Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni kancsalság ellen?:( fórum

Mit lehet tenni kancsalság ellen?:( (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
2009. okt. 8. 21:51

valami szemtornát tudnátok ajánlani ?

olvasgattam csak nem tudom melyik a legahtásosabb :-)

2009. okt. 8. 19:47

Ki volt ma híradóban?:$

Sényi mami:$(L):)

344. niija
2009. okt. 8. 19:01

értem:) énis megszeretném műteni.

amugy megvolt az előválogató. és aztmondták, hogy biztosak benne, hogy jelentkezi fognak ( a következő forduló miatt amikor magasakrúba és csinosan kell menni, lesznek fodrászok és sminkesek és egy fotosorozatot csinálnak velem és persze egy hoszabb elbeszélgetés.) ha minden igaz. és észre se vették a szemem. énis meglepödtem magamon, hogy mekkora önbizalmam volt. remélem visszahívnak, mert nagyon bíztatóak voltak a jelek. remélem, nem hiába :) de azért nem élem bele magam annyira :)amugy címlapfotó, fotó (ujságokban), külföldi és belföldi munkák, mellékszereplés (filmekben,sorozatokban), reknám, reklámfotó :) Most nagyon örülök remélem sikerülni fog :)

2009. okt. 8. 14:36
Én meg baromira meglepődtem szeptemberben, mikor már műtéten túl találkoztam az osztállyal, és nem volt akkora lelkesedés mint amire számítottam:D azt mondták csak én érzem ekkora dolognak, nekik csak egy kis apróság volt:) így csak magamnak örültem, de nagyon:D barátommal is több mint 2 és fél éve vagyok együtt, de mégis, hiába tetszettem másnak, ha magamnak nem:)
342. niija
2009. okt. 8. 13:45
oké köszi csak nincs valami nag önbizalmam már csak a kancsalságom miatt is monydjuk nem olan feltűnő. de engem akkor is zavar . amugy meg szép vagyok :) legalábbis azt mondták xD
341. h_eszti91 (válaszként erre: 340. - Niija)
2009. okt. 7. 21:02
Semmiképpen ne hagyd ki:) ha nem jön be nekik, szólnak, de lehet úgy gondolják majd, ez tesz különlegessé!
340. niija
2009. okt. 7. 16:04
Képzeljétek, hogy tegnap elött megálitottak az ucán, hogy lessz egy előválogatás (jönnek stylistok,fodrászok,és sminkesek és persze fotos)a Newsrafaces ügynökség rendezi és ha olyan a karaktered szerepelhetsz filmben vagy videoklipben vagy modell is lehetsz. Az előválogatás holnap 6-kor lessz és eddig akiket kérdeztem mindenki aztmondta, hogy szerinte nem lesz baj a szemem. De én akkor is félek. Mivan ha baj lessz? Vagy ne is mennyek el? szerintetek...?
339. sirq (válaszként erre: 335. - Klenca)
2009. okt. 7. 09:45
Ha ez ilyen könnyű lenne, nem lenne itt senki :(
2009. okt. 7. 00:06
..." egy meleg tea" akart lenni:D:D
2009. okt. 7. 00:05

Sajnálkozva látom hogy megint többen vagyunk:( Ez jó mert egymásra találunk, rossz mert más is hasonló problémáktól szenved...

Na mindegy itt tényleg megtaláltok szinte minden infot. Egy meleg te vagy kakaó este műár úgysem lehet menni sehova sötét van meg hideg... szóval olvastok egy kicsit:D Ha meg kérdés merül fel mi válaszolunk. MOndjuk egy ideje nem néztem erre...


Én pedig kedden megyek... cisztát vágják/műtik ki oh yeaaah :D Lassan már vip beteg leszek :( :D:D

336. niija
2009. okt. 5. 18:52
nem arról amit te irtál hanem egy másikról . arról amit te irtál még nincs válasz sajna :s
335. klenca
2009. okt. 5. 17:54

Mit lehet tenni kancsalság ellen?:(

Pl ki kellene kérni egy szemész véleményét.


Pl Bp Mária utcai klinika.(SOTE)

334. h_eszti91 (válaszként erre: 333. - Niija)
2009. okt. 5. 17:19
de arról a címről jött?
333. niija
2009. okt. 5. 14:12
nahj jött egy e-mailom de öszevissza van minden és nem is magyar :s szóval ezt nem értem :s
332. h_eszti91 (válaszként erre: 331. - Niija)
2009. okt. 5. 09:32
Türelem, rendszeresen nézik az emaileket :)
331. niija
2009. okt. 4. 20:07
Köszi :) írtam egy e-mailt a szemeszet@florhosp.hu ra meg egyet a Sényi Katalinéra ( remélem jóra ) még délelött aszthiszem vagy olyan 1 körül. De még nincs válasz :(
2009. okt. 4. 10:36
Nem tudom.Sajna=(
329. h_eszti91 (válaszként erre: 327. - Niija)
2009. okt. 4. 10:13

szemeszet@florhosp.hu

Megírod a korodat, honnan jössz, problémát, és hogy elvállalnák e, minél hamarabb.

Nekem is azt mondták régen hogy várjak 18 éves koromig, de akkor mikro megvizsgáltak már csak fél év volt a sznapomig, ez karácsonykor volt, de mondták hogy várjak nyári szünetig, és igazuk volt, kellett 1 hónap pihi. Meg nem is olyan szép látvány:)

328. napmániás (válaszként erre: 327. - Niija)
2009. okt. 4. 07:18

Szia! Én bpi vagyok itt két doktornő van: Sényi Katalin, Fodor Magdolna, mindketten a Klinikákon rendelnek+Naphegy Optikában (beütöd a nevüket a keresőbe és megtalálod).

A műtét ingyenes, ahogy a többiek írták aznap már haza is lehet menni.

Szerintem menj el több orvoshoz mielőtt belevágsz és persze időbe mert jó előre meg kell beszélni az időpontot. Ja a koroddal kapcsolatban: nekem a szemészem mindig azt mondta (igaz a rövidlátásoomal kapcsoltban) h kb 25 éves koromig nem szabad műteni mert akkor áll be, addig nő a szemgolyó(?). Kancsalságnál nekem már annyi mindent mondtak: gyerkkorban kell műteni/csak 18 éves kor után lehet, h szerintem egyéntől változik, szóval az orvos tutit tudja a választ.

Sok sikert!

327. niija
2009. okt. 3. 13:11
Köszí a válaszodat :) Amugy az is számit h hány évesek vagyunk? Engem szerintem vinnének kocsival. ( a szüleim ) És hogy ment az egész? Megtudod adni az e-mail cimet? És ha megkérdezhetném mit irtál nekik? Mert nekem fogalmam sincs, hogy mit irjak ... Ha tudsz segiteni :)
326. h_eszti91 (válaszként erre: 325. - Niija)
2009. okt. 3. 10:02
Kistarcsa, Flór Ferenc kórház, ott ingyen csinálták nekem (pár nappal 18. sznapom előtt) Ott ingyen, de én Székesfehérvári vagyok, és 40ezerre jött ki kb a fel-le utazások ára :S bár nálam volt gubanc is előtte. De ez még mindig jobb mint 80ezerért. Ott nagyon kedvesek és ügyesek, szerintem bevállalják, hamar adnak időpontot( téli szünetre sztem simán kaphatsz) Én emailt írtam a fődokinak, aki válaszban már időpontot is adott az első vizsgálatra. Nekem nem volt műtve soha a szemem eddig, de most tökéletes, nincs 3 hónapja. Én őket tudom ajánlani:) (utána szemüveg fontos nagyon, fél évig, mert agyilag visszahúzhatja a szemet, és is megijedtem, mert nem hordtam utána, de mostmár hordom és jó)
325. niija
2009. okt. 2. 21:53

köszi.

Szóval énis új vagyok :) 14 éves :) és kancsal :(

már születésem óta az vagyok, és 3 éves koromban műtöttek is , de nem volt valami hatásos, úgyhogy most kifelé kancsalítok a ball szememmel. És eldöntöttem, hogy megműtetem. Voltam szemészeten Nagykanizsán, mivel ott lakom. És kell szemüveg, de csak olvasáshoz és gépezéshez.

Szóval arra jutottam , hogy téli szünetben megműtetem , persze ha kapok időpontot. Tudtok ajánlani valakit? Vagy hol érdeklődjek ? Lécci segítsetek :) jah és hogy akkor ingyenes vagy mi? Lécci segitsetek . Kédrezhettek ha kiváncsiak vagytok elöre is köszi :)

324. h_eszti91 (válaszként erre: 323. - Niija)
2009. okt. 2. 19:49
ha egy pár oldalt visszaolvasol (3nál tuti nem több) megtalálsz mindent, ha ezután is van kérdésed, szívesen válaszolunk. ;)
323. niija
2009. okt. 1. 20:40

szííjahsztok!

Hol lehet bejelentkezni egy ijen műtétre? mert én is kancsal vagyok ! :S:( és mennyibe kerül?

elöre is köszi :)

322. napmániás (válaszként erre: 321. - Miumiu17)
2009. szept. 24. 08:59
Szia!Naphegy klinikát ha felhívod ők meg fogják tudni mondani. A google beütöd és kijön:)Itt a fórumon Sényi+Fodor doktornőt szertjük:), őka a "kancsalság szakértők". Barátném orrát mütötte úgy ahogy te magánorvosnál állami kórházban és a kórházi díjakat kellett kifizetnie (ottalvás, gyógyszer stb). mindeképp tőlük kell megkérdezned!
2009. szept. 22. 19:50
sziasztok! nem tudtok egy MAGANKLINIKÄT ahol kancsalsägmütetet vegeznek?? mivel en nemetbe dolizok es nem fizetem a tb-t. välaszokat elöre is köszi
320. h_eszti91 (válaszként erre: 317. - Ebda58275b)
2009. szept. 17. 16:33
Nem kell félni az érzéstelenítéstől, az égvilágon semmit nem fogsz érezni:) nekem volt tapasztalatom mind2ből. sok sikert, ne izgulj!
319. h_eszti91 (válaszként erre: 317. - Ebda58275b)
2009. szept. 17. 16:31

jáj :S nekem sem szívódott fel, úgyhogy kivették. utána job blett minden. Ma voltam 2 hónapos kontrollon, minimális vérerek a szememben, dokinő teljesen meg volt elégedve, szemüvegben tökéletes a szemem, nélküle 5fok alatti az eltérés, ezt szemüveg még korrigálhatja. (24fokhoz képest..nem nagyon izgat:D) fél év múlva kellene még visszanéznem hozzájuk, szemcseppet is abbahagyhatom. Azt hisze,, többet nem is kérhetnék:) 1. műtét volt.

Mostmár készülhetek a hétfői mandulaműtétre...:S

:(

318. napmániás (válaszként erre: 317. - Ebda58275b)
2009. szept. 17. 14:36
Húú te szegény.remélem nem komoly.és persze sokkal jobb lesz minden utána!drukkolok!
2009. szept. 17. 12:01

13-án megyek vissza műtőbe... Most nem altatnak, érzéstelenítős mulatság lesz, kivágjál-műtik azt a dudort, ami egy ciszta. Nem szívódott fel a varrat..

Oh yeah

❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook