Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » MLM rendszerről vélemény? Akár munkatapasztalat, akár vásárlóként? fórum

MLM rendszerről vélemény? Akár munkatapasztalat, akár vásárlóként? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
186. timycat (válaszként erre: 184. - Remoni)
2012. máj. 14. 22:47
Ez az MLM-style, célozgatás, de semmi tények és mindig az USA-val jönnek, USA-tudósok, USA-szaklapok. Konkrétumot ne várj!
185. timycat (válaszként erre: 183. - Bionet58)
2012. máj. 14. 22:46

Tudod ebben az a visszatetsző, hogy az orvosokat és gyógyszercégeket pénzéhes dögnek tituláljáktok, míg persze a természetgyógyászok, homeósok nem pénzből élnek :S


Ami a ki meddig élést illeti, a családunkban erősen "illik" megélni makkegészségesen a 90 évet is (és most ne hozd fel a vastagbélrákból gyógyult édesapámat aki csak 40 éve alkoholista és bagózik még most is, gyógyulás után is :S), ugyanis az hogy valaki nem robbantja fel a gyógyszergyárakat még élhet egészségesen, sőt még a gyógynövényekre is "rányalhat". Én is voltam már természetgyógyász-csontkovácsnál csontkovácsoltatni.


Egyébként a nővéremék Svédországban élnek uszkve 25 éve -igen gaz disszidánsok- az ottani orvostudomány egyedül az antibiotikumokat űzte ki, úgy-ahogy és a magyar egészségügy is egészen erre tendál. Svédországról még annyit, hogy az egyik legnagyobb nyugati-orvos elszívó, csakúgy mint Németország... cirka 5000 főnyi orvost terveznek a közeljövőben összevadászni Európa-szerte... szóval "fejlettebb" társadalmakban is dívik még a gonosz nyugati orvoslás.

184. Remoni (válaszként erre: 183. - Bionet58)
2012. máj. 14. 22:33

Hol találhatók Hollandiában és Kínában ezek a kórházak? Mi a nevük?

Hol tudom elolvasni azt a nemzetközi felmérést? Melyik USA "szaklap" közölte ezt?

Amíg csak homályosan célozgatsz ezekre, addig ezek üres lózungok maradnak. Népbutítás. "Frentsize".


Nem válaszoltál arra kérdésemre, hogy tudod-e mi az a cukorbetegség? Főleg a 2-es típus...


Te mit teszel meg az egészségedért? Tudod-e, hogy a jelentős túlsúly milyen egészségügyi veszélyeket rejt magában? Ismered-e a metabolikus szindrómát? Annak hatásmechanizmusát? Vagy arra is van gyógynövény? Akkor miért nem használod te és a családod?


Igazad van, ez a fórum nem erről szól, úgyhogy elnézést az offért.

183. bionet58 (válaszként erre: 179. - Remoni)
2012. máj. 14. 22:22

Igen sok mindent tudok, többek között azt is, hogy Hollandiában, és Kínában is van olyan kórház, ahol gyógyszerek nélkül gyógyítanak. Közel 100% -os eredménnyel. Persze agyon vannak hallgatva, legalábbis nálunk, és egy pár hozzánk hasonlórendkívül kemikálét használó országban. Már Németországban, Svédországban, stb, sincs ennyire túl hallgatva az alternatív gyógyászat ilyen rendkívüli eredményei.


Ami pedig az onkológusokat illeti, érdekes módon készült egy nemzetközi felmérés, ami azt mutatta ki, hogy a Ők közel 70% - a elutasítaná a kezeléseket adott esetben. Mindez az USA szaklapjábanjelent meg, de publikálták Kanadában, és másutt is.


Mellesleg ez a fórum nem is erről szól eredetileg, na meg mindenki maga tudja meddig akar élni és milyen életminőségben, és azért mit hajlandó megtenni.

182. Remoni (válaszként erre: 177. - Timycat)
2012. máj. 14. 21:33

Nemrég egy onkológus ismerősöm mondta, hogy a ráknál nem hónapok, hetek, napok számítanak, hanem órák és percek...

Az én egyik rokonom is természetgyógyásszal kezeltette a mellrákját. Teljesen behülyítették, totál elutasította az orvosi kezelést. Csak a növények és reiki volt. Bele is halt, pedig időben fedezték fel, valószínűleg gyógyítható lett volna.

Ezt a fajta agymosást gyilkosságnak tartom és büntetném kőkeményen.

181. 06718ca650 (válaszként erre: 177. - Timycat)
2012. máj. 14. 21:28
én is így gondolom.
2012. máj. 14. 21:27

Épp most világosítottak fel, hogy mennyire h.lye vagyok, hogy nem lépek be ebbe a bizniszbe...


Nem tudom, mit csináljak!!! Még holnap gondolkodhatok. Viszonylag nagy összeget kell befektetni, és láttam, akinek bejött, az pár év alatt rengeteget keresett. MLM-esek, szerintetek megéri akkor is, ha nincs nagy ismeretségi köröm? Ha nem vagyok az a nyomulós fajta? Beszélni tudok, és van egy kis sütnivalóm. A cégről nem árulhatok el semmit.

179. Remoni (válaszként erre: 178. - Bionet58)
2012. máj. 14. 21:26
Azt tudod-e mi okozza az 1-es típusú cukorbetegséget? És mi okozza a 2-es típust? Vagy, hogy egyáltalán többféle van? Mindegyik félére ugyanezeket kell szedni? Mi ezek hatásmechanizmusa? Hogyan gyógyítanak? Tessék, győzzél meg, nyitott vagyok rá...
2012. máj. 14. 21:22
A Nagy gyógynövénykönyvben megtalálod. Több is.Például az Erdei aranyvessző, a kálmosgyökér, Fehér Fagyöngy, hogy csak néhányat említsek. Egyik sem MLM rendszerben kapható, minden gyógynövény boltban beszerezhető, az alkalmazásukat is meg lehet tudni.
177. timycat (válaszként erre: 174. - Bionet58)
2012. máj. 14. 21:21

Én erre mindig a rákosok esetét hozom fel pl-nak, amikor 1,5 évig eljárnak természetgyógyászhoz, aztán utolsó fél évben csak orvosi segítségre szorulnak és meghalnak aztán a rokonyok köpködnek, hogy az orvosi kezelés mellett fél évet élt, míg a természetgyógyász mellett jól is volt 1,5 évig... Igen? akkor minek ment végül orvoshoz? Ill a ráknál az egyik legfontosabb pont az IDŐ, ha azt a 1,5 évet esetleg orvosra "pazarolta" volna, lehet még élne.


Egy volt osztálytársam sárkányfű-árus anyukája hitt szentül a füvekben olyannyira gyógyította vele a vastagbélrákját, hogy szépen belehalt, az orvosok már csak a fájdalmát tudták enyhíteni az utolsó 2 hónapban (erre a füvek nem voltak képesek, csakúgy mint a gyógyításra).

Míg édesapám seperc alatt gyógyult ki a vastagbélrákból, pusztán azért mert rögtön tudta hova kell fordulni


Egyébként arra kíváncsi lennék, hogy melyik gyógynövény GYÓGYÍTJA a cukorbetegséget, mert kezelni lehet, de gyógyítani.

Félreértés ne essék, nem vagyok a füvek ellen, sőt, orvosrokonok gyakran alkalmazzák is, de kiegészítésként, megelőzésként, de van az a pont amikor ezek már kevesek és akkor csak a gyűlölt gyógyszeripar és orvostudomány termékei segítenek.

176. Remoni (válaszként erre: 174. - Bionet58)
2012. máj. 14. 21:15
Arra kíváncsi lennék melyik gyógynövény gyógyítja a cukorbetegséget...
175. 06718ca650 (válaszként erre: 174. - Bionet58)
2012. máj. 14. 21:11
láttunk már csodákat az orvostudományban, és a gyógynövényektől is, és láttunk már is meghalni embreket akik bíztak a természetgyógyászatban.
2012. máj. 14. 21:09
A remek orvostudomány miért nem tudja a magas vérnyomást, cukorbetegséget stb. gyógyítani. A gyógynövények, NEM MLM, símán a gyógynövények pedig igen.
173. 06718ca650 (válaszként erre: 166. - 06718ca650)
2012. máj. 14. 21:05
hú baxus miket írtam, bocs, csak mérgesít tényleg hogy ha nincs más kilátás csak az mehet hogy hitelezel, meg bankolsz meg az isten tudja mi. én is bele akartam vágni, de lelkibeteg lettem volna.
172. Remoni
2012. máj. 14. 20:59

Nemrég voltam egy MLM előadáson, ahova orvosokat hívtak meg. Azt hogy átveréssel csaltak oda és nem tudtuk hova megyünk, azt tegyük félre...

Ez most egy nagyon menő, a Himalaya-n termesztett pici piros bogyókat áruló banda. Vannak nekik fújós spray cuccaik is. Az előadás felénél a teremből az orvosok fele elmenekült. Lehet a népet hülyíteni, de amikor egy hiteltelen, agyonszoláriumozott, expopénekes azt ecsetelgeti, hogy ha ráfújok a csuklómra a szuper cuccukból, az hamarabb felszívódik a kapilláris ereken keresztül, mint egy gyógyszer a gyomor- vagy béltraktusból, akkor azért legszívesebben ütemesen vertem volna fejem (vagy az övét inkább) a falba.

Csak halkan kérdezem, ha ez így van, akkor az inzulint miért kell még mindig szúrni? Akkor azt miért nem fújkálják?

Na ezért nem hiszek az MLM-nek. Mert hülyének néznek.

171. timycat (válaszként erre: 153. - Bionet58)
2012. máj. 14. 20:54

Csak tudod az van, hogy van egy baromi jó minőségű, folyamatosan ellenőrzött csapvíz, amit átfolyatok a ti vízszűrőtökön és a víz eredményei ugyanazok lesznek... tényleg bevizsgáltatták a csoda-vízszűrőt, nálunk totál felesleges alkalmazni.


Anyuék falun laknak, ott tényleg elég gyér a vízminőség, hát amway vízszűrő ott sem szerepelt fényesen, bármelyik "rendes" kereskedelemben kapható, harmadannyiba kerülő víztisztító "lenyomta"... mint említettem van vízszolgáltatónál dolgozó ismerősöm, sőt korábban rokonom is dolgozott ott, tehát tényleg bevizsgáltatták, konklúzió: NEM ÉRI MEG AZ ÁRÁT... és ezt a cég is tudja mikor az ügynökei már negyedáron is odaadnák csak vigyed

170. Remoni (válaszként erre: 145. - Bionet28)
2012. máj. 14. 20:51
Biztos nagyon sokat jársz orvosi konferenciákra...
169. timycat (válaszként erre: 150. - Gavrilo1)
2012. máj. 14. 20:45

Na ne kezdjétek itt nekem az orvosok ördögűzését, minden szakmában vannak etikusak és kevésbé etikusak. De az orvosttudomány eredményei elvitathatatlanok. Vagy ha szerintetek nem akkor csak egy kérdés, kihez fordulsz ha eltörik valamid, vagy műtétre kell menned? MLM vs. orvostudomány


És tudom mi van az Elmexben, nem kell lenyelni, egyébként rá is van írva, hogy nem mindenki használhatja pl a fluortartalma miatt, de! erre rá van írva, ki van ksíérletezve, nem azt nyomatják hogy ez aztán hiperszuper, bio, antiallergén jó mindenkinek, aztán meg nem.


(azt meg csak "halványan" írom, hogy az én családomban "tudományos" orvosok van nem az utazgatósok, akik arra a zsebükre ütnek, amelyik többet fizet)

168. 8e9170fe09 (válaszként erre: 153. - Bionet58)
2012. máj. 14. 20:34
A vezetékes ivóvíz az egyik legalaposabban ellenőrzött élelmiszer.
167. 8e9170fe09 (válaszként erre: 151. - Gavrilo1)
2012. máj. 14. 20:34
Egy kis klór még nem a világ.
166. 06718ca650 (válaszként erre: 165. - Firpo)
2012. máj. 14. 20:31
én sezmély sezrnt sajnálom hogy a pénzügyi szekció fejlődik csak. :(
165. Firpo
2012. máj. 14. 20:23

Elnézést,egy órára el kell menjek.

Remélem aktív lesz ez a jó kis fórum!

A mai helyzetben sokan keresnek alternatívákat,és ez az az ágazat,ami fejlődik!

Érdemes beszélni róla!

164. 06718ca650 (válaszként erre: 161. - Gavrilo1)
2012. máj. 14. 20:20
én elhiszem hogy többe kerül, és több vele a meló. végülis nem is annak az ára a baj, hanem a fizetés kevés. :)
163. Firpo (válaszként erre: 160. - Gavrilo1)
2012. máj. 14. 20:20
Állami támogatású megtakarítások,illetve hitelek.
162. Firpo
2012. máj. 14. 20:18

Ja,a "fogkrém és porszívó árusok" zaklatásaival továbbra sem tudok azonosulni!

Az én cégemnél is kizárólag a "termék" győzött meg,amit a zrt. MLM renszerben értékesít!

Nyugat-Európában fiókosítva van,pár év múlva itthon is ez lesz valószínűleg.

Ez egy pénzügyi cég.

161. Gavrilo1 (válaszként erre: 159. - 06718ca650)
2012. máj. 14. 20:15

Valamiben csak kell.

Az biztos hogy biót, természeteset előállítani jóval többe kerül, több munkába és kevesebb a végtermék. A francos krumplibogarat rohadt unalmas nap mint nap összeszedni permetezés helyett. A salátásból a csigákat minden reggel begyűjteni . 3 hónap alatt vágócsírkét produkálni -igazán nem egy nyereséges dolog.

160. Gavrilo1 (válaszként erre: 156. - Firpo)
2012. máj. 14. 20:12
Nagyon sejtelmes vaggy! Kicsit konkrétabban lehetne?
159. 06718ca650 (válaszként erre: 158. - Gavrilo1)
2012. máj. 14. 20:12
talán. nem mer már az ember hinni semmiben. :)
158. Gavrilo1 (válaszként erre: 157. - 06718ca650)
2012. máj. 14. 20:12
biztos ott is vannak úgymond kóklerek, de talán komolyabbak az ellenőrzések mint a sima termékeknél.
157. 06718ca650 (válaszként erre: 152. - Bionet28)
2012. máj. 14. 20:10
a hatalmas bio üzletágról se feledkezzünk meg. sokan gazdagszanak meg abból is indokolatlanul.
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook