Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tudni a Lyonessről? fórum

Mit lehet tudni a Lyonessről? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7
184. Natalinka (válaszként erre: 181. - Szántó Gábor)
2013. júl. 10. 21:33
Ez így van:) Van aki Lyonesen keresztül vásáról,valaki meg rámondja hülyeség. Mert fogalma sincs mi az!
2013. ápr. 14. 03:03

Most mondd meg, de nem??

Mit regisztrálja már magát az a sok ezer kereskedő?



"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik"

2013. febr. 19. 15:52

"Szerzel egy ilyen kártyát magadnak és ahol eddig is JAVA RÉSZT vásároltál, ezentúl olcsóbb lesz. Ennyi."


Igen a kereskedők alig várják, hogy aki eddig is nála vásárolt, az lyonesses legyen.

181. Szántó Gábor (válaszként erre: 180. - Bkaroly53)
2013. febr. 13. 02:25

Ezért kár volt regisztrálni, hogy ezt a nagy semmit mondó keleti bölcsességet ide vágd... vagy azt remélted ettől megvilágosodnak az emberek?

Mindenek előtt: 2 féle ember van, aki szereti a halat és aki nem, a másikmal meg a csirke hús kell! A vega egyiknek sem való!


Ez nem hit kérdése, hanem logika, 4+4=8? elhiszed, hogy 8 vagy logikus?.

Ez egy logikus üzlet.

Maradjunk annyiban, hogy a Lyoness mindenkinek való csak sokan nem élnek a lehetőségeivel, normális információ hiányában.

2013. febr. 3. 14:23

Szép napot! Azért regisztráltam ide, mert arra gondoltam, hogy általában ,fogalmuk sincs az embereknek a Lyonessről.Látom, hogy a múlt évben volt az utólsó hozzászólás, de bízom benne ,hogy olvasni fogja ezt is valaki.előszőr is leszögezem,nem azért írok ide, hogy meggyőzzek bárkit is a Lyoness előnyéről, és magam alá regisztráljam.Nekem már egy nagyon nagy csapatom van, és teljesen hidegen hagy az, hogy eggyel,vagy netán tízzel többen legyenek alattam.

Mindenek előtt : kétféle ember van.Az egyik, semmiben nem hisz, a másiknak meg a mézesmadzag kell! A Lyoness egyiknek sem való!

179. 298b15dfdd (válaszként erre: 178. - Szántó Gábor)
2012. okt. 23. 01:24
Jóccakát!
2012. okt. 23. 00:47

Na jó röviden 3 része van a dolognak:


1: Vásárlói része nem kerül semmibe. Szerzel egy ilyen kártyát magadnak és ahol eddig is JAVA RÉSZT vásároltál, ezentúl olcsóbb lesz. Ennyi.

Ez szörnyű dolog? Spórolni rossz? (- Azért se spórolok, nem akarok jól járni a szegény kereskedővel szemben! Grrr!)


2: Az üzleti része: "részvényesévé" válsz a cégnek, többszörös hozam fejében. DE azt se mindegy, hogy hol és milyen részvényt veszel, mert sokaknak csak "magyar részvényei" vannak azt várják a Kánaánt, de nem fog eljönni vagy csak nagyon lassan fut az ki. (Terjeszkedő új piacokat/országokat kell figyelni az új indulóknak főleg)


3. Kipróbáltad a spórolós vásárlást, jéé működik. Kipróbáltad a részvényes oldalt a nyíló piacokon és jéé működött ez is, ha még ez sem elég, akkor tovább tudod adni az infót plusz részesedések fejében. DE nem muszáj, ha elég neked csak az hogy spórolsz a kártyával.


Tömören ennyi.


UI:

Legalább spórolj ha már kínai az egész, majd utána fokozatosan megérted.

Nekem bejött minden oldala és azt kell mondjam ez végre az egyik legkorrektebb mlm cég és nekem senki se mondja hogy hajadra kenős edd meg idd meg kend a szomszédodra típusú cégek jobbak lennének, mert itt az összkeresekdelem termékeiről beszélünk amire naponta költünk (benzin, kaja-pia, bútor stb.)

Ja hogy? -Igen az összkereskedelem termékei. Mi? Na ne! De! Neee. Deee! Tényleg? Tényleg.

De ez is elfog bukni mint a sciennet nem? Nem, ez nem fog elbukni mint a sciennet.

Ööö... de a nagyanyámnak az unokatestvérének a nagybátyjának az anyósának a geszti péternek az öregapja belebukott! Szóval akkor ez átverés!

Jól van oké, menj aludni, hidd hogy átverés joccakát!

177. Fanta86
2012. szept. 22. 01:41

- Csőd: USA-ban 2012 januárjától indult az európai eredetű Lyoness rendszer, idén kiterjedt a közel-keleti régióra és végül utolsónak az ázsiai kontinens áll kiépítés alatt - ahol már csak kettő darab országban nincs, decemberig viszont bezárul a kör. Nyilván át van vágva minden ország adórendszere, egyszerre... :)


- Piramisjátékban pénzt fizetnek be, abból van fent lóvé, emitt meg az az összeg a forrás, amit a kereskedők kedvezményként adnak - TEHÁT csak akkor van visszautalás vagy egyéb juttatás, ha már valódi pénzforgalom zajlott le.


- Alaphelyzetben 3-4 módon jöhet a vásárlások után $, nem az 1-2%-al kell számolni, meg milliós vásárlással, hogy számottevő pénzről beszélhessünk.


- A GVH gondja a szlogennel mint félrevezetéssel az volt, hogy a reklámban "Pénzvisszatérítés azonnal" szerepelt, a kereskedőknek viszont joguk van úgy is szerződést kötni, hogy akár 90 napig is kitolhatják ezt a visszatérítést.


- A 600 ezres csomagok más országba (USA, Brazília, keleti országok) kihelyezett regisztrációk, így nem csak saját országunkban vagyunk jelen, hanem máshol is. Nagyjából úgy műkődik, mintha részvényünk lenne egy cégnél, tehát az ottani Lyoness forgalomból is kapunk részesedést.


A gond ott van, hogy ezekről a részekről nem sok infó jut át az emberekhez, ha meg valami mégis, egyből sikerül úgy értelmezni, hogy negatív legyen :/ Sajnos a sok átverés miatt ilyenek az emberek... :/

176. Suesue
2012. febr. 13. 22:09

Érdemes elolvasni


[link]

175. Luca81
2012. febr. 13. 19:24
én is így voltam vele, pénzembe nem került...
174. luc22 (válaszként erre: 172. - Luca81)
2012. febr. 13. 18:55

A netes felületen meg kell adni a bankszámlaszámodat, és ha összegyűlik a vásárlásaid után 1500 ft, akkor azt átutalják egyben.

Minket nemrég szerveztek be, még nem is használtuk a kártyát, de mivel fizetni nem kellett érte, úgy gondoltuk, nem vesztünk vele.

173. Luca81
2012. febr. 13. 18:27
amúgy lehet külföldön jól működik és tényleg dől a lé, de itthon ez még nagyon csak kezdetleges és bárki meghallja, csak a piramis játékot látja benne.
172. Luca81
2012. febr. 13. 18:26
Engem is beszerveztem tavaly decemberben, de semmi extrát nem csinálok, csak használom a kártyámat ha olyan helyen vásárolok, ahol elfogadják. Pénzembe nem került, viszont gyűlik rajta a visszatérítés. Hogyan fogom megkapni? Na ezt még én sem tudom... aki beszervezett, komoly lóvét (600.000 ftot) tett bele, hogy Dubaiba, meg Isten tudja hol helyezzen el egységeket, és jöjjön neki a pénz. Hát nem tudom, hiszem, ha látom... én nem költök rá egy fillért sem, ennyi biztos.
2012. febr. 13. 18:23
Gondolom becsődölt,mert nálunk az összes ilyen bolt megszűnt,ahol ezt használták...
170. asszonyka (válaszként erre: 168. - 4fbd4b2862)
2012. febr. 13. 18:21
Igen a válaszokból nagyon úgy tünik ez csak átverés. Nekünk meg nincs erre manink.
169. asszonyka (válaszként erre: 167. - Suesue)
2012. febr. 13. 18:20
Na mivel nekem és a fiamnak sincs ennyi pénzünk, más után nézünk.
168. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 161. - Asszonyka)
2012. febr. 13. 18:16
Szia!Szerény véleményem szerint jobban jártok,ha mást kerestek inkább!
167. Suesue
2012. febr. 13. 18:14

Kb 3000000-et kell költened ahhoz, hogy visszakapj valamennyi összeget, szerintem ez furcsa.

Egy ismerősöm tavaly befizetett kb 600000-et, de nem mesélte, hogy kapott volna valamennyit vissza.

Állítólag tavaly nyitottak Amerikában, de konkrétumot nem tudok.

A piacon már 2007-óta vannak jelen, akárhogy is nézem ez 5-év.

A reklám az az, hogy új dolog a piacon, viszont nem az.

2012. febr. 13. 18:11
Köszönöm a válaszokat, másfelé kutakodunk hátha valami összejön!
165. timycat (válaszként erre: 161. - Asszonyka)
2012. febr. 13. 17:56
Szerintem keress mást; úgy tudom a Lyoness-piramis közepe már guggol, az alsó szint csak bukta a lóvét, a teteje pedig jól járt (mint ahogy mindig)
2012. febr. 13. 17:53
Nem dőlt még be ez a piramisjáték??
163. asszonyka (válaszként erre: 162. - A14deb9047)
2012. febr. 13. 17:52
Hát ez nem a legjobb hír.De nagyon köszönöm!
2012. febr. 13. 17:50
Ismereteim szerint "becsődölt"...
2012. febr. 13. 17:50
Valami információ kellene, érdemes-e foglalkozni vele avagy inkább keressünk mást?
160. d2999878ca (válaszként erre: 159. - Kis Cidri)
2010. okt. 9. 22:49
Attól függ, hogy hol használod a kártyát, de kb. olyan 300 ezer forintos vásárlás körül.
2010. okt. 4. 15:23
Nemrég léptem be a Lyoness-t is megbüntették, mert félreérthető a reklámja, de a működésében nem találtak hibát. Mi a tapasztalatotok mennyi idő múlva lesz látható ill. kézzel fogható a vásárlások utáni visszatérítés?
158. totyy
2010. febr. 16. 09:41
Ezek szerint sok különbség van a két cég között. Ahogy látom a mérleg a Lyoness javára dőlt el. Most kapcsolódott a Gast Royal ételszállító cég is!
157. f8db0709b8 (válaszként erre: 156. - 3c0814215c)
2009. dec. 13. 15:13
Akkor a fele már igaz:)
156. 3c0814215c (válaszként erre: 155. - F8db0709b8)
2009. dec. 13. 15:05
A most előzetes letartóztatásban lévő Leinemann Zsolt is a Lyonessben kezdte. Aztán úgy gondolta, jobb ha csinál egy sajátot.
2009. dec. 13. 13:57
Egyébként azt rebesgetik,hogy a sciennet és a lyoness ugyanazon emberekhez tartozik.......már ami a vezető poziciót illeti!Én egyikbe sem léptem be és ahogy elnézem jól tettem!:D
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook