közben csak az idő megy el vele, "nehogy azt higgyétek, ilyen baromság valakit érdekel" felkiáltással (wtf???)

Arra céloztam, hogy aminek a működését nem tudja, addig ne akarja megváltoztatni.

2022. jan. 16. 22:13
Azért mert egymást furjak és senki nem ért semmihez
44. Csillagszem38 (válaszként erre: 43. - Csillagszem38)
2022. jan. 16. 22:12
*teljesen más
43. Csillagszem38 (válaszként erre: 41. - Globus)
2022. jan. 16. 22:11

Te egy teljesenas szituaciorol beszélsz.


Amúgy lehet ha meghallgattad volna az új kolléganot, tanulhattal volna tőle :) a bevált dolgok ugyanis szokasjogon szoktak alapulni, mindenféle szakmai alátámasztás nelkul

2022. jan. 16. 16:00

Sztem is van ilyen, h vki nem illik a csapatba, es ez senkinek nem a hibaja.


Most itt pl.ezt erzem, hogy korabbi munkahelyemhez passzolt a szemelyisegem ehhez a munkakorhoz, itt nem. Viszont; ahogy latom a vezetesnel soncs teljes osszhang az irany tekinteteben...ami szinten eleg altalanos, mert mindenhol emberek vannak.


Ez olyan, hogy bizonyos dolgokrol a szakembereknek is eltero a velemenye. Pl. Kihuzzak-e a bolcsessegfogadat es mikor.

41. globus (válaszként erre: 40. - Csillagszem38)
2022. jan. 16. 14:34

Ha valaki több száz enberrel nem tud kijönni, és úgy érzi, mindenütt kipécézik, bántják, azért kicsit magába is kellene néznie.

Volt olyan kolléganő, aki második munkanapján fel akarta forgatni a bevált dolgokat. "Ezt nem így, hanem úgy fogom csinálni", pont lesz.rta, hogy mi a hivatalos menet. Amikor el akartam ezt magyarázni, lehurrogott, hogy nem a hathúszassal jött... szóval eleinte öntudatból kellene egy határ.

2022. jan. 16. 14:23

Sok sikert hozza! marmint a csiszolodashoz! sztem ha az elso benyomasod az h nehez lesz az osszeszokas, a tovabbiakban is az marad a munkakapcsolat. Vagyis nem jo.


En ezt most tapasztaltam meg 14 ev es kb ezer emberrel valo egyutt dolgozas utan, h bizony olyan is van h nem illesz a csapatba, barmit is csinalsz. Elotte soha ilyet nem tapasztaltam.


Amugy az a lenyege h rohadtul feltik a poziciojukat.

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Jucika33)
2022. jan. 16. 13:23

Hat igen, ezzel is teljesen egyetertek, csak az a baj, hogy a jo vezeto nagyon ritka.


Meg ez is azert sok mindentol fugg, hogy milyen a jo vezeto.


Ez ugye 1 kisebb ceg, itt nincsenek is annyira meghatarozott, fix feladatok, illetve a munkakor is nagyobb onallosagot igenyel. Csiszolodunk.


Erre egyebkent kivancsi vagyok, hogy kinek milyen a jo vezeto?

Ez erdekes kerdes.

2022. jan. 16. 13:09
Csak elmélkedésképpen: sok olyan munkahely van, ahol azért nehéz dolgozni, mert nincsenek pontosan meghatározva a feladatok. Nem egészséges és sok felesleges energiát visz el, ha neked kell kitalálni, hogy mit is kéne "segíteni". Holott egy munkahelyen nem segíteni kell, hanem a pontosan meghatározott és leosztott feladatokat elvégezni. Vezetői hiba, ha nem egyértelmű a munka. itt valószínűleg a vezető nem igazán van a helyzet magaslatán, ráadásul személyes szimpátiával , illetve kimutatott utálattal rongálja a munkahelyi légkört. Egyszer keveredtem egy ilyen munkahelyre. Pont négy hétig bírtam. Gyorsan eljöttem, azóta minden jó. Nem érdemes magadat kínozni sokáig ilyen helyen. Ráadásul a "beszéljük meg" sem működik, csak intelligens emberek között.
37. 37e1ff8723 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 16. 10:23
Így látatlanban nehéz megállapítani, hogy miért csinálja.
2022. jan. 16. 10:05

Igen, ez a baj, hogy ez mindkettonknek eleg kellemetlen helyzet.


Mindegy, amig keresgelek en is hatterbe vonulok, es nem huzgalom az oroszlan bajszat.

Vegul is mindkettonk erdeke, hogy tudjunk egyutt dolgozni.

2022. jan. 16. 07:28

azta! raadasul pasi😳😳😳 osszetetten gázos helyzet igy...teljesen azt hittem no...😬


kitartast neked! 🙏

2022. jan. 16. 00:43

Sztem is ez a legjobb hozzaallas.


Nezelodok, mert szakmailag sem kihivas nekem ez a hely, es sajnos sztem a fonokom is erzi ezt es bassza is a csoret.

Egyszeruen serti az egojat, h sajnos olyan helyzetben van, h most neki joval nagyobb szuksege lenne ram, mint nekem ra. Mert en tudok valtani, o viszont nem. Olyan feladat all elotte, amihez nem ert en viszont igen... belatom, hogy ereztetem is vele, h ennek tudataban vagyok, de nem birom, ha hulyenek neznek. Tetszik vagy sem, egyenlo partnerek vagyunk a munkaeropiacon, es sajnos ugy tunik a munkahelyen is, attol, h o 1 idosebb, regota ott dolgozo pasi, aki a fonokom.


Hat meglatjuk, keresek, csak bant mert jo melo lenne, de en nem fogok rivalizalni. Viszont azt sem hagyom, hogy megalazzon.

33. Csillagszem38 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 20:47

minden feladatot maganak akar, nehogy te jobb legyel, vagy elismerje mas is lehet jobb nala.a betanitast nyugnek erzik, tipikus.


Csak annyit dolgozz, amennyit kell, ne tobbet, ne legyel tulsagosan lelkes es probald meg nem szivvel lelekkel csinalni

32. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 20:43

nem tudok, en is utalom a mostani helyemet😂😂😂😂 probalj mast keresni, ha ennyire nincs benne pozitivum.


en a pozitiv oldalat probalom magamban kidomboritani mindig.

2022. jan. 15. 20:22
Nekem 1 napos is volt. Szerencsére rögtön lett másik.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook