Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit lehet tudni a SuperGreensről? Mik a tapasztalatok? fórum

Mit lehet tudni a SuperGreensről? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


26. Pirosalma (válaszként erre: 24. - Pirosalma)
2007. dec. 19. 18:23

Aham, megvan, leesett, mire gondolnak. Igen, kolloidális, csakhogy a kolloidális formának töb fajtája van (speciel itt az ún. makromolekuláris kolloidokra gondolnak, ilyenek pl. a fehérjék ált.), ezért volt félreérthető.


A lényeg, hogy az adott ásványianyag (fémion, pl. cinkion, rézion, mangánipn) eredeti környezetében van, jellemzően egy enzimfehérje alkotójaként. Ez (hogy egy fehérjéhez kapcsolódik jellemzően ún. koordinatív kötéssel, csak érdekességképpen jegyzem meg) valamelyest megvédi attól, hogy az emésztés során rosszul fölszívódó vegyület (rosszul oldódó vegyület; csak az tud fölszívódni, ami oldatban van) keletkezzen belőle.

25. Csúr
2007. dec. 18. 20:52
Én két dobozzal+a cseppekkel megittam. Nem használt, csak a pénztárcám lett sokkal vékonyabb!
24. Pirosalma (válaszként erre: 23. - Zsuzso58)
2007. dec. 18. 20:23

Persz, én tudom, mi a kolloid.

A szuszpenziót viszont itt rosszul használja a Mika (ez nála nem túl gyakori, alapvetően jó a honlapja), mert az a diszperz (kolloid és durva diszperz) rendszerek egy fajtája, amikor a diszpergáló fázis folyadék, a diszpergált (eloszlatott) anyag pedig szilárd (ilyen pl. a kakaó).


Csak annyi a jelentősége, hogy az ásványianyagok felvételéhez semmi köze ennek:-)

23. zsuzso58 (válaszként erre: 22. - Pirosalma)
2007. dec. 18. 18:49

[link]


kolloid

A szuszpenzió és a valódi oldat közötti köztes állapot. Ultra-mikroheterogén diszperz rendszer (a részecskék átmérője 10-5 - 10-7 cm).

Különbözőképpen szokták osztályozni, főleg szolokra (pl. tej), amelyben a folyadéktulajdonságok dominálnak, és gélekre (pl. zselatin), amelyek inkább szilárd testekre hasonlítanak

Mert? Van valami gondod ezzel?

22. Pirosalma (válaszként erre: 19. - Zsuzso58)
2007. dec. 18. 17:30

Ez kolloid ugye csak vicc?:-DDDDD


Tudod, mi a kolloid?

21. evica52 (válaszként erre: 20. - 0a6ce1d48d)
2007. dec. 18. 16:10
Docensnek üzenem, hogy nem talált! A "zöld lötyi" bizony ellenőrzött, engedélyezett Mo-on.A könyv pedig hab a tortán, és minden orvos bibliájának kellene, hogy legyen.Ennek a "löttynek" nincs szüksége reklámra, és a negativ megnyilatkozások sem ártanak neki, mert már bebizonyitotta, mit tud.
2007. dec. 18. 12:04

Mint minden boltban kapható "lötty" ez is alkat, és szervezet befogadóképessége szerinti hiszékeny, vagy önbemagyarázó, (másoknak jó üzlet)hatásu.

Mindenesetre nem javaslom ellenőrízhetetlen összetételü, gyártásu kotyvalék általi egésség megőrzést. Persze könyvben minden szép, minden jó.

A könyv megjelentetése egyszerü reklám a a kereslet előidézésére.

2007. dec. 18. 10:32

Ha röviden szeretném elmondani: Lúgosításra

Ha kicsit hosszabban: Az egészség helyreállítására.

Ha még hosszabban: Erről szól A pH Csoda c. könyv, ami hamarosan boltokban is kapható lesz. /nekem már van/


Azért megkísérlem úgy elmondani, hogy ne legyen reklám:

Ezt a teméket, /amely alapállapotban por formájú/ alapvetően arra dolgozták ki, hogy a napi zöldség szükséglet, az alapból benne lévő vitaminokkal, ásványi anyagokkal és nyomelemekkel könnyedén feldolgozható - KOLLOID - formában megerőltetés nélkül elfogyasztható legyen. Ennek a formának a fő jellegzetessége, hogy az elfogyasztás után, nagyon rövid időn belül felszívódik a gyomorból, bekerül a véráramba, majd eljut a sejtekhez élő táplálék és energiaforrásként. A napi adagja több kg élő zöldség elfogyasztásának felel meg.

Ehhez járul egy másik termék, a lúgosító és oxigenizáló folyadék, amely magas - lúgos - 10,5pH értékű folyadékként szintén azonnali hatást vált ki az elsavasodott sejtekben. Azonkívül még egy jelentős hatása van: Segíti a folyadékok - tiszta víz - oxigén tartalmának minél jobb felvételét. Ez a három hatás eredményezi a nagyon gyors állapot javulást, mivel a sejtek optimális működésének ezek a legfőbb feltételei.

Ehhez hozzájárul a nagymennyiségű folyadék bevitel - tisztított víz - amely a lerakódott salakanyagokat kivezeti, kimossa a szervezetből. /Rendkívül hatékony tisztító folyamat/ Ajánlott napi vízfogyasztás:15-20 testsúly kg-onként 1 liter!


Remélem, ennyiből is már látható, hogy ez a termékcsalád valóban azt nyújtja, amit ígér: EGÉSZSÉGET.

Természetesen, a viszonylag gyors állapotjavulás mellett, azért ez egy hosszabb távú folyamat, mert az általunk beszerezhető mai táplálékanyagok, még válogatva is, sok felesleges szennyező, savasító anyagot tartalmaznak, amelyek állandó kompenzácíóra kényszerítenek bennünket. Egy konkrét tapasztalat: A párom tumorműtét után ért el 100%os munkaképes állapotot...

Mire jó még?

A teljesség igénye nélkül: gombásodás legkülönfélébb fajtái, bőrbetegségek, mint pl. ekcéma, nehezen gyógyuló fekélyek, cukorbetegség, gyulladásos problémák, ciszták....

2007. dec. 17. 21:25
Ismeri valaki a "zöld löttyet"? Mire jó?
2007. okt. 10. 13:51

Sziasztok!

Én is régóta csak szemezek ezzel a termékkel a magas ára miatt. Gondoltam majd egyszer ha lesz időm utánanézek a neten a tapasztalatoknak.

Történetemhez hozzátartozik, hogy mostanában mikor láttam a TV-ben Pokrivtsák Mónikát, megdöbbenve tapasztaltam mennyit fogyott. Kíváncsi is lettem rögtön, hogy vajon hogy sikerült neki. :) Aztán egyszer kaptam egy e-mailt egy ismerősömtől, amiben egy Fókuszos linket küldött. Ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg, ha a TV-ben esetleg hozzám hasonlóan lemaradt a vele készült interjúról. [link]

Engem meggyőzött... :)

2007. okt. 8. 12:52

Sziasztok,


Rengeteg termék van, kinek ez, kinek az hatékony.

Persze nem mindegy a pénztárcánknak, hogy mit vásárolunk, mire tudunk rászánni nagyobb összeget. A barátnőm májátültetésre várt, 24 évesen rohamosan zsugorodott a mája. Ismerettségi körömben egy hölgy disztribútora lett az innerlightnak, aki figyelmembe ajánlotta a Supergreens-t. Erika is vásárolt,- mert sajnálatos módon amikor baj van, és igen csak akkor foglalkozunk az egészségünkkel, egyébként pedig rohanunk, hogy meg tudjunk élni-és 2 hónapig fogyasztotta. A magas billirubin szint miatt fekete volt a vizelete. 1 liter elfogyasztása után kitisztult, majd fogyasztotta, míg meg nem csörrent a telefonja, hogy megvan a máj:-)))


Szerencsésen túl van az operáción, és ki tudja, talán a Supergreens-nek is köszönheti, talán meghosszabította az időt!!


Nos, az én hozzászólásom csupán egy történet, tapasztalat, mindenki maga dönti el, hogy megpróbálja-e, és megengedheti-e magának, hogy kifizesse e drága, de mint látjuk olykor nem hiábavaló kiadást.


Minden jót!

2007. szept. 26. 15:34

Sziasztok!

Engem is nagyon érdekelne, hogy kamu vagy sem, mert igen drága.

Egy kedves-okos ismerősöm azt mondta a lúgosításról, hogy vannak ezek a drága szerek,de egy évben egy 3 hetes szódabikaróna kúra ugyanúgy megfelel lúgosításra. És kicsit olcsóbb.

Aki meg menzán eszik, az nem nagyon tud lúgos ételeket összeválogatni....

14. Zsuccc
2007. szept. 25. 12:18

Sziasztok!

Én is használom, nekem bevállt.

13. 0565efa6e6 (válaszként erre: 12. - 978c6e4f5a)
2007. máj. 15. 14:00
Szívesen:-)
12. 978c6e4f5a (válaszként erre: 11. - 0565efa6e6)
2007. máj. 15. 13:07
Köszi
11. 0565efa6e6 (válaszként erre: 10. - 978c6e4f5a)
2007. máj. 14. 11:45

Szia!

[link]

10. 978c6e4f5a (válaszként erre: 9. - 0565efa6e6)
2007. máj. 14. 09:09
Található valahol egy részletes lista a "természetes " lugosító élelmiszerekről ?
2007. máj. 9. 17:52

Inkább belinkelek a nagy átverést:

www.savtalanit.com/cd/fogyas/fogyas01.wma

www.savtalanit.com/cd/fogyas/fogyas02.wma

www.savtalanit.com/cd/fogyas/fogyas03.wma

www.savtalanit.com/cd/fogyas/fogyas04.wma


El ne higgyétek, ami benne van!

(kedvencem az inzulinos rész, amikor a szőlőcukor nem tud bejutni a sejtekbe, ezért tejsavvá alakul:-DDDDD

8. 0565efa6e6 (válaszként erre: 5. - Meli79)
2007. máj. 9. 17:49
Lúgosító ételek fogyasztásával ugyanúgy megoldható.
7. 0565efa6e6 (válaszként erre: 2. - Kendra)
2007. máj. 9. 17:48

Szia! Ez a híres-nevezetes új biológia része. Elég nagy átb*szás, már elnézést. Meghallgattam a cég hanganyagát, jó nagy tévedések (biokémiai) és félreértelmezések vannak benne. Az egész egyértelműen a pénzre megy ki, én a helyedben hagynám a franca.

Akit érdekel a hanganyag, írjon!

2007. máj. 9. 13:37
Remélem is,hogy hatásos, mert méregdrága !
2007. ápr. 10. 18:25

Sziasztok !


Röviden bio termesztésű zöldségekből készül , szép zöld színű , és helyreállítja a szervezet sav-bázis egyensúlyát. Én is ajánlom, mert nekem is bevált.

2007. márc. 9. 10:17

Sziasztok!


Lányok, nem lehetne kicsit világosabban? Mi ez, mire való és mennyibe kerül? :o))))

3. ali (válaszként erre: 2. - Kendra)
2007. márc. 8. 23:23

Szia!

Én ismerem, használom, s jó szívvel ajánlom-:)

2007. febr. 4. 09:36
Sziasztok! Kérem, hogy aki ismeri az jelentkezzen! Nagyon szeretnném kipróbálni, de nem tudom hol lehetne beszerezni és persze tapasztalatokra is kiváncsi vagyok. Előre is köszi!
2007. febr. 4. 09:34
Ismeri valaki a SuperGreens nevű terméket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook