Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miből lehet tudni, hogy a jelenlegi párom-e a nagy Ő? fórum

Miből lehet tudni, hogy a jelenlegi párom-e a nagy Ő? (beszélgetős fórum)


1 2 3
69. CsillagTM (válaszként erre: 65. - 5404289bd6)
2010. aug. 9. 13:29
azért a "szagtűrés" nem elégséges feltétel...:D
2010. aug. 9. 12:38
szerintem ezt lehet érezni.
2010. aug. 9. 12:35
Nem mondanám,h boldog vagyok. Csak nem tudom elengedni.
66. de7b885b74 (válaszként erre: 65. - 5404289bd6)
2010. aug. 9. 12:19
Pedig a kompromisszumok kellenek:)De ha te így is boldog vagy és nem okoz gondot, hogy te engedsz többet, akkor nincs baj szerintem.Nálam nem működött korábban, de ez az én rossz példám:)
2010. aug. 9. 11:46
Én is szeretem párom illatát, még akkor is ha megizzad. Vagyis ezzel nincs gond. Csak egyszerűen mások vagyunk, mást tartunk fontosnak az életben. És így nagyon nehéz élni. Én már rengeteget engedtem miatta, de ő meg nm hajlandó kompromisszumokra.
64. Klaudia20 (válaszként erre: 63. - De7b885b74)
2010. aug. 7. 17:47

Köszönjük szépen!!! Remélem igazad lesz! :):)

És viszont kívánom!!! :-)

2010. aug. 7. 17:44
nagyon helyesek vagytok együtt, tartós boldogságot kívánok:)
62. Klaudia20 (válaszként erre: 61. - De7b885b74)
2010. aug. 7. 17:40

Nem tudom én hogy választok, de exem is megkért, és mindenáron elakart venni! És a mosatni párom is megkért fél év után, és jövöre el akar venni! :):)

Vagy igy választok, vagy én vagyok tökéletes :D:D:D:D:D:D:D Ez vicc volt, senki ne vegye komolyan!!!!

61. de7b885b74 (válaszként erre: 60. - Klaudia20)
2010. aug. 7. 17:37
Akkor a párod egy "régivágású" pasi, szerencséd van:)Nekem volt bajom ilyen téren (is) az exeimmel, míg nem találkoztam a mostani párommal.Kinek mikor jön a nagy Ő:)
60. Klaudia20 (válaszként erre: 59. - De7b885b74)
2010. aug. 7. 17:15

Az én párom nem fél a feljebb lépéstől, fél év után megkérte a kezem, és összeköltöztünk, jövőre le akar venni feleségül! igaz, hogy 20 éves vagyok, de megéltem már egy két dolgot! Tudom értékelni azt aki jó hozzám, és feltudom ismerni, hogy ki szeret!

szerintem nem csak 20 évesen, de 40 évesen se lehet senki 100%-ig biztos a nagy Ő létezésében! Szeretni kell, bízni, őszintének lenni, odaadónak, és kitartónak! És ha ez oda vissza működik, akkor érezzük, hogy ki a nagy Ő!

De a másik kérdés, létezik e egyáltalán nagy Ő???


Mivel nem tökéletes senki, emberek vagyunk, hibákkal!!!! És itt a türelmen a szereteten, és amit az előbb felsoroltam azokon múlik a boldogság!!! Bele lehet fáradni a nagy Ő keresésébe! Szerintem

59. de7b885b74 (válaszként erre: 58. - Klaudia20)
2010. aug. 7. 15:36
Remélem nem haragszol meg de 20 évesen még nem lehet az ember biztos a nagy Ő-ben. Nekem volt 20 évesen egy nagy Ő-m, aztán 5 év után vége lett.Természetesen kívánom, hogy ne csalódj és a boldogságod tartós legyen:)Azonban a pasik későn érnek és amikor a kapcsolatban feljebb kellene lépni egy szintet, akkor beparáznak.
2010. aug. 7. 15:28

Elmesélem az én történetem röviden, és remélem tudok segíteni!

16 évesen összejöttem egy sráccal, azt gondoltam úr isten, nagyon szeretem stb, fiatal voltam és irányítható! A 18. szülinapomon megkérte a kezem, igent mondtam! Azt akartam, hogy az első legyen az utolsó is, házasság gyerkőcök! De ahogy nőttem és okosodtam, rá kellett jönnöm hogy nem jó, semmi nem jó ebbe a kapcsolatba! Se a szex se a bizalom nem működik... SEMMI!!! Folyamatosan romlott minden! De úgymond "biztos pont" voltunk egymásnak ebben a nagy világban! Terveztük az esküvőt! Elemezgettem az életem! Rájöttem, hogy csak mert biztos pont azért nem fogok hozzá menni! Most július 10-én mentem volna hozzá! De.... tavaly októberbe kiléptem ebből a kapcsolatból! Fájt, és kicsit hiányzott, féltékeny is voltam, de ne tévesszen meg, ez NEM SZERELEM, hanem a nagy büdös MEGSZOKÁS!!!

Rá 3 hónapra megtaláltam azt a férfit, akiről már a fényképe láttán tudtam hogy Ő AZ! És most érzem milyen az amikor tisztelnek, szeretnek, becsülnek! 7 hónapja vagyunk együtt, és már egy hónapja együtt is élük! Szeretem mindenét! Szerintem ez az az érzés amit keresel!

És ezt nem a jelenlegi párodban fogod megtalálni!


De a döntés a Tiéd! Értékelj, mérlegelj, és DÖNTS!


(bocsi ha hosszúra sikerült, de le kellett írnom)

57. de7b885b74 (válaszként erre: 56. - Klaudia20)
2010. aug. 7. 15:27
Én szerettem az exem "szagát" mégsem ő volt az igazi, de az illatok nagyon fontosak és sokat elárulnak.Nem véletlen állítják, hogy a nők az illatokból tudják, hogy ki a megfelelő apajelölt:)
56. Klaudia20 (válaszként erre: 7. - 25117645d2)
2010. aug. 7. 15:07

istenem, ezt mintha én mondtam volna... én is útáltam exem szagát! Amikor meg izzadt volt, rendesen hányingerem volt tőle, már az elején!

Viszont a mostani párom, élettársam bőre illatát imádom! Amikor edzésről jön, vagy nagyon leizzadt azt is szeretem, nem érzem az undort, csak azt hogy IMÁDOM MINDENÉT!!!

55. 342bae44d8 (válaszként erre: 49. - Badonyimariaeva)
2010. aug. 7. 14:51
köszi
54. de7b885b74 (válaszként erre: 53. - 67ee1a7bd3)
2010. aug. 7. 11:45
Huhh ez az írás nagyon tetszett:))Osztom teljes mértékben:)
2010. aug. 7. 10:33

Három lehetőség van, optimális esetben két nagy Ő összejön, rosszabik esetben csak az egyik számára az Ő az Ő. De akkor sincs garancia ha két nagy Ő találkozik akkor abból nagy szerelem lesz, mert bizony ezt a külsö körülmények is befolyásolják, pl rossz idözités, életkor különbség stb.

Nagy Ő-t felismerni? Örök dilemma, naponta elmehetsz mellette , úgy hogy fel se ismered Ő az. Valaki egész életét úgy éli le, hogy soha nem volt az életében jelen a nagy Ő, mégis tud annyi szeretet adni, hogy tisztességben kitart választottja mellett és van olyan aki rátalált a nagy Ő-re, de mégis elmarja maga mellől. Az egész kérdés csak csak költöi lehet, mert ha nem érzed, hoyg a másik a nagy Ő, akkor valószinű, nem az, de attól még lehetsz boldog mellette, mert sok ember számára a nagy Ő keresése, felemészti az egész életét és késön veszi észre, hogy közben elszaladt az idő. Ha kölcsönösen boldoggá tudjátok egymást tenni és ettöl függetlenül esetleg nem ö a nagy Ő, lehet. hogy mikor elszámolsz életed végén, rájössz, hogy ez volt a leghelyesebb döntés az életedben és esetleg a következö életedben vár rád a nagy Ő, de viszont igy boldogan élted le életed.

52. dbc526ea53 (válaszként erre: 40. - 5404289bd6)
2010. aug. 6. 23:48

Szerintem te már most is tudod a választ,csak nem mered meghallani,"becsapod önmagadat",szerintem csak te tudhatod igazán,merj hallgatni a megérzéseidre. Nem várhatod el mástól,még az őszinteséget sem,ha te sem tudsz,legalább önmagadhoz őszinte lenni,gondolj arra,ha te nem vagy őszinte magadhoz,azáltal,,ha közvetve is de ,minimum 2 embert "csapsz be",akiket így gátolsz a boldogságuk elérésében,ez így elvesztegetett idő lenne a saját és a "barátod" életedből is.


A legjobb,ha nem hallgatsz senkire a döntésedben,a tanácsokat véleményeket,meg kell hallgatni,van ami sokszor- sokat segíthet,de ebben a döntésben,cak a saját megérzéseidre hallgass.



Tedd fel a kérdést,önmagadnak és meg fogod kapni a választ,csak figyelj a benső hangra:)).

2010. aug. 6. 23:31

Sziasztok. A legfontosabb,hogy önmagunkhoz őszinték legyünk.


Katinkaboszi szavai nagyon helytállóak,szerintem,sajnos sok ilyen van.


"hiába érzik bent, legbelül, ez nem az én igazi párom,"



A féltékenység minimális szinten,megfér egy kapcsolatban,akkor lenne az igazi,ha egyátalán nem lenne,mivel,ha teljes a bizalom,ha igaz az egyás iránti szeretet,oda nem tud beférkőzni a féltékenység. Amikor,csak féltékennyétesz,az,hogy ő mással tölti az idejét,szerintem,te akkor már nem szereted őt,ha igazán szereted,vele vagy,teljesen megbízol benne,ha nem szereted,akkor elengeded,vagyis akkor is szereted,de "csak mint embert,mint barátot".

50. Hedi13 (válaszként erre: 1. - 5404289bd6)
2010. aug. 6. 20:51
Szia! Nem olvastam a hozzászólásokat...de amikor megláttam a fórum témát, egyből az jutott eszembe, hogy ha valóban ő lenne a Nagy Ő, nem kérdeznél itt...
49. badonyimariaeva (válaszként erre: 45. - 342bae44d8)
2010. aug. 6. 19:24
Gratulálok, legyetek nagyon boldogok!
2010. aug. 6. 19:02
Amúgy, ha nem lehet rá számítani és nem szavahihető, akkor tuti, hogy nem ő az igazi! Majd jön vki más!
47. b73e24f31f (válaszként erre: 37. - 37403e3af4)
2010. aug. 6. 19:00
Úristen!!!!! :O
2010. aug. 6. 18:56
A választ nem itt fogod megtalálni, de a leírtak alapján nem ő az.Az ősbizalom, az illatok az odaadó szeretet ésatöbbi, ha ezek megvannak akkor nagy esély van rá, de az élet még akkor is produkálhat nem várt dolgokat.
2010. aug. 6. 14:33
vasárnap lesz az eljegyzésünk...ebből gondolom Ő a nagy ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ
44. Pumi87 (válaszként erre: 40. - 5404289bd6)
2010. aug. 6. 14:31
Na,erről van szó!!!!!Ellenőrizget?Az exemnél ez volt........Te félsz tőle!
2010. aug. 6. 14:27
A nagy Ő? Ha a szíved és az eszed egyszerre mondja: igen! :)
2010. aug. 6. 14:08

Szerintem ha már a két év alatt szétmentetek egyszer, akkor nem ő az igazi... és mi lesz később?

Igazából ezt szerintem is érezni kell.... Bele kell gondolni, hogy vajon eltudom "visleni" egy életen át? Át kell gondolni, hogy milyen rossz szokásai vannak, milyen "hibái", stb......... és ha valami is kicsit zavar, amiről érzed, hogy mindig veszekednél vele miatta akkor szerintem az már nem jó. Viszont ha valakit tiszta szívből szeretsz, akkor egyetlen egy hibája se zavar és úgy fogadod el ahogy van.

Ez az én véleményem :D


Bocsi mindnekitől, de erről most eszembe jutott egy vicc :D:D

Hol találod meg a nagy Ő-t ?? Shift + ő :D:D:D:D

2010. aug. 6. 13:28
Azt nem tudni kell hanem érezni!
2010. aug. 6. 13:17
Most sajnos ki kell lépnem, mert jön párom. Lehet csak jövőhéten leszek majd.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook