Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Most vajon igen vagy nem...? fórum

Most vajon igen vagy nem...? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2010. febr. 7. 20:35
Hányadika is van ???:)))))
2010. febr. 7. 20:35

Terhes vagy a kártya szerint, ez biztosan kb február 10-e körül fog kiderülni. De 3 hónapon belül biztosan mutatja a kártya a terhességet. Munkahelyeddel és pénzügyekkel kapcs problémák voltak. Apukádnál vagy egy idősebb férfi családtagnál kisebb betegség áll, depresszió szerű, nem vészes. Kisebb összezördülés a pasiddal is volt, de megoldódott. Minden rendben!

Ez írta nekünk Nyuszika amikor kártyát vetett, és tök igaza volt...:D

2010. febr. 7. 20:31
remélem nálunk is...:D legalábbis a 99%a már bejött :D már csak a baba legyen igaz...Nyuszi 3 hónapon belül látta és érezte mostanra....:D
2010. febr. 7. 20:30
Nyuszi de kis ügyi, neked is bejön amit írt?
2010. febr. 7. 20:29
szilvi ma akkorát sétáltunk, hogy nem volt időm jönni dumcsizni, :)
2010. febr. 7. 20:27

Hogy vagy Nyuszi? Vannak tüneteid? Remélem nem fog megjönni :D

Barbi, Lindus, veletek mizujs?

2010. febr. 7. 20:25
sziasztok...Nyuszikám hogy vagy?
2010. febr. 7. 19:22

Köszönöm szépen, és mind jellemző.

Az lehet, hogy a férjem fog utazni illetve bejárni és nem én? Egyenlőre én itthon vagyok.

A férjemnek van kilátásban munka,ahova majd be kell járnia.

Hasznos volt,köszönöm :)

815. Nyusszantyú (válaszként erre: 811. - B826fe0c0b)
2010. febr. 7. 17:39

Linduskám, ezt mondja a kártyád:

már régebb óta szeretnél kisbabát. A kapcsolatod nem a legstabilabb mostanában. van egy pénzes pasi, akivel januárban taliztál, az jónak tűnik. Van egy nem túl gazdag idősebb férfi, ő vágyik rád, de neki van felesége, akit ott akar hagyni.. A hűségben csak reménykedsz egyelőre és ez sajnos eléggé megviseli a lelked. Áprilisra mutat a kártya egy olyan pasit, akivel alapíthatnál családot, de ő nem karmikus, tehát nem lélektársad. Úgy érzem a kártya alapján, hogy még várnod kellene a babucival. ha eljön az igazi pasi, azt pedig érezni fogod.


Remélem neked is tudtam valami hasznosat mondani!


Puszi neked is!

814. Nyusszantyú (válaszként erre: 812. - Szoszilvi81)
2010. febr. 7. 17:25

helló :)

Kitettem a kártyád :)

Pár hónapja aggodalmaskodtál a kapcsolatotokon egy picikét (feleslegesen, mert minden rendben a kapcsolattal). Ezek inkább ilyen tudatalatti kis aggódások voltak. Egy idősebb hölgy, aki már nem él (rokon) segít neked fentről. Van egy pasi, aki táplál irántad érzelmeket, de ez csak plátói. ő akarja, te nem.. Február elején jön egy kis pénz, vagy már jött is :), február végén picit kiakadsz valamiért a pasidra. Sokat utazol, ami valakinek nem tetszik, azt sajnos nem látom, hogy férfi vagy nő. Az utazás téged is kimerít, de a pénz miatt döntöttél mellette. Márciusban találkozol a családoddal. Foglalkoztat a baba téma, de nálad egyelőre vágy szinten jelenik meg a kártyában.


Remélem tudtam valamit segíteni Neked!


Pusszantás!

2010. febr. 7. 14:52
nekem meg annyi mindent kéne csinálnom h nem is lesz időm mindre...
2010. febr. 7. 14:23

Szép napot!

Nálunk nincs semmi újdonság.Unalom...

2010. febr. 7. 13:23
Sziasztok, kellemes vasárnapot mindenkinek! :) Hogy s mint?
2010. febr. 6. 17:16

Sajnálom Nyuszi. :(

Magadnak miért nem dobsz kártyát? Én biztos csinálnék ha értenék hozzá :P


Nálunk nincs semmi ujdonság, pihenünk :)

2010. febr. 6. 15:47

remélem én is, hogy igazad lesz!


olvass bele a naplójába, a 66. hszólás! :)

808. Nyusszantyú (válaszként erre: 803. - Bar-Bara)
2010. febr. 6. 14:45
61. nap??????????, azta, az tök sok... ez durva..
807. Nyusszantyú (válaszként erre: 806. - Bar-Bara)
2010. febr. 6. 14:44
nekem is ingadozik, hogy most van vagy nincs... de ma besokalltam.. Kicsináltak a "szellem"csíkok. Picit elkeseredtem, mert idén 30 éves leszek és már mintha pánikolnék, hogy ajjajjj hogy lesz baba.. vagy mikor.. Picit beleéltem magam.. :( De nálad még sztem nincs veszve semmi! ha most nem is, de a következő hónapban elvileg össze kéne jönnie. Most jósoltam egy csajnak a melóban, mondtam neki, hogy dec 13-án úgy látom terhes lett és a héten hozta a fényképet, hogy igen, terhes lett, de 3 napot tévedtem, mert 16-án fogant a babóca :) Remélem Nálad is jól láttam!
2010. febr. 6. 14:27

Nyuszi én azt majd később, :)


én is azt érzem...de van eg-egy pillanat, amikor meg azt hogy igenis van....áh...mindegy, nincs és kész...ez van

805. Nyusszantyú (válaszként erre: 803. - Bar-Bara)
2010. febr. 6. 13:44

Áááá már nem tesztelek. Sok volt.. :) megvárom a 21-ét, aztán akkor úgyis eldől, de most úgy érzem, nincs baba

Én is közben megfuttattam a kutyikánkat

2010. febr. 6. 12:32
Vagy hogy van ez ancsykám? Én má nem értem :D
2010. febr. 6. 12:32

Nyuszi igen...



ahogy érzed... de ne tesztelj többet szerintem, legalábbis addig semmiképp, ha nagyon nem bírod, inkább egy - másik - doki...


bocsi, ancsy naplóját olvastam azért nem voltam!

ha jól nézem neki 61. napon lett +..?

802. Nyusszantyú (válaszként erre: 800. - Bar-Bara)
2010. febr. 6. 12:20
ez kész... én nem megyek dokihoz, megvárom a febr 21ét, akkor kell megjönnie. azt olvastam, ha vki felfázik, produkálhat poz tesztet a fehérje miatt. sztem nálam ez lehet. szerintem se szedjél be semmit.. hihetetlen.. tényleg.. inkább próbálkozzatok tovább. hát ez van..
2010. febr. 6. 12:18
szerintem is az a csík helye...
2010. febr. 6. 12:15

Nyuszi én is így vagyok vele.... am. írtam pár dokinak mailben, leírtam mi történt...és mind mást válaszolt, aki eddig visszaírt!!!

-nem érti miért áltatlan/tak babával h a teszt - tuti nem, és ne szedjek semmilyen gyógyszert-(mérget), ő nem is érti miért adták, nem adott volna, szte hagyjam abba és ha babát akarok csináljam és kész

-kisterhesség volt és ha abbahagyom a duphit bőséges mesi lesz

-bármi lehet, ő nem tud hozzászólni, vizsgálat kell


nnna???

2010. febr. 6. 12:13
Nyuszikám passz....de doki?
798. Nyusszantyú (válaszként erre: 797. - Bar-Bara)
2010. febr. 6. 12:09

ja ja, inkább, mintha csak a csík helye lenne...

nincs baba, már régen sötét csíknak kéne lenni

2010. febr. 6. 12:06

szijja...pipettás gabriel?

Nyuszi mintha...de annyira halovány h az tutti de tutti n em az

2010. febr. 6. 10:29

teszteltem: gabriel-lel

én negatívnak látom

barbi neked is volt rajta 20 perc után egy halovány csík? ez utóreakció lehet, mert 10 percig hófehér volt

szerintem felfáztam, állítólag akkor van halvány poz teszt

2010. febr. 6. 08:17
Szép jó reggelt mindenkinek!
2010. febr. 5. 21:25
szilvi köszi :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook