Létezik olyan módszer, amivel ki lehet deríteni, hogy ki indított el egy pletykát? (beszélgetés)
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Anyagi)
máj. 15. 07:48
Tessék?
15. aa0c17c93c
máj. 12. 22:49
Igen. A takarítók és portások mindent tudnak. Az FBI hozzájuk képest tájékozatlan szervezet.
14. Anyagi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 12. 21:56
És mi??? És mi...? 😂
13. Sirga (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 12. 17:39
A felvetés az volt: "ha nem mélyes sértő".
Elsőre én is átugrottam a "nem" szócskát. :)
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 72da133a4c)
máj. 11. 10:07
Hogyan lehetne mulatni azon, ami mélyen sértő?
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Boldogzokni)
máj. 11. 10:06
Ez jó.
10. 72da133a4c
máj. 11. 09:21
Ha nem mélyen sértő az amit terjesztenek rólad, akkor azon akár mulatni is lehet!
9. boldogzokni (válaszként erre: 4. - 55Judit)
máj. 11. 08:22
Nem az a lényeg, hogy ki kinek sutyorog, hanem hogy mit.
Julinak azt mondom, nyertem a lottón.
Petinek azt mondom, teljesen eladósodtam.
Évának azt, hogy szeretőt tartok.
Bélának meg, hogy beadtam a válást.
Ha azt hallom vissza, hogy beadtam a válást, akkor Béla a megbízhatatlan, ha azt, hogy szeretőm van, akkor Éva.
Érted már?
8. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 10. 15:11
Be kell dobni egy tok hulyeseget a gyanusitottnak, aki visszamondja, az a lanc resze.
máj. 10. 15:08
Két emberről és arról, mi van köztük.
6. Érdekes73
máj. 10. 14:56
Milyen pletykát ?
5. Embertárs
máj. 10. 12:12
Mielőtt rábukkannál a pletyka forrására, gondold azt át, hogy mit fogsz csinálni az érintett személlyel.
Ennek az is lehet majd az eredménye, hogy nincs értelme kutakodni.
4. 55Judit (válaszként erre: 3. - Boldogzokni)
máj. 10. 11:10
Az is megeshet hogy mindenkinek elsuttogják, csak annak nem aki elindította. Így nem sok derül ki.
3. boldogzokni
máj. 10. 11:07
Filmvígjátékokban ezt úgy csinálják, hogy különböző álpletykákat suttognak a gyanús egyének fülébe és amelyik pletyka visszajut, az megmutatja ki a tettes. Elég körmönfont megoldás, de lehet hatásos. Én mondjuk nem bírnám az ezzel járó nyomást, meg hazudni se nagyon tudok, szóval nekem nem menne.
2. andi6020
máj. 10. 11:02
Kommunikációnak hívják a módszert.
máj. 10. 11:00
Munkahelyen.
További ajánlott fórumok:
- Mire figyeljek oda, ha ki szeretném úgymond deríteni, hogy többet érez-e már irántam egy srác?
- Többszöri vetélés (4) után, ki lehet még deríteni mi lehet a gond?
- Neked miert inditottak el a szulest?
- Hogyan tudok a pasim gépébe belépni? Jelszóval védi hogy tudnám megszerezni? Van valami billentyűkombináció amivel ki lehet deríteni?
- Minden nap 2x felhív egy ismeretlen szám (már 2 hete), és nem szól bele! Ki tudom deríteni kié ez a szám? Ha igen, hogyan?
- Pereskedett már valaki biztosítóval?vagy indított ellened polgárperes eljárást egy biztosító?