Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most nem adom fel -20kg a cél! Ha te is így gondolod, csatlakozz! fórum

Most nem adom fel -20kg a cél! Ha te is így gondolod, csatlakozz! (beszélgetős fórum)


48. 408020f45e (válaszként erre: 47. - Angyal78)
2014. jan. 7. 20:04

Legyen igazad!:)))

Én mindenképpen addig fogom csinálni, amíg el nem érem acélom!:)

47. angyal78 (válaszként erre: 44. - Zimitimi)
2014. jan. 7. 19:11
Üdv a forumban! Szerintem itt sokunknak nem ez az első fogyokurája.De remélem ez az utolso és sikerül mindenkinek elérni a célját.
46. 408020f45e (válaszként erre: 18. - Patapucs)
2014. jan. 7. 16:58

Utána néztem, nekem egy kissé húzósak ezek az árak. De akinek nem, hát biztosan használ. :)

Köszi az ötletet!:)

2014. jan. 7. 16:38

Sziasztok!

Most jutottam oda, hogy visszaolvassam, amit írtatok!:) Köszönöm a sok jó tanácsot:) Tudom, hogy a panasom nem oldja meg aproblémám, de legalább érzem, hogy nem vagyok csodabogár, akinEk ilyen gondja van!:)

Heler: Szénhidrátfüggők kézikönyve elég jó, de eléggé elméleti. Viszont ott olvastam a krómról, hogy talán a csokifalási rohamok kordában tarthatók vele. Most ezt próbálgatom;)

2014. jan. 7. 16:35

Sziasztok!

Most találtam rá a fórumotokra.

Szívessem csatlakoznék én is!

Röviden annyit csak, hogy én is örök fogyizó vagyok, de a siker....hát... arrol nehéz beszélni.

A legnagyobb sikeremet akkor értem el mikor 6 év ülőmunkát lecseréltem 12 órás rohangálásra. Akkor le is ment 10kg. Amiből szépen lassan 10 vissza is jött, gondolom ahogy hozzászoktam a több mozgáshoz. Mivel az étrendemen semmit nem változtattam.

Most jan. 2-vel eldöntöttem, hogy ennek VÉGE!!!!!

Megnéztem egy csomó féle diétát, hát egyik rosszabb volt mint a másik(legalább is számomra). Amelyiket már olvasás után tudom, hogy nehezen betartható abba bel sem vágok, mert tuti kudarcra van itélve. És kudarcból pont elég volt.

Viszont tapasztalatot elég sokat gyüjtöttem.

Jelenleg vagyis az elmult 5 napban!!! kiiktattam minden fehéret: cukrot, lisztet tésztát, kenyeret.

Bármilyen meglepő nem is hiányzik.

Kenyér gyanánt vettem purpur kenyeret ami 25 dkg-os és jelentem még mindig van vbelőle, ez mellé még vettem egy csomag puffasztott rizst annak is a fele meg van.

Kávéba éedsítőt tettem.

Megiszom a 3 liter vizet minimum, mert az egyik forumon ezt is roppant hasznosnak, és fontosnak írták.

És tegnap csináltam tisztán zabpehelyből sütit. Norbi updata rendszere szerint is jó értékelést kapna :) amugy ebbe xillitet tettem.

Torna: Callanetics. Saját magamon is meglepődtem, de eddig minden nap megcsináltam, persze nem bírtam végigcsinálni a 45 percet, de hát legalább van hova fejlődni :) De az tény hogy minden gyakorlatból ma már több darabszámot tudtam csinálni mint az első nap :)

Fogyás, hát eddig 1 kg ment le, de ennek még nem tulajdonítok nagy jelentőséget, majd egy hónap után!!! Norbi oldalán amugy is azt olvastam, hogy csak 1 hónap után szabad méreckedni.

És amugy is nem a kilók számítanak, hanem az a régi farmer a szekrényemben!!! Na ezért nekem nem a kg-ok a cél!

Üdv mindenkinek!

43. angyal78 (válaszként erre: 42. - 32fcc62d1f)
2014. jan. 7. 13:12
Igazad van ha nagyon szeretnénk fogyni talán nehezebben is megy.Lehet nem kellene annyira görcsösen venni és jobban is èrezném magam,de most ugy érzem minden gondolatom a fogyokurán jár.Mert már nagyon szeretném hogy sikerüljön és végre elégedetten nézhetnék a tűkörbe.Én is vissza fogtam magam kebesebbet eszem és pròbálok akkor is diétás ételeket enni.
2014. jan. 7. 11:20

Sziasztok!


Angyal78, ezelőtt amikor diétáztam, nálam is hamar lecsusszant pár kiló az elején.

Aztán a nagy öröm később elmúlt, mert a súlyom maradt.

Persze ilyenkor mit csinál az ember lánya? Mérgében feladja, hisz nem megy.


Na most eldöntöttem, talán ez volt az első érett gondolatom, hogy nem veszem elő az első 2-3 hétben.

Csinálom. Ha jól érzem magam már megérte, akkor is, ha nincs változás.


Eddig jó érzés, hogy nem vagyok tele, nem nehezedik el a testem reggeli után, nincs püffedés és eddig a nagy éhség érzet sem jelentkezett, pedig csak 3x eszek egy nap.

Ez a 4. napom.

41. angyal78 (válaszként erre: 40. - ChrisTai)
2014. jan. 7. 11:08
Sajnos nekem is volt már olyan is évekig nem mozdult a sùlyom 100kg voltam.Akár mivel pròbálkoztam semmi nem volt jo.Persze tegyem hozzá hogy a betegségem miatt is mert a nyirok rendszerem nem működöt valami jol és tele voltam vizzel.De aztán ahogy jöttem helyre testileg és lelkileg is és voltam agykontrolon akkor indult meg.Szerintem a lelki dolgok miatt is sokan nem képesek fogyni.Èn is ilyen vagyok ha van valami baj akkor könnyen feladom.Pedig tudom hogy annál rosszabul fogom magam érezni.Ezért is szeretném most végig csinálni.
40. ChrisTai (válaszként erre: 39. - Angyal78)
2014. jan. 7. 10:46
En mindig az elejen adom fel, mert nagyon nehezen indul el! :-( Ha egyszer elindul, akkor mar van kedvem folytatni.. De eleg hamar megunom, ha nem indul be.
2014. jan. 7. 10:44
Szerintem jo a heti 0.5-1kg fogyàs és az sem mindegy mennyiről indul az ember.Mert mint én pl90kg-rol indulok ès elösszőr csak a viz megy le.Az elég gyorsan aztán mikor már nincs olyan sok felesleg akkor nehezebben mennek a kg.Nekem eddig ez volt a tapasztalatom,sajna lehet ezért is adtam mindig fel.Vagy szerintetek igy van?
38. ChrisTai (válaszként erre: 28. - Enci955555)
2014. jan. 7. 10:36
Szia! Csak akkor eszem par falatot, amikor ehseget erzek! Sokat iszom, kenyeret, tesztat, rizst nem eszek, edesseget naponta egy picit, mert nekem az a boldogsag :) Malyvateat iszom, naponta fel orat mozgok... Nekem kb ennyi a haditervem, plusz mellette szedek valami bogyot, ami ehsegcsokkento...es neked? Mondjuk en nekem nem indult el rohamosan a fogyas, de remelem azert, mert tornazok, es igy nem szedi le az izmomat a dieta. Remelem h ezert :-D
37. ChrisTai (válaszként erre: 27. - Perseida)
2014. jan. 7. 10:32
Jelentkeztem :) Persze johetsz te is hozzam, a dietas naplom nem titkos. :)
2014. jan. 7. 10:30
Sziasztok! Nekem nem akar mocorogni a sulyom, sajna a heten csak 1,2 kilo ment le... Jo, ez most rosszul hangzott. :-D De az csak a gyomortartalom volt sztem... :-(
35. patapucs (válaszként erre: 34. - Angyal78)
2014. jan. 7. 09:48

Jaaa, értem.

Nálam a kávé az egyetlen, amit kizárólag hagyományos édesítővel bírok meginni. :-)

Korábban a túrógombócot ettem gyümicukorral, fini úgy is. :-)

34. angyal78 (válaszként erre: 30. - Patapucs)
2014. jan. 7. 09:44
Szia tudom hogy kaloria az sok a csümi cukorban de legalább egészségesebb ès sokkal kevesebb kell belőle mert édesebb mint a sima cukor.Végül is csak a kávéba szoktam használni de keveset.Valamiért èdesitővel nem szeretem a kávét.De majd stiviát kipròbálom azt mondják annak jo ize van.
33. 171d1bcb95 (válaszként erre: 32. - Bcicus)
2014. jan. 7. 02:40

Nem ez lesz a legnehezebb!

Agyban helyezd el magad úgy, ahogy látni szeretnéd magad, és menni fog.

32. Bcicus (válaszként erre: 25. - Angyal78)
2014. jan. 7. 02:34
Köszi. Eddig 43 minusznál tartok, de ez az utolsó 15 lesz a legnehezbb. Most beteg lettem, nem tudok nyelni, így nem nagyon tudom tartani a diétám, gyanítom sajna 1-2 plusz lesz mire meggyógyulok.
31. 32fcc62d1f (válaszként erre: 13. - 408020f45e)
2014. jan. 6. 23:36

Ezt a problémát én sem tudtam sose kiküszöbölni.


Aztán egy idő után elkezdtem megundorodni, azóta ritkán és keveset eszek.


Nem próbálsz meg sütni sütit? Cukor helyett más édesítő és fehér liszt helyett tk?

Annyi recept van, lehet érdemes lenne megpróbálnod.

30. patapucs (válaszként erre: 29. - Angyal78)
2014. jan. 6. 22:03

Bocs, hogy beleszólok, de diéta szempontból édes mindegy, hogy fehér cukor, barna cukor vagy gyümölcs cukor. Szénhidrát tekintetében egyformán hízlal mind.

A xillit, stevia, eritrit - ezek alacsony kalóriásak.

29. angyal78 (válaszként erre: 28. - Enci955555)
2014. jan. 6. 22:00
Szia üdv a csoportba.Nálam is ez van hogy valamiért mindig feladom,de most végig csinálom mert muszály nem érzem magam igy jol.Ès hát az évek meg telnek.Az én diétám abbol áll hogy nem eszem fehér kenyeret meg péksutiket,a fehéf rizs helyett barnát.Cukrot azt gyümölcs cukrot használok.Probálok este 6után már semmit nem enni.
2014. jan. 6. 20:55
Szia. Én is szívesen csatlakozom:), nekem is jó lenne leadni, de mindig a felénél feladtom. Milyen diát alkalmaztok? És hogy megy?
2014. jan. 6. 20:50
Én ma kezdtem, van egy naplóm, abban van rólam kép (szörnyű) és írogatok is, ha lesz miről :D
2014. jan. 6. 19:13
Az első nap kopog a szemem!!Vagy csak maga a tudat hogy nem nassolhatok majd csak jobb lesz.Ma még nem tornáztam de holnap már nem hagyom ki.Ti hogy vagytok?
25. angyal78 (válaszként erre: 24. - Bcicus)
2014. jan. 6. 19:05
Szia persze hogy csatlakozhatsz!És mennyit fogytál már? És hogyan?
24. Bcicus (válaszként erre: 1. - Angyal78)
2014. jan. 6. 18:25
Nekem már csak 15 van hátra szerinem, de azért csatlakozhatom?
23. laprincipessa (válaszként erre: 13. - 408020f45e)
2014. jan. 6. 14:55
Nekem is a csokimaniam okozza a legnagyobb gondot. En instant cappuccinoval potoltam, cukor nelkul vettem es xilittel izesitettem, aminek a mennyiseget fokozatosan csokkentettem. Ma mar edesites nelkul iszom altalaban. Napi 2 cappuccino kielegiti az edesseg/csoki iranti vagyam.
22. patapucs (válaszként erre: 21. - Patapucs)
2014. jan. 6. 14:49
Viszont olyan drága, hogy tutira beosztja az ember. :-D
21. patapucs (válaszként erre: 19. - ChrisTai)
2014. jan. 6. 14:48
A fene tudja. Marokszámra tutira hízlal, de gondolom jobb mit a sima. :-)
20. helena66 (válaszként erre: 13. - 408020f45e)
2014. jan. 6. 14:44
Sajnos én megértelek,mindig a csokin bukok el, egy kocka, fél tábla ez a javaslatok között elhangzik, de,ha megérzem az illatát akkor teletömöm magam, kifulladásig, rosszullétig képes vagyok enni.
19. ChrisTai (válaszként erre: 18. - Patapucs)
2014. jan. 6. 14:05
Hat en sosem hittem ezekben, de jol neznek ki, foleg az utolso toltott csoki :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook