Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most nem adom fel -20kg a cél! Ha te is így gondolod, csatlakozz! fórum

Most nem adom fel -20kg a cél! Ha te is így gondolod, csatlakozz! (beszélgetős fórum)


18. patapucs (válaszként erre: 13. - 408020f45e)
2014. jan. 6. 13:52

Szia!



Ezt pont tegnap találtam véletlenül.

Hátha...


[link]

17. ChrisTai (válaszként erre: 13. - 408020f45e)
2014. jan. 6. 13:37
Es az nem mukodik hogy csak kicsi etcsokit eszel? Egy tabla 500 kcal, mondjuk tizoraira akkor a fel tabla csoki... vagy amennyi kielegit. En mostanaban naponta eszek egy raffaellot... jutalom keppen...
16. angyal78 (válaszként erre: 13. - 408020f45e)
2014. jan. 6. 13:28
Na igen az édességgel én is igy vagyok nagyon szetetem èn is a csokit!! Èn az édesség utáni vágyam Norbis csokis pudinggal potòltam.Szinte minden este torna után azt ettem,szerintem finom és az ára is elfogadhatò.Pròbáld ki hátha neked is bejőn.Ès a màsik az hogy vegyél 70%-os vagy nagyobb %-os csokit abbol elég egy kocka is és megszűnik az èdesség iránti vágyad.Egy szelet csoki szerintem még belefér.
15. f3000dc5ef (válaszként erre: 13. - 408020f45e)
2014. jan. 6. 13:18

Én csokifüggő vagyok. Tudom miről beszélsz.


Rendesen elvonási tüneteket okoz. Nekem a paleo vált be. Mert ott ehettem két pofára mást, ha megkívántam a csokit. És most már tudom szabályozni :DDD Akár hónapokig is elvagyok nélküle.

2014. jan. 6. 13:15
Sziasztok üdv mindenkinek aki csatlakozott.Nekem ùgy sikerült fogynom,hogy nagyon oda figyeltem mit eszek,ès minden nap kb 30percet tornáztam Norbi duci tréningel kezdtem és amikor már jobban birtam akkor elipszisen nyomtan kb 20-30percet és este 6után nem ettem.Most is ezt szeretném folytatni.A diéta nehezebb mert a hùsok közül csak a csirkemellet szeretem semmi felvágot virsli szalámit nem eszem.Szoval a igy elég nehéz,de legalább a zöldségeket szeretem.Ma pl pároltam cukkinit hagymával és barna rízst ettem hozzá.Ès ti ki milyen diétát csinál??
2014. jan. 6. 13:12

Sziasztok!

Én most nagyon el vagyok kenődve, mert az édesség nálam mindent visz!:( Egyszerűen szörnyű. Mondjatok már valamit, hogy mivel lehetne csökkenteni a csokoládé éhségemet?! Aki tudja miről beszélek, az megérti, hogy itt nem egyszerűen az van, hogy ánegondoljrá vagy álldmegésneegyél! Ez szénhidrátfüggőség. Már nagyon sok mindent olvastam, de csak általános blabla szövegek. Ez nem akaratgyengeség.

Gondoljatok arra, hogy amikor szomjas az ember, iszik. De ha nem tud inni valamiért, hát minden idegszála azon pörög, hogy mit kellene inni?!Nem?

Hát ez is olyan. Próbálok az édesség helyett gyümölcsöt, de attólmég éhesebb leszek. Akkor próbáltam sajtot, tejfölt eszegetni, mert ezek állítólag csökkentik a szénhidrátok utáni sóvárgást. De ez is plusz kalória. Egyszerűen hiába eszek helyette mást, addig-addig csipegetek, míg mégis csak csoki a vége. Akkor utána jó.

Komolyan szenvedek ettől a dologtól. Ha lenne egy pm túlmüködésem, akkor ez akár jó is lehetne, de nekem alul működik, lassítva az anyagcserét. Szóval nagyon-nagyon résen kell lennem, mert minden rajtam ragad. Ami meg nagy nehezen lemegy, akár napok alatt is képes visszajönni.

Próbáltam már sokféle bogyót, port, turmixot, nekem egyik se volt jó.

Mielőtt bárki mondaná: igen rendszeresen mozgok, torna, szobabicó, séták 5-6km, szóval teszek érte, de pengeélen táncol a dolog.

Olyan sokan vagyunk akik fogyni szeretnének, de olyan kevesen vannak, akik úgy szólnak hozzá, hogy az tényleg segít. Sok fórumot olvastam én is a témában, érdekelnek az új módszerek, többet ki is próbáltam. De a legnagyobb problémám az édesség!Most padlón vagyok, mert hiába az elszántság, az akarat. Mivel lehetne kiváltani a csokoládét?! Olyan valami kellene nekem, ami hatásában ugyanazt éri el, mint a csoki, de nincs benne kalória.:(

12. f3000dc5ef (válaszként erre: 11. - ChrisTai)
2014. jan. 6. 13:06
Ezért kell olyan módszer, amivel akkor is tartod a súlyod, ha nem figyelsz oda, csak éled az életed :)
11. ChrisTai (válaszként erre: 10. - F3000dc5ef)
2014. jan. 6. 12:55
Nem feladtam eddig sem, csak mondjuk azt "megelégedtem" annyival, és utána nem is érdekelt, ha visszajön... de mostmár meguntam, és észrevettem, hogy egyre nehezebben megy le, ha nem is jön fel több...
10. f3000dc5ef (válaszként erre: 9. - ChrisTai)
2014. jan. 6. 12:52

61 kg :D itt a vége fuss el véle :DDDD és tartom :DDDD


Találd meg a módszered, amivel tartani is tudod :D

De feladni valóban nem kell :D

9. ChrisTai (válaszként erre: 8. - F3000dc5ef)
2014. jan. 6. 12:48
Igen... szerintem az még a Tajvanra fogyós forum volt, sajna azóta megint visszajött minden. De nem lehet feladni. :D Látom, hogy te nem álltál le, és csinosodsz. :)
8. f3000dc5ef (válaszként erre: 7. - ChrisTai)
2014. jan. 6. 12:39

Szia :D

Most tűnt fel a neved :D

A régi fogyós fórumról :D Most megnéztem a táblázatunkat :D

Picit mosolyogtam :D Én akkor voltam 75 és cél a 70 volt :DDDD

2014. jan. 6. 12:21
En is tobb csoportban bent vagyok, mert miert ne. :) En sajnos nagyon sokszor jojoztam, szeretnem vegre elerni, hogyha most sikerul fogynom, akkor meg.is tartsam... Probalok raszokni a sportra is, de csak itthon. Honnan irtok csajok? :)
6. Perseida (válaszként erre: 5. - Perseida)
2014. jan. 6. 12:12
jav.: 8 kiló
5. Perseida (válaszként erre: 4. - Perseida)
2014. jan. 6. 12:11
Én az inzulinszétválasztó diétát kezdem el újból. Két évvel ezelőtt 3 hónap alatt 17 kiló ment le vele (igaz, Metes támogatással, így lehet, most ennyi nem fog sikerülni). ( kiló jött vissza ebből a bűnös életem miatt :D
2014. jan. 6. 12:09
Na, ide is belépek, hátha több csoport, nagyobb kitartás :D
2014. jan. 6. 12:04

Szia!


Én szívesen csatlakozok. Bár én többet is fogynék, de a 20 is jobb, mint a semmi! :)

2014. jan. 6. 11:57
Szia! Itt vagyok! Mi a módszer? :) Kb én is ennyit szeretnék fogyni, most 76 kiló vagyok...
2014. jan. 6. 11:43
Tavaly már sikerült megszabadulnom 16kg-tol de sajnos abba hagytam a diétát és vissza is hiztam 10kg.98kg-val kezdtem 82kg le is sikerült fogyni de feladtam és most megint kb90kg mutat a mérleg.Ès most elegem lett ebből az állapotbòl.Szòval ùj év ùj alak!! Ha van kedved csatlakozz hozzám!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook