Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit lehet tudni a SuperGreensről? Mik a tapasztalatok? fórum

Mit lehet tudni a SuperGreensről? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
236. emagdi (válaszként erre: 232. - Jucika69)
2008. máj. 7. 17:03

off:

nekem működik a helyesírás ellenőrzőm itt is.

én firefoxot használok, abban biztosan működik, de talán az internet exporerben is.

:))

235. Bea70
2008. máj. 7. 16:10
Én 3. hete iszom a Supergreenst, az első napokban próbáltam vegán étkezni, az új biológia szerint, de rá két napra a súlyom több lett. Most az eredeti diétámat tartom, de azt veszem észre, hogy inkább hízom, mintsem fogynék. Inkább nagyobb az étvágyam mint eddig volt. A menstruációm is felborult, vajon ettől? Igaz a 2,5 liternél többet nem tudom meginni, lehet hülyén hangzik, de nincs rá időm, mert annyit dolgozom, hogy elfelejtek inni.
234. Cszsuka
2008. máj. 7. 15:33

Örülök, hogy így felkorbácsoltam a kedélyeket, bár nem ez volt a célom!

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy pontosan hogy is csináljátok ezt az egészet. Nekem is van egy módszerem, de az nem a Super Greens -ennek ellenére nem vetem el a többi lehetséges megoldást. Elvem ugyanis, hogy nem mindenkinek jó minden. Akinek nem jó az én módszerem, annak lehet jó a SG, illetve fordítva.

Mivel nincs szükségem fogyásra, csupán egészségpárti vagyok, másoknak segítek lefogyni.

Férjemnek 15 kg sikerült, más ismerősömnek 11 kg és kisebb súlyú embereknél 4-5 kg 6 hét alatt.

Nagyjából elfogadhatók az elvek az SG-nél, csak van néhány kételyem, ezt szeretném eloszlatni, ezért kérdezlek benneteket: pontosan mit is csináltok és hogyan?

233. Jucika69 (válaszként erre: 230. - Magdee)
2008. máj. 7. 14:42

Magdee én 116-ról fogytam le 8 kg-ot, és ha a súly nagyságáról beszélünk, ahhoz képest elég kevés, igaz az idő meg rövid. Azzal együtt többre számítottam, viszont az is igaz, hogy se sport, se diéta nem szerepelt az étlapon :-) ahhoz képest viszont elég sok. Viszonyítás kérdése.

A 7-8 kg szerintem akinek kisebb a versenysúlya is lemegy 2 hónap alatt, persze ha betartja a játékszabályokat.

232. Jucika69 (válaszként erre: 231. - Emagdi)
2008. máj. 7. 14:39

Bocsánatodért esedezem, tényleg nem te voltál. Viszont érdekes lenne használni itt a helyesírást ellenőrző szoftvert. Gondolom próbáltad már azért ajánlod itt, egy fórumban ami egy szer használatának tapasztalatairól szólna....

Félregépelni meg mindenki szokott, még én is, pedig gyors- és gépíróként végeztem anno 600 évvel ezelőtt. Ezzel nem akarom menteni, mert tény, hogy bibibi szinten mondta a magáét és rengeteget tévesztett, de szerintem inkább a lötyiről beszéljünk.

Nagyon eltévedtünk a témától

231. emagdi (válaszként erre: 226. - Jucika69)
2008. máj. 7. 14:27

csak a pontosítás kedvéért megjegyzem hogy nem én szóltam neki, hogy nem sok saját gondolat volt abban amit leírt:)))

én csak azt jegyeztem meg, hogy amit viszont magától írt (elég arrogáns stílusban) nehéz volt olyan szót találni amit sikerült helyesen leírnia.

nem ciki, ha valaki ennyire nem tud írni, azért találták fel a helyesírást ellenőrző szoftvereket. :)

230. magdee
2008. máj. 7. 12:41

Sziasztok!!

Csajok fiúk én egyáltalán nem kívánom a kaját.De vajon ettől?? Ha mondjuk meg iszom ennyi sima vizet akkor nem ugyan ez a jelenség lép föl??.-)))

De most komolyan?? Én is szeretnék fogyni.De ti mennyiből fogytatok le 5-8 kg-t? Mert akinek sok a súly feleslege az persze hogy ledobja pik pak.De akinek nem nagyon van csak pld-7-8 kg??Azzal mi van??

Nagyon sok jó tanácsot várok!!!

Jó iszogatást!!!

És ne bántsátok egymást!!!!:-)))

Én sem tudok helyesen írni.Főleg ha sietek!!:-))

Pusza

2008. máj. 6. 21:14
Jucika, szerintem nem kellene teljesen abbahagynod a löttyöt, csak mérsékelni. Azért annyira nem csodaszer ez sem, hogy egycsapásra megoldjon minden problémádat! Szerintem már az is nagyon szép eredmény, hogy másfél hónap alatt fogytál 8 kilót. Még milyen eredményt vársz? Hogy nem kívánod az édességet? Az valószínűleg hosszabb időt vesz igénybe, mire eljutsz odáig (ez a saját tapasztalatom).
2008. máj. 6. 19:41
Ja még annyi hogy heti 3szor jártam fitness terembe.
227. a03721ee02 (válaszként erre: 226. - Jucika69)
2008. máj. 6. 19:39
Nem tudom hogy ha valaki már rosszul ír le valamit azt miért kell f...ni.Itt most a helyesírési hibákat nézzük vagy pedig azt hogy ki mit ír a témáról.Diétáztam reggel 0%alékos joghurt bármilyen, délre zsír mentes kaja estére csak gyümölcs leginkább szőlő,alma,banán vagy akár saját elkészitésü saláta.Napi 4-5 liter folydék nem ittam colát meg ilyesmit csak szénsavmentes ásványvízet.Ez ment 1hónapig de egy kicsit eleinte meg gyötört de tul vagyok rajta most pihenek majd 2hónap múlva ismét.
2008. máj. 6. 19:16

Na látom témánál vagyunk!

purblanca30! Emagdi csak azt kérdezte, hogy van véleményed is vagy csak bemásoltad valahonnan ezeket a dolgokat, amiket épp a fórum olvasói már tudnak vagy olvastak máshol. Vagy ha be is másoltak dolgokat, volt személyes véleményük is. Így azért elég snassz volt. Jogos volt az észrevétel.

Tapasztalatokat várnánk, mint ahogy én is, nem pedig a "szemellenzős marketing szöveget".

Azzal tele van a padlás

Hogy adtad le az 5 kg-t? Diétáztál is? mert ha fogyni vágysz akkor azt is kéne...vagy csak a régi étrend megtartása mellett. Én semmit sem változtattam az életvitelemen, kivéve azt, hogy napi 4-5 litert ittam ebből a löttyből. Voltak jó és rossz napjaim. Most szünetelünk, a lötty meg én. Elvesztettem a hitem. Inkább lelkesítsél ebben, ne hülyeségeken kapjátok fel a vizet, ráadásul még az is jogos észrevétel volt.

Inkább beszélgessünk a tapasztalatinkról....erről lenne itt téma

További szép estét mindannyiótoknak!

225. a03721ee02 (válaszként erre: 223. - Emagdi)
2008. máj. 6. 17:22
Na ne mondd ha nem tetszik a helyesírásom akkor ne olvazsd el:)))))Bocs!
2008. máj. 6. 12:44

Sziasztok! Megcsömörlöttem :(

Most mondjam? én meg másfél hónap alatt 8-at, ami szupi, viszont ennyi volt az összes tapasztalatom a készítménnyel kapcsolatban, ami magában nézve nem kevés, de kb. 1 hónapja semmi, úgyhogy lassan fel is adom.

Tüneteim se jelentkeztek amiket mondtak, hogy majd nem fogom kívánni ezt meg azt. A végefelé már égett a gyomrom, pedig elvileg arra is szolgálna, hogy ne égjen. Tény és való, hogy a hirtelen leadott súly nem is jött vissza, de miután már hetek óta semmi pozitív dolog, így kezdem feladni, és persze nem egy olcsó dolog. Vszinű én is más után nézek. Mindenesetre most szünetet tartunk.

Azért nektek ne vegye el a kedveteket :-)

és még lehet folyt. köv.

223. emagdi (válaszként erre: 222. - A03721ee02)
2008. máj. 6. 11:17
mondjuk a helyesírásodon nem javított a szupergrínsz:)) (bocs)
222. a03721ee02 (válaszként erre: 220. - Cszsuka)
2008. máj. 6. 09:47
Képzeld el véleményem is van.Használtam és egy hónap alatt 5kgot addtam le velle ehez mit szólsz nem kamu.
221. magdee
2008. máj. 6. 09:16

Sziasztok!!

Én 05.01 óta iszom a zöld löttyöt.De még csak 2 luiternél tartok.Majd talán holnaptól megy a 3 is:-)

De bevallom nektek nagyon sok még ez a kettő is.Én mindig azt jittem hogy sokat iszom de még sem.Én inkább ingerült vagyok kicsit tőle.Lehet ez is egy fajta mellék hatás??? Vagy csak egyszerűen dili vagyok:-))?? De egy icipici vétag fádalmaim voltak az első 2 nap után vasárna pedig kicsit mintha náthás lettem volna.De nem:-)))

Szóval nem tudom ez már maga a méregtelenítés???

Majd meg látom milyen hatással lesz rám.Igazán nincs semmi bajom csak méregteleníteni szerettem volna és azért rendeltem meg.Meg ez a lúgosítás nagyon jó a szervezetnek.Egyébként van olcsóbb lúgosító szer is.Vagy mindig ezt kell rendelnem??

További jó sárkánylé fogyasztást nektek!!!

Üdv mindenkinek.

Magdi

220. Cszsuka (válaszként erre: 218. - A03721ee02)
2008. máj. 5. 22:18
És véleményed is van, vagy csak bemásoltad a használati útmutatót?
219. Mamiszka (válaszként erre: 217. - Cimbike)
2008. máj. 5. 21:08

Ez a szer nem "mindenre jó", hanem visszaállítja a szervezet normális működését, optimális egyensúlyát, a bajok ezután maguktól megoldódnak. Éppen ezért jó allergiára és bőrbajokra is.

A legolcsóbb az, ha "négyhavi" adagot veszel (151 liter lötty lesz belőle), mert az 40 ezer forint.

2008. máj. 5. 17:45

MI TÖRTÉNHET, HA VALAKI SUPERGREENS KÉSZÍTMÉNYT FOGYASZT?


1. Elképzelhető, hogy méregtelenítési tüneteket tapasztal majd, mint például hasmenés, influenzához hasonló érzetek, vagy fáradtság. Ez jó, annak a jele, hogy a teste kiüríti az elraktározódott méreganyagokat a szervezetéből. Hol szeretné inkább tudni a rossz dolgokat: a testén belül vagy kívül?

2. Talán észreveszi majd, hogy kevésbé éhes, így nem eszik majd olyan gyakran, ahogy szokott. Valószínűleg nincs is annyira szüksége, amennyit egyébként enni szokott. Éhségérzeteink egy része valójában a test víz utáni sóvárgása. Ezt egy egyszerű teszt segítségével eldöntheti. Legközelebb, amikor úgy érzi, muszáj ennie, igyon meg egy liter SuperGreenst. Fogadok, hogy legtöbb esetben az éhség eltűnik.

3. Elképzelhető, hogy bizonyos ételek utáni erős vágya csökkenni fog. A kenyér, a tészta, a szénsavas üdítő, az édesség, a hús, vagy más erősen savasító ételek iránti epekedés általában lecsökken.

4. Valójában egyre több zöld ételre vágyik majd, mint pl. salátákra, zöldségekre.

5. Amikor a szervezete lúgosodni kezd, akkor a teste elkezdi megszabadítani magát a felesleges zsírtól. Nem szokatlan jelenség, hogy ha valaki tartja magát ahhoz, hogy megiszik naponta legalább 3-4 litert, akkor akár egy hónap alatt leadhat 5-10 kg-t.

6. Megtapasztalhatja, hogy megnő az energiaszintje.

7. Előfordulhat, hogy jobban és mélyebben tud aludni.

8. Ha továbbra is issza a zöldeket minden nap, akkor észreveheti majd, hogy a bőre hihetetlen változáson megy majd keresztül. Az ilyen átalakított vizek, mint a SuperGreens, dramatikus hatást tudnak kifejteni a bőrre.

9. Lehet, hogy tisztulni kezd a gondolkodása, és megszűnnek a ködös pillanatok, amelyeket néhanapján sokan tapasztalunk. Ahogy gondolkodásunk tisztábbá válik, javul a stresszhelyzetek kezelésére való képességünk.

10. Általános egészségi állapota IGEN POZITÍV IRÁNYBA LÉP ELŐRE, s ez felmérhetetlen érték, hiszen segít a testének, hogy gondoskodjon saját magáról.

217. cimbike (válaszként erre: 202. - Karak)
2008. máj. 5. 17:34
Karak! Nem ez a legolcsóbb. Pl. itt az X2O nevű lúgosító szer. Az 7500 Ft egy hónapra. Ezt nemrég találtam a neten, de itt már írta valaki, hogy herbáriumban ezer fajta lúgosító létezik. Különben nekem allergia és piros, viszkető és hámló bőr ellen kellene. Más termékeknél nem írták, hogy az allergia ellen is jó. Különben az mindig gyanús, hogy mindenre jó a szer... Gondolkozok rajta, hogy kipróbálom. Én 24.000 Ft-ért láttam 2 havi adagot, 1 db üveggel. Valaki tud olcsóbban?
216. lovi27
2008. ápr. 28. 22:15

Sziasztok!


Segítene valaki abban, hogy hol lehet kapni és

mennyiért ezt a "csoadaszert"??


Köszönöm.

215. magdee
2008. ápr. 25. 12:18
Köszi a segítséget a priviseknek:-)))))
214. magdee
2008. ápr. 24. 16:44

Sziasztok!!

Én most rendektem meg a netről ezt a csodaszert.

Ténleg nem leszek túl jól tőle az elején??

Ti egyébkinét honnan szereztétek be?? Van valami más forrás is mint a net??:-)

Legyetek szívesek nekem némi fel világosítást adni erről ha már meg rendeltem.Ott a csoda oh oldalon csak jót lehet róla olvasni.

Köszi nektek

Szép napot mindenkinek!!!

213. zena01 (válaszként erre: 212. - Emagdi)
2008. ápr. 24. 12:51
Elviselhető az íze. Amilyen szörnyű teákat ittam eddig, ahhoz képest isteni. Fűízű. Még mindig jobb, mintha fokhagymaíze lenne. Brrrr!!!!!
212. emagdi (válaszként erre: 210. - Sweetie_)
2008. ápr. 23. 14:27

nem, amúgy nincsenek gyomorproblémáim:)

a "rossz lesz a gyomrom" alatt pedig azt értem, hogy olyan furcsa anyagként érzem a gyomromban a lét, nem kimondottan hányinger, csak olyan nem jó érzés. talán olyasmihez tudnám hasonlítani, mintha valami szénsavas üdítőt ittam volna (azokat sem szeretem).

kipróbáltam amúgy, és a cseppek része amit rossznak érzek, nem a zöld por. (ittam külön csak zöld poros és külön csak cseppes vizet).

biztos elmúlik egy idő után, csak hát addig kibírni....

az elmúlt 3 napban legyűrtem 1-1 másfél literes palackkal supergreenst. egyelőre még nem kedveltem meg.


viszont: voltam ma a herbaházban, és lehet kapni ph9-es vizet, 5 literes kiszerelésben, 800 ft körül van.


ezen kívül vannak német lúgosító termékek, mindenféle kiszerelésben és állagban (por, tabletta, meg ilyesmik, volt vagy 10 féle biztos).

esetleg akinek nem jön be a supergreens érdemes megnéznie. lehet, hogy ezekkel olcsóbban ki lehet jönni lúgosítás téren, mivel ezeket nem MLM rendszerben árulják...

211. ági972
2008. ápr. 23. 11:40

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni.Úgy tudom,hogy a SuperGreens csomagban olcsóbb.Nekem már lenne 3 rendelésem.Szegeden lakom.Ha valaki szeretne vásárólni társuljunk.

Köszönöm.

210. sweetie_ (válaszként erre: 208. - Emagdi)
2008. ápr. 23. 07:44
Korábban is voltak gyomor problémáid? Mert lehet, hogy pusztán a méregtelenítési folyamatodat nevezed úgy, hogy baromi rossz lesz a gyomrod. Ha így van ez átmeneti, és épp a javadat szolgálja... Vagy esetleg mástól van csak épp akkor érezted és összekötöd a dolgot... Az én környezetemben mindenki másképp élte meg az elejét. A férjemnek a feje fájt napokig hol jobban, hol kevésbé. Én rengeteget aludtam és az izületeim voltak hasonlóak, mint infulenza idején. Anyukám pedig nem tudta elhagyni a mosdó közvetlen környékét... De a kezdeti reakciók elmúlnak idővel és jönnek a hasznok, persze rövid időre visszatérhetnek a méregtelenítési tünetek menet közben is.De kibírható a javulás érdekében.
209. Mamiszka (válaszként erre: 208. - Emagdi)
2008. ápr. 22. 20:46
Mit értesz azon, hogy baromi rossz lesz tőle a gyomrod? Megfájdul? Hányingered lesz?
208. emagdi (válaszként erre: 207. - Sweetie_)
2008. ápr. 21. 22:49

de, láttam hogy van kapszula is. majd egyszer lehet hogy kipróbálom.

amúgy félreértettél, pont azt mondtam, hogy elhiszem hogy használ, csak nekem baromi rossz lesz tőle a gyomrom, ezért roppant nehezen veszem rá magam, hogy igyak belőle.

207. sweetie_ (válaszként erre: 205. - Emagdi)
2008. ápr. 21. 12:06

Esetleg nem gondolkoztál a kapszulás megoldáson? Nekem is van ismerősöm aki nem tudta megszokni az ízét, látványát a sárkány lének. Most minden egy liter Prime Ph-s vízhez bekap két kapszulát.

Így megy a 4-4,5 liter folyadék megivása. Tény, hogy kicsit költségesebb, mint a folyadék formájában, és biztosan kicsit macerásabb a szervezetnek így felhasználni...de tudni kell miért csinálod, és megtalálni azt a megoldást, ahogyan kitartóan tudod csinálni, erre hónapokat rá kell szánni...és igen hinni is kell benne, de oly sok mindekinek hozott valamilyen téren javulást, miért abból indulsz ki, hogy épp rajtad nem segít?

Mindenkinek kitartást! Undorral legjobb dolgot sem lehet csinálni... :)

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook