Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindig álmodok, de miért? fórum

Mindig álmodok, de miért? (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. 782fb70168 (válaszként erre: 32. - Dundika1988)
2013. febr. 4. 23:57
Megyek.. Szép estet!!
35. 33a6bf503b (válaszként erre: 14. - Styxia)
2013. febr. 4. 23:56
Biztos kétlelküü vagy:). (Viccnek szántam, mielöött még valamit mögéértesz. Viszont az elööreálmodásra nincs magyarázatom, bár egyszer olvastam valamit ´rola...)
34. 782fb70168 (válaszként erre: 32. - Dundika1988)
2013. febr. 4. 23:56
Durva nagyon... Sajnálom,szörnyű lehetett!!! Igen fura dolgok ezek..
2013. febr. 4. 23:52
én sosem emlékszem rá mit álmodok, mert keveset alszok, de azt mélyen-bár utóbbi időben ez sem jellemző.. Egy dologra emlékszek és mindig jönnek hozzá emlékképek -ez egy jó hosszú "álom" vége lehetne már..
32. dundika1988 (válaszként erre: 30. - 782fb70168)
2013. febr. 4. 23:47

Durva dolgok ezek. Minden alomnak van jelentese. En már azt is tudom mikor leszek beteg, ha olyat almodok.

De a fogaimmal soha többet nem akarok. Szornyu nap volt. Van egy 12 éves ocsem is ő akkor volt 9 és vegnezte ahogy apu meghalt Mert otthon volt. Aput meg este 7-ig nem vittek el. Megcsak nem is lattam. Elotte szerdan az akkor másfél éves kislanyom kórházba kerult, akkor láttam utoljára élve.. . Pénteken kiengedtek, vasárnap történt ez a dolog kedden vissza a kórház. Nem mertem menni vele sehova. Anyuekhoz sem.

2013. febr. 4. 23:39
Nem szoktam álmodni... Pont tegnap álmodtam rosszat... Es párom nyugtatott le mert ordítottam..nem szoktam ilyet
30. 782fb70168 (válaszként erre: 29. - Dundika1988)
2013. febr. 4. 23:37
Ez nem a ruhad miatt volt..nagyon sajnálom!;( képzeld en anyukám is foggal álmodott h kiesett neki es meghalt az apja azaz az en nagyapám akit en sosem ismertem mert meg akkor nemeltem
2013. febr. 4. 23:32

Én ugyan így vagyok.

Mindig mindenre és babonas is vagyok.

Nekem sajnos a legemlekezetesebb a legszornyubb. Szamomra. Babonarol beszelek aminek megvan a miértje.

2010 Márciusában azt álmodtam, hogy kikoptem a fogaimat vagyis kiestek és lattam a tenyeremben. A legdurvabb, hogy az öcsémnek rá pár napra elkezdtem mesélni és azt mondta basszus ugyan ezt almodta hogy neki is kiesett a foga. Van egy ismerősom őt szoktam felhívni ha olyat almodok és akkor így megijeve mondta, hogy az nemjo. Egy családból közeli hozzatartozom meg fog halni. Hát nem tudtam mit hidjek....

Gondolkodtam úr isten elhidjem ne hidjem..... Hát nem foglalkoztam vele. Erre 2010. Május 16. -an du. Fél 4-kor hívott anyu, hogy azonnal menjek át, riadt volt a hangja m rt, hogy apu elkekult. 5percbe kerult mig odaertunk a párommal. Előbb mint a mentő. Sajnos meghalt. De én hülye, amit a mai napig nem értek. Amikor anyu hivott, csak fekete ruhát kaptam magamra. A mai, napig azon gondolkodom, lehet, ha megvalogatom mit vegyek fel, legalábbis szinesebb mert nem orakig keszulok akkor még elhetne. Úgy erzem, hogy én már akkor eltemettem. Amúgy hátsó oldali szivinfarktust kapott. :(

28. timycat (válaszként erre: 26. - E28c748947)
2013. febr. 4. 23:30
Autóban? Simán ;) gyakorlatilag bárhol képes vagyok elaludni, a legképtelenebb pózokban, helyeken (és általában álmodok is)... ezért utálok egyedül éjjel vezetni, félek egyszer bealszok
27. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Styxia)
2013. febr. 4. 23:24
Magában az álomfázisban nem mindegy hogy mennyire tudatosan veszünk részt. Érzékenyebb, kifinomultabb emberek jobban átélik az ilyesmit, és vissza is tudják mondani. Én úgy gondolom hogy mint minden, ez is csak tudatosság függvénye. Tehát az álomjelenségek egyeseknél felerősödhetnek. Főként ha intuitívabb vagy, akkor át is vehetsz olyan üzeneteket, amelyek nem biztos hogy a múltadból jönnek. Én így látom.
2013. febr. 4. 23:24
Én még az autóban is szoktam aludni, persze csak ha nem én vezetek:)Olykor arra ébredek, hogy nyitva a szám.
25. e28c748947 (válaszként erre: 23. - Timycat)
2013. febr. 4. 23:22
Hát ennél már csak a falakat repesztő horkolás lett volna kínosabb :)
24. Katinkaboszi (válaszként erre: 19. - Styxia)
2013. febr. 4. 23:20

nem próbáltad még sosem, hogy egy füzetbe leírd az álmaidat?

visszanézve talán nyugodtabban fogadnád a történéseket.

Lehet van egy képességed és ha fejleszted, meg tudsz mondani dolgokat.

Valamiért kaptad, a semmiért nem lesz ilyen egyetlen ember sem.

Előfordul az is, hogy meg tudsz menteni valakit.


Gondolkozz el rajta, és ne félj az álmaidtól.


Sajnos nagyon ritkán emlékszem az álmaimra, azokból is csak részletekre.

De több, nyomasztó álmom volt már, amiből én is sírva ébredtem.

23. timycat (válaszként erre: 18. - F1e23b97ee)
2013. febr. 4. 23:17

:D Múltkor én is hunytam egy picikét a melóhelyen, muszáj volt


Egyszer (oké többször, de csak egyszer volt kínos) bealudtam egyetemen előadáson, valami nagy vidámságot álmodtam és felröhögtem, gyakorlatilag arra ébredtem hogy hangosan röhögök és mindenki engem néz; még jobban röhögtem

22. f1e23b97ee (válaszként erre: 21. - 6b006fc769)
2013. febr. 4. 23:16
Meg sem mertem szólalni, mert akkor még többször lett volna ellenőrzés. Így is abban az időben heti 2 biztos volt. Inkább biztonság kedvéért minden ajtót kulccsal vagy lakattal bezártam. Inkább kopogjon és csengessen, minthogy felrázzon egyszer ténylegesen :-)))))
21. 6b006fc769 (válaszként erre: 18. - F1e23b97ee)
2013. febr. 4. 23:13
Legalább elmesélted a főnöknek, hogy milyen dög volt?;)
2013. febr. 4. 23:08
Nekem az nagyon szörnyű visszatérő álmom, hogy látok egy repülőt, és tudom, hogy le fog zuhanni. Azon imádkozom, hogy csak ne rám essen. Eddig szerencsére mindig a szomszédba zuhant le:-(
19. Styxia (válaszként erre: 17. - Ittmost)
2013. febr. 4. 23:01
Rettentöen nyomasztó érzés, föleg hogy ahogy írtam felkelek és néha kell egy-két perc hogy realizáljam hol is vagyok, és aztán egésznap ezekkel az érzésekkel megyek tovább, és amikor kiderül hogy, nem csak álom volt akkor még nyomasztóbb...
2013. febr. 4. 23:01

Volt egy alkalommal, hogy éjszaka a munkában ültömben elaludtam. Azt álmodtam, hogy az egyik főnököm rázza a testem, hogy ébredjek fel.


Mondanom sem kell, mikor felébredtem a szívem majd kiugrott a helyéről :-))))

17. ittmost (válaszként erre: 14. - Styxia)
2013. febr. 4. 23:00
Ez mondjuk durva lehet,én nem szeretnék így előre látni.Sokszorosan nyomasztó érzés lenne.
16. Styxia (válaszként erre: 11. - Ittmost)
2013. febr. 4. 23:00
Igen erröl én is hallottam hogy éjjel az agyunk feldolgozza a történteket...bár ezen meg mindíg vitatkoznak a tudosók.
2013. febr. 4. 22:59
Akkor szoktam én eléggé borzasztó dolgokat álmodni, mikor lázas vagyok. Vagy, ha nem borzasztó dolgot, akkor teljesen összevissza zagyvaságot.
14. Styxia
2013. febr. 4. 22:58

Volt pl. hogy azt álmodtam hogy, denevéreket mentettem meg egy lakótelepen, ismeretlen emberekkel. Még csóváltam is a fejem hogy honnan szedtem ezt a marhaságot, de másnap amikor olvastam az ujságot megismertem a házakat, és tényleg mentettek ott denevéreket azon a hajnalon amikor ezt álmodtam, több száz kilóméterre...

De volt hogy azt álmodtam, hogy utas vagyok egy repülön és részt veszek a repülöszerencsétlenségben..másnap a hírekben hallottam róla hogy pontosan úgy történt kb. egy idöben azzal amikor aludtam, ahogy megálmodtam. És még lenne mit mesélni.

Elöször kinevetett a párom, aztán megjegyeztem neki dolgokat amiket álmodtam, és utánna miután pontosan úgy történtek dolgok, leboszorkányozott:(( Így inkább nem beszélek vele ilyenekröl.

13. ittmost (válaszként erre: 9. - Styxia)
2013. febr. 4. 22:58

:) pont így.Mondjuk az én párom mindig kérdi,mit álmodtam,mert sokszor filmszerűen izgalmas,vagy nagyon különleges,szóval érdekes kívülállóként is.

Én ingyen írok álmomban pl.akciófilm-forgatókönyvet :D

2013. febr. 4. 22:57

Én is sokat álmodok, szerintem tejesen normális.

Egyébként egy-két perc alatt is képes vagyok komplett történetet álmodni, sőt volt, hogy valóban megálmodtam valaminek a megoldását.

2013. febr. 4. 22:56

..és a "miért?" kérdésre:

Az álom a feldolgozás legegyszerűbb formája.Én borzasztóakat tudok álmodni,de azt mondja a pszichológus,hogy ne aggódjak,mert ez jó,így legalább nem leszek pszichotikus,vagy ilyesmi,szóval akiben megakad valami rossz élmény és megkattan az agya.

2013. febr. 4. 22:56
Én az éjszakai álmaimra(ha vannak) szinte soha nem elékszem.De ha nagy ritkán napközben kap el a szundi, az kizárólag rémálom.A fene se érti.
9. Styxia (válaszként erre: 6. - Ittmost)
2013. febr. 4. 22:55

Igen teljesen így érzem, és vannak visszatérö álmaim, tehát álmomban olyan helyeken járok ahol, már elözö álmaimban voltam. És van olyan hogy pl. ha éjjel felkelek és elmegyek wécére akkor én is tovább álmodok,vagy több történetet is álmodok, de mindenre pontosan elmékszem, ami igen fárasztó és nyomasztó föleg ha rossz álmokról van szó.

Egyszer elmeséltem egy álmomat a páromnak, és teljesen paff volt...kérdezte hogy, mikor volt nekem idöm ezt a sokmindent álmodni?:)

2013. febr. 4. 22:54

Néha én is álmodok, de legtöbbször nem emlékszek semmire belőle.


Úgy gondolom álmunkban a vágyaink, félelmeink, illetve azok a dolgok jelennek meg kicsit eltorzítva, amit napközben átéltünk.

7. 3f54929e3a (válaszként erre: 1. - Styxia)
2013. febr. 4. 22:53
Én szerintem semmi különös nincs ebben és ha hiszed ha nem én is nagyon sokszor emlékszek az álmaimra szinte minden részletére. És sokszor van, hogy ha tehetem alszok tovább ha tetszett az álmom és nagyon sokszor folytatódik is :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook