Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » MLM rendszerről vélemény? Akár munkatapasztalat, akár vásárlóként? fórum

MLM rendszerről vélemény? Akár munkatapasztalat, akár vásárlóként? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2012. máj. 15. 18:03

Nekem a termékekről jó a véleményem. Eddig még mindig segítettek, olyan esetben is amikor az orvosok nem tudtak. Gyerekkorom óta én nagyon sokat voltam korházba. Itt Magyarországon is, és Erdélybe is nagyon kevés orvos volt aki igazán jó volt.

Erdélybe sokszor gyógynövényekkel segítettünk magunkon.

Az emberekről aki az MLM -et csinálják már sok negatív tapasztalatom volt. Azt persze hozzá kell tennem, hogy sok szakma művelőjével volt már negatív tapasztalatom. Véleményem szerint valaki elindítana egy fórumot, bármely szakma művelőjéről, legalább ennyi negatív dolgot lehetne találni, mint itt.

215. 06718ca650 (válaszként erre: 208. - Mazsinka)
2012. máj. 15. 17:29
sajnos ez van. igen. :(
2012. máj. 15. 13:11

MLM- ben árúsítják például azokat a termékeket amit a NASA ad az asztronautáknak. Azon kívül Magyar MLM cég rendelkezik avval a vizsgálati módszerrel, amelyet akkor használnak, amikor földre érnek. Ukrajnában már használják ez az eszközt. Azt, hogy itthon mikor fogják nem tudom.

Mellesleg az Ukrán orvosok nagy része addig nem kezeli a beteget gyógyszeresen amíg teljes méregtelenítést, tisztítást nem alkalmaznak, mert a tisztítás, méregtelenítés után sok esetben nincs is rá szükség. Amikor pedig van, sokkal kíméletesebb módszerekre, gyógyszerekre van szükség.

Az esetek túlnyomó többségében van is rá idő, már ami az akut eseteket illeti. Igen kevés alkalommal szükséges az azonnali életmentő drasztikus gyógyszeres beavatkozás. Lám lehet így is gyógyítani.


Kínában meg a megelőzést, nem pedig a gyógyítást fizetik.

213. f64f0d9a69 (válaszként erre: 2. - A31cf0fa6a)
2012. máj. 15. 07:47

A piramis játék és a valódi MLM között szerencsére óriási a különbség!


[link]


1. Ne kapcsolódjunk olyan rendszerbe, ahol csak az új tagok beszervezéséért kapunk jutalékot. Jövedelmünk elsődleges forrása a termék értékesítéséből származzon. Csak akkor legitim az MLM cég, ha speciális termékei a rendszerbe lépés nélkül is megvásárolhatók. Győződjünk meg arról, hogy a kínált termék valóban rendelkezik-e a beharangozott tulajdonságokkal, valóban piacképes-e.


Ne lépjünk be olyan MLM cégbe, ahol túl nagy kezdőcsomagot, nagy értékű saját készletet kell vásárolnunk. Ezek a rendszerek álcázott piramisjátékok, melyek bármikor összeomolhatnak.

212. f64f0d9a69 (válaszként erre: 208. - Mazsinka)
2012. máj. 15. 07:40

Mazsinka!

A tisztességes MLM az egy jó és jövedelmező munka.

Nem való mindenkinek.

Ha sok pénzt kell befektetni, szerintem nem érdemes beszállni. A termék eladhatatlan. Ha nincsenek ismerőseid, kevés a esélyed.

[link] Így működik egy tisztességes MLM üzlet.

(MLM tag vagyok én is, mint fogyasztó...)

211. 8e9170fe09 (válaszként erre: 210. - Gavrilo1)
2012. máj. 15. 06:50
Volt gyémánt, és lakáshitel is ilyen.
2012. máj. 15. 05:44

Az utóbbi években több pénzzel foglakozó "MLM" cég bebukott- mostanában kaptunk oktatás ezekről. És bizony nagyon sokan befektettek, olyanok is akik már régen ismerték az MLM rendszereket,nagyon jól keresnek egyikből másikból hatalmas összegeket vesztettek ezeken. Még őket is beetették!!! Volt itt részvéyn és aranyrúd- mindkettő bukás volt (több millárúl van szó)

Ha nincs minőségi termék, akkor már alapból gázos az egész MLM:

209. Firpo (válaszként erre: 205. - Remoni)
2012. máj. 14. 23:54

Nem külföldön dolgozok,itthon.

Ez takarék pénztár.

Csak külföldön mindenhol fiókosítva van,mint a bankoknál,itthon meg az egyik cég MLM rendszerben kezdte el,és fényes a siker!

A "titok"semmi más,mint az,hogy alaovetően jó a "termék",az MLM rendszerrel csupán gyorsítják a terjedését,mivel a dolgozók részesülnek a cég nyereségéből,nem fizetést kapnak.

208. Mazsinka (válaszként erre: 207. - Timycat)
2012. máj. 14. 23:44
Tudom, .ar helyzet! Lassan olyan világban élünk, amikor az ember már az ilyenben is jövőképet lát. Tiszta agymosás. Azért kösz a tanácsokat, jó éjt Nektek!
207. timycat
2012. máj. 14. 23:39

Mazsinka! Dönts belátásod szerint! Aztán legyen szerencséd így is-úgy is.


Nekem -már amit leírtál és amit eddig láttam- több sebből vérzik a biznicc, de nem venném a lelkemre ha az én "h.lye" szövegelésem miatt lemaradnál valamiről :S

206. Mazsinka (válaszként erre: 200. - Remoni)
2012. máj. 14. 23:39
Akit érdekel a dolog, az elmegy az üzleti találkozójukra, ahol meghallgatja a programot. A találkozó előtt és után nem adnak ki információt, ha érdekelt vagy, belépsz. Ha nem, akkor sem fecseghetsz összevissza a cégről. Ez egy bejelentett cég, ami még adományoz is árvaházaknak, ennek-annak. Ha jól csinálod, gyorsan kereshetsz vele viszonylag sokat, ennyit erről. Valószínűleg nem fogok belépni, mert a férjem eleve nem támogatja, és nincs is elég kezdőtőkénk hozzá. Csak eljátszadoztam a gondolattal.
205. Remoni (válaszként erre: 201. - Firpo)
2012. máj. 14. 23:37

Te külföldön dolgozol, külföldi MLM-ben. Hidd el, az más, legalábbis szerintem más.

Ami itt megy, az nem MLM, hanem átverés. Tízszeres áron adnak el olyan cuccot, amit kapsz patikában is, csak átcsomagolják, és körítenek mellé valami marketingdumát. Kár, hogy itt nem lehet termékneveket írni, mert konkrétan tudok linkeket mutatni erre az átverésre.

204. Remoni (válaszként erre: 203. - Timycat)
2012. máj. 14. 23:31

Ja, meg amikor azt hangoztatják, hogy hárommilliárdos forgalom. Megnéztem az elmúlt 3 éves mérlegüket a neten, akkor sem jön ki ez az összeg, h az azokban szereplő összes számot (beleértve dátumot és adószámot is) összeadom :)

Nem láttam még olyan MLM céget, aki ne az emberi butaságra alapozott volna. Ez zavar tulajdonképpen.

203. timycat (válaszként erre: 201. - Firpo)
2012. máj. 14. 23:22
Na meg a másik, mikor 2 éve élő cég jön a 20 éves tapasztalattal, meg a 30 évre szóló távlati kilátásokkal
202. timycat (válaszként erre: 200. - Remoni)
2012. máj. 14. 23:21

Meg ilyenkor felmerül a kérdés, hogy ha annyira jól megy nekik, akkor engem miért akarnak bevonni? Emberszeretetből? Sőt minek kell nekik a pénzem? Van nekik elég, nem?


A titkolózás már csak hab a tortán

201. Firpo
2012. máj. 14. 23:21

Pont a "termék" a lényeg!

Ha az jó,akkor az hogy MLM rendszerben értékesítheted,az még jobb!

Ha nem jó,úgyis kipukkad a lufi...

az sem mindegy,mióta él a cég!

200. Remoni (válaszként erre: 197. - Mazsinka)
2012. máj. 14. 23:18

Nem kötözködni akarok, tényleg nem értem. Ha nem szabad kiadni, akkor neked kiadták? Vagy csak nekem nem lehet? Hogy döntik el, hogy ki az akinek ki lehet és ki az akinek nem?


Az MLM azoknak jó, akik kitalálják, akik az első sorban vannak. Nekik is csak addig, míg össze nem omlik a rendszer.

199. timycat (válaszként erre: 198. - Timycat)
2012. máj. 14. 23:16
és hogy ez nem kárörvendés vagy valami, én jogi téren munkálkodom, mondtuk neki, baj lesz, ebből baj lesz, sőt többet tettem értem, mint ami elméletileg legálisan, de mégis fennakadt :( Pedig nagyon jó fej (volt), példás családapa... erre tessék az unokái jövője is rámegy erre legálisan, elméletileg
198. timycat (válaszként erre: 197. - Mazsinka)
2012. máj. 14. 23:14

:D az ilyen elméletileg legális dolg miatt kapott nagyon durva 12 évet szigorított börtönben :S Ő volt a balek, aki elvitte a balhét a "fejesek" helyett is.

Gyönyörű gránit lábazatos palotát épített, medencével, csak félmillás öltönyben járt és volt néhány luxusautója... hát őt bevarrták, teljes vagyonelkobzás terhe mellett :S

197. Mazsinka (válaszként erre: 195. - Remoni)
2012. máj. 14. 23:10

Mert nem szabad kiadni az információkat, ennyi.

Én ezért tartom kétesnek, bár elméletileg legális.

196. Mazsinka (válaszként erre: 193. - Timycat)
2012. máj. 14. 23:08
Értem. Láttam a bankszámláját, igen. És az autóját is, a kezén az ékszereket is, és mindkét házát. Durva.
195. Remoni (válaszként erre: 193. - Timycat)
2012. máj. 14. 23:05
Tényleg, miért nem lehet írni semmit sem a cégről?
194. Remoni (válaszként erre: 186. - Timycat)
2012. máj. 14. 23:03
Nem várok :)
193. timycat (válaszként erre: 190. - Mazsinka)
2012. máj. 14. 23:03

Te ilyet én is ismerek, aki rakás pénzt keresett vele, aztán láttam térdepelni a híradóban kommandósok gyűrűjében :S Meg olyat is, aki hitelt vett fel a lakására, mert első körben visszakapta a kisbefektetését 2szeresen is, aztán nagyobbra vállalkozott végül az utcán kötött ki.


De így hogy nem írhatsz semmit a "cégről" nem tudok tanácsot adni.

192. Remoni (válaszként erre: 190. - Mazsinka)
2012. máj. 14. 23:03

Láttad a bankszámláját?

Én látok MLM-es üzletkötő bankszámlát. Eleinte szépen jöttek a pénzek, azóta meg semmi. Azt se kapta vissza, amit befektetett. Mondjuk az nem kevés volt...

Nem az eladott termékekből élnek,hanem azokból, akiket beszerveznek maguk alá. A termékeket nem lehet eladni, mert annyira drágák és ugyanazt megveszed boltban a töredékéért. Konkrét példákat tudok erre mutatni.

A legújabb, amikor már részvénycsomagokat is ajánlanak a cégben. Magára valamit is adó bróker sikoltva menekül ez elől a konstrukció elől.

Ha nagyon nincs melód mindenképp olyan MLM rendszert keress, amibe nem kell sokat fektetni.

191. Firpo
2012. máj. 14. 23:02

Mindíg gyanus,ha rövid idő alatt nagyon nagy pénzt ígérnek...

Csodák nincsenek,vagy ugye 3 napig tartanak...:-)

Nálunk fél év munka után "ígértek" 400.000-et,egy év után kb. a dupláját valószínűsítették,ami eddig be is jött.

2012. máj. 14. 22:57
Eddig én is azt mondtam mindig, hogy csak tisztességes meló kell, meg milyen h.lyeség már ez az MLM, de nincs jó melóm, sőt semmilyen, és ezt már nagyon unom. Így meg kell tanulnom más szemmel néznem a dolgokat. Aki beajánlotta, az egy év alatt egy rakás pénzt keresett vele.
189. timycat (válaszként erre: 187. - Mazsinka)
2012. máj. 14. 22:56
Ha már neked kell beleinvesztálnod szerintem menekülj!
188. Firpo (válaszként erre: 180. - Mazsinka)
2012. máj. 14. 22:54

Pont ezért nem léptem be egyik MLM rendszerű cégbe eddig,mert az én pénzemre illetve befektetésemre volt szükségük...

Ha olyan jó,miért velem(az értékesítővel,NEM vásárlóval!!)akarja megvetetni?!?

Na,ez nálunk máshogy van (de ahogy látom,csak itt),az értékesítő értékesít,nem vásárol!

Ja,és nálunk kb.az ügyfelek 30-40%-a magátől keresi meg a céget,hogy szerződne...

2012. máj. 14. 22:52
Ejha! Ne tolongjatok a tanácsokkal! Alig győzöm követni...Végülis mindegy, ez az én döntésem. Elég nehéz döntés.
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook