Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik olyan módszer, amivel ki lehet deríteni, hogy ki indított el egy pletykát? fórum

Létezik olyan módszer, amivel ki lehet deríteni, hogy ki indított el egy pletykát? (beszélgetés)


16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Anyagi)
máj. 15. 07:48
Tessék?
máj. 12. 22:49
Igen. A takarítók és portások mindent tudnak. Az FBI hozzájuk képest tájékozatlan szervezet.
14. Anyagi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 12. 21:56
És mi??? És mi...? 😂
13. Sirga (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 12. 17:39

A felvetés az volt: "ha nem mélyes sértő".

Elsőre én is átugrottam a "nem" szócskát. :)

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 72da133a4c)
máj. 11. 10:07
Hogyan lehetne mulatni azon, ami mélyen sértő?
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Boldogzokni)
máj. 11. 10:06
Ez jó.
máj. 11. 09:21
Ha nem mélyen sértő az amit terjesztenek rólad, akkor azon akár mulatni is lehet!
9. boldogzokni (válaszként erre: 4. - 55Judit)
máj. 11. 08:22

Nem az a lényeg, hogy ki kinek sutyorog, hanem hogy mit.

Julinak azt mondom, nyertem a lottón.

Petinek azt mondom, teljesen eladósodtam.

Évának azt, hogy szeretőt tartok.

Bélának meg, hogy beadtam a válást.

Ha azt hallom vissza, hogy beadtam a válást, akkor Béla a megbízhatatlan, ha azt, hogy szeretőm van, akkor Éva.

Érted már?

8. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 10. 15:11
Be kell dobni egy tok hulyeseget a gyanusitottnak, aki visszamondja, az a lanc resze.
máj. 10. 15:08
Két emberről és arról, mi van köztük.
máj. 10. 14:56
Milyen pletykát ?
máj. 10. 12:12

Mielőtt rábukkannál a pletyka forrására, gondold azt át, hogy mit fogsz csinálni az érintett személlyel.

Ennek az is lehet majd az eredménye, hogy nincs értelme kutakodni.

4. 55Judit (válaszként erre: 3. - Boldogzokni)
máj. 10. 11:10
Az is megeshet hogy mindenkinek elsuttogják, csak annak nem aki elindította. Így nem sok derül ki.
máj. 10. 11:07
Filmvígjátékokban ezt úgy csinálják, hogy különböző álpletykákat suttognak a gyanús egyének fülébe és amelyik pletyka visszajut, az megmutatja ki a tettes. Elég körmönfont megoldás, de lehet hatásos. Én mondjuk nem bírnám az ezzel járó nyomást, meg hazudni se nagyon tudok, szóval nekem nem menne.
máj. 10. 11:02
Kommunikációnak hívják a módszert.
máj. 10. 11:00
Munkahelyen.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook