Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért álmodok ennyi év után is még mindig vele? fórum

Miért álmodok ennyi év után is még mindig vele? (beszélgetős fórum)


1 2
31. ab61752c45 (válaszként erre: 17. - F.frezia)
2018. júl. 16. 09:21
mi a kávéházban futottunk össze.a fiú önteltnek tűnt.a lányom apja barátságosan köszönt,mi meg hallgattunk,mint a kuka.azóta a felesége meghalt,én részvétet nyilvánítottam.de a lányom,meg a féltestvére nagyon jó viszonyban vannak.
30. dominós (válaszként erre: 27. - F.frezia)
2018. júl. 16. 09:00
Azzal Te ne törődj! Ő fog felfázni. ;) Én is be vagyok mindig öltözve, mint az eszkimó. Menőnek érzem magam.
2017. okt. 24. 06:55
Az önbizalmammal semmi baj, köszi :)
28. sanyinak (válaszként erre: 27. - F.frezia)
2017. okt. 21. 20:28
Hát, nem csap ki belőled az önbizalom...
2017. okt. 21. 19:37

Nem. És szerintem rég begyógyultak.

De akkor se szeretnék vele összefutni. Soha, sehol.. főleg mikor tél van, én bakancsban, farmerben, térdig érő vastag kabátban vagyok.. míg a felesége csizmában, miniszoknyában, derékig érő kisdzsekiben..

26. sanyinak (válaszként erre: 25. - F.frezia)
2017. okt. 21. 19:12

De a sebek begyógyulnak. Kivéve a halálos sebek, amibe belepusztul az ember.

Halálos sebet kaptál?

25. f.frezia (válaszként erre: 24. - Sanyinak)
2017. okt. 21. 18:53
Nem a véleménye visel meg. Hanem a fájdalom, amit okozott..
24. sanyinak (válaszként erre: 22. - F.frezia)
2017. okt. 21. 14:59
Ezt én sosem értettem. Annak a véleménye számít, akit tisztelek. Ha megaláz, akkor már nem tisztelem. És úgy a véleménye sem fog a továbbiakban lelkileg megviselni.
23. 8a65af67ce (válaszként erre: 21. - Sanyinak)
2017. okt. 21. 11:40
Ennél azért bonyolultabb.
22. f.frezia (válaszként erre: 21. - Sanyinak)
2017. okt. 21. 10:48
Akkor akkor, ha túlságosan beletapostak a lelkivilágába..
21. sanyinak (válaszként erre: 20. - F.frezia)
2017. okt. 21. 10:47
Ha vége egy kapcsolatnak, akkor az lezárult. Még ha nem is volt ennek formalitása.
2017. okt. 21. 09:52

Sztem a nők akkor viselkednek így, ha nem normálisan lett lezárva a kapcsolat..


Gyászfolyamat? Kb.1 év volt mire úgyahogy túl lettem rajta és pasira egyáltalán rá tudtam nézni. Csak annyi jut róla eszembe, h.milyen ártatlan voltam, naív és hiszékeny és eszembe se jut soha, kivéve ha szökőévente meglátom.

Az éveket se számolom.. el is írtam.. csak 15 éve volt, nem vagyok olyan öreg 😁

19. sanyinak (válaszként erre: 17. - F.frezia)
2017. okt. 21. 09:07

17 év után?

Ugye azt mondják, hogy a kapcsolatokat egy gyászfolyamattal kell lezárni. De arról nincs szó, hogy évtizedekig még számolni kell a szellemekkel!!!

18. 8a65af67ce (válaszként erre: 17. - F.frezia)
2017. okt. 21. 08:28
Nem jelöltem vissza, nem vagyok a saját magam ellensége. :p A sztoridon jót nevettem. :D:D Valószínű, hogy én is minimum így reagálnék, ha összefutnánk valahol.
17. f.frezia (válaszként erre: 13. - 8a65af67ce)
2017. okt. 20. 08:42

Visszajelölted?

Nekem egy ilyen exem van, a legelső kapcsolat volt.

Kb.3 évente szoktam látni. Messziről, az út túloldaláról. Még 17 év után is olyan gyomoridegem lesz tőle, h.csoda!


Pár éve a tescoban láttam. Anyuval voltam. Egyszer csak felnéztem, egyenesen rá, mintha éreztem volna, h.ő az.. pedig a másik sor túlsó felén volt. Én meg mint vmi idióta, az ellenkező irànyba toltam a kocsit, anyu fut utánam, h.várjak, ez meg az még kell. Megálltam fedezékben, mondtam, hogy akkor megvárom itt, szedje össze. Mikor végeztünk, elindult a kasszához.. ahol pont ő állt. Mivel én toltam a kocsit, beálltam a legtávolabbi, leghosszabb sorba. Anyu még mindig nem tudta mi van.

A feleségével volt amúgy. Előbb végeztek, de pechemre megálltak kirakatot nézegetni kifele menet. Mi meg utolértük őket. És hátrafordult egy pillanatra. Majd mégegyre.. anyu lökköd, hogy látom ki van ott? 😃Nem, vak vagyok. És akkor hátrafordult harmadszor is, odabólintott.. de főleg anyumnak szólt. Gondolom..

16. sanyinak (válaszként erre: 13. - 8a65af67ce)
2017. okt. 19. 20:00
Még találhatna valami új hobbit is, ami szenvedéllyé válik és aminek semmi köze az exhez.
2017. okt. 19. 19:42
*az ember 😀
2017. okt. 19. 19:42

Saját magadban érdemes rendezni a dolgokat, egyedül vagy szakember segítségével.

Ha ez megvan, elteszed egy fiókba a srácot és heló.

Szokták azt is javasolni, hogy a ember írjon az adott személynek egy "búcsúlevelet". Hátha segít.

13. 8a65af67ce (válaszként erre: 1. - Hpls)
2017. okt. 19. 17:10
Nálam is így volt. Majd újra szerelmes lettem, és elmúlt. De kb. egy hónapja ismerősnek jelölt facén. Hátőő bevettem egy vérnyomáscsökkentőt, mert rosszul lettem, szóval... :D:D Még mindig feldúl, pedig évek óta nem láttam, nem beszélünk, soha nem is gondolok rá. Szerintem ismerkedj, flörtölj, esetleg kezdj új kapcsolatot, ha jelenleg nincs.
2017. okt. 19. 14:38
vannak olyan emlékek amik időnkénk előbújnak, aztán elfelejtődnek, de megint csak előbújnak,ez ellen úgy sincs mit tenni
11. Sirga (válaszként erre: 2. - Piroska52)
2017. okt. 19. 14:23

Ez egyáltalán nem biztos. Én is álmodok olyanról - igaz, nem ilyen sűrűn -, akit vagy 10 éve elengedtem, aki nem érdekel, és nem is akarnék már tőle semmit. Egyszerűen benne van az emlékeimben, az agyam eldugott kis "csücskeiben", ahonnan elő-előbukkan álmomban. Mondjuk, én könnyen hagyom figyelmen kívül, mert általában nem nyomasztóak az álmaim.

Amit én kipróbálnék a kérdező helyében, az a meditáció, illetve a saját érzéseim tisztázása (saját magam előtt).

10. Herzi
2017. okt. 19. 14:11

ez "csak" a tudatalatti, de nagyon is foglakoztat téged még Ő, és vele kapcsolatban minden. Én egy pszichológust javasolnék, mert idővel jó lenne túlesned rajta mert hosszabb távon ez betegségeket is okozhat.

Vagy keress valamit magadnak, amit nagyon élvezel- tanulj, vagy síelj- a lényeg hogy hatalmas örömöt okozzon. Ingerek érik az embert a mindennapokban, de az itt kevés.

2017. okt. 19. 13:53
Mert rettentő mély nyomot hagyott az életedben, a lelkeden. :(
8. hpls (válaszként erre: 7. - Pengő Gyöngyi)
2017. okt. 19. 13:31

Nem tudom, valszeg igen.. de már a válasz(oka)t sosem kapom meg, szóval ezen kár agyalnom. :/

Mindig azt mondják, hogy minden embernek értelme, jelentése van az életedben, még akkor is, ha utána kilép belőle..

Nem tudom neki mi lehetett, ha egy szerelemből odáig tudtunk jutni, hogy borzasztóan bántottuk egymást, hazudtunk a másiknak.

2017. okt. 19. 13:21
Még mindig ott van az agyadban. Nem lehet, hogy úgy zártátok le a kspcsolatot, hogy maradtak benned megválaszolatlan kérdések?
6. Piroska52 (válaszként erre: 5. - Hpls)
2017. okt. 19. 13:17
vannak olyan dolgok amit az ember sose felejt el ha megfeszül akkor se,valami oknál fogva mindíg előmászik , azt szoktam mondani,, a kisagyam legsarkában van elbújva,, onnan jön elő egyszer csak jobb lesz
5. hpls (válaszként erre: 4. - PöttyösPanka)
2017. okt. 19. 13:04
Sok új dolog történt az életemben, amik nem egyszerű kis örömök a mindennapokban, ha az nem elég, akkor nem tudom mi kell még :(
4. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Hpls)
2017. okt. 19. 12:52
Mert nem vagy túl rajta, és folyton ott kattog a tudatalattidban. Kellene néhány új, impulzív élmény, amin elcsámcsoghat a tudatalattid. Valamint próbáld meg annyira lefárasztani magad, hogy úgy dőlj az ágyba, mint egy hulla. Ha elég mélyen alszol, nem fogsz emlékezni az álmaidra.
3. hpls (válaszként erre: 2. - Piroska52)
2017. okt. 19. 12:48
Van, hogy napokig eszembe se jut, de elég nehéz nem gondolni rá, ha minden nap úgy ébredek fel, hogy vele álmodtam :D
2. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Hpls)
2017. okt. 19. 12:44
még mindíg rajta kattog az agyad azért nem tudod elengedni
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook