Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a legkiakasztóbb általánosítás? fórum

Mi a legkiakasztóbb általánosítás? (beszélgetés)


1 2
36. boldogzokni (válaszként erre: 21. - Globus)
máj. 11. 08:24
Pontosan!
máj. 11. 08:21
Mert te ilyen vagy!
34. Alnisa
máj. 11. 08:16
Ne görcsölj rá.....
máj. 11. 07:27
Az idő minden sebet begyógyít.
máj. 11. 07:13
A fiatalok csak a mobilt tudják nyomkodni és csak magukkal foglalkoznak.
máj. 10. 19:11
Korral jár.
30. Hansika (válaszként erre: 29. - Violka)
máj. 10. 18:32
ebből engem csak egy pont érint, de piros pontot adtam rá.
29. Violka
máj. 10. 17:56
Cigányozás, zsidózás, parasztozás
28. Hansika (válaszként erre: 26. - 55Judit)
máj. 10. 15:43

dehogyis is, csak humorból írtam a gomb izét.

azt hittem simán nevetsz rajra egyet.

27. andilaci (válaszként erre: 19. - Boldogzokni)
máj. 10. 15:41
Így valahogy!!
26. 55Judit (válaszként erre: 25. - Hansika)
máj. 10. 15:36

Mindenféle elemet kicserélek. Az nem szerelési munkálat. Elektromos szereléseket nem végzek el.

Jó, most akadjál fenn azon hogy az elemben is áram van.

25. Hansika (válaszként erre: 24. - 55Judit)
máj. 10. 15:18
egy sima gombelemet se cserélsz ki?
24. 55Judit (válaszként erre: 21. - Globus)
máj. 10. 13:27
Valóban. Nálam is minden női munka, egyedül ahhoz nem nyúlok amiben áram van.
23. Hansika (válaszként erre: 21. - Globus)
máj. 10. 13:05
jahhh... mert mi vagyunk a teremtés koronái...hehe
22. Hansika (válaszként erre: 19. - Boldogzokni)
máj. 10. 13:04
de hol van az a nő aki nekem akarna főzni valamit?
21. globus (válaszként erre: 20. - 55Judit)
máj. 10. 12:48
Gyakorlatban azonban a nőknek mindenhez IS érteniük kell 😄
20. 55Judit (válaszként erre: 19. - Boldogzokni)
máj. 10. 11:41
Nálunk pont így van.😀
máj. 10. 10:59
A férfiak értenek a műszaki dolgokhoz, a nők meg a főzéshez.
18. csemár (válaszként erre: 17. - Hansika)
máj. 10. 10:56

Bizony!

...Meg összeszedünk mindenféle előítéleteket...


:-))

17. Hansika (válaszként erre: 14. - Csemár)
máj. 10. 10:51
sokat okosodunk mire megöregszünk...hehe
16. Hansika (válaszként erre: 14. - Csemár)
máj. 10. 10:50
az ember mindig a saját hibáiból tanul, mert az egy életre megmarad benned.
máj. 10. 10:45
A kövér ember vidám.
14. csemár (válaszként erre: 13. - Hansika)
máj. 10. 10:44

Hogy "helyes"-e? Az.

Csak legtöbbször nem elég hatékony. (Ti. "egy fecske nem csinál nyarat".)

13. Hansika (válaszként erre: 11. - Csemár)
máj. 10. 10:29

igen, ez a helyes megoldás.

leginkább magunkkal van mindig elszámolni valónk

a tükör nagy segítség.

12. globus (válaszként erre: 10. - Hansika)
máj. 10. 10:29
Lehet akár tapasztalati alapja.
11. csemár (válaszként erre: 10. - Hansika)
máj. 10. 10:25

Velem is előfordul néha, olyankor bűnbánatot statuálok magam felé.


:-)

10. Hansika (válaszként erre: 9. - Csemár)
máj. 10. 10:21

pontosan igaz.

se sajnos bennem is van, hogy én is általánosítok.

9. csemár (válaszként erre: 8. - 55Judit)
máj. 10. 09:41

Logika kérdése, kedves.

(Az intelligenciát felesleges idekeverni.)

8. 55Judit (válaszként erre: 7. - Na nézzük...)
máj. 10. 09:36
Sok esetben intelligencia kérdése is.
máj. 10. 09:17
Az általánosítás eleve egy logikai érvelési hiba.
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook