Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Évek óta rosszat álmodok! Mindig! Sosem tudom ki aludni magam teljesen. Mi a megoldás? fórum

Évek óta rosszat álmodok! Mindig! Sosem tudom ki aludni magam teljesen. Mi a megoldás? (beszélgetős fórum)


11. Ciluu
2023. szept. 16. 12:43
Mi lett azóta veled?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2020. máj. 9. 14:06
Köszönöm szépen! Azóta is tart sajnos így valóban szakemberhez fogok fordulni... folyamatosan kimerültnek érzem magam és a bal szemem elkezdett tickelni is rang egész nap :-(
2020. ápr. 19. 20:11
Keress fel egy pszichiátert/pszichológust. Komolyan.
2020. ápr. 18. 14:45
Gyógyteákat, gyógynövényeket vagy ezekből készült tablettákat javaslok én is.
7. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 18. 13:41

Ez egy nagyon komoly probléma. Lehet, hogy túl élénk a fantáziád, lehet, hogy túl stresszes vagy, de ha nincsenek meg a normális alvázfázisok, akkor sem az agyad, sem a tested nem tud regenerálódni. Betegségek kialakulásához, elbutuláshoz is vezethet.


Keress fel egy alváslabort, előtte próbálkozhatsz nyugató teákkal, meditációval, jógával, vagy bármilyen fizikai aktivitással. Hallgass nyugtató zenéket, amelyek segítenek, alfa, théta állapotra hangolódni.


Ne nézz erőszakos filmeket, lefekvés előtt 2 órával egyáltalán semmit. Ha semmi változás, akkor tényleg iszkiri az alváslaborba.

6. 5e7dda63a2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 20:36

Gyógyteákkal próbálkozhatsz.


Nem lehet, hogy valamitől nagyon félsz?

5. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 10:25
Elalvás előtt mit szoktál csinálni? A gyógynövény teák valóban jók. Citromfű, kamilla, nekem nagyon bevált a Pukka night time teája. Van benne macskagyökér is, én attól hamar kidőlök és az alvás is pihentetőbb.
4. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 10:18

A zagyva álmok ellen nem tudsz tenni semmit, valószínűleg túl élénk a fantáziád, és az agyad pihenés közben furán rakja össze az ingereket :) Fogd fel ezt humorosan :)

A "rossz" álmok azt jelentik, ha évek óta tartanak, hogy tele vagy szorongással.

Az autogén tréninget tudnám javasolni.


[link]

3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 10:06

Lehet, hogy most nagy hülyeséget mondok, de nálam az álomcsapda úgy vált be, hogy egyáltalán nem vettem komolyan, és csak azért tettem az ágyam közelébe, mert kedves ismerős kislánytól kaptam ajándékba. Gondoltam, ha legközelebb eljön, hadd lássa, hogy megbecsülöm az ajándékát.

Hetekkel később tűnt fel, hogy sokkal jobban alszom.

Sokféle kapható, de akkor hat, ha ajándékba kapjuk.


A másik tanácsom a citromfű tea, ami kiváló és kellemes elaltató ital. Este, már az ágyban, forrón megiszogatni.


Mindkettő bevált másoknál is.

2. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 09:49
Ha téged zavar, másnap kialvatlan vagy és ez hosszú időn keresztül fennáll tényleg hasznos lenne pszichológus v. kineziológus segítsége. Ha sokáig kialvatlan az ember az betegséget okozhat, jobb megelőzni.
2020. ápr. 17. 08:37
Vagy rosszakat de teljesen változatosan (èg valami, megcsalnak, meghalnak, ellopjak valamimet) vagy oltári nagy hülyeségeket pl: hugomat akit imádok bedobtàk a Dunába bilinccsel a kezén sok másik emberrel együtt és egy valamit hozhattam ki a Dunából és nem ő volt hanem egy rekesz sör. Vagy hogy a volt általános iskolai tanárnőm leszbikus lett és szerelmet vallott. Páromnak szoktam mondani ezeket néha annyit mondott hogy menjek pszichológushoz. Nem tudom hogy ez mennyire normális vagy esetleg patikában vegyek valami alvás javítót? Próbáltam azt hogy 6 után nem eszem de ugyan olyan rosszat álmodtam mint máskor ..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook